تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 6 از 32 اولاول ... 234567891016 ... آخرآخر
نمايش نتايج 51 به 60 از 316

نام تاپيک: تجربیات شما در یاد گرفتن زبان انگلیسی

آخر فروم باز saeed_cpu_full's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2006
    محل سكونت
    توی هارد كامـپـيـوتـر!!

پيش فرض

Speaking : بهترین روش برای Speaking کلاس مکالمه هست با تعداد شاگرد کم و استاد خوب. روش بعدی فیلم دیدن هست به شرط اینکه به حرف هایی که میزنن دقت کنید و از زیرنویس انگلیسی استفاده کنید و جملاتی که به نظر پر کاربرد میان رو یادداشت کنید و در طول روز اونهارو در مواقع مختلف تکرار کنید. روش بعدی که خیلی مفید هست اینه که با یه سرچ ساده توی گوگل یه عکس منظره ی پر جزئیات گیر بیارین و شروع کنید به جمله سازی. به عکس دقت کنید و جمله های متنوع بسازید و اونهارو تکرار کنید و اگه توی عکس چیزی هست که شما نمیدونید به انگلیسی بهش چی میگن ، حتما بعد از پیدا کردن لغت اون رو حفظ کنید. روش بعدی هم استفاده از چت روم هست

اینم لینک یه چت روم خیلی عالی :
    کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
    Speaking رو نمیتونید با نصرت و نرم افزار هایی که فارسی و انگلیسی رو با هم قاطی میکنن یاد بگیرید . همین نصرت رو خودم استفاده کردم و باید بگم اولش فکر میکنید که Speaking شما خیلی عالی شده. بعد از یه مدت میفهمید که به یه روش بسیار افتضاح عادت کردید که ترک کردن اون خیلی سخته. اون روش اینه که هر جمله ای رو که میخواین به انگلیسی بگید اول به فارسی میسازید و بعد اون جمله رو از فارسی به انگلیسی تبدیل میکنید و همین تبدیل فارسی به انگلیسی بسیار عذاب آور هست و سرعت صحبت کردن شما رو به شدت پایین میاره. پیشنهاد میکنم اصلا دنبال نصرت نرید

Listening :
    دیدن فیلم و شبکه های خارجی و گوش کردن به آهنگ ها و ... همگی به مهارت شما اضافه میکنن. اما من پیشنهاد میکنم از پادکست ها استفاده کنید. واقعا عالی و مفید هستن. برای مبتدی ها ESLpod و برای متوسط و سطح های بالاتر Englishpod ...

Vocabulary: روش وایت برد کاربر عزیز hfj واقعا عالی هست. به جز اون یه دفترچه برای خودتون تهیه کنید و لغت های جدید رو برای خودتون یادداشت کنید و در وقت های آزاد به اون یه نگاه بندازید. لغت هارو روی کاغذ کوچیک بنویسید و اون رو توی جیبتون قرار بدید تا در مواقعی که در دستشویی به سر میبرید و مشغول کار هستید ( ) از اون وقت ها هم استفاده کنید ... برای حفظ لغت بهترین کار جمله سازی هست و بعد از اون مجسم کردن اون لغت توی ذهن و ساخت یه داستان خیلی کوتاه با اون ( خیلی تأثیر داره ! ) ... برای یادگرفتن لغت میتونید از کتاب های Vocabulary in use و 504 و کتاب های دیگه استفاده کنید

Writing : چت روم زیر توصیه میشه :
    کد:

استفاده از نرم افزار ها : این رو بگم نصرت و یه سری از برنامه ها که فارسی و انگلیسی رو با هم قاطی میکنن فایده نداره هیچ ضرر هم داره ! من از نرم افزار Tell me more استفاده میکنم و باید بگم این نرم افزار ها برای تمرین هستن و خیلی هم مفیدن ولی به تنهایی نمیتونن انگلیسی رو به شما یاد بدن.
    Last edited by saeed_cpu_full; 28-08-2011 at 14:16.

2. 8 کاربر از saeed_cpu_full بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

حـــــرفـه ای Arrowtic's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2009
    محل سكونت
    Westeros

پيش فرض

من بيشتر از همه از سايت:
    کد:
    استفاده ميكنم.سايت عالي هستش.در اون افرادي كه هر يك زبان هايي رو بلدن و ميخوان زبان ديگه اي ياد بگيرن با هم آشنا ميشن.من دنبال كسايي ميگردم كه ميخوان فارسي ياد بگيرن ولي انگليسي بلدن و باهاشون چت ميكنم.به اين ترتيب رابطه ي شاگردي و استادي دوطرفه به وجود مياد و از هم چيز ياد ميگيريم.

4. 4 کاربر از Arrowtic بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    May 2008
    محل سكونت
    tehran

پيش فرض

Speaking : بهترین روش برای Speaking کلاس مکالمه هست با تعداد شاگرد کم و استاد خوب. روش بعدی فیلم دیدن هست به شرط اینکه به حرف هایی که میزنن دقت کنید و از زیرنویس انگلیسی استفاده کنید و جملاتی که به نظر پر کاربرد میان رو یادداشت کنید و در طول روز اونهارو در مواقع مختلف تکرار کنید. روش بعدی که خیلی مفید هست اینه که با یه سرچ ساده توی گوگل یه عکس منظره ی پر جزئیات گیر بیارین و شروع کنید به جمله سازی. به عکس دقت کنید و جمله های متنوع بسازید و اونهارو تکرار کنید و اگه توی عکس چیزی هست که شما نمیدونید به انگلیسی بهش چی میگن ، حتما بعد از پیدا کردن لغت اون رو حفظ کنید. روش بعدی هم استفاده از چت روم هست

اینم لینک یه چت روم خیلی عالی :
    کد:
    Speaking رو نمیتونید با نصرت و نرم افزار هایی که فارسی و انگلیسی رو با هم قاطی میکنن یاد بگیرید . همین نصرت رو خودم استفاده کردم و باید بگم اولش فکر میکنید که Speaking شما خیلی عالی شده. بعد از یه مدت میفهمید که به یه روش بسیار افتضاح عادت کردید که ترک کردن اون خیلی سخته. اون روش اینه که هر جمله ای رو که میخواین به انگلیسی بگید اول به فارسی میسازید و بعد اون جمله رو از فارسی به انگلیسی تبدیل میکنید و همین تبدیل فارسی به انگلیسی بسیار عذاب آور هست و سرعت صحبت کردن شما رو به شدت پایین میاره. پیشنهاد میکنم اصلا دنبال نصرت نرید

Listening :
    دیدن فیلم و شبکه های خارجی و گوش کردن به آهنگ ها و ... همگی به مهارت شما اضافه میکنن. اما من پیشنهاد میکنم از پادکست ها استفاده کنید. واقعا عالی و مفید هستن. برای مبتدی ها ESLpod و برای متوسط و سطح های بالاتر Englishpod ...

Vocabulary: روش وایت برد کاربر عزیز hfj واقعا عالی هست. به جز اون یه دفترچه برای خودتون تهیه کنید و لغت های جدید رو برای خودتون یادداشت کنید و در وقت های آزاد به اون یه نگاه بندازید. لغت هارو روی کاغذ کوچیک بنویسید و اون رو توی جیبتون قرار بدید تا در مواقعی که در دستشویی به سر میبرید و مشغول کار هستید ( ) از اون وقت هم استفاده کنید ... برای حفظ لغت بهترین کار جمله سازی هست و بعد از اون مجسم کردن اون لغت توی جسم و ساخت یه داستان خیلی کوتاه با اون ( خیلی تأثیر داره ! ) ... برای یادگرفتن لغت میتونید از کتاب های Vocabulary in use و 504 و کتاب های دیگه استفاده کنید

Writing : چت روم زیر توصیه میشه :
    کد:
    استفاده از نرم افزار ها : این رو بگم نصرت و یه سری از برنامه ها که فارسی و انگلیسی رو با هم قاطی میکنن فایده نداره هیچ ضرر هم داره ! من از نرم افزار Tell me more استفاده میکنم و باید بگم این نرم افزار ها برای تمرین هستن و خیلی هم مفیدن ولی به تنهایی نمیتونن انگلیسی رو به شما یاد بدن.
    سلام .
    از توضیحاتی که دادین ممنونم.
    می خواستم بدونم که سایت Englishpod پادکست برای دانلود هم داره ؟
    باید عضوش بشم ؟
    مرسی.

آخر فروم باز saeed_cpu_full's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2006
    محل سكونت
    توی هارد كامـپـيـوتـر!!

پيش فرض

سلام .
    از توضیحاتی که دادین ممنونم.
    می خواستم بدونم که سایت Englishpod پادکست برای دانلود هم داره ؟
    باید عضوش بشم ؟
    مرسی.
    بله عضو بشید ... بعد از اون درس مورد نظر رو انتخاب کنید و فایل صوتی رو با Internet Download Manager دانلود کنید

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Mar 2010
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

بهترین راه ایدگیری زبان اینه ابتدا فیلم ببینید البته در ابتدا بازیرنویس انگلیسی سپس با بدون زینویس و فیلم را حداقل 5 بار ببینید . البته این خیلی کمه این برای همه چیز خوبه و البته یه دیکشنری لانگمن معاصر بگیرید البته حجمش زیاده ولی می ارزه کتاب های انگلیسی هم زیاد بخونید.

8. این کاربر از xxxj بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

اگه نباشه جاش خالی می مونه B a r a n's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2010

پيش فرض

سلام دوستان

بهترین مرجع فارسی برای یادگیری گرامر زبان و کلیه نکات دستوری و ...

چه کتابی هست ؟

آخر فروم باز Squall Leonhart's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2009
    محل سكونت
    اروميه

پيش فرض

سلام دوستان

بهترین مرجع فارسی برای یادگیری گرامر زبان و کلیه نکات دستوری و ...

چه کتابی هست ؟
    من نرم افزار روزتا استون (Rosetta Stone) رو برای همه سطوح پیشنهاد میکنم. البته چند ترم هم بیرون کلاس رفتن وونت هرت!

داره خودمونی میشه M3lody's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2010

پيش فرض

کلاس کجا خوبه؟؟؟ تهرانن

قیمتشم مناسب باشه

مثلا من کلاس دیدم یه ماه 80 تومن

خوب خیلی زیادههههه

اصلا نمی صرفه

پروفشنال negar00's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2005

پيش فرض

من بيشتر از همه از سايت:
    کد:
    استفاده ميكنم.سايت عالي هستش.در اون افرادي كه هر يك زبان هايي رو بلدن و ميخوان زبان ديگه اي ياد بگيرن با هم آشنا ميشن.من دنبال كسايي ميگردم كه ميخوان فارسي ياد بگيرن ولي انگليسي بلدن و باهاشون چت ميكنم.به اين ترتيب رابطه ي شاگردي و استادي دوطرفه به وجود مياد و از هم چيز ياد ميگيريم.
    من عضو شدم ممنون خیلی خوبه

اگه نباشه جاش خالی می مونه Tenacious's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2007
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

من یه نظری دارم.
    هر کسی که این تاپیک رو میخونه به نحوی قصد بهبود بخشی به وضعیت زبان انگلیسی خودش داره. حالا یکی می خواد قوی بشه و یکی دیگه قوی تر.
    می تونیم آی دی های همدیگرو داشته باشیم، یا اصلاً آی دی مخصوص این کار بذاریم و یک زمانی رو واسش در نظر بگیریم و با هم کنفرانس چتی بذاریم و جمع شیم دور هم، موضوع بدیم و انگلیش صحبت کنیم.
    محل قرار گذاشتنمون هم باشه همین تاپیک.
    Last edited by Tenacious; 15-09-2010 at 23:30.

14. 4 کاربر از Tenacious بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •