تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 6 از 59 اولاول ... 23456789101656 ... آخرآخر
نمايش نتايج 51 به 60 از 581

نام تاپيک: اخـبـار مـربـوط بــه نـسـل بـعدی کنـسـول های خـانـگــی

آخر فروم باز halflife g's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2009
    محل سكونت
    دور دور دور....

پيش فرض

نمونش همین نسل،Xbox 360 داره با قطعاتی کار میکنه که توی سال 2005 یا 2004 خیلی خوب بودن و روی سیستم ها برای گیمینگ و کارهای گرافیکی نصب میشدن اما هنوز هم این قطعات داره عین یه Full PC برای گیمینگ کار میکنه..................
    من اين قسمتشو موافق نيستم محمد جان......

همين halo 4 كه امسال از اكثر سايتا بهترين گرافيك انتخاب شد در مجموع از لحاظ گرافيكي يه سر و گردن از crysis 2 تو تنظيمات بالا تو pc پايينتر(crysis 3 رو نگفتم)بماند بقيه بازيهاي كنسولي پر گرافيك تو سالهاي قبل

+

علت اينكه x360 و ps3 هنوزم بعد اين سالها جواب ميدن براي بازيهاي روز اينه كه كنسولا با اين توان ناچيزشون نسبت به pc هاي الانه مبناي ساختار و توان گرافيكي هستن و چون چندان سازنده قدري هم نميره سمت ساختن بازي انحصاري با حداكثر گرافيك pc باعث ميشه كلا سخت افزار pc فداي سخت افزار ضعيفتر كنسولا بشه
    همين بازيهاي لانج ps4 مثه كيلزون به گفته digital foundry يه گام از crysis2 تو تنظيمات فول عقبه..... بماند بقيه....

.
    Last edited by halflife g; 26-02-2013 at 21:31.

2. 6 کاربر از halflife g بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

کاربر فعال ریاضیات javad2015's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2009
    محل سكونت
    تو شهرمون

پيش فرض

همين بازيهاي لانج ps4 مثه كيلزون به گفته digital foundry يه گام از crysis2 تو تنظيمات فول عقبه..... بماند بقيه....
    اگه بخوان یه گرافیک مثل 7950 رو بزارن رو کنسول قیمتش سرسام آور میشه و کسی قدرت خرید نخواهد داشت((همین حالاشم خیلی قیمتش بالاست)) به خاطر همین نمیتونن.
    بهتر بود میگقتید گرافیک بازی ها فدای بی پولی مردم میشه((چون ریشه سخت افزار ضعیف به این بر میگرده))

کاربر فعال انجمن بازی mehdy.z's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2008
    محل سكونت
    ...guess

پيش فرض

منم تا حد زیادی یا مراد جان موافقم.....
    در ضمن یادتون باشه optimize به بهبود اجرای بازی در کنسولها کمک میکنه ولی هرگز قرار نیست معجزه کنه و توی پردازش همیشه این اعداد و ارقام(یا همون محاسبات منطقی) هستند که حرف اول رو میزنند برای مثال هم اگه به همین بازی های سنگین مشترک بین کنسول و PC مراجعه کنید متوجه میشد که کنسولها با توجه به گرافیکی که از بازی دارند فریم خیلی بالاتری نسبت به سخت افزاری که روشون هست نمیدن یعنی با یک PC مشابه با سخت افزار اونها در شرایطی دقیقا با شرایط گرافیکی کنسولها میشه فریمی نسبتا نزدیک به اونها رو گرفت!!!
    Last edited by mehdy.z; 26-02-2013 at 22:34.

5. 2 کاربر از mehdy.z بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

پروفشنال campuzlit's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2010

پيش فرض

دوستان من یه چیزی می گم ولی فن های کنسول نریزن سرم.

به نظر من PS4 و به تبع XBOX بعدی خیلی زودتر از نسل حاضر از نظر گرافیکی در مقابل PC شکست می خورن. و حتی در ابتدای نسل بعد که معمولا گرافیک کنسول ها بیشتر به چشم می یاد، اگه PC گرافیکی بیشتر نداشته باشه

مطمئنا کمتر نیست.

به نظر من عمر این نسل بیش از دو ساله که به پایان رسیده و این تاخیر در ارائه کنسول ها جدید، از طرفی به ضرر خود شرکت هاست. وقتی لانچ تایتل یه کنسول نتونه گرافیکی که قبلا PC ارائه داده رو ارائه کنه دیگه بقیه نسلش کاملا معلومه.و بازی های انحصاری هست که همچنان کنسول ها رو بالاتر نگه می داره.

در حال حاظر کنسول ها دارن 720 بازی ها رو اجرا می کنن و به این توجه داشته باشین که کنسول های نسل بعد کلی از توانشون صرف این می شه که بازی ها رو 1080 اجرا کنن. یعنی چیزی که PC چند ساله داره ارائه می ده.

مسئله دیگه ای که هست سخت افزار PS4 هست. اینکه چرا سونی برخلاف نسل قبل داره از تراشه گرافیکی AMD استفاده می کنه در حالی که انویدیا با تراشه گرافیکی Kepler در حال حاضر جلوتر از AMD هست. تا جاییکه حتی می تونست AMD رو از صحنه رقابت کارت گرافیک محو کنه.

همچنین در مورد پردازنده هم در حال حاظر پردازنده های اینتل کارایی به مراتب بالاتری رو برای بازی ارائه می دن. مشخصات فیزیکی یا هشت هسته ای بودن مهمه ولی مهمتر از اون اینه که این هسته ها چقدر توانایی پردازش دارن.

حالا نیاین بگین اینا با هم اپتمایز می شن. بلکه اپتیمایز کردن رو با تراشه های قویتر هم به راحتی می شه انجام داد.

به نظر من قیمت تمام شده کمتر دلیل این موارد بوده. فقط در زمینه مموری خوب عمل کرده.

7. 5 کاربر از campuzlit بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

مدیر انجمن بازی های کامپیوتری و کنسولی Layken's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2009
    محل سكونت
    Sillent Hill

پيش فرض

دوستان من یه چیزی می گم ولی فن های کنسول نریزن سرم.

به نظر من PS4 و به تبع XBOX بعدی خیلی زودتر از نسل حاضر از نظر گرافیکی در مقابل PC شکست می خورن. و حتی در ابتدای نسل بعد که معمولا گرافیک کنسول ها بیشتر به چشم می یاد، اگه PC گرافیکی بیشتر نداشته باشه

مطمئنا کمتر نیست.

به نظر من عمر این نسل بیش از دو ساله که به پایان رسیده و این تاخیر در ارائه کنسول ها جدید، از طرفی به ضرر خود شرکت هاست. وقتی لانچ تایتل یه کنسول نتونه گرافیکی که قبلا PC ارائه داده رو ارائه کنه دیگه بقیه نسلش کاملا معلومه.و بازی های انحصاری هست که همچنان کنسول ها رو بالاتر نگه می داره.

در حال حاظر کنسول ها دارن 720 بازی ها رو اجرا می کنن و به این توجه داشته باشین که کنسول های نسل بعد کلی از توانشون صرف این می شه که بازی ها رو 1080 اجرا کنن. یعنی چیزی که PC چند ساله داره ارائه می ده.

مسئله دیگه ای که هست سخت افزار PS4 هست. اینکه چرا سونی برخلاف نسل قبل داره از تراشه گرافیکی AMD استفاده می کنه در حالی که انویدیا با تراشه گرافیکی Kepler در حال حاضر جلوتر از AMD هست. تا جاییکه حتی می تونست AMD رو از صحنه رقابت کارت گرافیک محو کنه.

همچنین در مورد پردازنده هم در حال حاظر پردازنده های اینتل کارایی به مراتب بالاتری رو برای بازی ارائه می دن. مشخصات فیزیکی یا هشت هسته ای بودن مهمه ولی مهمتر از اون اینه که این هسته ها چقدر توانایی پردازش دارن.

حالا نیاین بگین اینا با هم اپتمایز می شن. بلکه اپتیمایز کردن رو با تراشه های قویتر هم به راحتی می شه انجام داد.

به نظر من قیمت تمام شده کمتر دلیل این موارد بوده. فقط در زمینه مموری خوب عمل کرده.
    نه بحث فن بازی نیست می خواهیم به نتایجی برسیم که چند ساله هست ولی اصولا باید رفع میشد که مثل این که نشده

الان همون ابتدا در سال 2007 با انتشار کرایسیس کنسول متولد نشده شکست خورد رفت چه برسه الان که دیگه همه چیز ارتقا یافته و یک گارت گرافیکی که قیمتش دو برابر کنسول فعلی جدید سونی هست خب معلومه میشه روش عنوانی ساخت که حتا لانچ تایتل هم جلوش زانو بزنه

احساس می کنم داریم در مورد یک موضوع کهنه داریم صحبت می کنیم.
    اگر نظر منتقد ها ملاک هست میبینیم که عناوین منتخب از نظر منتقد ها در زمینه گرافیکی یک مبحث دیگه را نشون میده
    ولی نه از یک دیدگاه دیگه به قضیه نگاه کنیم و در موردش صحبت کنیم به نظر من به نتیجه ای که همه راضی بشیم نخواهیم رسید چون
    یک نسله داریم صحبت می کنیم به نتیجه نرسیدیم و نشون میده هنوز هم نخواهیم رسید

یک نظریه
    با یکی از اساتید صحبت می کردم اشاره کردن الان سیستم هایی وجود دارند که کرایسیس 3 را رو یاخرین جزییات اجرا کرده و فوق العاده بالا و جز سیستم هایی هستن که از سیستم فعلی PS4 قدرتمند تر هستن ( تا اینجا درست حق هست حرفشون )
    اما خب جای سوال هست که این سیستم انقدر گرون قیمت هست که تا مدت ها حتا کشورهایی که قیمت های مناسبی دارن خیلی سخت بشه تهیشون کرد
    پس لازمه این دیدگاه رو هم مد نظر قرار بدیم ، و چون یک چیزی هست و میتونه پس سرتره ، به نظرم زیاد مورد قبول واقع نشه

اگر اشتباه میگم دوست دارم تا قانع بشم
    Last edited by Layken; 27-02-2013 at 14:38.

9. 7 کاربر از Layken بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

کاربر فعال انجمن بازی mehdy.z's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2008
    محل سكونت
    ...guess

پيش فرض

نه بحث فن بازی نیست می خواهیم به نتایجی برسیم که چند ساله هست ولی اصولا باید رفع میشد که مثل این که نشده

الان همون ابتدا در سال 2007 با انتشار کرایسیس کنسول متولد نشده شکست خورد رفت چه برسه الان که دیگه همه چیز ارتقا یافته و یک گارت گرافیکی که قیمتش دو برابر کنسول فعلی جدید سونی هست خب معلومه میشه روش عنوانی ساخت که حتا لانچ تایتل هم جلوش زانو بزنه

احساس می کنم داریم در مورد یک موضوع کهنه داریم صحبت می کنیم.
    اگر نظر منتقد ها ملاک هست میبینیم که عناوین منتخب از نظر منتقد ها در زمینه گرافیکی یک مبحث دیگه را نشون میده
    ولی نه از یک دیدگاه دیگه به قضیه نگاه کنیم و در موردش صحبت کنیم به نظر من به نتیجه ای که همه راضی بشیم نخواهیم رسید چون
    یک نسله داریم صحبت می کنیم به نتیجه نرسیدیم و نشون میده هنوز هم نخواهیم رسید

یک نظریه
    با یکی از اساتید صحبت می کردم اشاره کردن الان سیستم هایی وجود دارند که کرایسیس 3 را رو یاخرین جزییات اجرا کرده و فوق العاده بالا و جز سیستم هایی هستن که از سیستم فعلی PS4 قدرتمند تر هستن ( تا اینجا درست حق هست حرفشون )
    اما خب جای سوال هست که این سیستم انقدر گرون قیمت هست که تا مدت ها حتا کشورهایی که قیمت های مناسبی دارن خیلی سخت بشه تهیشون کرد
    پس لازمه این دیدگاه رو هم مد نظر قرار بدیم ، و چون یک چیزی هست و میتونه پس سرتره ، به نظرم زیاد مورد قبول واقع نشه

اگر اشتباه میگم دوست دارم تا قانع بشم
    کاملا تائید میشه حامد جون
    منم تا اینجا بحثم فقط سر قدرت و مسائل سخت افزاری این کنسول بود وگرنه من قبلا هم گفتم برای گیم PC هرگز از نظر لذت و راحتی با پای کنسول نمیرسه....
    اصلا شاید باور نکنید ولی اگه خود من جلوه داشتن کنسول برای یه جوون بیست وچند ساله توی توی این کشور عقب مونده میگذاشت شاید مدتها قبل یه XBOX 360 خریده بودم و خودم رو از شر این PC با اینهمه ناز و اداش برای اجرای یه بازی راحت میکردم!!

11. 6 کاربر از mehdy.z بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

حـــــرفـه ای mjorh's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2009
    محل سكونت
    !Arkham City

پيش فرض

منم تا اینجا بحثم فقط سر قدرت و مسائل سخت افزاری این کنسول بود وگرنه من قبلا هم گفتم برای گیم PC هرگز از نظر لذت و راحتی با پای کنسول نمیرسه....
    اصلا شاید باور نکنید ولی اگه خود من جلوه داشتن کنسول برای یه جوون بیست وچند ساله توی توی این کشور عقب مونده میگذاشت شاید مدتها قبل یه XBOX 360 خریده بودم و خودم رو از شر این PC با اینهمه ناز و اداش برای اجرای یه بازی راحت میکردم!!
    درسته که کنسول مختص بازی هستش و از نظر هزینه خیلی به صرفه تر هستش ولی از نظر راحتی نمیشه گفت مثلا PC راحتره یا کنسول ، چون این امر فقط برای یه جوون تو یه کشور عقب مونده صدق میکنه که PC ش ناز کنه براش چون فقط ار کرک و اینا استفاده میکنه و بازی Original نمیخره ! وقتی یه بازی Original میخری دیگه دغدغه نصب نشدن و اجرا نشدن نداری ...

به نظر من بررسی هایی که انجام میشه توسط دوستان باید یه دید وسیع تر و جامع تری داشته باشه ، خیلیا هستش Crysis 3 رو آخرین جزئیات بازی میکنن تو کشورهای دیگه ...میگم دیدتون رو متمرکز

نکنید تو کشور خودمون ، مطمئن باشید Crytek میدنسته که تعداد افرادی که کارت گرافیک DX11 دارن اونقدری هست که به فروش بازیش ضربه نزنه که خب البته محدوده ی فروش خودشو در نظر میگیره

نه کشورای درپیت ...

به نظر من عمر این نسل بیش از دو ساله که به پایان رسیده و این تاخیر در ارائه کنسول ها جدید، از طرفی به ضرر خود شرکت هاست. وقتی لانچ تایتل یه کنسول نتونه گرافیکی که قبلا PC ارائه داده رو ارائه کنه دیگه بقیه نسلش کاملا معلومه
    نه ایطنوریام که میگید نیست ، همین Launch Title که مطرح کردید خیلی راحت میشه گفت که کمترین قدرت PS4 بوده ، نباید انتظار داشت که از اوایل نسل شاهد تمام قدرت کنسولا باشیم ! مثلا

Uncharted رو در نظر بگیریم ، شماره ی اولش با سومش کلی فرق داره از نظر گرافیک در کنسول PS3 ، این کنسول هم همینطور ..مطمئن باشید بعدیه مدت رو کنسول هم شاهد گرافیک بالاتر از

Crysis3 خواهیم بود ...( 4 الی 5 سال به نظر من میتونه عمر کنسولای نسل بعد باشه )

13. 6 کاربر از mjorh بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

پروفشنال campuzlit's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2010

پيش فرض

نه ایطنوریام که میگید نیست ، همین Launch Title که مطرح کردید خیلی راحت میشه گفت که کمترین قدرت PS4 بوده ، نباید انتظار داشت که از اوایل نسل شاهد تمام قدرت کنسولا باشیم ! مثلا

Uncharted رو در نظر بگیریم ، شماره ی اولش با سومش کلی فرق داره از نظر گرافیک در کنسول PS3 ، این کنسول هم همینطور ..مطمئن باشید بعدیه مدت رو کنسول هم شاهد گرافیک بالاتر از

Crysis3 خواهیم بود ...( 4 الی 5 سال به نظر من میتونه عمر کنسولای نسل بعد باشه )
    حرف شما تایید می شه. درسته که به مرور شرکت های بازی سازی با سخت افزار کنسول ها آشنایی بیشتری پیدا می کنن و بازی های با گرافیک تری رو می بینیم. ولی من می گم اینقدر این نسل رو کش دادن که حداقل بازی های اول نسل بعد چیزی رو نکردن که بگیم از یه نسل به نسل بعدی رفتیم. چون که به مرور PC در اواخر همین نسل نشونمون داده. در حالی که در اوایل نسل فعلی گرافیک 360 و PS3 عالی بود و بهتر از PC بود و حس رفتن از یه نسل به نسل بعد به آدم دست می داد.
    همچنین اگه شرکت ها می تونن به مرور گرافیک بازی های کنسولی رو افزایش بدن، این اتفاق در مورد PC هم صدق می کنه بلکه با رشد بیشتر. تا جاییکه زودتر از نسل فعلی با مشکل در جا زدن گرافیک کنسولی مواجه می شیم .

بحث من اصلا راحتی بازی کردن با کنسول و این چیزا نیست. من فقط در مورد قدرت گرافیکی و سخت افزاری صحبت می کنم.

دوستان لازم به ذکر نیست دیگه همه می دونیم قیمت ها در ایران بسیار بالاست. و درآمدها اصلا با قیمت ها جور در نمیاد. اما در بسیاری از کشورها مردم قدرت خرید سیستم و گرافیک های قدرتمند رو دارن.
    مطمئنا تا دو- سه سال دیگه گرافیک هایی به مراتب قدرتمندتر از نسل فعلی با قیمتی کمتر عرضه می شن که امکان خرید رو برای طیف وسیعی از افراد فراهم می کنه در حالی که کنسول باید با همین کانفیگ جلو بره و باید حداقل یه چیزی ارائه می کردن که در حد سخت افزار های HIGH-END فعلی باشه. حتی به قیمت تمام شده بیشتر.

15. 5 کاربر از campuzlit بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

مدیر انجمن بازی های کامپیوتری و کنسولی Layken's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2009
    محل سكونت
    Sillent Hill

پيش فرض

در مورد تراشه های به کار رفته نظرتون چیه..؟ من کلا از AMD خوشم نمیاد Intel خیلی بهتر بود

کاملا تائید میشه حامد جون
    کل کمپانی سونی فدای یک تار موی تو

17. 3 کاربر از Layken بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

حـــــرفـه ای Alex Fera's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2009
    محل سكونت
    طهران اسم:محمد

پيش فرض

در مورد تراشه های به کار رفته نظرتون چیه..؟ من کلا از AMD خوشم نمیاد Intel خیلی بهتر بود
    حامد منم intel رو بیشتر میپسندم،اما به نظر من سونی کار خوبی کرده که از AMD استفاده کرده،intel به قولی خیلی ناز داره و ادا درمیاره،قیمتاش هم خیلی بالاتر از AMD هستش و همین باعث گرونی کنسول و کم شدن خریدارا میشه...................
    AMD هم از نظر پشتیبانی بهتره و هم از نظر قیمتی،intel فقط یه خرده خیلی کم توی قدرت و توانایی جلوتره.................

19. 2 کاربر از Alex Fera بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •