تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 6 از 332 اولاول ... 23456789101656106 ... آخرآخر
نمايش نتايج 51 به 60 از 3312

نام تاپيک: Pro Evolution Soccer 2012

آخر فروم باز Zaghan_13's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2010

پيش فرض

من هم از PES4 به این بازی وفادار بودم و میتونم بگم قبل از این فوتبال بازی نمیکردم...ولی وقتی با pes آشنا شدم...همون اولین نگاه کار خودشو کرد و من بدجوری معتاد این بازی شدم......
    منتظریم....

2. 2 کاربر از Zaghan_13 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

پروفشنال bbp's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2009
    محل سكونت
    Tehran

پيش فرض

ماشاالله...خوبه بلاخره PES fan club پي 30 ورد داره خودشو نشون ميده

امسال هم PES ميتركونه هم ما fan club هاش...

JUST

4. این کاربر از bbp بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jun 2011

پيش فرض

سلام به دوستان
    چرا توی pes بعضی از تیم ها مثل چلسی و آرسنال نه اسم تیمشون درسته نه لباسشون بعضی تیم ها هم مثل ایران کلا همه چیش خرابه
    کلا نسخه درست هم داره؟

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Dec 2007
    محل سكونت
    زیر خط فقر

پيش فرض

سلام به دوستان
    چرا توی pes بعضی از تیم ها مثل چلسی و آرسنال نه اسم تیمشون درسته نه لباسشون بعضی تیم ها هم مثل ایران کلا همه چیش خرابه
    کلا نسخه درست هم داره؟
    بخاطر لایسنس.
    نسخه درست که نداره ولی میسازن پچ و ادیت و ... واسش هست.

پروفشنال FCBarcelona.ir's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2006
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

منم از سال 2000 با PES از چند سال فیفا بازی کردن گذشتم و سالها ازش لذت بردم، نسخه 2011 هم اولش خیلی امیدوارم کرد، اما هرچی بیشتر بازی کردم بیشتر ضعف هاش به چشمم اومد.

امیدوارم 2012 نسخه بهتری باشه. خوشحالم که کونامی به فکر مقوله شبیه سازی فوتبال افتاده. انصافا تو 2011 پیشرفت های خوبی انجام شد، ولی نیاز به تصحیح و اصلاح خیلی زیادی داره.

امیدوارم کونامی تمرکزش رو روی گیم پلی بذاره. دقیقا انتقاد برعکس از فیفا دارم که انقدر تمرکز کرده رو گیم پلی که گرافیک یادش رفته!

در هر حال دیده میشه که فیفا 12 داره جهتش بزرگی در موتور بازیش ایجاد می کنه و امیدوارم PES بیش از این تو این مقوله عقب نمونه.

8. 2 کاربر از FCBarcelona.ir بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز night lord's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2007

پيش فرض

یه چیزی میگم امیدوارم به فن های pes بر نخوره .
    والا من هم وقتی pes3 رو دیدم که خیلی راحت هم رو سیتمم اجرا نمیشد ، عاشق pes شدم و تا 2009 با شوغ و ذوق بازی میکردم (2006 سالاری بود برا خودش) ولی2010- 2011 اصلا پیش رفت خوبی نداشت با اینکه خیلی چیزا تغییر کرده بود و بهتر شده بود و من بعد از چندین سال بازی کردن ازش خسته شدم که 2011 رو فقط دو یا 3 بار بازی کردم . و رفتم بعد از چند سال fifa 11 رو خریدم و وقتی بازی کردم با اینکه از نظر گرافیک و فن جزییات خیلی پایین تر از pes بود ولی ، فیزیک بازیکنا تو زمین و طریقه راه رفتن و دویدن و ... ، در کل فیزیک بازی بسیار عالی بود و منو کاملا جذب کرد ، به قدری طبیعی بود که دیگه حتی نتونستم دورو بر pes برم چون واقعا تو pes غیر طبیعی و مثل روبات بازیکنا حرکت می کنن و اصلا فیزیک خوبی ندارن . کسی که چندین سال فقط pes بازی کرده و یک دفعه میره سراغ fifa11 خیلی راحت به این مسئله پی میبره . و من تازه به حرف یه سری فن های fifa رسیدم که می گفتن pes مثل روباته.
    به نظر من تو فوتبال مهمترین چیز همین طبیعی بودن فیزیک بازی هستش ، چون فوتباله ، و یه بازییه fps و غیره که بازی نمیکنی!
    اگه تو نسخه 2012 بتونه این مشکل بزرگ رو حل کنه و به fifa 11 و fifa 12 برسه ، (که من تو تریلر ها پیشرفت خوبی ندیدم!) میشه روش حساب کرد در غیر این صورت باید برای همیشه گذاشتش کنار . وگرنه با بازی نکردن fifa خودتونو از لذت فوتبال واقعی fifa محروم میکنید .

نیاید بریزید سر من (منظورم فن های pes هستش) ، چون خودم از فن های قوی pes بودم تمام دوستامو که fifa باز بودن به pes تشویق کردم .البته تا 2011 . بعد قضیه برام برعکس شد . شما هم اگه درست نگاه کنید و تعصب الکی نداشته باشید متوجه حرف من میشید .

10. 8 کاربر از night lord بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز Lord007's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2007

پيش فرض

یه چیزی میگم امیدوارم به فن های pes بر نخوره .
    والا من هم وقتی pes3 رو دیدم که خیلی راحت هم رو سیتمم اجرا نمیشد ، عاشق pes شدم و تا 2009 با شوغ و ذوق بازی میکردم (2006 سالاری بود برا خودش) ولی2010- 2011 اصلا پیش رفت خوبی نداشت با اینکه خیلی چیزا تغییر کرده بود و بهتر شده بود و من بعد از چندین سال بازی کردن ازش خسته شدم که 2011 رو فقط دو یا 3 بار بازی کردم . و رفتم بعد از چند سال fifa 11 رو خریدم و وقتی بازی کردم با اینکه از نظر گرافیک و فن جزییات خیلی پایین تر از pes بود ولی ، فیزیک بازیکنا تو زمین و طریقه راه رفتن و دویدن و ... ، در کل فیزیک بازی بسیار عالی بود و منو کاملا جذب کرد ، به قدری طبیعی بود که دیگه حتی نتونستم دورو بر pes برم چون واقعا تو pes غیر طبیعی و مثل روبات بازیکنا حرکت می کنن و اصلا فیزیک خوبی ندارن . کسی که چندین سال فقط pes بازی کرده و یک دفعه میره سراغ fifa11 خیلی راحت به این مسئله پی میبره . و من تازه به حرف یه سری فن های fifa رسیدم که می گفتن pes مثل روباته.
    به نظر من تو فوتبال مهمترین چیز همین طبیعی بودن فیزیک بازی هستش ، چون فوتباله ، و یه بازییه fps و غیره که بازی نمیکنی!
    اگه تو نسخه 2012 بتونه این مشکل بزرگ رو حل کنه و به fifa 11 و fifa 12 برسه ، (که من تو تریلر ها پیشرفت خوبی ندیدم!) میشه روش حساب کرد در غیر این صورت باید برای همیشه گذاشتش کنار . وگرنه با بازی نکردن fifa خودتونو از لذت فوتبال واقعی fifa محروم میکنید .

نیاید بریزید سر من (منظورم فن های pes هستش) ، چون خودم از فن های قوی pes بودم تمام دوستامو که fifa باز بودن به pes تشویق کردم .البته تا 2011 . بعد قضیه برام برعکس شد . شما هم اگه درست نگاه کنید و تعصب الکی نداشته باشید متوجه حرف من میشید .
    اگه منم میخواستم نظرمو راجع به فیفا و PES بنویسم دقیقا همینارو مینوشتم.
    بعد PES 2006 دیگه با هیچ فوتبالی حال نکردم.فیفا 11 از نظر طبیعی بودن حرکات بازیکنا فوق العادست ولی بازم از نظر gameplay تعریفی نداره.
    باید دید PES 2012 چی از آب درمیاد.

12. 3 کاربر از Lord007 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

پروفشنال vivabarca's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2011

پيش فرض

این که PES و FIFA هر دو نقایصی داشتن که نمیشه انکار کرد ولی در مجموع به نظر من PES 11 نسبیت به FIFA 11 برتری محسوسی داشته .

راستی لینک دانلود تریلر PES 2012 که تو نمایشگاه E3 منتشر شد رو قرار می دم تا اون هایی که نتونستن ببینن ، بببین ، تو تریلر گرافیک فوق العاده ی بازی رو میشه دید که البته امیدوارم گیم پلی هم مثل همین گرافیک عالی باشه ( این ویدئو رو یکی از دوستانم در فرومی آپلود کرده بود که من روی uploadbaz لیچ کردم ) :

E3 PES 2012 DEMO

کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

14. این کاربر از vivabarca بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

حـــــرفـه ای Spaniuly's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2007

پيش فرض

ولی در مجموع به نظر من PES 11 نسبیت به FIFA 11 برتری محسوسی داشته
    من موندم چه برتری داشت این PES2011 آخه؟ یعنی مضخرفترین ساکری بود که من تو عمرم دیدم این 2011 واقعا حالم به هم خورد من 2009 و 2010 رو با اون ذوق و شوق بازی کردم کلی امیدوار بودم به 2011 گند زد به همه چیز من پادشاه فوتبال گیم رو فقط در فیفا 11 دیدم (پی سی نه ها کنسول!)
    به هر شکل دیگه برام اهمیتی نداره که pes چی از اب در میاد چون تریلرهاشم نشون داد که همون سبک خشک و بی روح همیشگیش رو داره یدک میکشه باید اتفاق خیلی بدی برای فیفا بیفته که بخوام از فیفا به سمت ساکر برام اتفاقی که توی 2009 افتاد و فیفا یه باره گند زد به نسخه پی سی و منم که اون موقع کنسول نداشتم ساکر خور شدم ولی از وقتی فیفا رو روی کنسول بازی کردم اونم فیفا 11 تازه فهمیدم فوتبال گیم چیه!
    من کسی رو تشویق به فیفا بازی کردن نمی کنم چون چون باید دیدت متفاوت باشه واسه هر چیزی.. کسانی که ساکر بازن دیگه فقط دستشون به اون عادت کرده و بخوان یه بارکی فیفا بازی کنن کلی ایراد بنی اسرائیلی می گیرن براش...
    یه موضوع دیگه بگم تمام کسانی که معتقدن گرافیک ساکر از فیفا بیشتره از همین الان می تونن مطمئن باشن که از بحث گرافیک در مورد ویدیو گیم کلا مرخص هستن اگه کسی می خواد بحث کنه بگه تا کاملا جریان مقایسه گرافیک رو توضیح بدم اینطور نیست که شما بشینی جلو مانیتور با نگاه کردن تشخیص بدی که گرافیک کدوم بالاست نه از این خبرا نیست اگه با این چیزا گرافیک برتر تولید میشد عین آب خوردن همه بازی ها توی همه سبک ها توی گرافیک می تونستن از 10 نمره کامل بگیرن و کسی هم نمیومد نقد کنه گرافیک رو یه بارکی می گفت علاقمندان برن به بازی نگاه کنن تشخیص بدن گرافیک رو!!! به هر حال می تونم در مورد انجین گرافیکی هر دو توضیحی بدم که ذهن خیلیا باز بشه که گرافیک یک بازی چطوری جزیه و تحلیل میشه.

16. 7 کاربر از Spaniuly بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Nov 2007

پيش فرض

به هر حال می تونم در مورد انجین گرافیکی هر دو توضیحی بدم که ذهن خیلیا باز بشه که گرافیک یک بازی چطوری جزیه و تحلیل میشه.
    لطفا توضیح بدید.
    Last edited by Yi Yi; 20-06-2011 at 15:33.

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •