تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 60 از 122 اولاول ... 105056575859606162636470110 ... آخرآخر
نمايش نتايج 591 به 600 از 1217

نام تاپيک: ▓ Microsoft PowerPoint سوالات، مشكلات و مباحث در اینجا ▓

آخر فروم باز alireza1411's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2010
    محل سكونت
    پای آن کاج بلند

پيش فرض

سلام دوستان عزیز

یه سوال

ببینید وقتی یک پاور را به طور پیش فرض باز می کنیم

دو کادر داریم یکی برای عنوان و یکی برای متن

چطور این کادرها را به طور دستی ایجاد کنیم

مثلاً وقتی روی گزینه TEXT BOX کلیک می کنم، خاصیت این کادرهای پیش فرض ندارد

چون این کادرها به اندازه ای متن را کوچک و بزرگ می کنند که متن در آن ها جا شود

؟؟؟
    سلام

چرا با همون تکست باکسه. رو قاب تکست باکسی که کشیدید یه راست کلیک کنید بی زحمت.
    گزینه ی :
    Format Shape رو بزنید
    تو این منو برین رو تب :
    Text Box
    و اینجا تو بخش Auto fit سه تا گزینه هست.

اولی میگه هیچ فیت کردنی نداریم. نوشته زیاد باشه میزنه بیرون و دیده نمیشه کلا.

دومی میگه متن رو کوچیک میکنه که جا بشه و بیرون نزنه.

سومی میگه اندازه ی تکست باکس رو بزرگ میکنم که متن بیرون نزنه.

---------- Post added at 02:45 AM ---------- Previous post was at 02:44 AM ----------

سلام دوستان عزیز

سایز کاغذ را در پاور چطور باید تعیین کنیم
    تو تب Design اولین گزینه اندازه صفحه هستش. اسمش :page set up

2. 4 کاربر از alireza1411 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

پروفشنال pakbakhteh's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2007

پيش فرض

(شايد اينجا جاش نباشه )
    تاپيكي داريم كه بتونيم پاورپوينت هاي كه در خصوص موضوعات مختلف تهيه شده است را دانلود كينم.
    بچه ها همچنان منتظر جوابتون هستم.

اگه نباشه جاش خالی می مونه amirarsalaan's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2009
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

سلام دوستان
    من فايل پاورپوينتم را ساخته ام اما موسيقي اي كه براي آن گذاشته ام تكرار نمي شود در حاليكه تكرار را روي عدد 10 گذاشته ام
    موسيقي هم كامل پخش مي شود فقط مشكلش عدم تكرار است
    ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

5. این کاربر از amirarsalaan بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

اگه نباشه جاش خالی می مونه amirarsalaan's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2009
    محل سكونت
    تهران

14

سلام دوستان
    من فايل پاورپوينتم را ساخته ام اما موسيقي اي كه براي آن گذاشته ام تكرار نمي شود در حاليكه تكرار را روي عدد 10 گذاشته ام
    ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
    يه جوونمردي اگه پيدا بشه و مارو ياري كنه خيلي آقايي كرده

حـــــرفـه ای mahdi7610's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2007
    محل سكونت
    قـــــــم

پيش فرض

سلام دوستان
    ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
    سلام

وقتی موسیقی را به اسلاید اضافه می کنید یک ایکون بلند گو هم وسط اسلاید ظاهر میشه . کافیه روی ایکون بلندگو دابل کلیک کنید تا یک تب به اسم Options به ایجاد بشه سپس تیک گزینه Loop Until Stopped را بزنید .

موفق باشی

8. 3 کاربر از mahdi7610 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Aug 2010

پيش فرض

سلام من چه طور میتونم یه فایل پاورپوینت درست کنم که یک اهنگ رو به عنوان اهنگ پس زمینه پخش کنه و با تعویض اسلایدها اهنگ قطع نشه
    مرسی- اگه جواب منو زودتر بدید خیلی خوب میشه

10. این کاربر از arasaik بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

پروفشنال rahnemoun's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2006
    محل سكونت
    ساری

پيش فرض

من یک فایل پاور پوینت درست کردم که کل پروژه‌های انجام شده توسط شرکت ما رو در یک شهرک نشون میده و شکل کار اینجوریه که اول یک نقشه از شهرک میاد و بعد پروژه‌هایی که ما در محدوده شهرک انجام دادیم، مشخص میشه و حالا با کلیک روی هر پروژه، اطلاعات فنی و اجرایی اون پروژه همراه با عکس‌های اون پروژه روی صفحه میاد. برای هر پروژه حدود 4-5 صفحه اطلاعات آماده کردم که همراه با افکت‌های مختلف روی صفحه میاد. هر صفحه، چند ثانیه‌ای نمایش داده میشه و بعد بر اساس زمان تعیین شده، صفحه بعدی همراه با افکت میاد و در آخرین صفحه هم منتظر میمونه تا با کلیک ماوس مجددا به صفحه اولیه که نقشه شهرک هست، برگرده و منتظر انتخاب یکی دیگه از پروژه‌ها بشه.
    مشکل اینجاست که وقتی یک پروژه رو انتخاب می‌کنم و کل اطلاعات اون پروژه نمایش داده میشه و در انتها به صفحه اول که نقشه هست، برمی‌گرده، اگه دوباره همون پروژه قبلی رو انتخاب کنم، دیگه افکت‌ها نمایش داده نمیشه و فقط صفحه اول اطلاعات اون پروژه میاد و همونجا توقف می‌کنه!!!
    می‌خواستم ببینم چکار باید بکنم که با انتخاب مجدد یک پروژه، ‌اطلاعات داده شده مجددا بصورت انیمیشن و همراه با افکت نمایش داده بشه...؟ مرسی

رامین

12. این کاربر از rahnemoun بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Sep 2006
    محل سكونت
    ساری

پيش فرض

سلام من چه طور میتونم یه فایل پاورپوینت درست کنم که یک اهنگ رو به عنوان اهنگ پس زمینه پخش کنه و با تعویض اسلایدها اهنگ قطع نشه
    مرسی- اگه جواب منو زودتر بدید خیلی خوب میشه

شما تنظیمات آهنگ مورد نظر رو به شکل زیر تغییر بدید تا هم تا انتهای کار موزیک پخش بشه و هم با تعویض اسلاید، موزیک قطع نشه.

اگه باز هم مشکلی بود، در خدمتیم...

رامین

14. 3 کاربر از rahnemoun بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز alireza1411's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2010
    محل سكونت
    پای آن کاج بلند

پيش فرض

من یک فایل پاور پوینت درست کردم که کل پروژه‌های انجام شده توسط شرکت ما رو در یک شهرک نشون میده و شکل کار اینجوریه که اول یک نقشه از شهرک میاد و بعد پروژه‌هایی که ما در محدوده شهرک انجام دادیم، مشخص میشه و حالا با کلیک روی هر پروژه، اطلاعات فنی و اجرایی اون پروژه همراه با عکس‌های اون پروژه روی صفحه میاد. برای هر پروژه حدود 4-5 صفحه اطلاعات آماده کردم که همراه با افکت‌های مختلف روی صفحه میاد. هر صفحه، چند ثانیه‌ای نمایش داده میشه و بعد بر اساس زمان تعیین شده، صفحه بعدی همراه با افکت میاد و در آخرین صفحه هم منتظر میمونه تا با کلیک ماوس مجددا به صفحه اولیه که نقشه شهرک هست، برگرده و منتظر انتخاب یکی دیگه از پروژه‌ها بشه.
    مشکل اینجاست که وقتی یک پروژه رو انتخاب می‌کنم و کل اطلاعات اون پروژه نمایش داده میشه و در انتها به صفحه اول که نقشه هست، برمی‌گرده، اگه دوباره همون پروژه قبلی رو انتخاب کنم، دیگه افکت‌ها نمایش داده نمیشه و فقط صفحه اول اطلاعات اون پروژه میاد و همونجا توقف می‌کنه!!!
    می‌خواستم ببینم چکار باید بکنم که با انتخاب مجدد یک پروژه، ‌اطلاعات داده شده مجددا بصورت انیمیشن و همراه با افکت نمایش داده بشه...؟ مرسی

رامین
    رامین جان من زیاد بلد نیستم. راهی هم به ذهنم نرسید .... تازه اصلا همین که دکمه بزاریم میره بعدی و ... رو هم نمیدونستم ولی شما پرسیدی رفتم دیدم بلههههه .... داره .....

حالا این فایل رو ببین. با صفحه خالی گذاشتن و بی وقفه باز شدن و از این تکنیکا تونستم درستش کنم. گرچه راهی که رفتم شاید ضایع باشه.

کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
    موفق باشی

16. این کاربر از alireza1411 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Sep 2006
    محل سكونت
    ساری

پيش فرض

رامین جان من زیاد بلد نیستم. راهی هم به ذهنم نرسید .... تازه اصلا همین که دکمه بزاریم میره بعدی و ... رو هم نمیدونستم ولی شما پرسیدی رفتم دیدم بلههههه .... داره .....
    حالا این فایل رو ببین. با صفحه خالی گذاشتن و بی وقفه باز شدن و از این تکنیکا تونستم درستش کنم. گرچه راهی که رفتم شاید ضایع باشه.
    کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
    موفق باشی
    دستت درد نکنه. مشکل فکر کنم از همون صفحه خالی بود که من نمیذاشتم. الان مشکلش حل شد.

رامین

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •