تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 6 از 328 اولاول ... 23456789101656106 ... آخرآخر
نمايش نتايج 51 به 60 از 3274

نام تاپيک: تاپیک اختصاصی Real Madrid C.F | کهکشانی ها | جلد 2

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Sep 2011
    محل سكونت
    بی خداحافظی...

پيش فرض

رئال مادرید وارد لس آنجلس شد

رئال مادرید پس از پروازی بیش از 12 ساعته ، وارد لس آنجلس شد . سفیدها دقایقی پیش وارد خاک ایالات متحده شدند تا در هتل بورلی هیلز اقامت کنند .

رئال مادرید دو هفته در ایالات متحده می ماند و چهار بازی دوستانه انجام می دهد .

رئال مادرید -------- لس آنجلس گالکسی
    جمعه ، سیزدهـــــم مرداد ماه
    مسابقات ورد فوتبال چلنج
    استادیوم هوم دپوت سنتر
    7:00
    منبع : مرجع اخبار رئال
    Last edited by CRIS Joon CR7; 29-07-2012 at 14:45.

2. 8 کاربر از CRIS Joon CR7 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Banned
    تاريخ عضويت
    Jun 2004

پيش فرض

[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
    marca

فلورنتینو کنترل می کند
    با تیم به آمریکا رفته و در مورد آینده شاهین و کاکا تصمیم می گیرد
    می خواهد دستمزد هیگوائین را بیشتر کند و مودریچ را بخرد
    as

رئال مادرید با شاهین ، کاکا و قهرمانان اروپا به آمریکا رفت
    مورینیو ، موراتا و خسه و ناچو و الکس و خسوس را هم برد
    Last edited by Alinho; 29-07-2012 at 18:17.

4. 7 کاربر از Alinho بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Banned
    تاريخ عضويت
    Jun 2004

پيش فرض

[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] مرجع خبري رئال-مادريد: یک افتخار بزرگ نصیب والدبباس شد . مادریدیسموها می توانند افتخار کنند که زین الدین زیدان ، اسطوره بزرگ تاریخ رئال مادرید و تیم ملی فرانسه ، اولین مرحله از دوران مربیگری خود را در آکادمی رئال مادرید سپری خواهد کرد . باشگاه دقایقی پیش اعلام کرد که زین الدین زیدان از چند روز پیش ، در آکادمی رئال کارش را به عنوان مربی آغاز کرده است . بازیکن فرانسوی بدین ترتیب از پست مدیر فنی رئال مادرید کنار رفت تا به عرصه مربیگری وارد شود تا شاید روزی سرمربی تیم بزرگسالان رئال مادرید شود . زیدان 40 ساله ، بدین ترتیب به خواسته اش می رسد و می تواند تجربیات گهربارش در عرصه مربیگری را به جوانان آکادمی رئال اضافه کند .
    +
    پ‌ن: به امید سرمربیگری بهترین بازیکن تاریخ تو تیم اصلی رئال مادرید.

6. 7 کاربر از Alinho بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Crisis Manager kasra_khan2003's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2007
    محل سكونت
    رشت

پيش فرض

کاپیتان تیم رئال مادرید، ایکر کاسیاس در مصاحبه با خبرنگاران از عملکرد مربی خود تمجید کرد و گفت: " ما میخوایم یک گام بیشتر برداریم و تیم رو قویتر کنیم، چرا که الان تجربه بیشتری داریم. امیدواریم که لالیگا رو ببریم، اما ابتدا باید سوپر کاپ و کاپ اسپانیا رو ببریم و در نهایت هم فینال لیگ قهرمانان چرا که خیلی وقت هست داریم تلاش میکنیم. "

کاسیاس همچنین از توانایی مودریچ صحبت کرد: " من اونو میشناسم. مقابلش بازی کردم. اگر باشگاه و رئیس تصمیم بگیرن که اون باید برای رئال مادرید بازی کنه، بازی خواهد کرد. این بستگی به ما نداره که اینجا بازی کنه یا نه"

وی همچنین درباره مورینیو به خبرنگاران گفت: " این به طور کاملاً همه چیز رو تو تیم عوض کرد و مارو به بهترین سطحمون رسوند. یه قرارداد طولانی مدت داره و کاملاً حس راحتی میکنه."

8. 8 کاربر از kasra_khan2003 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Banned
    تاريخ عضويت
    Jun 2004

پيش فرض

as

کاکا می ماند
    هیچ پیشنهاد جدی ندارد و مورینیو در بیشترین دقایق ممکن از او استفاده خواهد کرد
    همچنان روی شاهین حساب نمی شود و مورینیو در تمرینات از او به عنوان دفاع چپ استفاده می کند
    marca

برنامه مورینیو برای آگوست لالیگا
    سوپرکاپ که بین سه بازی لالیگاست هدف بعدی است
    لاس به خواست خودش می رسد در پست دفاع راست بازی نمی کند

10. 7 کاربر از Alinho بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

کاربر فعال انجمن مشکلات نصب و اجرای بازیها clau's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2011
    محل سكونت
    rasht

پيش فرض

کاسياس بهترين دروازه‌بان جهان است
    دروازه‌بان پيشين تيم ملي فوتبال مکزيک معتقد است دروازه‌بان اسپانيا بهترين دروازه‌بان جهان در حال حاضر است.
    ايکر کاسياس در فصل پيش نمايش فوق‌العاده‌اي داشت و به همراه رئال مادريد در لاليگا عنوان قهرماني را بدست آورد و پس از آن در يورو 2012 نيز تنها يک گل دريافت کرد و توانست با تيم ملي کشورش نيز عنوان قهرماني در اروپا را بدست آورد.

خورخه کامپوس در اين مورد به سايت رسمي رئال مادريد گفت: کاسياس بهترين دروازه‌بان حال حاضر در دنيا است. واکنش‌ها و رفلکس بدني او در دنيا نظير ندارد. او يک رهبر در داخل و خارج از زمين است و همواره در حساس‌ترين موقعيت‌ها، بهترين تصميم‌ها را مي‌گيرد.

وي افزود: کاسياس با توجه به اينکه تمامي جام‌هاي ممکن را فتح کرده، بازيکني فروتن است و شخصيت فوق‌العاده‌اي دارد. او بسيار خاص است و محبوبيتي جهاني دارد. او تجربه زيادي دارد و مي‌تواند استاد بسيار خوبي براي دروازه‌بانان جوان باشد.

کاسياس به نخستين بازيکني در فوتبال دنيا تبديل شد که به همراه تيم ملي کشورش در 100 بازي ملي به پيروزي رسيده است. او در يورو 2008 و 2012 و همچنين جام جهاني 2010 نيز عنوان قهرماني را بدست آورد و براي رئال مادريد نيز بيش از 600 بازي انجام داده است.

خورخه کامپوس در 13 سال حضور در تيم ملي مکزيک 130 بار براي ازتک‌ها به ميدان رفت.
    ورزش3

12. 5 کاربر از clau بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Sep 2011
    محل سكونت
    بی خداحافظی...

پيش فرض

دو رئالی در لیست آرژانتین برای بازی با آلمان

برای بازی دوستانه با آلمان در روز 25 مرداد در فرانکفورت ، گونزالو هیگوائین و آنخل دی ماریا از رئال مادرید در لیست تیم ملی آرژانتین قرار گرفتند .

ماسکرانو ، گاگو و مسی از لیگ اسپانیا نفرات دیگری بودند که در لیست تیم ملی آرژانتین قرار گرفته اند . لیست مدعوین بدین شرح است :
    دروازه بان ها : رومرو و آندوخار
    مدافعان : فدریکو فرناندز ، کامپانیارو ، زابالتا ، کولوچینی ، گارای و روخو
    هافبک ها : ماسکرانو ، دی ماریا ، گاگو ، خوسه سوسا ، گینیازو
    مهاجمان : هیگوائین ، لاوتزی ، مسی ، آگرو و ادواردو سالویو .
    ....

گالاتاسرای به دنبال شاهین

ممکن است که آینده شاهین در ترکیه باشد . به گزارش روزنامه ترکیه ای صباح ،
    یکی از سران گالاتاسرای اخیرا به خواست فاتح تریم ، مذاکراتی جدی برای خرید این بازیکن داشته است .

فاتح تریم ، این بازیکن را یک گزینه " بسیار مناسب " می داند و در نظر دارد که او را به خدمت بگیرد .
    بدین ترتیب اولین مذاکرات میان سران گالاتاسرای و رضا فاضلی ، ایجنت بازیکن صورت گرفته است .
    رئال مادرید هم این پیشنهاد را مد نظر خواهد داشت چرا که مورینیو در نظر دارد که شاهین را به باشگاهی بدهد که بتواند بیشتر بازی کند و اعتماد به نفسش بیشتر شود .

مورینیو برای 200 مربی ، اهدافش در رئال مادرید برای این فصل را مشخص کرد
    "لالیگا و چمپیونزلیگ را می خواهیم "
    "از بازیکنان بیشتر از مربیان می توان یاد گرفت "
    "تنها مربی زندگیم ، پدرم بود "
    سخنرانی مورینیو در جمع مربیان در UCLA
    مورینیو :" ممکن است یک بازیکن را ببوسم یا با او گریه کنم "
    "دوست دارم کسی با من ضدیت کند و اشتباهاتم را به من بگوید "
    "برایم مهم نیست که افراد چه فکری در موردم می کنند "
    بقیه بازیکنان در تور هستند و کاروالیو تمریناتش را با کاستیا آغاز کرد

منبع : مرجع اخبار رئال

14. 7 کاربر از CRIS Joon CR7 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Apr 2007
    محل سكونت
    رشت

پيش فرض نقشه ی دوم: دمبل

از آنجایی که انتقال مودریچ به رئال مادرید بدون هیچ تغییری بوده، باشگاه در نظر دارد به دنبال یک جانشین باشد که آن بازیکن موسی دمبل است. ژوزه مورینیو علاقه ی زیادی به این هافبک تیم فولام دارد. یکی از وکلا، در مصاحبه با یک رسانه ی هلندی اذعان کرد: "رئال مادرید با من تماس گرفت و از شانس خرید دمبل سوال کرد. این اولین باشگاه نیست که امسال تابستان به وی علاقه مند شده."

تخمین زده میشود که ارزش این بازیکن که هنوز با باشگاه لندنی قرارداد دارد، حدود 25 میلیون یورو باشد، که در مقایسه با مودریچ با 45 میلیون یورو، اختلاف قابل تاملی دارد.

Last edited by kasra_khan2003; 02-08-2012 at 13:26.

16. 5 کاربر از kasra_khan2003 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Super Moderator Ezel's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2007

پيش فرض

يادداشت وارده، به بهانه خداحافظي روبرتو كارلوس/ خداحافظ مورچه مريخي محبوب من

محمد فيروزي

سايت گل- 4، 5 سال بیشتر نداشتم که اولین خاطرات فوتبالی‌ام رقم خورد. تلويزیون‌های رنگی کم‌کم جای خود را میان خانواده‌های ایرانی باز می‌کردند و گاهی بعضی از بازی‌های اروپایی با گزارش‌های سرد و کتابی امثال شفیع و خیابانی و کوتی آن هم بعد از چند ماه پخش می‌شد و حداقل برای من که تازه الفباي فوتبال را یاد می‌گرفتم از هر نوایی خوش‌تر بود.

از صدا و سیمایی که تنها سیستم علی پروینی پرسپولیس و مشت و لگدهای بازیکنان در دربی (که البته آن زمان هنوز کسی نمی‌دانست دربی خوردنی است یا پوشیدنی) انتظار نمی‌رفت که پا را از بوندسلیگا و رقابت لورکوزن و بایرن فراتر بگذارد و حداقل چند بازی از بهترین دهه فوتبال ایتالیا با حداقل ۵ قدرت مسلم پخش کند.

قیمت خرید بازی‌های لالیگایی بالا نبود و بعضی از شبکه‌های عربستانی و لبنانی آن را ناقص پخش می‌کردند. این یعنی اولین جرقه‌های علاقه‌ام به بازیکن سر تراشیده‌ای که فارغ از رنگ‌ها همه دوستش داشتند. از همان جا بدون آن‌که بدانم طرفدار رئال مادرید و برزیل بودم. بعدها فهمیدم فامیلی‌اش کارلوس است و اسمش روبرتو.

دوستش داشتم بدون توجه به باخت و بردش. هم او هم رفیق کمی بلندترش رونالدو. گویی دهه سرتراشیده‌ها بود. لباس سفید مادرید همیشه برایش گشاد بود. با آن تبلیغ teka معروف. اولین باری که فهمیدم فوتبالی بودن، همیشه بردن نیست فینال ۱۹۹۸ بود. بهترین جام جهانی تاریخ از نظر من و تلخ‌ترین باخت برزیل و من. تنها شناختم از زیدان به لگدش به بازیکن عربستانی و بوسیدن دستبندهایش در دیدار با ایتالیا ختم می‌شد. به یکباره دیدم نه شماره ۹ برزیل آن بازیکن قبراق بازی با هلند است و نه اسطوره‌ام آن کچل فرز.

گذشت تا این‌که شبکه ۳ نارنجی‌پوشان والنسیا را مقابل مشکی‌پوشان مادریدی نشان داد. باز هم در فرانسه. ورزشگاه برایم آشنا بود اما نمی‌دانستم که این بار اسطوره‌ام قرار است ۳ بر صفر پیروز باشد به جای این‌که ببازد. رائول و مورینتس را می‌شناختم و آن بازیکن شماره ۸ با موهای فر و فامیلی درهم و برهم. استیو مک‌منمن. با آن ضربه زیبا و آن چیپ فراموش‌نشدنی‌اش در جهنم نیوکمپ.

خفاش‌ها، نسل طلایی لاتزیو را شکست داده بودند اما مندیتا آن پدیده همیشگی نبود.

کم‌كم خرید پیراهن‌های رئال برای‌مان عادی شده بود که مادریدی‌ها، بایرن را با رائول بردند و به گلاسکو آمدند. اولین بازی با تور مشکی. با توجه به پخش بازی‌های بوندسلیگا و منفور بودن مادرید هواداران لورکوزن و لوسیو بیشتر بودند. تنها دروازه‌بان‌شان بوت که ضربه آزاد و پنالتی هم می‌زد و بالاک را می‌شناختم. با یک تلويزیون سونی ۱۴ اینچ در حیاط خانه و پدری خواب‌آلود که بعد از گل رائول خوابید و نمی‌دانست، اسکاتلند جایگاه تولد بهترین گل تاریخ چمپیونزلیگ و دیگر اسطوره مادریدی است.

سولاری خوش‌تیپ و فامیل ردوندوي بزرگ به کارلوس داد و چرخش زیدان. چرخش مادریدی‌ها در فضا. همه چیز آن شب خاص بود. گل زیدان، گل لوسیو، آن جوان سبزپوشی که تازه زیر لبش سبز شده بود. نمی‌دانستم کیست که می‌تواند جای سزار سانچز دومینگز را بگیرد. اشک‌هایش در آغوش هیروي بزرگ. رقص ماتادوری رائول گونزالس با پرچم اسپانیا.

گذشت تا اینکه به کره و ژاپن رفت. گل زیبایش به چین. مدل موي معروف رونالدو و تحقیر اولیور کان بزرگ در غیاب بالاک، مرد شکست‌خورده فینال‌ها. همانند یوونتوس. گزارش فردوسی‌پور و خاموشی‌های معمول تابستانی. حلقه برزیلی‌ها برای مسیح. او همان کارلوس برزگ ۱۹۹۶ بود. سلسائو پر بود از بازیکنان محبوب جدید و قدیمی. رونالدو، رونالدینیو، کافو، دنیلسون، و محبوب‌ترین بازیکن تاریخ بارسلونا برای من یعنی ریوالدو. ولی او همچنان یک آس بود.

کهکشانی‌ها آمدند و رفتند و او کارلوس باقی ماند. گل‌های زیبایش به بارسلونا و مارسی و فاینورد. با آن اشتباه وحشتناکش در آلیانس آره‌نا تازه افتتاح شده و گل ماکای. در تمام این سال‌ها با آن ماهیچه‌های نامتعادل پاهایش مورچه مریخی محبوب من بود. شاید باره‌سی و مالدینی بهترین مدافعین چپ تاریخ باشند اما روبرتو بی‌شک محبوب‌ترینشان است. گل چرخشی زیبایش که شبیه پرتاب پرندگان در انگری بردز فضایی بود. بوسیدن توپ‌ها، دورخیزهایش، تغیير مسیرهای ناگهانی‌اش که بعدها رونالدوي پرتغالی به تقلید از او اجرا می‌کرد؛ همه و همه از دلایلی بود که او را تبدیل به کچل دوست‌داشتنی فوتبالی‌ها کرد.

گرچه با افزایش سن و آمدن امثال سیسینیو و مارسلو به ترکیه و برزیل و روسیه مهاجرت کرد ولی همواره اتاقی را در دل مادریدی‌ها و سانتیاگو برنابئو خواهد داشت. بازی خداحافظی‌اش که قرار است میان رئال و آنژی باشد ما را یاد خیلی از نوستالژی‌هایمان می‌اندازد.

خداحافظ مورچه مریخی محبوب من.

کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

18. 6 کاربر از Ezel بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Apr 2007
    محل سكونت
    رشت

پيش فرض

سایت گل- ژوزه مورینیو، مربی پرتغالی رئال مادرید در گفتگویی با ایی.اس.پی.ان شرکت کرد و به مرور اوضاع کنونی رئال، رقابتش با بارسا و چنین مسائلی پرداخت.

این مربی پرتغالی درادامه اعلام کرد که رئال و بارسا تیمهایی هستند که در فوتبال دنیا سلطه دارند.مورینیو دراین باره گفت:« با حضور تیم قدرتمندی مثل بارسلونا، رئال تنها میتواند که با این آمار و ارقام قهرمان لالیگا شود. هرتیم دیگری بود، سوم می شد؛ چون دو تیم برتر دنیا در یک لیگ قرار دارند. لالیگا، همان لیگی بود که من در کارنامه ورزشی ام کم داشتم و می خواستم آن را فتح کنم.»

آقای خاص درمورد برنده احتمالی توپ طلای پیش رو گفت:« توپ طلا به تعبیر من جایزه ای است که به بهترین بازیکن یک فصل خاص اختصاص می یابد. کسانی که در طول فصل گذشته کار بزرگی انجام دادند، بازیکنان چلسی بودند که در لیگ قهرمانان اروپا به قهرمانی رسیدند، بازیکنان رئال بودند که در سخت ترین لیگ دنیا قهرمان شدند و منچسترسیتی که جامی فوق العاده و شاید جنجالی ترین جام ممکن، که لیگ برتر است را فتح کردند.چطور می شود که مسی که نه در لالیگا و نه در لیگ قهرمانان اروپا، به قهرمانی نرسیده توپ طلا را ببرد؟ من نظرم را عوض نمی کنم ولی به کسانی که به مسی رای می دهند احترام می گذارم. »

سرخیو راموس و ایکر کاسیاس هم نام خود را در لیست نامزدهای کسب توپ طلا می بینند.کاسیاس دراین باره گفت:« آنهاهم در لالیگاقهرمان شدند و فصل فوق العاده ای را سپری کردند. کریستیانو رونالدو هم همین طور، او هم تا نیمه نهایی یورو2012 رسید. قرار نیست که سیاسی باشم یا کمپینی تشکیل دهم. نتیجه نهایی را خواهم پذیرفت ولی اگر قرار باشد که بین قهرمانی لالیگا و یک توپ طلا برای یک رئالی یکی را انتخاب کنم...خب جام قهرمانی را به من بدهید.»

و رقابت همیشگی رونالدو مسی: بهترین بازیکن کسی است که در بازه زمانی مشخص و یا در فصلی مشخص، بیشترین موفقیت ها را با تیم باشگاهی اش کسب کرده باشد. دو سال پیش رونالدو بیشترین گلها را به ثمر رسانده بود ولی تنها قهرمان جام حذفی اسپانیا شد. مسی کمتر گل زد ولی در لیگ قهرمانان اروپا و لالیگاقهرمان شد. سال گذشته، مسی بیشتر گل زد و قهرمان جام حذفی شد. رونالدو گلهای کمتری زد ولی قهرمان اسپانیا شد و با تیم ملی کشورش که یک پتانسیل فوق العاده نبود، به مرحله نیمه نهایی یورو رسید. عملکرد در تیم گروهی مهمتر از عملکرد فردی است و از همین رو کریستیانو بازیکن بهتری است.»

رئال این فصل را بارویاهای بزرگی شروع میکند:« رئال تیمی است که مملو از مهارت است و ما راهکارهای فراوانی را پیش رو داریم. می توانیم به شیوه های متعدی به موفقیت برسیم؛ با سیستمهایی متفاوت و فلسفه های مختلف. استفاده از این منابع انسانی فراوان سخت است. من تیمی دارم که در تمامی پست ها کاملا متعادل است. مهاجمانی بزرگ مثل کریستیانو، ایگواین و کریم که بازیکنی جوان است و هنوز راه پیشرفت زیادی دارد.»

مورینیو درپایان با یادآوری به پنالتی کشیده شدن بازی رئال مقابل بایرن گفت:« این هم بخشی از بازی است؛ پنالتی در واقع علم مدیریت فشار است. اگر شانس را هم یک فاکتور بدانم، خودم را به عنوان یک مربی محدود کرده ام.دوست ندارم درمورد شانس صحبت کنم. ضربات پنالتی هم بخشی از رقابتها هستند.»

سایت گل- شاید بهتر باشد سرخیو راموس را مایکل فلپس کاروان رئال مادرید بنامیم. ستاره اسپانیایی رئال این بار در یک مسابقه شنا موفق شد تا کاکا را پشت سر بگذارد. او چند روز پیش در یک مسابقه شنا بر کوئنترائو غلبه کرده بود و این بار کاکا شاهد قدرتمنایی راموس در مسابقه شنابود

برای تماشای این ویدئو [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] کلیک کنید.

این ویدئو جالب رو براتون تو سرور آپلود باز هم گذاشتم که میتونید [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] کنید. پسوندش FLV هست که اگه KMPlayer داشته باشین پخش میکنه.

20. 4 کاربر از kasra_khan2003 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •