تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 6 از 10 اولاول ... 2345678910 آخرآخر
نمايش نتايج 51 به 60 از 94

نام تاپيک: Asus n53sv vs msi GE 620 Plz help me

داره خودمونی میشه .princess's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2011
    محل سكونت
    Desert Rose

پيش فرض

درود
    امروز لپتاپ ام اس اي رو خريدم با مبلغ 1435!! فقط 10 تومن تخفيف داد !! ولي مواظب باشيد كه ماله تايوان باشه البته اينو بگم رفتم پاساژ پارسيان اونجا جنساش بهتره... من از مغازه بانك لپتاپ كه تو پاساژه خريدمش الان يه عكس از گرافيكش ميزارم فقط يه چيزه ديگه با گارانتي 400 روزه ماتريكس و با كيف و موس بخريد من كه الان دارم باهاش كار ميكنم و اين مطالب رو با همين لپتاپ دارم مينويسم پيشنهاد من ام اس اي هست تو اين تاپيك خيلي منو داشت گمراه ميكرد كه اس ان بخرم
    کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
    الان خيلي خوشحالم كه نخريدم چون همه ايسوس هاي سري ان مشكل دارن با خودم موبايلمو بردمو تو سايت چك كردم حتي اونايي كه نيو ورژن هم بودن جز مشكل دارا بودن!!! عملا گنجيشكو جاي بويينگ دارن ميفروشن!!البته با پسر داييم رفتم و پسر داييم گفت اگه ايسوس ورژن جديد واقعي امد خودم اين لپتاپتو ميخرم نگران نباش
    ايشالا بزودي بتونم يه ريويو كامل ازش بزارم

2. 4 کاربر از .princess بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

پروفشنال amin_pwa's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2007

پيش فرض

ما ریوو می خواهیم یالا . تبریک می گم انشالله فنش برات بچرخه . هرجا که ریوو گذاشتی خبرمان کن . دمت گرم . اگر توانستی از صفحش عکس بگیر تا ببینم کیفیتش چه جوریه و حتی اگر توانستی فیلمی ازش بگیر در حال بازی یا روشن بودن تادببینم صدای فن و هاردش چه جوریه بهتر فیلم ها را شب بگیری که همه جا ارومه تو چقدر خوشبختی ☺. بازم تبریک می گم .

4. 2 کاربر از amin_pwa بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Apr 2011
    محل سكونت
    Desert Rose

پيش فرض

ما ریوو می خواهیم یالا . تبریک می گم انشالله فنش برات بچرخه . هرجا که ریوو گذاشتی خبرمان کن . دمت گرم . اگر توانستی از صفحش عکس بگیر تا ببینم کیفیتش چه جوریه و حتی اگر توانستی فیلمی ازش بگیر در حال بازی یا روشن بودن تادببینم صدای فن و هاردش چه جوریه بهتر فیلم ها را شب بگیری که همه جا ارومه تو چقدر خوشبختی ☺. بازم تبریک می گم .

مرسي امين جانچشم حتما ولي من كه ازش راضي ام من خودم پي سيم كارت گرافيكش 5670 هستش اين لپتاپ در حد همون كيفيت داره ولي بازهم منتظر ميمونم تا ايسوس اس ان بياد تا ببينيم كه چيكار ميكنه از نظر هارد هم 750 گيگ هست با دور 5400 وسي پيوش هم به نظرم اگه معادل بگيريم تو يه سيستم پي سي، بالاتر از amd phenom x6 1075 باشه الان داريم يه مقايسه با دل XPs ميكنيم كه خيلي از دل سرتره از نظر صفحه ال سي دي هست اما فول اچ دي نيست با اين وجود از دل خيلي خيلي بهتره بسيار خنكه تا حالا كه با ساليد ورك دارم با هاش رندر ميكنم خيلي سريع جواب داده و اصلا صفحه كيبوردش داغ نيست ( مثل مدل ايسوس يا همين دل) كلا لپتاپ خيلي خوبي هست اگه بخوام منصفانه بهش نمره بدم از 10 9.5 ميدم اون .5 هم به خاطر اينكه هاردش 7200 نيست راستي هيچكدوم از اين لپتاپها بلوري نداره اما واسه من اين ايتم زياد مهم نيست بعدا ميشه اكسترنالشو خريد ايشالا درباره صفحه ال سي ديش و دوربينش تا شب يه ريويو ميدم

6. 3 کاربر از .princess بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Dec 2004

پيش فرض

درود
    امروز لپتاپ ام اس اي رو خريدم با مبلغ 1435!! فقط 10 تومن تخفيف داد !! ولي مواظب باشيد كه ماله تايوان باشه البته اينو بگم رفتم پاساژ پارسيان اونجا جنساش بهتره... من از مغازه بانك لپتاپ كه تو پاساژه خريدمش الان يه عكس از گرافيكش ميزارم فقط يه چيزه ديگه با گارانتي 400 روزه ماتريكس و با كيف و موس بخريد من كه الان دارم باهاش كار ميكنم و اين مطالب رو با همين لپتاپ دارم مينويسم پيشنهاد من ام اس اي هست تو اين تاپيك خيلي منو داشت گمراه ميكرد كه اس ان بخرم
    کد:
    الان خيلي خوشحالم كه نخريدم چون همه ايسوس هاي سري ان مشكل دارن با خودم موبايلمو بردمو تو سايت چك كردم حتي اونايي كه نيو ورژن هم بودن جز مشكل دارا بودن!!! عملا گنجيشكو جاي بويينگ دارن ميفروشن!!البته با پسر داييم رفتم و پسر داييم گفت اگه ايسوس ورژن جديد واقعي امد خودم اين لپتاپتو ميخرم نگران نباش
    سلام
    مبارک باشه . انشا ا... چیز خوبی از اب در بیاید. من هم اگر خدا بخواهد میخواهم یکی بخرم.
    ببخشید از کجا میشه فهمید که تایوانی است یا نه ؟
    کیف آن چه شکلی است ؟ میشه لطفا یک عکس از اون بگذارید؟
    ممنون

8. این کاربر از davood4547 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه hesam.ah's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2010
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

سلام
    حسام جان کیفیت کیف ان چطور است؟
    مارک خود msi است ؟ یا از همین معمولی ها ست؟
    سلام
    عزیزم کیف نیست...
    کوله هست...
    کوله واسه خود MSI هست و از اونطرف اومده...در واقع اگر دقت کنید این کوله ها همراه با لپتاپ در یک بسته بندی هستند که دورش هم یک چسب 5 سانتی با مارک خود MSI خورده ولی برای این که گارانتی لیبل بزنه رو نوت بوک دربشون رو باز میکنه و دوباره بسته بندی میکنه...

درود
    کد:
    مبارک باشه داداش...
    خوشهالم که تونستی بهترین انتخاب رو داشته باشی!!!

10. 3 کاربر از hesam.ah بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Nov 2008

پيش فرض

درود
    کد:
    مبارکت باشه اگه ممکنه با نرم افزار cpu-z اطلاعاتش را ببین و عکس از صفحات cpu و mainboard بگذارید.

دانلود نرم افزار:
    کد:
    با تشکر

12. این کاربر از amin_g_p بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه delzende's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2009

پيش فرض

درود
    کد:

مبارکه پرنسس نازنین.

---------- Post added at 11:50 PM ---------- Previous post was at 11:49 PM ----------

من که هنوز منتظرم این y570 بیاد بخرمش.

14. این کاربر از delzende بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه stq's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2007

پيش فرض

مبارکه پرنسس نازنین.

---------- Post added at 11:50 PM ---------- Previous post was at 11:49 PM ----------

من که هنوز منتظرم این y570 بیاد بخرمش.
    این y570 صفحه کلید عددی هم داره چون من میخاهم بیشتر کد نویسی کنم و کارم هم بیشتر با صفحه کلید هست به خاطر همین
    برام مهمه

داره خودمونی میشه delzende's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2009

پيش فرض

این y570 صفحه کلید عددی هم داره چون من میخاهم بیشتر کد نویسی کنم و کارم هم بیشتر با صفحه کلید هست به خاطر همین
    برام مهمه

بله داره البته من از ویدیویی که تو یو توب بود فهمیدم .

مربوط به نمایشگاه CES هستش

اینم لینکش :

کد:

تاريخ عضويت
    Apr 2011
    محل سكونت
    Desert Rose

پيش فرض

سلام بچه ها امروز ميخوام يه عكس از كارايي گرافيك با نرم افزار GPU-Z واستون بذارم اميدوارم كه منو ببخشيد چون ديشب جايي رفتم و نتونستم عكس رو اپلود كنم اما امروز اين تست رو گرفتم

[IMG]C://my documents/540msi.gif[/IMG]

---------- Post added at 11:56 AM ---------- Previous post was at 11:55 AM ----------

چرا عكسم اپلود نميشه؟؟؟

---------- Post added at 11:56 AM ---------- Previous post was at 11:56 AM ----------

كسي ميتونه كمك كنه؟؟؟

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •