تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 6 از 215 اولاول ... 23456789101656106 ... آخرآخر
نمايش نتايج 51 به 60 از 2144

نام تاپيک: مشکلات آلوده شدن سیستم به ویروس ها و اسپای ور ها ( ابتدا پست اول را ببینید )

آخر فروم باز sAsAn.K's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2005
    محل سكونت
    اصــــــفهان

پيش فرض

Master جون میتونی ورژن دقیقش رو بگی؟

تاريخ عضويت
    Jun 2005
    محل سكونت
    اصــــــفهان

پيش فرض

Master جون برای پاک کردنش این کار رو هم میتونی بکنی
    برو اینجا خودت متوجه میشی:
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

آخر فروم باز Master's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2005
    محل سكونت
    Somewhere nearby,Who Cares

پيش فرض

ممنونم ساسان جان . تشکر.

تاريخ عضويت
    Jun 2005
    محل سكونت
    اصــــــفهان

پيش فرض

خواهش می کنم Master جان

حـــــرفـه ای *Batman*'s Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2005
    محل سكونت
    Virtual Environment

پيش فرض

سلام
    هفته پيش سيستم من ((درعين اتصال به اينترنت)) مورد حمله ويروسي وحشتناك و وحشي قرار گرفت و من كه از آنتي ويروس NOD32 استفاده ميكردم((آپديت شده))نتونستم جلوشو بگيرم.
    من اسم اين ويروس را نفهميدم ولي يه نشوني هايي ميدم:
    1-بلافاصله بعد از نشستن روي هارد كاري كرد كه در منوي راست كليك فقط گزينه هاي كپي-Paste-Properties ديده ميشدند.
    2-دسترسي منو به همه برنامه ها قطع كرد.
    3-حتي نميتونستم روي مرورگر اينترنت تب جديد باز كنم.
    4-كنترل پنل و تمامي گزينه هاي Start Menu تعطيل شد!
    5-آنتي ويروس فقط علامتش روي Tray بود ولي اجرا نميشد و از كار افتاده بود.
    6-فقط ميشد Restart كنم.
    7-سيستم Restart شد و ويندوز Load نشد و صفحه سياهي ظاهر شد.
    8-همه اتفاقات بالا در كمتر از 2 دقيقه روي داد.
    تا حالا به چنين موردي بر نخورده بودم.
    الان هم از Kaspersky استفاده ميكنم.
    اگر دوستان با توجه به توضيحات من اطلاعي از نام و نشان اين ويروس دارن لطفا راهنمايي كنن تا بيشتر بشناسيمش.
    با تشكر.

داره خودمونی میشه mehdi56's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2006

پيش فرض

با سلام
    آقاي cracki عزيز من فرمايشات شما را مطالعه كردم و فكر كنم منظور شما از ول كردن ويروسهاي بلوك شده هنگام upgrade شدن bitdefender باشد. ولي فكر كنم اگر شما اين آنتي ويروس رو exit كنيد و يك فلاپي يا cd ويروسي رو براي امتحان كردن اين آنتي ويروس در حالت exit آنتي ويروس درون درايو قرار بدهيد مي بينيد كه ويروس وفايل ويروسي باز هم قابل دسترسي نمي باشد.و آن چيزي كه شما اشاره كرديد فقط حالت exit شده آنتي ويروس مي باشد وآنتي ويروس كار خود را به خوبي انجام ميدهد.و حالت exit فقط سبب نمايش داده نشدن اخطار هاي آنتي ويروس مي شود.

داره خودمونی میشه mehdi56's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2006

پيش فرض

نقل قول نوشته شده توسط Cracki
    زندگی عزیز ... آنتی ویروس بیت دفندر یکی از عیب های اساسی و مهمی که داره همینه که موقع پیدا کردن ویروس و یا تروجانی
    اونا رو فقط بلاک میکنه و جلوگیری میکنه از عملی که میخوان انجام بدن. خب شاید بعضی ها بگن که بلاک کردن یک ویروس تا زمانی
    که سیستم رو اسکن میکنی میتونه کافی باشه . در اینجا من هم میگم که بله اگر این Real time Protection بصورت 24 ساعته انجام
    بشه کافیه . اما هیچ به این موضوع دقت کردید زمانی که بیت دفندر آپدیت میشه تمامی پروسه های اون از کار میوفته و دوباره
    راه اندازی میشه. پس اون ویروسی که تا زمان قبل از آپدیت شدنش اونو بلاک کرده بود چی؟ همین جوری ولش کرد ؟

اما در مورد تروجانی که بیت دفندر شما در داخل سیستمتون پیدا کرده...

اگر به به کلمه BehavesLike در اول اسم تروجانی که پیدا کرده دقت کنید متوجه میشید که این کلمه در زبان انگلیسی به معنی
    رفتار کردن و یا حرکت کردن میباشد. حالا بیت دفندر داره به شما میگه که چیزی رو پیدا کرده که مثل Trojan.Downloader رفتار
    میکنه. و احتمال اینکه تروجان باشه وجود داره. و یا بر عکس ممکنه که تروجان هم نباشه . چون زمانی که از کلمه Behaveslike
    استفاده میکنه به این منظور هست که بیت دفندر اون فایل یا چیزی رو که پیدا کرده از روی هوش مصنوعی یا همون قابلیت
    HIVE که داره تشخیص داده.

برای پاک کردن اون تروجان هم کافیه مسیری رو که بیت دفندر اون رو تشخیص داده یک بار توسط بیت دفندر بصورت دستی اسکن
    کنید و بعد بهتون آلترناتیو هایی رو برای پاک کردنش میده.

اما برای اینکه متوجه بشید که آیا بیت دفندر اون در تشخیص دادن این تروجان واقعا درست عمل کرده یا نه بهتون پیشنهاد میکنم که
    اول این سایت پایین رو باز کنید...

[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

همون طور که در عکس میبینید زمانی که سایت باز شد دکمه Browse رو میزنید و اون فایلی رو که بیت دفندر پیدا کرده رو انتخاب
    میکنید و بعد دکمه Sumbit رو میزنید . حدود یک یا دو دقیقه صبر میکنید تا فایلتون رو توسط آنتی ویروس های زیر اسکن کنه.

زمانی که اسکن کردن فایلتون تموم شد دقیقا مثل عکس بالا اگر چیزی تشخیص داده بشه جلوی آنتی ویروسی که تشخیص داده
    نام اون تروجان یا ویروس رو خواهد نوشت.

موفق باشید.
    با سلام
    آقاي cracki عزيز من فرمايشات شما را مطالعه كردم و فكر كنم منظور شما از ول كردن ويروسهاي بلوك شده هنگام upgrade شدن bitdefender باشد. ولي فكر كنم اگر شما اين آنتي ويروس رو exit كنيد و يك فلاپي يا cd ويروسي رو براي امتحان كردن اين آنتي ويروس در حالت exit آنتي ويروس درون درايو قرار بدهيد مي بينيد كه ويروس وفايل ويروسي باز هم قابل دسترسي نمي باشد.و آن چيزي كه شما اشاره كرديد فقط حالت exit شده آنتي ويروس مي باشد وآنتي ويروس كار خود را به خوبي انجام ميدهد.و حالت exit فقط سبب نمايش داده نشدن اخطار هاي آنتي ويروس مي شود.

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Nov 2004

پيش فرض

دوستان عزیز سلام.
    دیروز یکی از دوستام کامپیوترش را اوورده بود که ویندوزش را عوض کنم.ظاهرا آنتی ویروس نذاشته بود و کامپیوترش حسابی ویروسی شده بود جوری که اصلا ویندوز بالا نمی اومد.حالا من هاردش را فرمت کردم و یه ویندوز جدید گذاشتم اما به محض ورود به ویندوز دوباره ویروس ها روی هارد و فایل ویندوز کپی شد.دوباره فرمت کردم ولی همین اتفاق افتاد.در حالی که من هارد را کلا فرمت کردم.حالا یکی می تونه به من کمک کنه؟
    ممنون

آخر فروم باز armin_goooodboy's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2005

پيش فرض

سلام دوستان
    من یه مشکلی پیدا کردم
    بعد از اینکه داداشم تو نت بود و من اومدم پای سیستم دیدم یه اتفاقاتی افتاده
    چند تا آیکن به دسکتاپ اضافه شده بود
    یکیشون falcon بود که تونستم uninstall ش کنم
    سه تا آیکنی هم که تو دسکتاپ بود پاک کردم
    اما توی سیستم تری یه چیزایی هست که عکسشو میذارم
    ببینید و اگه میتونید بگید چیکار کنم خلاص شم
    مرسی
    اینم عکس

حـــــرفـه ای Cracki's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2005
    محل سكونت
    ســـــوئد

پيش فرض

نقل قول نوشته شده توسط yahya89dk
    دوستان عزیز سلام.
    دیروز یکی از دوستام کامپیوترش را اوورده بود که ویندوزش را عوض کنم.ظاهرا آنتی ویروس نذاشته بود و کامپیوترش حسابی ویروسی شده بود جوری که اصلا ویندوز بالا نمی اومد.حالا من هاردش را فرمت کردم و یه ویندوز جدید گذاشتم اما به محض ورود به ویندوز دوباره ویروس ها روی هارد و فایل ویندوز کپی شد.دوباره فرمت کردم ولی همین اتفاق افتاد.در حالی که من هارد را کلا فرمت کردم.حالا یکی می تونه به من کمک کنه؟
    ممنون
    yahya جان بندرت پیش میاد که ویروسها بعد از فرمت کردن درایو باقی بمانند .اما باز هم مواردی را داریم از جمله موردی
    که شما اشاره کردید. قبل از هر چیزی این نکته رو یاد آوری بکنم که اگر کامپیوتر شما دارای چنیدین درایو مختلف است
    باید همه آنها را فرمت کنید. البته اگر اطلاعات مهمی در درایو های دیگه نداشته باشید . در غیر این صورت از روشی که
    در پایین براتون توضیح میدم استفاده کنید.

نکته دیگه اینکه زمانی که شما در حال فرمت کردن هستید به هیچ وجه به اینترنت وصل نباشید. اگر اتصال اینترنتی شما
    از طریق کابل است حتما کابل اتصال اینترنت را از پشت کیس در بیارید . منظورم کسانی است که نوع اتصال اینترنتی شون
    BroadBand و یا بطور مستقیم است.

حالا برای رفع این مشکل...

آنتی ویروس Avast نسخه ای داره که اسمش Avast! BART CD است. این نسخه از این آنتی ویروس رو شما باید
    دانلود کنید و آن طوری که توضیح داده بر روی CD رایت کنید. این آنتی ویروس از روی سی دی قابل اجرا است و
    میتونه کل کامپیوتر رو اسکن کنه و ویروسها و یا تروجانهای پیدا شده رو پاک کنه.

برای دانلود این آنتی ویروس اول این لینک پایین را باز کنید.

کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
    حالا در این صفحه مشخصات خودتون رو در فرم پر کنید و بعد دکمۀ Send Request را بزنید. دقت کنید که آدرس ایمیلی
    که میدید درست باشه. بعد از پر کردن فرم یک شماره سریال به ایمیل شما فرستاده میشه که شما آن را جایی
    یادداشت کنید. از این شماره سریال شما میتونید بمدت 14 روز استفاده کنید.

یعنی این نسخه از آنتی ویروس فقط بمدت 14 روز قابل استفاده است. اگر این 14 روز تمام شد و دوباره خواستید از
    این آنتی ویروس استفاده کنید . کافیه از طریق یک سرور دیگه با یک آی پی دیگه فرم بالا رو پر کنید تا دوباره یک
    شماره سریال دیگه بمدت 14 روز دریافت کنید. مثلا میتونید برید کافی نت. فقط از اون کامپیوتر قبلی استفاده نکنید.

شما از آنتی ویروس مک آفی نسخه تجاری و Dr.Web هم برای ساختن CD Bootable میتونید استفاده کنید. اما تا
    جایی که من تحقیق کردم در بین آنتی ویروسهایی که CD Bootable درست میکنند Avast از همه بهتر عمل کرده
    چون قابلیت گشتن در رجیستری و تعمیر مشکلات اون رو هم داره.

برای کسب اطلاعات بیشتر میتونید به سایت پایین مراجعه کنید.

کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

11. این کاربر از Cracki بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •