تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 6 از 12 اولاول ... 2345678910 ... آخرآخر
نمايش نتايج 51 به 60 از 118

نام تاپيک: سيستم تا 1100000 تومن

پروفشنال jonerex's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2011

پيش فرض

با این منطق بهتر نیست Asus P8H61/USB3 به قیمت 110 تومان خریداری بشه به جای p8h67 به قیمت 150 تومن و اون 40 تومن هم رو گرافیک بره؟
    شما چرا با پیشنهاد های دیگران به این شکل برخورد میکنید؟
    خوب اگر P8H61 بگم خودت مثل قبلا میگی این مادربرد ضعیفه و بیشنهاد درستی نیست یادت نیست گفتی به همین ها که ازت تشکر میکنن بس p8h67 Asus میگم که باز ایراد نگیری

چرا بعضی ها مثل بچه مدرسی ها گزارش میدن و مدیران بست های که توهینی نکردم باک میکنن؟؟؟

Biostar TP67XE به قیمت 210 تومن

انتخاب غلطی هست چون این آقا صاحب تایبک گفت اورکلاک نمیکنم
    Last edited by jonerex; 07-08-2011 at 21:52.

2. این کاربر از jonerex بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

کاربر فعال انجمن سخت افزار mersoft's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2009
    محل سكونت
    تهران| نام: محمد

پيش فرض

آقا محمد شما که اول از همه اشتباه کردی این آقا کی گفت من اورکلاک میکنم که شما P67 بیشنهاد دادید ایشون گفتند فقط بازی بس سری H با قیمت 150 تومان کافیه و هزینه اضافی تا 210 تومان مادریرد انتخابی شما صرف کارت گرافیک میشه که به کار بازی بیاد چون اصلا اورکلاک در کار نیست
    برادر من که در این تاپیک سیستم پیشنهاد نداده ام!
    شما که مطالعه زیادی دارید یک بنچمارک بذارید که بگه P67 از Z بهتر عمل میکنه ؟؟؟
    اگر مجدد و قدری آرام عرض مرا بخانید میبینید چنین حرفی نزده ام و تاکید به برقراری تناسب بین کاربرد، بودجه و انتخاب داشته ام اما گذشته از این موضوع برای کدامیک از وظایف پل شمالی محک میخاهید؟ دو چیپ هم وظیفه، هم نسل، با یک تکنولوژی ساخت در کدامیک از وظایف مشترک میتوانند اختلاف کارایی داشته باشند زمانی که قسمت بزرگی از اجزا و معماری با توجه به اطلاعات ارایه شده از سوی سازنده یکسان است.

4. 2 کاربر از mersoft بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Mar 2011

پيش فرض

برادر من که در این تاپیک سیستم پیشنهاد نداده ام!

اگر مجدد و قدری آرام عرض مرا بخانید میبینید چنین حرفی نزده ام و تاکید به برقراری تناسب بین کاربرد، بودجه و انتخاب داشته ام اما گذشته از این موضوع برای کدامیک از وظایف پل شمالی محک میخاهید؟ دو چیپ هم وظیفه، هم نسل، با یک تکنولوژی ساخت در کدامیک از وظایف مشترک میتوانند اختلاف کارایی داشته باشند زمانی که قسمت بزرگی از اجزا و معماری با توجه به اطلاعات ارایه شده از سوی سازنده یکسان است.
    CPU: Intel Core i5-2500K=250
    MB:
    Biostar TP67XE=210
    RAM:
    ADATA Gaming 8GB(2*4GB)DDR3 1600MHz=140
    VGA:
    Gainward GTX560 1024MB=230
    HDD:
    Seagate barracuda7200.12 500GB=44
    ODD:
    Liteon DVDRW 24X=24
    Power:
    Green GP530A-EU=67
    Case:
    Green MD121=30
    Sum=
    995
    - با توجه به محل سکونت شما در صورت یافت نشدن مادربرد پیشنهادی میتوانید MSI P67A-C45 را به قیمت 195 هزار تومان جایگزین نمایید.
    - دقت بفرمایید حافظه اصلی این چینش از دو ماژول 4 گیگابایتی تشکیل شده، بنده با چهار ماژول دو گیگابایتی در گام اول موافق نیستم.

ببخشید با یک گروه تک نفره من دارم بحث میکنم اونم چند ساعت آره اون تایبک دیگه بود سیستم بالا رو گفتید با همین مادربرد که تقریبا دو تا صاحب تایبک خواسته مشابه ی دارن

کلا حرف من اینه این آقا سری H بگیرن چون نه نیاز به اورکلاک و گرافیک مجتمع ندارن در اینصورت آیا انتخاب P,Z اشتباه نیست چون به کارشون نمیاد؟؟؟؟
    بعد گفتیم اگر قرار بر انتخاب P67 باشه سری Z با دلیل های که از سایت ها گفتم که قبول ندارن سایت های تولید کننده مادریرد و بنچمارکی که گذاشتم از شما خواستم چند بنچمارک از سایت های مختلف بذارید که بگه P67 از Z بهتر عمل میکنه در بیشتر موارد چون علی آقا که هیچ سایت و بنچمارکی نذاشتن که P67 بهتره از Z

6. این کاربر از jonerex بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز PC_Expert's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2010
    محل سكونت
    کرج

پيش فرض

بحث بهتر و بدتر نیست.
    بحث از اینجا شروع شد که جناب امیر موسر یک مادربرد p67 در کنار بقیه قطعات پیشنهاد داده بودن که من از ترکیب قطعات خوشم اومد و گفتم میپسندم و یک مادربرد p67 دیگه پیشنهاد دادم که به نظرم بهتر میومد، و شما که در قبال مادربرد p67 پیشنهادی امیر موسر سکوت کرده بودید بی توجه به جزییات و مشخصات مادربرد پیشنهادی من -که معتقدم بهترین انتخاب در این رنج قیمته و فعلا" همz68 در این رنج نداریم که باهاش رقابت کنه- بلافاصله بعد از پست من از بی ارزش بودن مادربرد صحبت کردید و دم از برتری z68 زدید . عجب داستانی داریم در این فروم ...

8. این کاربر از PC_Expert بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Mar 2011

پيش فرض

بحث بهتر و بدتر نیست.
    بحث از اینجا شروع شد که جناب امیر موسر یک مادربرد p67 در کنار بقیه قطعات پیشنهاد داده بودن که من از ترکیب قطعات خوشم اومد و گفتم میپسندم و یک مادربرد p67 دیگه پیشنهاد دادم که به نظرم بهتر میومد، و شما که در قبال مادربرد p67 پیشنهادی امیر موسر سکوت کرده بودید بی توجه به جزییات و مشخصات مادربرد پیشنهادی من -که معتقدم بهترین انتخاب در این رنج قیمته و فعلا" همz68 در این رنج نداریم که باهاش رقابت کنه- بلافاصله بعد از پست من از بی ارزش بودن مادربرد صحبت کردید و دم از برتری z68 زدید . عجب داستانی داریم در این فروم ...
    خوب من سیستم بابک رو بسنیدم و هیچی نگفتم بعد شما گفتی که تا حالا جواب هیچ کدوم رو با مدرک و سایت ندادی که با قیمت 210 تومان به بالا P67 از Z برتر هست هیچ کدوم از بست های قبلی هم جواب ندادی در صورتی من جواب دادم چرا در اورکلاک بایدار هست چرا نگفتم 61 و....و هنوز هم دارای بافشاری میکنی که P67 بهتره در صورتی که صاحب تایبک اورکلاک نمیخواد تا حالا همین ایراد رو خودت علی اقا از خیلی ها مخصوصا تشکر کنندهات نگرفتی ؟؟؟
    Last edited by jonerex; 07-08-2011 at 22:32.

10. این کاربر از jonerex بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Nov 2010
    محل سكونت
    کرج

پيش فرض

شما هم سوالات بسیاری از من رو بی پاسخ گذاشتید! ضمن اینکه در پیشنهاد سیستم کاری به گیر دادن دیگران نداشته باشید. من به یاد ندارم h61 رو به دلیل ضعف رد کرده باشم. در ضمن لازم به یادآوری است که من روی چیپ p67 اصرار نمیکنم. من روی مادربردی اصرار میکنم که از قضا و از بد شانسی من چیپش هم p67 هست. اگه همین مادربرد z68 هم بود اصرار میکردم. بحث من بحث مادربرده نه چیپ، و همونطور که mersoft عزیز گفتن چیپ بخشی از یک مادربرده.
    در ضمن به تشکر کنندگان چی کار دارید؟ هرکس عقیده ای داره و وقتی لازم میدونه از مطلب کسی تشکر میکنه.

جناب jonerex عزیز، این پست آخر من در این تاپیک هست. با ادامه بحث نه من و نه شما قانع نمیشیم.
    موفق باشید.

12. این کاربر از PC_Expert بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Mar 2011

پيش فرض

شما هم سوالات بسیاری از من رو بی پاسخ گذاشتید! ضمن اینکه در پیشنهاد سیستم کاری به گیر دادن دیگران نداشته باشید. من به یاد ندارم h61 رو به دلیل ضعف رد کرده باشم. در ضمن لازم به یادآوری است که من روی چیپ p67 اصرار نمیکنم. من روی مادربردی اصرار میکنم که از قضا و از بد شانسی من چیپش هم p67 هست. اگه همین مادربرد z68 هم بود اصرار میکردم. بحث من بحث مادربرده نه چیپ، و همونطور که mersoft عزیز گفتن چیپ بخشی از یک مادربرده.
    در ضمن به تشکر کنندگان چی کار دارید؟ هرکس عقیده ای داره و وقتی لازم میدونه از مطلب کسی تشکر میکنه.

جناب jonerex عزیز، این پست آخر من در این تاپیک هست. با ادامه بحث نه من و نه شما قانع نمیشیم.
    موفق باشید.

خوب شما همون هارو با دلیل و مدرک جواب بدین تا به بقیه میرسیدیم یک مورد اینتل جواب ندادم بالاخره خود شما اول از من ایراد گرفتی که چرا برای موس و کیبورد هزینه زیاد شده مطمن باشید اگر با دلیل و مدرک ثابت کنید من میبذیرم و ازتون تشکر میکنم مثل هارد سامسونگ و اقا محمد که جواب ندادن!؟

تاريخ عضويت
    Nov 2010
    محل سكونت
    کرج

پيش فرض

کدوم ها رو جواب بدم عزیز؟
    در مورد ادعای من درباره برتری مادربرد پیشنهادیم میگید؟ خوب من دلیلم رو چند بار گفتم. در شکل هم توضیح دادم، که اگه اهل فن باشید از ظاهر مادربرد میفهمید. اما شما گفتید خنک کننده داشتن یعنی بی کیفیت بودن!
    میگید چرا p67 ؟ بنده میگم این پردازنده ها بسیار خوب اور میشن. حیف هست که این قابلیت برای سیستم پیش بینی نشه.
    میگید چرا h67 نه؟ بنده نگفتم نه. حالا شما بگید چرا h61 نه؟!
    میگید چرا z68 نه؟ نمیگم نه! میگم جدا از بحث چیپست مادربرد هم قیمتی که معرفی کردید به دلایلی که عرض کردم ضعبف تر هست، اگه با همین مشخصات چیپش p67 هم بود حرف من همین بود. از sli هم که ممکنه در آینده به دردشون بخوره پشتیبانی نمیکنه. گفتم اگه z68 های خوش قیمت بیان بنده خودم پیشنهاد میدم. متاسفانه برای مادربرد بنچمارک وجود نداره وگرنه تقدیمتون میکردم. اما با گفتن تفاوت 2 مادربرد در عکس سعی کردم منظورم رو بفهمونم.

ایشون نه حرفی از رندر زدند و نه چیز دیگه ای ، کاربردشون بازی هست. شما بحث کذایی 3 برابر رو پیش میکشید.

دوستان دیگه ای هم در فروم هستند که این مادربرد رو با این قیمت بهترین انتخاب میدونند و این نتیجه رو هم از ظاهر و ویژگی های مادربرد میگیرند نه از روی بنچمارک. وقتی شما این نتیجه رو نمیگیرید میگید من چیکار کنم؟ بگم مادربرد پیشنهادی شما خوبه بیخیال میشید؟

شما میگید p67 ارزش خرید نداره، من میگم داره. همه که مثل شما فکر نمی کنند. همه که ssd caching یا virtu رو اینقدر مهم نمیدونند. من به شخصه بدم میاد وقتی کارت گرافیک دارم خروجی گرافیک دیگه ای روی سیستمم باشه! بسیاری از اورکلاکر ها و گیمر ها همونطور که اول بحث گفتم p67 رو میپسندند. شما که جای اونها تصمیم نمیگیرید، میگیرید؟
    شما بحث من رو که مربوط به 2 مادربرد بود با بحث در مورد 2 چیپست اشتباه گرفتید.
    عرض کردم من مایل به ادامه بحث نیستم. لطفا" با سوالاتتون من ر وادار به این کار نکنید. موفق باشید.

تاريخ عضويت
    Mar 2011

پيش فرض

کدوم ها رو جواب بدم عزیز؟
    در مورد ادعای من درباره برتری مادربرد پیشنهادیم میگید؟ خوب من دلیلم رو چند بار گفتم. در شکل هم توضیح دادم، که اگه اهل فن باشید از ظاهر مادربرد میفهمید. اما شما گفتید خنک کننده داشتن یعنی بی کیفیت بودن!
    میگید چرا p67 ؟ بنده میگم این پردازنده ها بسیار خوب اور میشن. حیف هست که این قابلیت برای سیستم پیش بینی نشه.
    میگید چرا h67 نه؟ بنده نگفتم نه. حالا شما بگید چرا h61 نه؟!
    میگید چرا z68 نه؟ نمیگم نه! میگم جدا از بحث چیپست مادربرد هم قیمتی که معرفی کردید به دلایلی که عرض کردم ضعبف تر هست، اگه با همین مشخصات چیپش p67 هم بود حرف من همین بود. از sli هم که ممکنه در آینده به دردشون بخوره پشتیبانی نمیکنه. گفتم اگه z68 های خوش قیمت بیان بنده خودم پیشنهاد میدم. متاسفانه برای مادربرد بنچمارک وجود نداره وگرنه تقدیمتون میکردم. اما با گفتن تفاوت 2 مادربرد در عکس سعی کردم منظورم رو بفهمونم.

ایشون نه حرفی از رندر زدند و نه چیز دیگه ای ، کاربردشون بازی هست. شما بحث کذایی 3 برابر رو پیش میکشید.

دوستان دیگه ای هم در فروم هستند که این مادربرد رو با این قیمت بهترین انتخاب میدونند و این نتیجه رو هم از ظاهر و ویژگی های مادربرد میگیرند نه از روی بنچمارک. وقتی شما این نتیجه رو نمیگیرید میگید من چیکار کنم؟ بگم مادربرد پیشنهادی شما خوبه بیخیال میشید؟

شما میگید p67 ارزش خرید نداره، من میگم داره. همه که مثل شما فکر نمی کنند. همه که ssd caching یا virtu رو اینقدر مهم نمیدونند. من به شخصه بدم میاد وقتی کارت گرافیک دارم خروجی گرافیک دیگه ای روی سیستمم باشه! بسیاری از اورکلاکر ها و گیمر ها همونطور که اول بحث گفتم p67 رو میپسندند. شما که جای اونها تصمیم نمیگیرید، میگیرید؟
    شما بحث من رو که مربوط به 2 مادربرد بود با بحث در مورد 2 چیپست اشتباه گرفتید.
    عرض کردم من مایل به ادامه بحث نیستم. لطفا" با سوالاتتون من ر وادار به این کار نکنید. موفق باشید.
    گفتم حرف هاتون رو با مدرک و سایت های دیگه بگید شما فقط حرف رو میزنید لینک یا سایتی برای اثبات حرفتون نمیزارید عکس که نشد مدرک شما جای دیگه گفتید ظاهر و رنگ بدنه اهمیت نداره(حتما اینهم یادتون نمیاد) حالا خنک کنندگی اهمیت بیدا کرد شما گفتی در اورکلاک بایداری نداره من هم جواب دادم به چه دلیل اورکلاک بایداری داره P67 یک اورکلاک داره که Z هم داره گفتمم بایدار هست و هیچ جا ندیدم که بگن سری Z خوب اورکلاک نمیشه و بایداری نداره بس تنها قابلیت P67 هم داره دیگه هم برتری ها با Z هست که بیشتر افراد در فیلم و کدک بسیار حساس هستند و کیفیت و سرعت بیشتر رو میخوان و من اشتباه نکردم چون تا حالا هر بنچمارکی دیدم گفته اختلاف سرعت با چیب مشترک کمه بس زیاد مادریرد ها ملاک نیست اصل همون چیب هست و برند مثال این مادریرد گیگا 210 تومانی همون سرعت گیگا 500 تومانی رو داره شما از کجا میدونید گیمرها و اورکلاک ها P67 میبسندن 20 تومان بالاش میذارن Z میگیرن هم اورکلاک داره هم استفاده از چند گرافیک بنده دوست دارم Z هوشمند بگیرم که در کارهای سطحی از گرافیک استفاده نکه تا هم برق گرما و طول عمر گرافیک بیشتر بشه

تاريخ عضويت
    Mar 2011

پيش فرض

کلا حرف من اینه این آقا سری H بگیرن چون نه نیاز به اورکلاک و گرافیک مجتمع ندارن در اینصورت آیا انتخاب P,Z اشتباه نیست چون به کارشون نمیاد؟؟؟؟
    بعد گفتیم اگر قرار بر انتخاب P67 باشه سری Z با دلیل های که از سایت ها گفتم که قبول ندارن سایت های تولید کننده مادریرد و بنچمارکی که گذاشتم از شما خواستم چند بنچمارک از سایت های مختلف بذارید که بگه P67 از Z بهتر عمل میکنه در بیشتر موارد چون علی آقا که هیچ سایت و بنچمارکی نذاشتن که P67 بهتره از Z
    اینجا توضیح دادم برای صاحب تایبک H بهتره با شما بحث جدا بود بین P ,Z که بارها گفتم با قیمت 200 تومان Z بهتره چون اورکلاک P هم داره با قابلیت های بیشتر در اورکلاک هم مشکلی نداره حالا شما یک بنچمارک بزار که بگه P67 اورکلاک شده از Z اورکلاک شده قویتره و فرکانس بالاتری اور میشه قدرت و سرعت بیشتری هم داره؟کار به مدل مادریرد هم نداریم؟

صفحه 6 از 12 اولاول ... 2345678910 ... آخرآخر

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •