تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 6 از 28 اولاول ... 234567891016 ... آخرآخر
نمايش نتايج 51 به 60 از 278

نام تاپيک: بررسي و ارائه راه حل در ارتباط با مشکلات و خرابی های احتمالي سیستمهای صوتی اعضاء

Moderator hamidR15's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2008
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

سلام من قبلا در تاپيك ديگري پست دادم در مورد اشكال راديو پخش بايد بگم دستگاه روشن ميشه و حتي اطلاعات صفحه نمايش نشان ميده كه هم راديو و هم سي دي در حال پخش است ولي صدا نداره يعني از بلند گو يه صداي خيلي ضعيف خش خش پخش ميشه كه البته صداي راديو يا آهنگ سي دي نيست با تشكر
    سلام
    اگه پخش روشن میشه و صدا ندارید،و از وصل بودن کابل اسپیکرها هم مطمئن هستید احتمالا مشکل از IC پخشه.با یه تعمیر کار مشورت نمائید.
    باندا 150w هستش.
    یه دونه از rca ها هم از پشت پخش در اومده بود .کلا امپ از مدار خارج شده بود.یه مساله دیگه هم این بود که کلا وقتی یه کانال از خروجی های امپ کار میکرد صداش خیلی کمتر میشه.که میتونه مال پخش هم باشه چون من با تنظیمات پخش که مال چپ و راست کردن صدا هست این کار را انجام میدادم.
    در مورد نسوختن تیوتر ها رفتم پیش یه نفر و مطب را گفتم .گفت مال کراس اور های بانده که تیوتر ها نسوختن .(همون یه خازن که وصل میشه به تیوتر و فرکانس های پایین را کات میکنه)البته خودم هم همین حدس را میزدم.و امپ مشکلی نداره. وایکه از یه جفت باند نباید بیشتر از این انتظار داشت.میگفت که ما این باند را به کسی پیشنهاد نمیدیم . چون دیگه تماما چینیه.جایی هم فکر نکنم دیگه گیر بیاد. گین امپ هم یه کم از 2کمتره
    موفق باشی
    بله نسوختن تیوتر به خاطر کراسش هست.البته اگر خیلی فشار بیاد میسوزه و نمیتونه مقاوت کنه.

2. این کاربر از hamidR15 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

اگه نباشه جاش خالی می مونه iranpanel.net's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2011
    محل سكونت
    تهران پاسداران

پيش فرض

سلام
    اقا من یه مشکلی جدیدا پیدا کردم
    سابم از 4 روز پیش وحشی شده با همون تنظیمات قبلی که یسری از دوستان گوش دادن بیس معمولی داشت ولی الان همچین بیس میزنه ماشین میخاد بترکه کل ماشین میلرزه و رو هر بیس ماشین وا میسته خیلی سنگین شده چیکارش کنم

اگه نباشه جاش خالی می مونه mohamad reza_2010's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2009
    محل سكونت
    ورامین

پيش فرض

سلام
    سابم از 4 روز پیش وحشی شده با همون تنظیمات قبلی که یسری از دوستان گوش دادن بیس معمولی داشت ولی الان همچین بیس میزنه ماشین میخاد بترکه کل ماشین میلرزه و رو هر بیس ماشین وا میسته خیلی سنگین شده چیکارش کنم
    حتما برک این شده اینجور صدا میده!
    محمد یه نگا بنداز ببین افت ولتاژ نداری باسه ماشین ماهم وقتی کولر میگیریم ماشین نفسش گرفته میشه 100 در صد از برق ماشین هست

تاريخ عضويت
    Dec 2008
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

سلام
    سلام محمد جان. شنيدم تو مسابقه كولاك كرده سابت.دست احمد درد نكنه.
    مطمئني كسي به تنظيمات دست نزده؟چند وقته كلا ساب داره كار ميكنه.نو گرفته بودي ديگه؟
    همونطور كه محمد گفت برقت افت داره و كاملا مشخصه از فرمايشتون.ولي اينكه اينقدر تفاوت تو اجراي Low Bass بيشتر به باز كردن باس بوست يا باز كردن بيش از حد گين ميتونه باشه.
    راستي باكست حجم خالصش چند ليتره؟فركانس تيونش چند هرتزه؟

پروفشنال m.behnam's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2007
    محل سكونت
    YaZd

پيش فرض

سلام دوستان
    دیروز رفتم ضبط و باندی که برام اوردن بودن رو نصب کردم و همه چیزش عالی هست به جز اینکه یه مشکل داره و اونم این هست که صداش تا مثلا 25 که بلند میکنم کیفیت صدا و بیسش عالی هست اما همین که 26 میشه یه صدای خر خر میوفته تو همه بلندگو ها و نور ضبط هم کم و زیاد میشد!!
    طرف که برام ضبط رو نصب کرد گف مشکل از باطری ماشینت هست که فابریک کارخونه هست و آمپرش کم هست!! گف اگه باطری رو عوض کنی خوب میشه!
    حالا میخواستم بدونم مشکل مربوط به باطری میشه یا چیز دیگه ای هست؟!
    راسی اگه مربوط به باطری هست چه باطری بگیرم و قیمت هم حدودا چند هست؟
    ممنون

اگه نباشه جاش خالی می مونه M.Amorous's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2011

پيش فرض

سلام دوستان.
    ببخشید من یک جف باند Rockford P1694 دارم و روی یک پخش چینی وصله و از صداش هم راضیم (بدون آمپ). ولی موندم مصرف برق این باند چطوریه؟ یعنی من که معمولا با صدای بلند آهنگ گوش می کنم عمر باتری رو کم میکنه؟ دیروز باتری ماشینم بعد 1 سال و نیم خوابید! (باتری اتمی). میخواستم بدونم چون من بوشهر زندگی می کنم و کولر هم زیاد استفاده می کنم این عمر طبیعی هست یا نه؟

تاريخ عضويت
    Dec 2008
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

سلام دوستان
    دیروز رفتم ضبط و باندی که برام اوردن بودن رو نصب کردم و همه چیزش عالی هست به جز اینکه یه مشکل داره و اونم این هست که صداش تا مثلا 25 که بلند میکنم کیفیت صدا و بیسش عالی هست اما همین که 26 میشه یه صدای خر خر میوفته تو همه بلندگو ها و نور ضبط هم کم و زیاد میشد!!
    طرف که برام ضبط رو نصب کرد گف مشکل از باطری ماشینت هست که فابریک کارخونه هست و آمپرش کم هست!! گف اگه باطری رو عوض کنی خوب میشه!
    حالا میخواستم بدونم مشکل مربوط به باطری میشه یا چیز دیگه ای هست؟!
    راسی اگه مربوط به باطری هست چه باطری بگیرم و قیمت هم حدودا چند هست؟
    ممنون
    سلام
    سيستمتون چيا بود؟
    بعيد ميدونم افت ولتاژ همچين مشكلي پيش بياره!
    احتمالا گين خيلي بازه.شما بايد گين سيستمتون رو به گونه اي تنظيم كنيد كه تا 90% ولوم صدا رو اگر بالا برديد هيچگونه ديستورتي نداشته باشيد.
    سلام دوستان.
    ببخشید من یک جف باند Rockford P1694 دارم و روی یک پخش چینی وصله و از صداش هم راضیم (بدون آمپ). ولی موندم مصرف برق این باند چطوریه؟ یعنی من که معمولا با صدای بلند آهنگ گوش می کنم عمر باتری رو کم میکنه؟ دیروز باتری ماشینم بعد 1 سال و نیم خوابید! (باتری اتمی). میخواستم بدونم چون من بوشهر زندگی می کنم و کولر هم زیاد استفاده می کنم این عمر طبیعی هست یا نه؟
    اصلا ربطي نداره.مگه شما هميشه در حالت خاموش بودن ماشين و به مدت طولاني موزيك گوش ميكردي؟مسلما نه.
    اين اسپيكر 75 واته مصرف چنداني نداره.

9. 2 کاربر از hamidR15 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

پروفشنال kalepoook's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2009

پيش فرض

سلام دوستون
    من یه آمپلیفایر DLS CA41 دارم
    متاسفانه یکی از خروجی های C یا) Dبلندگو سمت راست) صدای ضعیفی داره
    من سیم های مثبه و منفی رو هم چک کردم
    آر سی های ورودی رو هم جاشونو عقب و جلو رو هم تعویض کردم که ببینم مشکل از خروجی هد یا آر سی نیست که اونا مشکلی نداشتن
    چند بار که هدیونیت رو خاموش روشن میکنم صداش درست میشه
    موقع خاموش شدن هدیونیت صدای تق تق یا خش خش از تو اسپیکرها در میاد
    چراغ آمپلی فایر رو هم که دیدم موقع خاموش شدن رنگش سبز قرمز سبز قرمز (تغییر رنگ میده چند بار) تا خاموش میشه
    ببخشید پر حرفی کردم
    میخواستم لطف کنید و راهنمایی کنید
    تشکر از شما
    از دوستان هم تعمیر کار خوب میشناسین ممنون میشم پیغام خصوصی بدین
    آقا حمید شما هم مثل همیشه لطفتون شامل حال بنده هست،کمک و راهنمایی کنید ممنون میشم

تاريخ عضويت
    Dec 2008
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

سلام دوستون
    من یه آمپلیفایر DLS CA41 دارم
    متاسفانه یکی از خروجی های C یا) Dبلندگو سمت راست) صدای ضعیفی داره
    من سیم های مثبه و منفی رو هم چک کردم
    آر سی های ورودی رو هم جاشونو عقب و جلو رو هم تعویض کردم که ببینم مشکل از خروجی هد یا آر سی نیست که اونا مشکلی نداشتن
    چند بار که هدیونیت رو خاموش روشن میکنم صداش درست میشه
    موقع خاموش شدن هدیونیت صدای تق تق یا خش خش از تو اسپیکرها در میاد
    چراغ آمپلی فایر رو هم که دیدم موقع خاموش شدن رنگش سبز قرمز سبز قرمز (تغییر رنگ میده چند بار) تا خاموش میشه
    ببخشید پر حرفی کردم
    میخواستم لطف کنید و راهنمایی کنید
    تشکر از شما
    از دوستان هم تعمیر کار خوب میشناسین ممنون میشم پیغام خصوصی بدین
    آقا حمید شما هم مثل همیشه لطفتون شامل حال بنده هست،کمک و راهنمایی کنید ممنون میشم
    سلام محمد جان
    از كي اينطوري شده؟البته نبايد مشكل خاصي باشه. بهتون PM دادم.

12. این کاربر از hamidR15 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

حـــــرفـه ای M3HRD@D's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2007
    محل سكونت
    دالان ســـبز WEb►ByNvAyAn.BlOgFa.CoM

پيش فرض

دوستان ما دو تا ماشین داریم من و بابام
    که ضبط یکیش آلپاین یکی هم مارشال
    نمیدونم چرا سی دی های که جدید رایت میشن رو نمیخونن
    و فقط سی دی های که رایتش برا قبل رو میخونن
    با هر برنامه nero ای هم رایت کردم باز نشد
    چه کنم؟

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •