تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 60 از 81 اولاول ... 105056575859606162636470 ... آخرآخر
نمايش نتايج 591 به 600 از 801

نام تاپيک: Xperia™ neo & neo V | گوشی های اندرویدی سونی اریکسون با دوربین 5 و 8 مگاپیکسلی

کاربر فعال کلوپ گوشی ها .:PAR3A:.'s Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2009

پيش فرض

حرف شما کاملا درست اما این کار برای شما ساده به نظر میاد چون کلی وقتتونو رو گوشیا گذاشتین. اما من گوشی قبلیم n93i بود. تو اون گوشی اصلا نیاز به این کارا نبود. من اولین گوشی اندرویدیمه. چندان اطلاعاتی راجب رامو این چیزا ندارم. بعدشم شما یه سایت معتبر معرفی کن که آموزش روت رو توضیح داده باشه، آخرش ننویسه مسئولیتش با خود شماست. هیچکدوم تضمینی نیستن. به نظر من برای بار اول 20 تومن ارزش داره وقتی تضمین کنن. کسی که اطلاعات نداره باید ضرر کنه دیگه. اما در عوضش با این کار می تونه ضررشو به حداقل برسونه.
    کاش یه سایتی وجود داشت که آموزش روت کامل تک تک گوشی ها + لینک دانلود تموم برنامه های مورد نیاز + انواع رام های موجود و لینک دانلودشون رو می ذاشت. اونوقت خودم دست به کار می شدم. اما نه اینکه میری یه سایت، آموزشو گذاشته، ولی یا چند تا از لینکای دانلودش کار نمی کنه یا آنروت کردنو توضیح نداده یا ...
    خلاصه باید گفت که یه مرجع کامل وجود نداره که افرادی که تازه اندرویدی می شن، بیاد همه چیو واسشون توضیح بده. با این وجود گام به گام رفتن با سایت های فعلی واسه یه تازه کار به نظرم به ریسکش نمی ارزه.
    اتفاقا دوست عزیز بنده تا حالا فقط یک گوشی اندرویدی داشتم ، بقیه کار ها هم با گوشی دیگران کردم که به مراتب اگه پدر گوشی در بیاد خطرناک تره تا گوشی خودم : ))
    سایت های forum.xda-developers.com و ---------.ir واقعا اطلاعات عالی در این زمینه ها دارند... فروم اولی انگلیسی و کامل ترین فروم از نظر هر گونه دولوپینگ اندروید ــه و دومی هم فروم فارسی تخصصی اندرویده...
    فقط 1 سوال دارم، اینکه وقتی روت کنم، نمی تونم آپدیت رسمی کنم، درسته؟ (منظورم آپدیت شرکتی هست به اندروید 4) اونوقت طبق اونچیزی که من متوجه شدم باید خودمون رام دانلود کنیم و روی گوشی نصب کنیم.(مثلا دوستمون فرمودن رام کاستوم سیانوژن، یعنی این رام سیانوژن قابلیت های اندروید 4 رو داره؟) و اینکه بعد اینکه این رامو هم نصب کردیم، چه طوری و از کدوم سایت می شه آپدیتش کرد؟ (چون آپدیت رسمی که نمی شه کرد دیگه)
    ببخشید یه سوال بود، منتها چند قسمتی
    خیر ، روت با آپدیت رسمی هیچ مشکلی ایجاد نمیکنه... کلا در رابطه با گوشی شما ، هیچ مشکلی نیست... اما مثلا گوشی مثل موتورولا اتریکس خیلی از این بامبول ها داره راحت میتونین روت کنین و ریکاوری بریزین و بوتلودر رو آنلاک کنین و بعدش میتونین هر کرنل و رامی که خواستین برای نئو روش نصب کنین ، اگه هم خوشتون نیومد میتونین رام های دیگه رو انتخاب کنین و به راحتی هم میتونین با آپدیت سرویس سونی یا فلش تولز برگردین به رام و کرنل اصلی...
    ادیت:
    راستی یه سوال دیگه:
    بعد روت و نصب رام، شکل ظاهری منو و ... تغییر می کنه؟ (مثل ویندوز 7 که با xp فرق می کنه؟)
    یه ویژگی اندروید 4 که خیلی واسم مهمه تایپه صوتیشه. مخصوصا واسه sms خیلی نیاز می شه. رام های موجود فعلی این قابلیت رو دارن؟
    دوست عزیز همونطور که گفتم ، روت کردن فقط یه فایل به سیستم اضافه میشه که باعث میشه شخص به فایل های سیستمی دسترسی داشته باشه و بتونه تغییرشون بده و همینطور یک نرم افزار نصب میشه که با اون فایل ارتباط برقرار میکنه... پس هیچگونه تغییری با روت کردن به وجود نمیاد... اما بعد از اینکه روت کردین ، میتونین خیلی تغییرات رو ایجاد کنین... مورد دوم هم فکر میکنم نرم افزار هایی باشه که اینکارو انجام بدن...

در رابطه با سوال سومتون چون راجع به این گوشی شما اطلاعات دقیقی ندارم نمیتونم جوابی بدم ;; )

موفق باشید...

2. 2 کاربر از .:PAR3A:. بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه saeed.rg's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2007

پيش فرض

دوستان دوتا سئوال اگه میشه طریقه آنروت کردن رو هم بگید و سئوال دوم اینکه چجوری می تونم از ساکس رو گوشی استفاده کنم؟

اگه نباشه جاش خالی می مونه sina.belyad's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2010
    محل سكونت
    Rasht

پيش فرض

سلام دوستان
    دوستان من یه رم 16 گیگ گرفتم، خواستم ببینم باید درایوری چیزی روی این رم بریزم؟
    مشکل اینجاست که وقتی می خوام از کامپیوتر مستقیم چیزی روی رم بریزم، اخطار محافظت شده می ده(protected)
    اگه چیزی از neo باید روی این رم نصب کنم، لطفا بگید از کجا بگیرم؟
    در حال حاضر فقط از طریق بلوتوث و وای فای می شه روش چیزی ریخت.

حل شد
    Last edited by sina.belyad; 12-03-2012 at 21:27.

داره خودمونی میشه reza.msk's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2009
    محل سكونت
    Ahvaz

پيش فرض

سلام
    من تازه نئو گرفتم حدود یک سال X10 داشتم . باید بگم که واقعا با X10 قابل مقایسه نیست . مخصوصا از نظر روان بودن و سرعت کارکرد. کیفیت دوربینش هم چه در عکاسی و چه در فیلمبرداری از اون بالاتره . صداش هم خیلی بلندتره. ولی تنها مشکلش نور صفحه نمایش هست که متاسفانه همیشه در حالت تنظیم خودکار قرار داره. امیدوارم تو آپدیت بعدی مشکلش رو بر طرف کنن.
    ضمنا چند روز پیش که گوشی رو گرفتم آپدیتش کردم. بعد از آپدیت 2 تا آپشن خیلی خوب بهش اضافه شده. یکی گرفتن اسکرین شات با استفاده از نگه داشتن کلید پاور گوشی و گرفتن عکس پانورامای سه بعدی.

6. این کاربر از reza.msk بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

حـــــرفـه ای PersiAndroid's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2010
    محل سكونت
    Persia

پيش فرض

Single-core droids will only be getting cheaper and there's plenty to choose from. But if you want to get the best out of a tight budget, making the right choice can prove to be a challenge. We're looking at two phones that launched at the same time and have very similar specs and price points. The Samsung Galaxy W and the Sony Ericsson Xperia Neo V are middle of the Android pack. There're many above them in the ranks but few are as easy to afford.
    The Galaxy W currently costs slightly more, so we'll try and answer whether you get extra value or whether the Xperia Neo V is a real steal instead.

Before we put both phones through our battery of tests, we let them throw a few warm-up punches:
    Samsung Galaxy W I8150 over Xperia Neo V

• Thinner (11.5mm vs. 13mm) and 11g lighter
    • Faster processor: 1.4GHz over 1GHz
    • DNSe sound enhancement technology
    • Document editor over doc viewer

Sony Ericsson Xperia Neo V over Samsung Galaxy W

• Promised update to Android 4 Ice Cream Sandwich
    • microHDMI port over no TV-Out
    • Slightly higher-res screen: FWVGA (480x854) vs. WVGA (480x800)
    • Scratch-resistant glass
    • Currently cheaper

It seems the Xperia Neo V has a couple of advantages that catch the eye, the ICS update and HDMI port being most notable. That's a great start for the cheaper phone.
    However, the Galaxy W hasn't given up trying to justify the extra cost. It's got a faster processor packed in a thinner body and dedicated sound-enhancing technology to boot.

.......

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jan 2009

پيش فرض

سلام دوستان ...
    من اين گوشي رو بالاخره خريدم البته 530(!)‌ خلاصه از ديروز اينقدر باهاش ور رفتم مغزم پوكيده :دي
    خواستم بپرسم شما چطور وايرلس رو روش فعال كرديد يا مي كنيد ؟ من تو كافي نتم استفاده مي كنم ازش.. اي پي و ... رو تنظيم كردم اما هر چي مي زنم قبول نمي كنه ... :(

تاريخ عضويت
    May 2009
    محل سكونت
    Ahvaz

پيش فرض

سلام دوستان ...
    من اين گوشي رو بالاخره خريدم البته 530(!)‌ خلاصه از ديروز اينقدر باهاش ور رفتم مغزم پوكيده :دي
    خواستم بپرسم شما چطور وايرلس رو روش فعال كرديد يا مي كنيد ؟ من تو كافي نتم استفاده مي كنم ازش.. اي پي و ... رو تنظيم كردم اما هر چي مي زنم قبول نمي كنه ... :(
    سلام دوست عزیز.
    من هم مثل شما دو هفته پیش به قیمت 530 تومن خریدم. من هم دقیقا مشکل شما رو داشتم و نمیتونستم از وایرلس گوشی استفاده کنم و مرتبا قطع و وصل و خاموش و روشن می شد(وایرلس رو میگم). اول فکر کردم گوشی مشکل سخت افزاری داره. خیلی ناراحت بودم. بعد به ذهنم رسید گوشی رو آپدیت کنم. آپدیت که کردم علاوه بر اینکه مشکل وایرلس گوشی کاملا حل شد بلکه چند امکان دیگه هم به امکانات گوشی اضافه شد. به نظر میرسه اون نسخه فریموری که روی گوشی هست با وایرلس مشکل داشته باشه. توصیه می کنم شما هم آپدیت کنید.

10. این کاربر از reza.msk بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    May 2011
    محل سكونت
    java scripts

پيش فرض

دوستان منم هفته پیش neo v گرفتم با گارانتی کامتل مشهد 525
    از کجا میتونم این لایو داک سونی رو گیر بیارم؟
    و قیمت اگه هست؟

یه سوال کلی از اندروید داشتم : چندتا دسته بازی بلوتوث میشه به اندروید وصل کرد؟

به همه دوستانی که این گوشی رو دارن پیشنهاد میکنم که اگه تا الان USB OTG رو فعال نکردن، بکنن
    Last edited by A S U S; 25-02-2012 at 19:11.

12. این کاربر از A S U S بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    May 2009
    محل سكونت
    Ahvaz

پيش فرض

به همه دوستانی که این گوشی رو دارن پیشنهاد میکنم که اگه تا الان USB OTG رو فعال نکردن، بکنن
    شما چطوری فعالش کردی؟

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    May 2011
    محل سكونت
    java scripts

پيش فرض

فعال هست
    کافیه ازش استفاده کنیم

برنامه arc usb otg رو که یه برنامه پولی هست رو از مارکت میخرین و نصب میکنی
    یه کابل فلش n8 هم میخری و یه سرش رو به گوشی و سر دیگه اش هم فلش وصل میکنی
    من مموری ریدر هم وصل کردم پیداش کرد و دیتاش رو خوند

15. 2 کاربر از A S U S بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •