تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 6 از 12 اولاول ... 2345678910 ... آخرآخر
نمايش نتايج 51 به 60 از 118

نام تاپيک: مشکل در استفاده از Tv tuner usb

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jun 2011

پيش فرض مشكل با usb tv alfex

سلام دوستان عزيز. من هم يك usb tv alfex خريدم . ولي هنگامي كه برنامه و درايورش را نصب مي كنم و حتي انتن هوايي را هم به اون وصل مي كنم . موقع رفتن به برنامه total media هيچ كانالي رو پيدا نمي كنه . در واقع اون قسمتي كه انتن رو نشون مي ده صفر است . يعني هيچ انتن ندارد. ممنون مي شم اگه جواب رو بديد.

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Oct 2009

پيش فرض

سلام
    ببخشید من یه usb mini digital tv stick خریدم که وقتی کانال ها رو سرچ میکنه فقط 5-6 کانال العالم، مستند، ... نشون میده
    واسه اینکه 5 تا شبکه 1-2-3-4-تهران رو بگیرم باید چیکار کنم؟
    باید از آنتنی غیر از آنتن خودش استفاده کنم؟
    میشه یکی به من کمک کنه
    plzZZ

داره خودمونی میشه ma_softnet's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2004

پيش فرض

من هم همین مشکل را دارم از کانالهای تلویزیون شبکه 1 را نمیگیره و از شبکه های رادیویی فقط رادیو ایران را میگیره

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Apr 2011

پيش فرض یه نرم افزار توپ دیگخ برای پخش دیجیتال

من از ویندوز 7 استفاده میکنم
    نوع کارت تی وی ایکس ویژن
    منم با نرم افزار توتال مدیا 3.5 مشکل داشتم اما الان از ویندوز مدیا سنتر ویندوز 7 استفاده میکنم
    فقط کافیه وارد قسمت tv setup بشید و بعد از دانلود تنظیمات به قسمت جستجوی سیگنال میره و کانالهارو پیدا میکنه
    من که از این خیلی راضیم کار کردن با این از همه ی نرم افزارها راحت تره

پروفشنال AC_POP's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2008
    محل سكونت
    اروميه

پيش فرض

من از ویندوز 7 استفاده میکنم
    نوع کارت تی وی ایکس ویژن
    منم با نرم افزار توتال مدیا 3.5 مشکل داشتم اما الان از ویندوز مدیا سنتر ویندوز 7 استفاده میکنم
    فقط کافیه وارد قسمت tv setup بشید و بعد از دانلود تنظیمات به قسمت جستجوی سیگنال میره و کانالهارو پیدا میکنه
    من که از این خیلی راضیم کار کردن با این از همه ی نرم افزارها راحت تره
    سلام داداش . خوبی ؟ خسته نباشی .
    منم یه دو هفته ای میشه که X-Vision مدل PCDVB-3100 گرفتم . همه کانال هارو هم خوب و دقیق میتونم بگیرم . فقط یه مشکل کوچیک داشتم . اینکه فایل هایی رو که ضبط میکنم ، چطوری میتونم به فرمتی تبدیل کنم که دی وی دی هم بتونه پخش کنه ؟خود فایل رو که میندازم رو فلش نه دی وی دی و نه ال سی دی هیچکدوم نمیتونن بخوننش .
    کانورت هم که میکنم ، درست کانورت نمیشه ( به هر فرمتی ) و بعد فرمت صحنه آهسته نشون میده !!!
    راهی دارین واسه این ؟؟؟ من فقط یه راه به ذهنم میرسه و اونم اینه که خود نرم افزار ( Total media ) ، یه گزینه به اسم Burn to Disk داره ولی هنوز امتحانش نکردم .
    اگه کسی راهش رو میدونه بگه لطفا خیلی حیاتیه

---------- Post added at 07:43 PM ---------- Previous post was at 07:40 PM ----------

سلام
    ببخشید من یه usb mini digital tv stick خریدم که وقتی کانال ها رو سرچ میکنه فقط 5-6 کانال العالم، مستند، ... نشون میده
    واسه اینکه 5 تا شبکه 1-2-3-4-تهران رو بگیرم باید چیکار کنم؟
    باید از آنتنی غیر از آنتن خودش استفاده کنم؟
    میشه یکی به من کمک کنه
    plzZZ
    من هم همین مشکل را دارم از کانالهای تلویزیون شبکه 1 را نمیگیره و از شبکه های رادیویی فقط رادیو ایران را میگیره
    مال منم اولش دقیقا اینطوری بود . یا از 1 تا 8 رو فقط میگرفت یا هم فقط از 9 تا 16 ...
    اونموقع از آنتن رو میزی استفاده میکردم ، ولی از وقتی آنتن هوایی وصل کردم درست شده مشکلم

اگه نباشه جاش خالی می مونه malakhak's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2008
    محل سكونت
    آبادان

پيش فرض

سلام داداش . خوبی ؟ خسته نباشی .
    منم یه دو هفته ای میشه که X-Vision مدل PCDVB-3100 گرفتم . همه کانال هارو هم خوب و دقیق میتونم بگیرم . فقط یه مشکل کوچیک داشتم . اینکه فایل هایی رو که ضبط میکنم ، چطوری میتونم به فرمتی تبدیل کنم که دی وی دی هم بتونه پخش کنه ؟خود فایل رو که میندازم رو فلش نه دی وی دی و نه ال سی دی هیچکدوم نمیتونن بخوننش .
    کانورت هم که میکنم ، درست کانورت نمیشه ( به هر فرمتی ) و بعد فرمت صحنه آهسته نشون میده !!!
    راهی دارین واسه این ؟؟؟ من فقط یه راه به ذهنم میرسه و اونم اینه که خود نرم افزار ( Total media ) ، یه گزینه به اسم Burn to Disk داره ولی هنوز امتحانش نکردم .
    اگه کسی راهش رو میدونه بگه لطفا خیلی حیاتیه

---------- Post added at 07:43 PM ---------- Previous post was at 07:40 PM ----------

مال منم اولش دقیقا اینطوری بود . یا از 1 تا 8 رو فقط میگرفت یا هم فقط از 9 تا 16 ...
    اونموقع از آنتن رو میزی استفاده میکردم ، ولی از وقتی آنتن هوایی وصل کردم درست شده مشکلم
    منم همین مشکلو دارم اما با انتن هوایی
    شبکه های صدا و سیما رو نمی گیره
    میگم تو آبادان اصلا شبکه های سیما رو دیجیتال پخش میشه یا اشکال از دستگاه منه ؟

پروفشنال AC_POP's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2008
    محل سكونت
    اروميه

پيش فرض

منم همین مشکلو دارم اما با انتن هوایی
    شبکه های صدا و سیما رو نمی گیره
    میگم تو آبادان اصلا شبکه های سیما رو دیجیتال پخش میشه یا اشکال از دستگاه منه ؟
    نمی دونم والا
    اینجا که تو ارومیه همه 16 تا کانال رو هم میاره . فقط جام جم نیست که فکر کنم جای اون هم خود آذربایجان غربی شبکه استانی رو جاش گذاشته ( شاید هم از رو گیرنده ها حذف شده و من خبر ندارم ) .

آخر فروم باز amirpers's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2005
    محل سكونت
    در پناه خدا

پيش فرض

دوستان
    من هم گیرنده دیجیتالم X-Vision خستش و نرم افزار پیش فرضش Arcsoft TotalMedia 3.5 بودش که نمی دونم چرا وقتی نصبش کردم با فایلهای MPG مشکل پیدا کرده بودم. ضمنا نمی دونم که تو ویندوز 7 که 64 بیت باشه نصب میشه یانه.
    گشتم و نرم افزار DVBViewer 4.5 رو پیدا کردم و ازش استفاده می کردم که امروز گشتم و دیدم ورژن 4.9 اون اومده و دانلود و نصب کردم.
    الان مشکلی که دارم اینه که کانالها گاهی اوقات صدا ندارند و باید دوباره انتخابشون کنم تا درست شه.
    پاکش کردم و دوباره ورژن قبلی روئ نصب کردم اما نمی دونم چرا ورژن قبلی کار نمی کنه. الان دوباره همون جدیده رو نصب کردم و دارم ازش استفاده می کنم که البته هنوز مشکل داره.
    شما نرم افزار جدید و خوب دیگه ای رو سراغ ندارید تا بتونیم ازش استفاده کنیم ؟

پروفشنال AC_POP's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2008
    محل سكونت
    اروميه

پيش فرض

دوستان
    من هم گیرنده دیجیتالم X-Vision خستش و نرم افزار پیش فرضش Arcsoft TotalMedia 3.5 بودش که نمی دونم چرا وقتی نصبش کردم با فایلهای MPG مشکل پیدا کرده بودم. ضمنا نمی دونم که تو ویندوز 7 که 64 بیت باشه نصب میشه یانه.
    گشتم و نرم افزار DVBViewer 4.5 رو پیدا کردم و ازش استفاده می کردم که امروز گشتم و دیدم ورژن 4.9 اون اومده و دانلود و نصب کردم.
    الان مشکلی که دارم اینه که کانالها گاهی اوقات صدا ندارند و باید دوباره انتخابشون کنم تا درست شه.
    پاکش کردم و دوباره ورژن قبلی روئ نصب کردم اما نمی دونم چرا ورژن قبلی کار نمی کنه. الان دوباره همون جدیده رو نصب کردم و دارم ازش استفاده می کنم که البته هنوز مشکل داره.
    شما نرم افزار جدید و خوب دیگه ای رو سراغ ندارید تا بتونیم ازش استفاده کنیم ؟
    سلام دوست عزیز . باز خوبه DVBViewer رو مال تو کار میکنه !!! من وقتی میزنم هنگ میکنه و Close program میده !
    برنامه ی خودش ، TotalMedia خوبه ، ولی بزرگترین مشکلی که داره اینه که چیزایی رو که ضبط میکنه ، فقط خودش میتونه پخش کنه و قابل تبدیل نیست ( البته اخیرا با هزار تا راه بالاخره تونستم یه نیمه راهی پیدا کنم واسش )

ولی به نظر من بهترین برنامه و در عین حال ساده ترین و با کلاس ترینش ، همین Windows Media Center روی خود ویندوز هست !!!
    شما از اون استفاده کن مطمئنم راضی میشی .
    تو استارت قسمت جستجوی برنامه هاش بزنی Windows Media Center میاره . از اون استفاده کن . این برنامه هم شاید یه عیب کوچیک داشته باشه ، اونم اینه که واسه ضبط برنامه ، حداقل 10 گیگ جا میخواد روی یه درایو.
    ببین اگه تونستی تنظیمش کنی که هیچ ، اگه تونستی بگو کمکت کنم.

10. این کاربر از AC_POP بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز amirpers's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2005
    محل سكونت
    در پناه خدا

پيش فرض

سلام دوست عزیز . باز خوبه DVBViewer رو مال تو کار میکنه !!! من وقتی میزنم هنگ میکنه و Close program میده !
    برنامه ی خودش ، TotalMedia خوبه ، ولی بزرگترین مشکلی که داره اینه که چیزایی رو که ضبط میکنه ، فقط خودش میتونه پخش کنه و قابل تبدیل نیست ( البته اخیرا با هزار تا راه بالاخره تونستم یه نیمه راهی پیدا کنم واسش )

ولی به نظر من بهترین برنامه و در عین حال ساده ترین و با کلاس ترینش ، همین Windows Media Center روی خود ویندوز هست !!!
    شما از اون استفاده کن مطمئنم راضی میشی .
    تو استارت قسمت جستجوی برنامه هاش بزنی Windows Media Center میاره . از اون استفاده کن . این برنامه هم شاید یه عیب کوچیک داشته باشه ، اونم اینه که واسه ضبط برنامه ، حداقل 10 گیگ جا میخواد روی یه درایو.
    ببین اگه تونستی تنظیمش کنی که هیچ ، اگه تونستی بگو کمکت کنم.
    DVDViewer 4.5 رو امتحان کن. نسخه خوبیه.
    در مورد TotalMedia هم اینکه نمی دونم من چرا وقتی این برنامه رو نصب می کنم ، فایل های MPG رو نمی تونم با Media Player پخش کنم. یا اگه پخش هم بشه ، صدا نداره.
    فقط همین فایلهای MPG و فقط با میدیا پلیر مشکل داره. ضمنا با محیط برنامه اش هم حال نمی کنم.
    این میدیا سنتر هم مگه می تونه پخش کنه ؟ من نمی دونم تنظیماتش چه جوریه. ممنون میشم کمکم کنی.

صفحه 6 از 12 اولاول ... 2345678910 ... آخرآخر

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •