تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 6 از 12 اولاول ... 2345678910 ... آخرآخر
نمايش نتايج 51 به 60 از 116

نام تاپيک: بحث در مورد قانون جذب ==> کسایی که واقعا بهش ایمان دارن بیایند بیان کنند

کاربر فعال انجمن ادبیات Lady parisa's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2006

پيش فرض

مطالب دو هفته پیش(اگه درست بگم) برنامه گلبرگ شبکه 3 راجع به قانون جذب بود .توی اسلام خیلی روی این قانون تاکید شده!
    اگه کسی از دوستان بخواد مطالب رو چه صوتی و چه متنی داشته باشه با مراجعه به سایت شبکه 3 صدا و سیما می تونه دسترسی به منابع یاد شده داشته باشه

2. 2 کاربر از Lady parisa بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تعلیق عضویت ...
    تاريخ عضويت
    Jul 2011
    محل سكونت
    خونمون

پيش فرض

اینکه انسان هدف داشته باشه خیلی خوبه
    ولی انسان باید مرز دروغ و واقعیت رو تا حدودی درک کنه
    فرض کن شما نابینا و فلج هستین ایا میشه هدف رو این بذارید که بهترین فوتبالیست دنیا بشید؟
    هدف های بزرگ لازمش وسایل بزرگ
    توانایی خودت بخش کوچیکی از قضیه عوامل بیرونی نقش بیشتری دارن تو رسیدن به هدف
    من تنها چیزی که فکرمو مشغول کرده اینه شاید یه دروغ به زندگی یه شخص معنا ببخشه
    ایا ما حق داریم معنای زندگی شو ازش بگیریم؟یا باید بش حقیقتو بگیم

تعلیق عضویت ...
    تاريخ عضويت
    Jul 2011
    محل سكونت
    خونمون

پيش فرض

منم اعتقاد شدیدی دارم به خصوص به آزمندیان

اگه ایشون میگه انسان میتونه به هرچی به رسه چرا خودش رو نتونسته در سطح جهانی معتبر کنه؟ یه شخصی مثل انیشتن بشه یا مثل فروید
    یا پولدار ترین ادم دنیا بشه ؟
    Last edited by dashhosein38; 23-07-2011 at 06:07.

کاربر فعال انجمن ادبیات hamid_diablo's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2008
    محل سكونت
    آنجا که عقاب پر بریزد

پيش فرض

اگه ایشون میگه انسان میتونه به هرچی به رسه چرا خودش رو نتونسته در سطح جهانی معتبر کنه؟ یه شخصی مثل انیشتن بشه یا مثل فروید
    خوب شاید سطح افکارش تا همین قدر بوده.تا اینجا تونسته پیش بیاد و آینده رو هم پیش رو داره تا بتونه به اهداف بزرگترش برسه

فرض کن شما نابینا و فلج هستین ایا میشه هدف رو این بذارید که بهترین فوتبالیست دنیا بشید؟
    هدف های بزرگ لازمش وسایل بزرگ
    خوب اون فرد عقل داره ومیتونه تشخیص بده که اهدافی که داره لوازم و شرایطی میخواد که نداره و نمیتونه داشته باشه.پس اهداف صحیح رو انتخواب میکنه

ولی اهداف بزرگ داشتن هم بد نیست.البته میشه به اهداف کوچکتر تقسیمش کرد و با تلاش و اراده بهش رسید
    قانون جذب به نظرم مکمل میتونه باشه تا افکار منفی و خسته کننده از مون جدا بشه.ما وقتی شرایطی رو که دوست داریم بهش برسیم تو افکارمون شبیه سازی کنیم حتما میتونیم با تلاش اون شرایط رو به حقیقیت مبدل کنیم

دیدی میگن اگه از چیزی میترسی باهاش رودرور شو.مصداق عمین موضوعه

تعلیق عضویت ...
    تاريخ عضويت
    Jul 2011
    محل سكونت
    خونمون

پيش فرض

خوب شاید سطح افکارش تا همین قدر بوده.تا اینجا تونسته پیش بیاد و آینده رو هم پیش رو داره تا بتونه به اهداف بزرگترش برسه

خوب اون فرد عقل داره ومیتونه تشخیص بده که اهدافی که داره لوازم و شرایطی میخواد که نداره و نمیتونه داشته باشه.پس اهداف صحیح رو انتخواب میکنه

ولی اهداف بزرگ داشتن هم بد نیست.البته میشه به اهداف کوچکتر تقسیمش کرد و با تلاش و اراده بهش رسید
    قانون جذب به نظرم مکمل میتونه باشه تا افکار منفی و خسته کننده از مون جدا بشه.ما وقتی شرایطی رو که دوست داریم بهش برسیم تو افکارمون شبیه سازی کنیم حتما میتونیم با تلاش اون شرایط رو به حقیقیت مبدل کنیم
    اینکه تلاش کنی به هدف های کوچک می رسی رو من هم قبول دارم یه چیز طبیعی
    کلا زندگی هدفمند باید باشه
    ولی اینکه کاینات به ما پاسخ میده و می تونیم به هر شرایطی برسیم اشتباهی بیش نیست

تعلیق عضویت ...
    تاريخ عضويت
    Jul 2011
    محل سكونت
    خونمون

پيش فرض

دیدی میگن اگه از چیزی میترسی باهاش رودرور شو.مصداق عمین موضوعه
    تو زندگی انسان با خیلی چیزا روبرو میشه وبلا های زیادی سر مردم زیادی میاد
    اگه یه شخص یه اتفاق رو مد نظر داشته باشه و براش پیش بیاد براش عجیب
    ولی یه شخص دیگه همون اتفاق براش پیش بیاد چون پیش زمینه قبلی نداشته براش عجیب نیست
    پدر همه نادانی ها ترس یه مثال میزنم
    فرض کن یه شخصی از دراکولا میترسه شب میره تو یه جنگل تاریک لباسش به شاخه درخت گیر میکنه
    فکر میکنه دراکولاست حتی از ترس پشت سرش رو هم نگاه نمی کنه در میره
    یه شخص عاقل که نمیترسه از دراکولا این اتفاق براش پیش بیاد شاخه درخت رو در کمال ارامش از لباسش جدا میکنه

کاربر فعال انجمن ادبیات hamid_diablo's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2008
    محل سكونت
    آنجا که عقاب پر بریزد

پيش فرض

ولی اینکه کاینات به ما پاسخ میده و می تونیم به هر شرایطی برسیم اشتباهی بیش نیست
    خوب انسانها رو باورهاشون میسازه
    کسی اعتقاد داشته باشه که با افکارش میتونه به خواسته هاش برسه و تو این راه کاهنات هم همراهیش میکنند و نتیجه رو میبینه دلیلی نداره که از افکارش صرف نظر کنه

شاید هم درست نباشه افکارش

اگه نباشه جاش خالی می مونه AKBAR132's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2006
    محل سكونت
    اصفهان

پيش فرض

ايشون مدرس خوبي هستن نه نابغه ......... اگه قرار باشه اينجوري باشه كه تمام افرادي كه در اين زمينه كار ميكنن بايد يه كسي شده باشن .... هر كاري نياز به تلاش داره ايشون خواسته مدرس بمونه

دكتر آزمنديان همين الانش يكي از ميلياردر هاي ايران هست و داراي شهرت زيادي توي ايران

در آينده از ايشان به عنوان بنيان گذار تكنولوژي فكر در ايران حرفهاي زيادي زده خواهد شد .

اگه بدوني گذشتش چي بوده و حالا به اينجا رسيده ميگي حقا كه عمل كرده .

فيلم راز خيلي سطحي و غير قابل باور در مورد اين قانون صحبت ميكنه اما آزمنديان همه شرايط رو بازگو ميكنه و قابل باور ميشه به خصوص اينكه با در نظر گرفتن فرهنگ ايراني و اسلامي توضيح ميده
    پيشنهاد ميكنم مباحث قديميش رو گوش كنيد مثلا مربوط به سال 80 و اينا

من چون با قانون آشنا شدم ديگه مباحث رو گوش نميدم فقط هر از گاهي فيلم راز رو ميبينم يا يه كتاب ميخونم .

يكي از دوستان گفته بود مگه ميشه كائنات به ما كمك كنه ..... زماني كه شما ميخواهيد يه جسم سنگين رو از بالا به پائين بندازيد قانون جاذبه زمين اين كار رو براي شما ميكنه .... قانون جذب هم يه قانونه كه اگه بهش اعتقاد داشته باشيد بهتون كمك ميكنه
    اعتقاد خود من اينه كه ذهن من همه چيز رو در كائنات برام فراهم ميكنه بنا به قانوني كه خداوند به عنوان آفريننده در اين جهان قرار داده .

تعلیق عضویت ...
    تاريخ عضويت
    Jul 2011
    محل سكونت
    خونمون

پيش فرض

اگه قرار باشه اينجوري باشه كه تمام افرادي كه در اين زمينه كار ميكنن بايد يه كسي شده باشن .... هر كاري نياز به تلاش داره ايشون خواسته مدرس بمونه

دكتر آزمنديان همين الانش يكي از ميلياردر هاي ايران هست و داراي شهرت زيادي توي ايران
    من انسان های زیادی رو می شناسم به این مساله باور ندارن ولی از ایشون و کسایی که به این مسایل معتقد هستند موفق ترند
    خیلی ها هم میشناسم از این متد استفاده کردن به هیچ جا نرسیدن
    شانسی عمل میکنه
    هر کس تو زندگی تلاش کنه احتمالا یه سری موفقیت بدست میاره اصطلاح قانون برای این باور درست نیست قانون چیز ثابت شده رو میگن

کاربر فعال انجمن ریاضیات hts1369's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2009

پيش فرض

تمام کسانی که به موفقیت رسیدن برا خودشون اهداف کاملا روشنی تعریف کرده بودن.
    مثلا چند ساله پیش رتبه ی یک کنکور تجربی یه مصاحبه کرده بود گفته بود من رو دیوار مدرسه نوشته بودم رتبه ی یک کنکور میشم.
    خیلی موفقیت رو به قانون جذب مربوط نمیدونم

صفحه 6 از 12 اولاول ... 2345678910 ... آخرآخر

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •