تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 6 از 332 اولاول ... 23456789101656106 ... آخرآخر
نمايش نتايج 51 به 60 از 3311

نام تاپيک: Pro Evolution Soccer 2014

داره خودمونی میشه saeedazami's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2011

پيش فرض

دوستان لطفا چندتا عکس باکیفیت از گیمپلیش بذارید من نمیتونم ویدئو ها رو دانلود کنم.

کاربر فعال انجمن بازی های کامپیوتری و کنسولی ™...'s Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2013

پيش فرض

تصاویر جدید .

نور پردازی بازی در شب هم عالی کار شده .واقعا موتور FOX قدرتمند هستش و میشه این قدرت رو به وضوح در تصاویری که از بازی منتشر میشه دید .

Last edited by ™...; 14-06-2013 at 14:54.

3. 16 کاربر از ™... بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

اگه نباشه جاش خالی می مونه JUSTIN11's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2009
    محل سكونت
    moon city

پيش فرض

سلام محمود جان چه خبرا یادش بخیر قدیما با حسین تاپیک PES رو میترکوندید

PES که همیشه گرافیکش قوی بوده.اگه گیم پلی چیزی منتشر نشده؟

تاريخ عضويت
    May 2013

پيش فرض

سلام محمود جان چه خبرا یادش بخیر قدیما با حسین تاپیک PES رو میترکوندید

PES که همیشه گرافیکش قوی بوده.اگه گیم پلی چیزی منتشر نشده؟

از بازی یک تریلر منتشر شده که همون تریلر نمایش بازی در نمایشگاه E3 هستش و حتما حتما دانلوش کن و ببیبنش
    لینک :

تریلر بازی در نمایشگاه E3 2013.

[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
    .
    .
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

از گیم پلی بازی فکر کنم چندتا ویدیویی منتشر شده و من تنها ویدیویی که از گیم پلی دیدم همینه :

این دو تای زیر هم هست که تو یوتوب بود و چون پیلتر هستش، جناب Greedy زحمت کشیدن و تبدیلش کردن به لینک مدیا فایر . این دوتای زیر رو من هنوز دانلود نکردم و ندیدم

دانلود :

.
    .
    .
    .
    .
    .
    .

سلام .ممنونم . بابا حافظه اسم من رو هنوز یادته ، اما من اسمت رو یادم نیست اصلا و فقط نام کاربریت برام آشناست . اما خوب خیلی ممنونم که به اینجا سرمیزنی . آره تاپیک PES یه زمانی پرکارترین تاپیک بود و واقعا با سرعت خیلی زیادی صفحاتش پیش میرفت و خیلی مشتری داشت اینجا و طرفداران بازی میومدن اینجا و بحث میکردیم . واقعا باورم نشد چند وقت پیش اومدم تاپیک PES2013 واقعا تعجب کردم که تاپیک به این حال و روز در اومده و خیلی خلوت و سوت و کور شده علت اصلیشم شاید ناموفق بودن بازی تو این چند سال بود اما خوب طرفداران واقعی همیشگی هستند . نمیدونم در جریان این نسخه هستی یا نه اما بازی بکلی از دوبازه ساخته شده و در ساخت بازی موتور قدرتمند FOX (موتور بازی METAL GEAR SOLID 5) ساخته شده و تا اینجا که تریلر و تصاویر و چند گیم پلی از بازی منتشر شده واقعا عالی ظاهر شده و حتی طرفدارن FIFA در تاپیکهای خارجی با این نمایش از PES2014 شگفت زده شدن . طرفداران بازی هم در تاپیکهای خارجی واقعا خوشحال و راضی هستند و خودشون میگن انتظار اینرو نداشتد .

البته اینرو هم بگم که خیلی از طرفداران بازی انتظار کشیدن برای انتشار بازی و روز شماری میکردن برای انتشار اولین اطلاعات در مورد این نسخه (یکیش خودم که واقعا دیگه داشتم دیوونه میشدم ) چون اولین اطلاعات در مورد PES2013 در تاریخ 24 آپریل منتشر شد اما اولین اطلاعات در مورد PES2014 در تاریخ 4 ژوئن منشتر شد !!! یعنی 40 روز بعد نسبت به نسخه قبل بازی و این 40 روز داشت همه طرفدارن بازی رو دیوونه میکرد و از اون طرف رابطان کونامی در این 40 روز از طریق TWITTER هی میگفتن صبور باشین و صبر کنین و میگفتن ما برای شما سورپرایز داریم....

خلاصه گذشت و بازی اولین اطلاعاتش منتشر شد و دیدیم که این انتظار کشیدن ارزشش رو داشت

6. 12 کاربر از ™... بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    May 2013

پيش فرض

بلاخره موفق شدم ویدیوهای گیم پلی رو کامل ببینم .واقعا باید به تیم سازنده بازی تبریک گفت ، واقعا عالی کار کردن . دوستان تاکید میکنم حتما ویدیوهای گیم پلی بازی رو ببینین .

توضیح در مورد نکات گیم پلی بازی رو میزارم واسه یه روز دیگه . الان باید برم

خبر جدید اینکه LEAUGE MODE که در PES2013 حذف شده بود دوباره به بازی برگشته و دیگه اینکه دوربین بازی هم بکلی تغییر کرده و کامل شده و شما میتونین تنظیمات دلخواه خودتون رو انجام بدین (شکل زیر)

.
    .
    .
    .
    .
    .
    .
    اینم تصویری که سیستم کنترلهای بازی رو نشون میده که البته بصورت مخفی عکس گرفتن ازش و تنها همین تصویر نیست .

8. 14 کاربر از ™... بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه romell's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2009

پيش فرض

با درود به تمامی دوستان بعد از مدت ها منم برگشتم و در این روز های پر از نا امیدی در ایران ......... یکی از بهترین اتفاقات برای من رقم خورد و اون هم باز گشت پادشاه فوتبال بازی های رایانه ای به گیم بود .

اون هم با شکوه هر چه تمام تر واقعا از دیدن گرافیک بی نظیر اون هم بر روی کنسول های پیر این نسل و گیم پلی عالی و انیمیشن های بی نظیر که حتی از انیمیشن های فیفا هم بهتره و سیستم جدید فوق العاده فیزیک و چهره بی نظیر بازیکنان و خیلی موارد دیگه واقعا من رو غافل گیر کرد و از سال 2008 تا امروز که به سمت فیفا رفته بودم با نهایت اطمینان دارم میگم pes فیفا رو بد جوری زمین میزنه و از دوباره قدرت رو میگیره .

با این فوتبالی که من دیدم یقین دارم به دوران اوج خودش بر میگرده . ریشه این بازی دگرگون شده بسیار خوب آبیاری و نهادینه شده و به طور یقین وقتی کاری از پایه درست برنامه ریزی شده باشه نتیجه عالی در آینده خواهد داد . به نظر من نسل بعد نسل شکوه فوتبال pes در صنعت گیم خواهیم بود ............... پاینده باشید .
    Last edited by romell; 18-07-2013 at 13:11.

10. 6 کاربر از romell بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه romell's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2009

پيش فرض

یک نکته ای رو خواستم بگم واقعا این ژاپنی ها انسان های سخت کوش و با اراده ای هستن و وقتی اشتباهی مرتکب بشن سخت به دنبال بر طرف کردن نقاط ضعف خودشون بر میان ،ژاپنی ها حافظه تاریخی عالی دارن بر خلاف ما ایرانی ها که از یک سوراخ هزاران بار گزیده میشیم که این موضع رو مکرر در طول تاریخ نشون دادیم .

ما مردمان خصوصیت های خوب هم داریم ولی در کنارش خصوصیت های بد هم داریم که یکیش حافظه تاریخی بد ما هستش یعنی از اشتباهات گذشتمون درس نمیگیریم . فقط به این ژاپنی ها نگاه کنین که دارن در نسل جدید صنعت گیم چقدر با برنامه و قدرت کارشون رو شروع میکننن . pes 2014 که در این نسل انقدر عالی به نظر برسه وای به حال pes 2015 نسل بعد .
    Last edited by romell; 17-06-2013 at 19:00.

12. 4 کاربر از romell بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

اگه نباشه جاش خالی می مونه kingmohsen's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2007
    محل سكونت
    مشهد

پيش فرض

مقایسه گرافیک ورزشگاه با واقعیت

گرافیک واقعا طبیعیه

پروفشنال ESTEGHLAL 67's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2007
    محل سكونت
    KASHAN

پيش فرض

هنوز تکلیف جام باشگاههای اسیا مشخص نشد؟ ضمنا هنوز خبر از لیسانس تیما نیست؟ بی صبرانه منتظریم..

داره خودمونی میشه saeedazami's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2011

پيش فرض

گرافیکش توی این عکس شبیه بازی های ps2ه......../|

16. این کاربر از saeedazami بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •