تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 6 از 444 اولاول ... 23456789101656106 ... آخرآخر
نمايش نتايج 51 به 60 از 4431

نام تاپيک: FIFA 14

اگه نباشه جاش خالی می مونه sabar's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2008

پيش فرض

دوستان فرق FIFA با PES در چیه؟ کدومش خوبه؟ چه قابلیت های متفاوتی دارن؟
    سلام داداش هیچ فرقی نداره البته نه از نظر فنی بیشتر بازی بازها هر دوش رو بازی میکنن ولی بستگی به سلیقه داره یکبار جفتش رو بازی کن ببین کدوم بهت میچسبه

2. این کاربر از sabar بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

کاربر فعال انجمن های فوتبال EngineeR EhsaN's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2009
    محل سكونت
    ارومیه

پيش فرض

فیفا نسل بعدی قرار هست در E3 معرفی بشه.
    ----------------------------------------------------
    FIFA هم قراردادش رو با EA برای این بازی تا سال 2022 تمدید کرد.

این عکسه عجب فتوشاپ جالبی داره!!! اون انگشته کیه رو کاور بازی؟

4. 9 کاربر از EngineeR EhsaN بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

حـــــرفـه ای Arrowtic's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2009
    محل سكونت
    Westeros

پيش فرض

من خودم هر سال هم فیفا و هم PES رو میریزم , ولی تو PES فقط BAL بازی میکنم . به نظرم تو 4 تا چیز باید کار بشه تو فیفا :
    1 . اون Be a pro رو باید یه دستی بهش بکشن . خیلیا مثل من دوست دارن که یه پلیر بسازن و از سطح پایین به بالا برسن . (یعنی تیمشو خودشون انتخاب نکنن و به اجبار از تیم ضعیف شروع بشه)
    به اجبار با اون بازیکن بازی کنید نه این که کنترل تیم رو بگیرید و این که اگه تعویض شدید کل تیم رو کنترل نکنید و وقتی رو نیمکتید بتونید بازی رو ببینید . یا مثلا Agent بگیرید .
    یعنی چیزی شبیه همون BAL که خوب ولی اونم ایراد زیاد داره خودش مثلا این که شمایی که معمولا دنبال تیمی , این که بیش از حد به Agent وابسته هست و این که خرید و فروش ها مسخرن . مثلا تو یه فصل یوونتوس هم مسی رو خرید هم رونالدو . BAL سیستم اخبار رو نداره و خیلی چیزای دیگه . یعنی کلا دوست دارم ترکیبی از BAL و Be a pro ببینم , سیستم شروع بازی مثل BAL ولی گیم پلی و بقیه موارد و امکانات مثل Be a pro .
    2 . چهره ها !
    3 . خرید و فروش ها . خیلی غیر واقعی هست این که ستاره های بزرگ که تیمشون همه چی داره برن تو تیمای دیگه , یا بازیکنایی که به غیرت رو تیم معروفن بخوان از تیم جدا بشن .
    4 . گزارش بازی . بعضی وقت ها گل میزنی یارو با صدای خیلی معمولی میگه گل . یه بارم یه بازیکنی از وسط زمین یه شوت آروم میزنه داره میره کنار اوت دروازه دروازه بان شیرجه میزنه میگیرش دو ساعت از دروازه بان تمجید میشه !
    یکی از آرزو هامم اینه که قابلیت تحلیل بازی بالا بره تو گزارشا که فکر نکنم حالا حالا ها ببینیم . الآن فقط گزارشگر متوجه اینه که یه بازیکن بازم گل زده یا نه ولی اگه بتونه به پاس گل , خطا و بقیه موارد هم خوب توجه کنه عالی میشه . مثلا یه بازیکن خطا کنه و گزارشگر بگه که امروز بسیار عصبانی بازی میکنه(با توجه به آمار بالای خطاش تو بازی) . شاید یه جمله کوتاه باشه ولی خیلی تاثیر میذاره .
    یا ایراد دیگه گزارشگر اینه که مثلا من با رئال مقابل بارسا دارم بازی میکنم , نیمه اوله یک هیچ جلو هستم . حرفی که میزنه اینه : رئال مادرید با این که جلو هست راضی نکرده طرفداران رو و اونا انتظار گل های بسیار بیشتری داشتن . جوری حرف میزنه انگار دارم مقابل نمی دونم پسکارا بازی میکنم .

6. 5 کاربر از Arrowtic بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

مدیر انجمن بازی Masoud King's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2007
    محل سكونت
    فعلا مشهد!

پيش فرض

آره امیر جان اون BAP واقعا خیلی چیز الکی ای هست .. اصلا من یکی نتونستم بیش از یه فصل یا نهایت دیگه دو فصل ادامش بدم..
    خیلی غیر واقعی درس شده
    +
    در مورد گزارشگر هم با توجه به بقیه خیلی خوبه ولی همونطور که گفتی ایرادات زیادی داره
    حالا امسال باز تیم گزارشگری بازی دچار تغییر شده و مطمئنا چیزای جدیدی هم اضافه میکنن بهش
    +
    حالا باید منتظر E3 بود و دید نسخه نسل بعدی فیفا فقط از نظر گرافیک نسل بعدی شده یا نه گیم پلی اون هم دچار تغییرات محسوسی شده که البته گیم پلی رو بعید می دونم تفاوت خاصی داشته باشه.. مطمئنا اون جهش گیم پلی نسل قبل به نسل حاضر وجود نخواهد داشت..

حداقل شاید بعد از سالیان دراز بشه چنتا تماشاگر واقعی دید تو بازی یا حتی نورپردازی های جدید و کیفیت بالای چهره ها که همین ها می تونه جذابیت بازی رو دو چندان کنه

8. 5 کاربر از Masoud King بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز 779's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2008
    محل سكونت
    In The World of Game

پيش فرض

مسئله تنها BAP نیست، مسئله سیستم امتیاز دهی بازی هست که پر از مشکله. اصلا Rating ها خیلی مسخره‌ان.
    یادمه تو یک بازی 3 تا شوت به تیر زدم که 2تاش تو ریباند گل شد. یکی دیگه هم شوت زدم خورد به بازیکن حریف و own goal شد. (2مدل داره این حالت ولی ایندفعه یاره دفاع اونا گل کرد)
    ولی آخرش Ratingام شد 7 ولی در واقع تمام کار تیمم رو من کردم!
    این یکی از 1000 مشکلی که داره، مسائل دفاعی که بماند! جلو دروازه توپ رو از دست میدی حکم همون توپ از دست دادن معمولی رو داره.
    کلا BAP رو ول کردن. من خیلی به این مود علاقه دارم و با تمام این شرایط هم 3 فصل بازی کردم و هنوزم بازی میکنم ولی واقعا مشکل داره. هوش مصنوعی مربی که کاملا نابوده. اصلا شما رو تعویض نمیکنه! یا کلا از اول نمیزاره، یا اگرم بزاره تا آخر جونی که دارین ازت بازی میکشه و موقعی که مصدوم شدی میکشت بیرون. اصلا فکرشو بکنین بعد 3 تا بازی سنگین لیگ فینال لیگ قهرمانان بود (لیگی که بردمون حتمی بودش) بعد سره بازی یکی مونده به آخر منه خسته که چاپوند تو بازی که آخرش 2 هفته مصدوم شدم فینال رو از دست دادم!

10. 4 کاربر از 779 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

حـــــرفـه ای Arrowtic's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2009
    محل سكونت
    Westeros

پيش فرض

توی Career هم من یه مشکل بزرگ داشتم !
    با میلان شروع کردم , فصل اول قهرمان سری آ و جام حذفی شدیم . فصل دوم علاوه بر این دو تا CL رو هم بردیم . آرسنال تو لیگشون 5 ـم اینا شد و اومد تو قسمت My Jobs . من هم رفتم بهشون پیشنهاد دادم گفتن نه ما دنبال کاندیداهای بهتریم : | موندم دیگه از کسی که دو فصل قهرمان تمامی جام های ممکن شده کیو بهتر میخوان ؟

در کل باید روی BAP و Career (به خصوص BAP) بیشتر کار کنن تا واقعی تر بشن .

12. 3 کاربر از Arrowtic بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Mar 2008
    محل سكونت
    In The World of Game

پيش فرض

کلا فیفا خیلی خیلی مشکل داره هنوز
    اصلا از مود و اینا که بگذریم تو خود گیم پلی بازی هم مشکل زیاده.
    مثلا همین استوپ بازیکنا بعضی وقتی یک استوپ‌هایی میکنن که منی که فوتبال بلد نیستم هم نمیتونم همچین استوپی بکنم! جالبه توپ میاد جای پاش بعد اینکه استوپ میکنه نمیدونم چی میشه یکدفعه میخوره به شیکمش 5 متر میوفته جلوش ‍!
    اگه میخواین مربی گری واقعی بکنین که بهتره همون Football Manager و اون بازی‌های مربی گری رو بازی کنین چون فیفا از همه لحاظ مشکل داره تو این موارد.
    اصلا همین مصودمیت‌هاش کاملا مسخره و شانسیه طرف یک تنه کوچیک میزنه طرف 1 ماه مصدوم میشه! آدم بعضی وقت‌ها میترسه اصلا به بازیکناش بازی بده (در حالیکه تو فوتبال واقعی آمادگی بدنی یک بازیکن و تمرین و ... اون تاثیره بیش‌تری رو مصدومیت داره تا خطایی که روش انجام میشه)

14. 3 کاربر از 779 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

مدیر انجمن بازی Masoud King's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2007
    محل سكونت
    فعلا مشهد!

پيش فرض

شایان چیه چند وقتی زدی تو خط فوتبال؟ سالن رفتنا کار خودشو کرد : دی

اینم باید قبول کرد که ساخت فوتبال مثه ساخت به شوتر اول شخص نیست یا حتی سنگین تر از یه بازی نقش آفرینی پیچیده هست..

مسئله مهم بالانس بازی هست.. یه قسمت رو دس میزنن میبینی رو بقیه جاها اثر منفی میزاره
    یه سیستم فیزیک جدید اعمال میشه و با اینکه خوبه وچنتا باگ میاد کل بازی رو از حس و حال میندازه..

فک کنم دو سال پیش بود که راتر یه لیستی رو از مشکلات فیفا تو فروم ea گذاشته بود و عنوان کرده بود خودشون می دونن مشکلات چیه... ولی زمان میبره و بعضی وقتا به نظرم همون قضیه بالانس بازی یکم دست و پا رو میبنده..

ارائه سیستم دفاعی جدید واقعا تاثیر خیلی خوبی داشت .. باعث شد خیلی از گیمرها یه دید جدید نسبت به مقوله دفاع کردن داشته باشن..
    حالا امسال گفتن مشکلات مارک کردن و اینا رو قراره بر طرف کنن و هوش مصنوعی مدافعین رو افزایش بدن.

پارسال قضیه کشیدن و حول دادن رو مطرح کردن که باز امسال راه مقابلش رو هم ارائه کردن..

کلا باید نسبت به یک بازی فوتبال به دید منصفانه تری نگاه کرد..
    بازی هایی مثه کال او دیوتی شما توش هم تیمی دارین و میبینین چقد گاگول هستن یا حتی خیلی بازیهای دیگه که همین شریکتون تو بازی رو اعصاب هست با اینکه شاید تاثیر تعیین کننده ای هم رو نحوه بازی کردن نداشته باشن.. اما اینجا شما 10 نفر هم بازی دارین همشون تاثیر مستقیمی تو بازی دارن ..

به نظر من همینکه هر سال ویژگی های جدید و تاثیرگذاری به بازی اضافه میشه باید خیلی امیدوار بود اونم برای یک بازی سالیانه..
    تا وقتی سازنده به بازخورد ها توجه داره این بازی مطمئنا مسیرش پیشرفت خواهد بود

16. 6 کاربر از Masoud King بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

حـــــرفـه ای B3HZ@D's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2007

پيش فرض

اگر اسم مدیران بشاگاه و مسئوولان نقل و انتقالات باشگاه ها هم وارد میشد مود کریر خیلی جالب تر میشد .
    مثلا توی خبرها میدیدی که فلورنتینو پرز برای خرید گرت بیل 60 میلیون پیشنهاد داده که این خودش خیلی رو واقعی تر شدن کریر اثر میذاره .
    یا مثلا گالیانی برای خرید فلان بازیکن به انگلستان پرواز کرده !
    حالا اینا به کنار ... فقط نقل و انتقالات کریر رو درست کنن ما راضی میشیم .
    انقدر نقل و انتقالات عجیب و غریب می بینیم که کلا از ادامه کریر نا امید میشیم .
    امیدوارم این قسمت رو درست کنن.

18. 2 کاربر از B3HZ@D بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Mar 2008
    محل سكونت
    In The World of Game

پيش فرض

شایان چیه چند وقتی زدی تو خط فوتبال؟ سالن رفتنا کار خودشو کرد : دی

اینم باید قبول کرد که ساخت فوتبال مثه ساخت به شوتر اول شخص نیست یا حتی سنگین تر از یه بازی نقش آفرینی پیچیده هست..

مسئله مهم بالانس بازی هست.. یه قسمت رو دس میزنن میبینی رو بقیه جاها اثر منفی میزاره
    یه سیستم فیزیک جدید اعمال میشه و با اینکه خوبه وچنتا باگ میاد کل بازی رو از حس و حال میندازه..

فک کنم دو سال پیش بود که راتر یه لیستی رو از مشکلات فیفا تو فروم ea گذاشته بود و عنوان کرده بود خودشون می دونن مشکلات چیه... ولی زمان میبره و بعضی وقتا به نظرم همون قضیه بالانس بازی یکم دست و پا رو میبنده..

ارائه سیستم دفاعی جدید واقعا تاثیر خیلی خوبی داشت .. باعث شد خیلی از گیمرها یه دید جدید نسبت به مقوله دفاع کردن داشته باشن..
    حالا امسال گفتن مشکلات مارک کردن و اینا رو قراره بر طرف کنن و هوش مصنوعی مدافعین رو افزایش بدن.

پارسال قضیه کشیدن و حول دادن رو مطرح کردن که باز امسال راه مقابلش رو هم ارائه کردن..

کلا باید نسبت به یک بازی فوتبال به دید منصفانه تری نگاه کرد..
    بازی هایی مثه کال او دیوتی شما توش هم تیمی دارین و میبینین چقد گاگول هستن یا حتی خیلی بازیهای دیگه که همین شریکتون تو بازی رو اعصاب هست با اینکه شاید تاثیر تعیین کننده ای هم رو نحوه بازی کردن نداشته باشن.. اما اینجا شما 10 نفر هم بازی دارین همشون تاثیر مستقیمی تو بازی دارن ..

به نظر من همینکه هر سال ویژگی های جدید و تاثیرگذاری به بازی اضافه میشه باید خیلی امیدوار بود اونم برای یک بازی سالیانه..
    تا وقتی سازنده به بازخورد ها توجه داره این بازی مطمئنا مسیرش پیشرفت خواهد بود
    مسئله اینکه اینا با این همه فروشی که میکنن، هر سال باز دوباره یک سری مشکلات رو ما میبینیم.
    فروش 14 میلیونی کم نیستش و میتونه به اندازه‌ی کافی تیم سازنده رو گسترش بده.
    مثلا همین به هم خوردن بازیکنان رو هنوز که هنوزه درست نکردند، یک سری موارد هم که کلا مشکل انجین بازی هست فکر کنم اصلا.
    برای مثال موقع شوت زدن یکی شوت میزنه تکل میکنند، یک یاره دیگه از اونور میاد عین احمقا میره تو پای یارو میوفته! بعد از اونور دفاع میخواد دور کنه میخوره تو سره یکی!!! خلاصه اینقدر اونور اینور میشه که آخرش یکی تک به تک میشه!
    باور کن اینقدر از این صحنه‌ها دیدم بعضی وقت دیگه نمیتونم دسته رو تو دستم نگه دارم! پرتش میکنم! واقعا رو اعصاب هست. مثلا میای از جلوی طرف توپ رو میگیری، باز دوباره میرسه به خودش اما اینبار بازیکنتم جا مونده و خلاص! یا هزاران بار شده بازیکن خودی به هم میخورن توپ میرسه به حریف، یا اصلا داور! داور که کلا تو دست و پا هست.
    خیلی مشکلات داره فیفا و عجیب اینجایه که مثلا نصف اینا هر نسخه درست میشه، 2 برابر مشکلات جدید اضافه میشه. اصلا هر سیستمی که به بازی اضافه میکنند مشکل داره اولش و یکبار نشده یک سیستم رو که میزارن تا یکی دو سال بعدش مشکل نداشته باشه. همین دروازه‌بانان به شدت (یعنی واقعا به شدت) مشکل دارن و بعضی مواقع دیر عمل میکنند! اصلا یک گلایی میخوری که واقعا اعصابت خورد میشه، حتی همین دوستان دور و ور هم آپلود کردن از احمق بودن دروازه بانان میگن.
    خوب جمع اینا که جمع بشه تو Career mode که خودش هم باز مشکل داره، اصلا اعصاب واسط نمیزاره

20. این کاربر از 779 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •