تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 6 از 6 اولاول ... 23456
نمايش نتايج 51 به 59 از 59

نام تاپيک: از بین بردن خط روی ماشین !

آخر فروم باز hoomi_gta's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2010

پيش فرض

سلام دوستان لطفا راهنمایی کنید. ماشین من مزدا 2 هستش ، چند روز پیش دیدم روی در عقب سمت راننده خش های بلند ولی ریزی کشیده شده که از پشت دستگیره در تا چراغ عقب کشیده شده، ظاهرا یک آدم مشکل داری با چوب یا چیزی شبیه اون افتاده باشه به جون ماشین البته خط کلید نیست چون عمیق نیست اصلا. میخواستم ببینم برای از بین بردن این خطوط بهترین کار چی هستش و آیا با سمباده کشی و پولیش زبر میشه از بینش برد یا باید قلم گیری کنم؟
    اگر امکانش هست حالا یا اینجا یا پیغام خصوصی یک صافکار نقاش خوب تو تهران بهم معرفی کنید که پولیش و قلم گیری بی عیبی انجام بده و کارش تمیز باشه. شنیدم پولیش زبر اگه بد انجام بشه رنگ ماشین و داغون می کنه. نمایندگی های بهمن این کارا را انجام میدن؟

ناظر انجمن اتومبیل mohamad skystar's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2010
    محل سكونت
    Under SKY City

پيش فرض

سلام دوستان لطفا راهنمایی کنید. ماشین من مزدا 2 هستش ، چند روز پیش دیدم روی در عقب سمت راننده خش های بلند ولی ریزی کشیده شده که از پشت دستگیره در تا چراغ عقب کشیده شده، ظاهرا یک آدم مشکل داری با چوب یا چیزی شبیه اون افتاده باشه به جون ماشین البته خط کلید نیست چون عمیق نیست اصلا. میخواستم ببینم برای از بین بردن این خطوط بهترین کار چی هستش و آیا با سمباده کشی و پولیش زبر میشه از بینش برد یا باید قلم گیری کنم؟
    اگر امکانش هست حالا یا اینجا یا پیغام خصوصی یک صافکار نقاش خوب تو تهران بهم معرفی کنید که پولیش و قلم گیری بی عیبی انجام بده و کارش تمیز باشه. شنیدم پولیش زبر اگه بد انجام بشه رنگ ماشین و داغون می کنه. نمایندگی های بهمن این کارا را انجام میدن؟
    اگر خط ها به صورت عمیق کشیده نشده باشه یعنی بدنه پیدا نشده باشه
    مشکلی نداره به یه نقاش مجرب مراجعه کن برات با پولیش برطرفش میکنه
    آدرس رو تو تهران برات فرستادم

آخر فروم باز hamidreza2010's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2009
    محل سكونت
    اینتـــــرنت

پيش فرض

سلام دوستان
    بقول دوستمون یه آدم مشکل داری هم ماشین منو 3 - 4 تا خط درست و حسابی انداخته روی صندوق عقب + یکی هم روی در راننده.متاسقانه خطهاش خیلی عمیقن.میخواستم ببینم کاری میشه کرد.البته بردم پیش یکی ، مثلا قلم گیری کرده ولی من هر چقدر دقت میکنم میبینم فرقی نکرده یعنی اصلا همونه که همونه.نظرتون چیه؟

تاريخ عضويت
    Dec 2010
    محل سكونت
    Under SKY City

پيش فرض

سلام دوستان
    بقول دوستمون یه آدم مشکل داری هم ماشین منو 3 - 4 تا خط درست و حسابی انداخته روی صندوق عقب + یکی هم روی در راننده.متاسقانه خطهاش خیلی عمیقن.میخواستم ببینم کاری میشه کرد.البته بردم پیش یکی ، مثلا قلم گیری کرده ولی من هر چقدر دقت میکنم میبینم فرقی نکرده یعنی اصلا همونه که همونه.نظرتون چیه؟
    دوست من اگر خط خیلی عمیق هست به طوریکه بدنه پیدا شده و با قلمگیری و پولیش هم برطرف نشده
    بهتره دیگه بهش دست نزنی. در غیر این صورت باید اون قسمت رو رنگ کنی
    سعی کنید با همون قلمگیری اگرچه پیداست برطرفش کنید بهتر از رنگ شدگیه.

5. این کاربر از mohamad skystar بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Apr 2010

پيش فرض

من مشکلم با پولیش حل شد خط ها اکثرا محو شدند فقط یکی دو تا خط عمیق موند. من سوال دارم این نقاشه بعد از پولیش واکس نزد . میخواستم ببینم ضروریه که بعد از پولیش واکس هم زده بشه یا نه؟ و اینکه الان یک لایه رنگ سایش داده شده که خط ها محو شدن یا پولیش اثرش به مرور میره و خط ها برمیگردند؟

تاريخ عضويت
    Dec 2010
    محل سكونت
    Under SKY City

پيش فرض

من مشکلم با پولیش حل شد خط ها اکثرا محو شدند فقط یکی دو تا خط عمیق موند. من سوال دارم این نقاشه بعد از پولیش واکس نزد . میخواستم ببینم ضروریه که بعد از پولیش واکس هم زده بشه یا نه؟ و اینکه الان یک لایه رنگ سایش داده شده که خط ها محو شدن یا پولیش اثرش به مرور میره و خط ها برمیگردند؟
    واکس برای خط و خش زیاد ضروری نیست اما برای کل بدنه بهتره زده بشه
    خطهایی که محو شدن دیگه نمایان نمیشن پولیش چیزی نیست که بعد از مدتی اثرش بره و خط ها دوباره پیدا بشن.

8. این کاربر از mohamad skystar بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Apr 2010

پيش فرض

واکس برای خط و خش زیاد ضروری نیست اما برای کل بدنه بهتره زده بشه
    خطهایی که محو شدن دیگه نمایان نمیشن پولیش چیزی نیست که بعد از مدتی اثرش بره و خط ها دوباره پیدا بشن.
    کلا پولیش کشیدن چیز خوبیه یا نه(برای کل ماشین میگم)؟چون میخواستم خط های Swirl که روی بدنه ماشینم هست و محو کنم. clear coat و از بین میبره ؟ و اینکه بهتره ماشین شسته بشه بعد از پولیش؟ پولیش روی رنگ بمونه رنگ و میبره یا ضرری نداره؟
    مرسی از اینکه پاسخ میدید.
    Last edited by hoomi_gta; 27-03-2013 at 23:18.

تاريخ عضويت
    Dec 2010
    محل سكونت
    Under SKY City

پيش فرض

کلا پولیش کشیدن چیز خوبیه یا نه(برای کل ماشین میگم)؟چون میخواستم خط های Swirl که روی بدنه ماشینم هست و محو کنم. clear coat و از بین میبره ؟ و اینکه بهتره ماشین شسته بشه بعد از پولیش؟ پولیش روی رنگ بمونه رنگ و میبره یا ضرری نداره؟
    مرسی از اینکه پاسخ میدید.
    بله خوبه
    به نظر من شما ماشینت رو یک دست واکس و پولیش کامل بزن
    تاثیر زیادی داره انگار بدنه ماشین حال میاد و اون زبری که الان داره از بین میره و یه تازگی خاصی به ماشین میده.
    هیچ ضرری هم نداره ماشین رو 100 بارم بشوری هیچ مشکلی نیست

11. این کاربر از mohamad skystar بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Dec 2012

پيش فرض

سلام دوستان
    شرمنده که تاپیک رو بالا میارم اما چندتا سوال مهم دارم...
    من 405ام رو قلم گیری کردم (حدود 3-4 سانت) انگار زیاد رنگش فیته فیت نشده با رنگ اصلیش (رنگ اصلی خودرو خاکستری متال هست) اگه کمی دقت کنه کسی قشنگ معلومه قلم گیری شده... حتی نقاش اول یه رنگ رو امتحان کرد زیاد بهش نمیومد بعد رفت از اول یه رنگ دیگه درست کرد اومد زد بهش... بنظرتون چکارش کنم که معلوم نباشه؟
    میشه این رنگ قلم گیری شده رو پاک کرد بدم یه حرفه ای بازم قلمگیری کنه؟ یا پولیشش کنم دیگه معلوم نیست؟ پولیش هم بعد از یه مدت اثرش از بین میره دیگه، درسته؟ بعدش چی؟ یه هفته هست ماشین رو خریدم :( رفتم تو فکر اینه کلا سپر بغل رو عوض کنم... قیمتش چنده اگه بخوام عوضش کنم؟ 1393/08/25 ماشینو تحویل گرفتم (405 داشبورد جدید بنزینی) الان با این قلم گیری قیمتش خیلی افت میکنه؟ حدود 3-4 سانت سپر بغل قلمگیری شده سپر هم حدود 3-4 سانتش شکسته بود یه جوری به هم وصلش کردن که زیاد تابلو نیس ولی قلم گیری... ممنون میشم اگه کسی میتونه کمک کنه

صفحه 6 از 6 اولاول ... 23456

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •