تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

مشاهده نتيجه نظر خواهي: کدام ورزش را بیشتر می پسندید؟

راي دهنده
19. شما نمي توانيد در اين راي گيري راي بدهيد
  • جودو

13 68.42%
  • کاراته و شاخه های آن

1 5.26%
  • تکواندو

1 5.26%
  • کونگ فو

0 0%
  • بوکس

0 0%
  • کشتی کج

1 5.26%
  • نین جوتسو(نینجا و غیره)

2 10.53%
  • کیک بوکسینگ

1 5.26%
  • کشتی(آزاد و فرنگی)

0 0%
  • دیگر(k1،موی تای،شیرو گامو و ...)

0 0%
صفحه 6 از 11 اولاول ... 2345678910 ... آخرآخر
نمايش نتايج 51 به 60 از 107

نام تاپيک: جودو

آخر فروم باز emad64's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2005
    محل سكونت
    بندرعباس

پيش فرض

اگه دوست داشتین که بحث رو ادامه بدیم می تونین نظر بدین یا دکمه ی تشکر رو بزنین تا این تاپیکو رسما راه اندازی کنیم....
    نظر بدیم بهتره. آخه تو این انجمن پست ها شمرده نمیشه و دکمه ای هم واسه زدن تشکر وجود نداره

اینجا انجمن ورزشیه. وجود همچین تاپیکی اینجا لازمه..
    ادامه بده..
    شاید الآن خیلی تاپیکت طرفدار نداشته باشه، ولی زمانی که مسابقات آسیایی و جهانی شروع بشه، بچه ها میان تو تاپیک، هم واسه پیگیریه مسابقات، و هم واسه نظر دادن راجع به مسابقات..
    فقط وظیفت یه خورده سنگین میشه اگه بخای ادامه بدی. اونم به خاطر اینکه همیشه باید موقع مسابقات آپدیت باشی و نتایج رو به روز و حتی به لحظه بذاری..

موفق و پیروز باشی..

کاربر فعال فوتبال خارجی vahidreza2007's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2007

پيش فرض

منم اومدم بچه ها سلام من وحيد هستم 10 ساله كه جودو كار ميكنم و دان 1 جودو دارم
    از اين به بعد در خدمت دوستان هستم از بچه هاي جودو كار هم اگه كسي سوال فني وتكنيكي داشتند در خدمتم در ضمن دوستان اسفند ماه تو كل كشور ازمون ارتقا كمر بند برگزار مي شه كه مي تونيد از هيت هاي خودتون پيگير باشيد

اگه نباشه جاش خالی می مونه Zhangooler's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2007
    محل سكونت
    Dante's Inferno اسم:سپهر

پيش فرض

منم اومدم بچه ها سلام من وحيد هستم 10 ساله كه جودو كار ميكنم و دان 1 جودو دارم
    از اين به بعد در خدمت دوستان هستم از بچه هاي جودو كار هم اگه كسي سوال فني وتكنيكي داشتند در خدمتم در ضمن دوستان اسفند ماه تو كل كشور ازمون ارتقا كمر بند برگزار مي شه كه مي تونيد از هيت هاي خودتون پيگير باشيد
    خوش آمدی...
    این آزمون تو همون کبکانیان بر گزار میشه یا یه جا دیگه است؟

تاريخ عضويت
    Aug 2007
    محل سكونت

11

نظر بدیم بهتره. آخه تو این انجمن پست ها شمرده نمیشه و دکمه ای هم واسه زدن تشکر وجود نداره

اینجا انجمن ورزشیه. وجود همچین تاپیکی اینجا لازمه..
    ادامه بده..
    شاید الآن خیلی تاپیکت طرفدار نداشته باشه، ولی زمانی که مسابقات آسیایی و جهانی شروع بشه، بچه ها میان تو تاپیک، هم واسه پیگیریه مسابقات، و هم واسه نظر دادن راجع به مسابقات..
    فقط وظیفت یه خورده سنگین میشه اگه بخای ادامه بدی. اونم به خاطر اینکه همیشه باید موقع مسابقات آپدیت باشی و نتایج رو به روز و حتی به لحظه بذاری..

موفق و پیروز باشی..
    مرسی از یادآوری تون...یادم نبود که دکمه ی تشکر نداریم اینجا.
    راجع به نتایج مسابقات هم بهتره یه تاپیک دیگه باشه چون خیلی شلوغ میشه و تاپیک میشه تاپیک خبری!اون جوری خوب نیست...اصلا قصد من برای زدن این تاپیک برای آشنا کردن بچه ها با ورزش جودو و تبادل نظر و برطرف کردن مشکلات فنی بچه ها ی جودو کار بوده و بس!!!!
    در هر حال هر جوری که پیش بره ما هم اونو پیش می بریم ولی به نظر من بهتره مسابقات یه جای دیگه باشه.البته راجع به قوانین مسابقات صحبت میکنیم و توصیه هم برای مسابقات انجام میدیم ولی نتایج و پیگیری مر بوط به این تاپیک نیست.مرسی از همکاری و نظرهاتون...

تاريخ عضويت
    Aug 2007
    محل سكونت

پيش فرض مسابقه و قوانین به طور خلاصه

با اجازه ی آقا وحید و دیگر پیشکسوتان میریم سراغ مسابقات و قوانین...(به طور خلاصه)
    امتیازات:
    در این ورزش و در مسابقات آن برای اعلام برنده ی مسابقه از امتیازات و پنالتی (خطا)هایی استفاده میکنند که به شرح زیر می باشد:
    1.کوکا:این امتیاز در حالتی داده میشود که فن شما ناقص اجرا شده باشد و حریف فقط بدون برخورد کمر و بلند شدن پاها به زمین خورده باشد.اکثرا زمانی این امتیاز داده میشود که حریف با قل خوردن روی زمین بیفتد آن هم با تیغه،نه با کمر.
    2.یوکو:در حالتی این امتیاز داده میشود که حریف با دوپا (یا در موارد خاص فقط یک پا) از زمین بلند شده و با تیغه(پهلو) به زمین برخورد کند.فن هایی که چرخش در آن ها ایجاد میشود یا ناموزون اجرا شود هم این امتیاز را میگیرند.
    3.وازاری:امتیازی نزدیک به ضربه فنی.در حالتی داده میشود که حریف فن را به طور تقریبا کامل بخورد و به زمین برخورد کند.معمولا با برخورد نصف کمر با زمین و بلند شدن دو پا با حالتی محسوس این امتیاز داده میشود.
    4.ایپون:ضربه فنی کامل و نتیجه ی اجرای تکنیک به طور کامل.در حالتی داده میشود که دو پا کاملا جدا شده و با تمام کمر به زمین برخورد کند(اوکه).محسوس بودن اجرای کامل فن مثل:ایجاد صدا در اثر برخورد با تاتامی یا اوکمی زدن حریف، به گرفتن این امتیاز کمک می کند.قطعا بعد از دادن این امتیاز داور <سوروماده> (پایان مسابقه) را هم اعلام میکند.
    (توجه:در تمامی امتیازات به جز ایپون ادامه مسابقه در خاک برگزار میشود و در حالت نوازا انجام میپذیرد تا زمانی که داور <متی>(ایست) بدهد یا توگتا اعلام شود.)
    خطاها:
    شیدو:اخطار و خطا میباشد.زمانی داده میشود که از هر کدام یک از بازیکنان خطایی سر زده باشد.مثل:گرفتن سر آُستین و بستن مچ حریف،دولا شدن و بستن راه اجرای فن به مدت 3 ثانیه،گرفتن اشتباه گارد(دو دست روی یقه)،بیرون رفتن عمد از محوطه ی تاتامی سبز،فرار از فن با اعمال خطا،اجرای فن خطرناک یا ناصحیح،نمایش فن بدون قصد حمله و انداختن،کم کاری،استفاده از مشت یا لگد،رفتار نا شایست،توجه نکردن به داور و فرامین او و ..........
    هانسوکوماکه:اخراج از زمین یا از کل دوره ی مسابقات.در صورتی داده میشود که تکنیکی غیر قانونی اجرا شود و یا اجرای محسوس و مشهود هر کدام از خطاهای بالا با درصد خطر بالا،
    گرفتن 4 شیدو یا 6 شیدو(بستگی به نوع مسابقه)،استفاده از هر شی فلزی یا سفت در بانداژ یا در سطح بدن مثل:ساعت،دستبند،گیره،سنجا ،سوزن و .....

*ویرایش:
    بعد از شيدو دوتا اخطار ديگه هم داريم وبعد اخطار چهارم ميشه هانسه كوماكه.(با تشکر از یادآوری آقا وحید)
    امیدوارم که لذت برده باشید.تا بعد...(سرم یه کم بخاطر امتحانات شلوغه!)

Last edited by Zhangooler; 14-12-2008 at 00:11.

تاريخ عضويت
    Aug 2007
    محل سكونت

پيش فرض

دوستان اگر مایل بودند در نظر سنجی شرکت کنند.با عرض شرمندگی ورزش هایی مثل ووشو رو در موارد دیگر جای دادم...

تاريخ عضويت
    Sep 2007

پيش فرض

سلام دوست من بله قبلا كه تو كپكانيان بود من خودم تبريز امتحان دادم تو سالن گنجويان تبريز كه كل استان تو اين سالن امتحان ميدن

تاريخ عضويت
    Aug 2007
    محل سكونت

پيش فرض

سلام دوست من بله قبلا كه تو كپكانيان بود من خودم تبريز امتحان دادم تو سالن گنجويان تبريز كه كل استان تو اين سالن امتحان ميدن
    ممنون دوست عزیز!
    شما استادتون کیه؟

تاريخ عضويت
    Sep 2007

پيش فرض

من استادم اقاي پزشكي بودن كه دان 4 جودو رو داشتند و الان چند وقتي ميشه كه رفتند انگلستان واسه دوره دكتراشون والان من مسوليت باشگاه رو بر عهده دارم

تاريخ عضويت
    Sep 2007

پيش فرض

در ضمن دوست من تو قسمت اخطارا بعد از شيدو دوتا اخطار ديگه هم داريم وبعد اخطار چهارم ميشه هانسه كوماكي

صفحه 6 از 11 اولاول ... 2345678910 ... آخرآخر

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •