تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 6 از 8 اولاول ... 2345678 آخرآخر
نمايش نتايج 51 به 60 از 71

نام تاپيک: نصب همزمان xp,7,vista,linux

اگه نباشه جاش خالی می مونه ali nemesis's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2009
    محل سكونت
    زیر چتر خدا

پيش فرض

کسی نیست جواب بده؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
    سلام دوست گرامی
    من خودم ابتدا یک ویندوز Xp 32 بیتی داخل درایو C نصب کردم بعدش از طریق بوت شروع به نصب ویندوز 7 64 بیتی کردم و داخل درایو D نصب کردم و بدون هیچ مشکلی از هر دو ویندوز استفاده می کنم
    در مورد دو هارد نمی دونم ولی یک نگاه به گزینه های بوت از داخل بایوس بنداز ببین کدوم هارد را نشان می دهد داخل همون هارد هر دو ویندوز را نصب کن

تاريخ عضويت
    Jan 2009
    محل سكونت
    زیر چتر خدا

پيش فرض

سلام مجدد
    اگر بخواهیم دو نسخه 32 بیتی و 64 بیتی سون را در دو درایو مجزا نصب کنیم چه جوری باید نصب کنیم
    ایا باید از نرم افزار بوت منیجر استفاده کنیم

تاريخ عضويت
    Jan 2009
    محل سكونت
    زیر چتر خدا

پيش فرض

فکر کنم ابن کلوپ یواش یواش باید بره به Trash

پروفشنال Alijo0on's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2008
    محل سكونت
    تهران کثیفـــ

پيش فرض

سلام
    اساتید عزیر اگرممکنه آموزش نصب XPو 7ولینوکس اوبانتو رو در کنارهم ارائه ِآدرس بدن
    باتشکر
    شما باید از یه نرم افزار بوت لودر استفاده کنی که برات کل سیستم عامل هایی که نصب رو سیستمو بشناسه و و لیست کنه اجازه انتخاب ، لود هر کدوم رو بهت بده .

سلام
    من روی C سون 64 بیتی دارم. روی D ویندوز xp sp3 نصب کردم. بعدش فقط xp توی boot بود. repair کردم و win 7 درست شد. میدونم که مشکل فقط شناسایی boot است. کسی می دونه چطوری میشه یه جوری این فایل boot.ini رو به طور دستی کپی کرد که هر دوتاشون رو سیستم بشناسه
    دقیقا تو کدوم سیستم عامل رفتی boot.ini رو ویرایش کردی که درست شد ؟ XP ؟؟!!
    چون اگه اول XP رو روی درایو C ریختی بعد 7 هم دراییو C میشناسه برات ولی توی ویندوز و استفاده هر کدوم مجزا هست . در واقع هر کدوم روی Primary نصب میشن تا لاجیکال !

سلام من ویندوز xp دارم و می خواهم سون نصب کنم و اینم میدونم که درایوراش باید جدا باشه فقط سوالم اینکه تحت ویندوز xp باید سون نصب کنم یا باید از بوت تحت داس نصب کنم سون رو؟؟

بعد اینکه اگه xp تو یک هارد باشه و سون تو هارد دیگه اشکال نداره>؟؟
    هم میتونی تحت ویندوز بریزی البته 7 رو از روی XP و هم تحت لودر کامپیوتر اما اگه 7 داری بخوای XP بریزی دردسر داره و فقطم از طریق لودر خود سیستم میشه چون ورژن قبل ویندوز و از داخل ویندوز جدید اجازه نصب نمیده

---------- Post added at 12:13 AM ---------- Previous post was at 12:09 AM ----------

سلام مجدد
    اگر بخواهیم دو نسخه 32 بیتی و 64 بیتی سون را در دو درایو مجزا نصب کنیم چه جوری باید نصب کنیم
    ایا باید از نرم افزار بوت منیجر استفاده کنیم
    اصلا توصیه نمیشه همچین کاری ، چرا میخوای 2 تاشو داشته باشی ؟!!!!
    چون 32 و 64 مختص سخت افزارهای خودش هستن اگه سیستم جدید دارین ( تا 2 سال) بهتره 64 بیت بریزی فقط که فضای کل رم + چیزایه دیگه رو بشناسه اما اگه مصرف رم برات زیاد مهم نیس 32 بیت بریز چون ست شدن اکثر برنامه ها رو 32 بهتره بنظرم!

تاريخ عضويت
    Jan 2009
    محل سكونت
    زیر چتر خدا

پيش فرض

با سلا مجدد
    خوب دیگه مشکل بر سر نصب نرم افزار می باشد که نیاز به نسخه 32 بیتی می باشد
    اصلا چه چوری میشه بر روی پلتفورم های جدید XP نصب کرد به عنوان مثال بر روی لپ تاپ Dell n5110

داره خودمونی میشه mohsen29's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2010
    محل سكونت
    بندر ديــّـر

پيش فرض

سلام

روی لپ تاپم (windows 7 home premium) داشتم و بعدش ویندوز سرور 2008 هم رو لپ تاپم نصب کردم.

ولی الان ویندوز 7 بالا نمیاد و با برنامه easybcd هم یه add entry ساختم(همون بوت ویندوز 7)،این گزینه اضافه میشه ولی به جای اینکه به ویندوز 7 بیاد، ویندوز سرور 2008 رو اجرا می کنه. البته اینم بگم ویندوز 7 تو درایو c بود و منم اومدم ویندوز سرور توی همین c نصب کردم!. خودم احتمال می دم که از همین باشه دوتاش توی یه درایو نصب شده!!
    با تشکر

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Apr 2008
    محل سكونت
    اون دنيا

پيش فرض

من هم مشکل مشابهی دارم.
    نیاز دارم 7 و server 2008 رو با هم رو لپتابم داشته باشم.ولی ریزه کاریاش رو نمیدونم.
    ترتیب نصب چه جوریه؟

آخر فروم باز M e i s a m's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2011
    محل سكونت
    هــمـدان

پيش فرض

سلام
    من رو درایو اولم یه 7 داشتم که یحتمل فایل بوتش تو یه درایو بود به اسم سیستم ریزرو و حجم 100 مگ بعدش یه ایکس پی ریختم تو درایو دوم یعنی پارتیشن سوم در اصل که با easybcd درستش کردم ولی بعدش ایکس پی خراب شد ریپیرش کردم و اون پارتیشن 0 سیستم ریزرو رو اشتباها پروندم دیگه هر کاری میکنم نمیشه سون رو بوت کرد... فایل بوت هم رفته تو درایو وین ایکس پی

چه راه هایی هست که بشه درستش کرد؟

و اینکه ایا فایل بوت سون هم مثل ایکس پی متنی هست که بشه با نوت پد بازش کرد؟؟ اگه اره متنش رو برام بذارید اضافه کنم به مال ایکس پی شاید درست شه...

ممنون

داره خودمونی میشه A C H ! L L E S's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2011
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

سلام.
    من ویندوز سون 64 بیت رو لپ تاپم نصب هستش و لان مخام که ویندوز xp روش نصب کنم، اما نمیخام ویندوز سون رو پاک کنم چون خیلی بهش نیاز دارم و باهاش کار میکنم.حالا راهی داره که بتونم xp نصب کنم؟

داره خودمونی میشه A C H ! L L E S's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2011
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

سلام
    روی لپ تاپم ویندوز سون 64 بیت نصب هستش و من میخام روش xp نصب کننم اما نمیخام سون رو پاکش کنم چون خیلی بهش نیاز دارم و باهش کارمیکنم.حالا راهی هست که بتونم روش xp نصب کنم؟

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •