تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 6 از 26 اولاول ... 234567891016 ... آخرآخر
نمايش نتايج 51 به 60 از 254

نام تاپيک: آموزش تنظیمات محصولات Kaspersky ← بهترین تنظیمات در پست اول

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Jun 2004
    محل سكونت
    tehran

پيش فرض

چجوری ميشه KAV رو جوری تنظيم کرد که قبل از deletet کردن file سؤال کنه و اگه خواستيم delete کنه?

حـــــرفـه ای vtn54's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2005

پيش فرض

چجوری ميشه KAV رو جوری تنظيم کرد که قبل از deletet کردن file سؤال کنه و اگه خواستيم delete کنه?
    دوست عزیز

کاسپرسکی به طور Default هنگام پیدا کردن یک آلودگی اخطار می دهد و از کاربر در مورد نحوه برخورد با آلودگی کشف

شده سوال می کند و هیچگاه بدون اطلاع چیزی را پاک نمی کند مگر اینکه شما تنظیمات آن را دستکاری کرده باشید .در

هر حالت برای اطمینان بیشتر در تنظیمات کاسپرسکی هم در قسمت اسکن و هم در قسمت Protection مطمئن شوید

که گزینه Prompt For Action تیک خورده باشد.

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Jun 2004
    محل سكونت
    tehran

پيش فرض

دوست عزیز

کاسپرسکی به طور Default هنگام پیدا کردن یک آلودگی اخطار می دهد و از کاربر در مورد نحوه برخورد با آلودگی کشف

شده سوال می کند و هیچگاه بدون اطلاع چیزی را پاک نمی کند مگر اینکه شما تنظیمات آن را دستکاری کرده باشید .در

هر حالت برای اطمینان بیشتر در تنظیمات کاسپرسکی هم در قسمت اسکن و هم در قسمت Protection مطمئن شوید

که گزینه Prompt For Action تیک خورده باشد.
    آخه مشکل اينکه که اگه skip رو بزنيم ،بازم سؤال ميکنه،اگه هم تيکشو بزنيم برای همه فايل ها همون کارو انجام ميده

تاريخ عضويت
    Oct 2005

پيش فرض

آخه مشکل اينکه که اگه skip رو بزنيم ،بازم سؤال ميکنه،اگه هم تيکشو بزنيم برای همه فايل ها همون کارو انجام ميده
    دوست عزیز

شما اگر از سالم بودن فایل مورد نظر مطمئن هستید و در ضمن می خواهید از ان برای همیشه استفاده کنید می توانید

برای خلاصی از شر پیغامهای داده شده فایل مورد نظر را به Trusted Zone اضافه کنید.

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Jun 2004
    محل سكونت
    tehran

پيش فرض

چطوری ميتونم فايل های دلخواه رو به Trusted Zone اضافه کنم?

تاريخ عضويت
    Oct 2005

پيش فرض

چطوری ميتونم فايل های دلخواه رو به Trusted Zone اضافه کنم?
    در همان پیغام اخطاری که به شما می دهد گزینه ای نیز به نام Add to Trusted... وجود دارد که می توانید از آن طریق

اقدام کگنید و یا در تنظیمات قسمت Setting>Threats and exclusions>Trusted zone >Trusted applications فایل مورد

نظر را وارد کنید.البته توجه داشته باشید اگر برنامه یا فایل مورد نظر واقعا ویروس باشد با این کار کاسپرسکی آن را نادیده

خواهد گرفت و ویروس مزبور هر بلایی دلش بخواهد سر سیستمتان می آورد.

حـــــرفـه ای shahedi's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2006

1 ارورهایی که در زمان اکتیو کردن کسپر اسکی بعضا مشاهده می شود

گقتم بد نیست اینو اینجا هم بذارم:(جهت دسترسی راحت تر)
    این لایسنس(کی و یا سریال)در لیست سیاه قرار گرفته است.در این صورت شما امکان آپدیت را نخواهید داشت.و باید از لایسنس جدیدی استفاده کنید.
    این خطا مربوط به زمانی است که شما هیچ گونه لایسنسی برای فعال شدن به نرم افزار نداده اید

این خطا زمانی اتفاق می افتد که تاریخ سیستم شما درست نباشد.پس از تنظیم تاریخ دقیق این ارور مشاهده نخواهد شد

این ارور زمانی مشاهد می شود که لایسنس برای این برنامه(kav or kis) نیست یا ورژن آن تفاوت دارد

8. 4 کاربر از shahedi بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

حـــــرفـه ای Nine's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2006

پيش فرض

با سلام
    با تذکر دوستان متوجه شدم لینک دانلود تنظیمات کسپرسکی که به صورت PDF بود از کار افتاده
    برای همین دوباره اونو آپلود کردم

کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

اگه نباشه جاش خالی می مونه hraa's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2005

10

Nine عزیز ،اگر زحمتی نیست این فایل راهنمای تنظیمات رو در فضاهایی اپلود کن که بشه با نرم افزارهای دانلود ،اونرو دانلود کرد(حداقل مثل box.net كه برای عضویت نیاز به دعوتنامه نداره و راحت میتونی فضا داشته باشی).
    من که نتونستم با Dap دانلودش کنم.از طریق save خود ویندوز اکسپلولر ذخیره میشه و پس از 34 درصد متوقف میشه!
    راستش من به این قسمت (
    کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
    ) رفتم تا از طریق دیدن تصاویر تنظیمات رو ببینم ولی با این سرعت اینترنت اونقدر طول کشید که پشیمون شدم!!!
    اگر لطف کنی و دوباره آپلود کنی ممنون میشم ،خیلی لازم دارم.
    بازم ممنون

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Dec 2006

پيش فرض

من تا حدی (!!!) گشتم ولی چیزی در مورد اینکه update های کاسپر اسکای کجا ذخیره میشه و چه جوری انتقال داده میشه نیافتم (منظورم اینه که چه پوشه‌ای رو و باید کجا کپی کنم ) اگه کسی مطلعه مچکر میشم توضیح بدید.

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •