تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 6 از 17 اولاول ... 234567891016 ... آخرآخر
نمايش نتايج 51 به 60 از 169

نام تاپيک: آموزش نصب بازی های N-Gage II برای گوشی هایی که N-Gage ساپورت می کنند بدون هـک

حـــــرفـه ای Legend's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2006
    محل سكونت
    Endadah

پيش فرض

سلام به همه n-gager ها.
    یه چند روزی من نبودم چند بازی اضافه شده می خواستم ببینم فول ورزن هستند یا نه؟
    (یعنی ارزش دانلود و وقت گذاشتنو داره؟!)
    بعله..همشون كرك شده هستند...

2. این کاربر از Legend بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه arealsin's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2007

پيش فرض

سلام
    ببخشید من چون تو صفحه دریافت فایل Cer نتونستم جواب بگیرم اینجا سوالمو مطرح میکنم.میشه یه نفر بگه فایلهای Cer و Key را که در تاپیک مربوطه درخواست دادیم کجا باید بگیریم ؟چون تو صفحه خودش نتونستم بفهمم ظاهرا برای خیلیها سواله !!!

تاريخ عضويت
    Nov 2006
    محل سكونت
    Endadah

پيش فرض

سلام
    ببخشید من چون تو صفحه دریافت فایل cer نتونستم جواب بگیرم اینجا سوالمو مطرح میکنم.میشه یه نفر بگه فایلهای cer و key را که در تاپیک مربوطه درخواست دادیم کجا باید بگیریم ؟چون تو صفحه خودش نتونستم بفهمم ظاهرا برای خیلیها سواله !!!
    پست اول همون تاپيك رو بخونيد...بهترين توضيح همونه...

اگه نباشه جاش خالی می مونه R_M_1002's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2007

پيش فرض

با سلام
    با دو مشکل اساسی روبرو هستم !!!
    1) من کلاینت 1.10 (1345) ه سایت خود NGAGE رو نصب کردم (بدون هیچگونه پچ یا فیکس اضافی)
    بعد
    CrashNitroKart_Binpda_modifiedBrazil.n-gage
    MGS_binpda_modifiedBrazil.n-gage
    ResidentEvilbinpdamodifiedBrazil.n-gage رو
    دانلود و به روش اول این تاپیک ساین کردم و نصب کردم ! همه می آیند ولی اول بازی میگوید (TRAIL) است و درخواست PURCHASE میکند !!! (کنار عکس بازی هم عبارت TRIAL وجود دارد)
    چگونه میتوانم این مشکل را رفع کنم ؟
    فایل n-gage.fixes.v1.10.s60v3.symbianos9.unsigned.cracked .read.nfo-binpda.RAR

که حاوی دو فایلNGagePatch.SiS و N-Gage.Fixes.SiS رو دانلود و این دو فایل رو روی 1345 نصب کردم و نسخه کلاینت 1318 شد !!!

کلمه TRAIL از کنار عکس بازی ها رفت ولی همچنان ابتدای بازی اخطار TRAIL و PURCHASE می آید !!!!
    -----------------------
    2) بطور کلی در هیچ حالتی بازی های حجم بالا مثل ONE , bROTHER IN ARM رو نصب نمیکند و هنگام نصب از کلاینت بیرون میپرد !!!
    Last edited by R_M_1002; 06-01-2009 at 16:54.

تاريخ عضويت
    Nov 2006
    محل سكونت
    Endadah

پيش فرض

با سلام
    با دو مشکل اساسی روبرو هستم !!!
    1) من کلاینت 1.10 (1345) ه سایت خود ngage رو نصب کردم (بدون هیچگونه پچ یا فیکس اضافی)
    بعد
    crashnitrokart_binpda_modifiedbrazil.n-gage
    mgs_binpda_modifiedbrazil.n-gage
    residentevilbinpdamodifiedbrazil.n-gage رو
    دانلود و به روش اول این تاپیک ساین کردم و نصب کردم ! همه می آیند ولی اول بازی میگوید (trail) است و درخواست purchase میکند !!! (کنار عکس بازی هم عبارت trial وجود دارد)
    چگونه میتوانم این مشکل را رفع کنم ؟
    فایل n-gage.fixes.v1.10.s60v3.symbianos9.unsigned.cracked .read.nfo-binpda.rar

که حاوی دو فایلngagepatch.sis و n-gage.fixes.sis رو دانلود و این دو فایل رو روی 1345 نصب کردم و نسخه کلاینت 1318 شد !!!

کلمه trail از کنار عکس بازی ها رفت ولی همچنان ابتدای بازی اخطار trail و purchase می آید !!!!
    -----------------------
    2) بطور کلی در هیچ حالتی بازی های حجم بالا مثل one , brother in arm رو نصب نمیکند و هنگام نصب از کلاینت بیرون میپرد !!!
    تو پست اول ذكر شده دوست عزيز...

نکات:
    1- تنها ایراد متد اینه که برای هر بار برای بازی باید try game رو انتخاب کنید، البته مشکلی نداره و از لذت بازی کم نمیکنه..
    بازي ها فول هستند و مشكلي ندارند...

در مورد 1318 شدن هم شما بايد از تاپيك آموزش 9.2 و طبق دستور العمل كلاينت 1345 عمل ميكرديد...(حالا بايد كلاينت رو دوباره نصب كنيد + تمام بازي هاي كه ميخوايد و بعد پچ رو نصب كنيد) در اين كلاينت با نصب پچ امكان نصب بازي نيست...

حتما" اون آموزش رو مطالعه كنيد.

7. این کاربر از Legend بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Oct 2007

پيش فرض

تو پست اول ذكر شده دوست عزيز...

بازي ها فول هستند و مشكلي ندارند...

در مورد 1318 شدن هم شما بايد از تاپيك آموزش 9.2 و طبق دستور العمل كلاينت 1345 عمل ميكرديد...(حالا بايد كلاينت رو دوباره نصب كنيد + تمام بازي هاي كه ميخوايد و بعد پچ رو نصب كنيد) در اين كلاينت با نصب پچ امكان نصب بازي نيست...

حتما" اون آموزش رو مطالعه كنيد.
    1) کل کلاینت و پچ و فیکس که نصب کرده بودم پاک کردم !
    2) برنامه n-gage_v1.10_1345.sisx را روی N82 هک نشده (فریمور 30) نصب کردم !
    3) بازی های مختلف ای را با روش شما در پست اول این تاپیک (برنامه signgame.cmd) ساین کرده و در پوشه N-GAGE ریختم
    4)هنگام نصب کلاینت پیغام FILE Corrupted ! میدهد !

تنها بعضی بازیها که نصب شد و Brother In arm و asphalt 3 و ResidentEvilbinpdamodifiedBrazil.n-gage بود ! چرا بقیه (اکثر بازیها) چنین مشکلی داره ؟

تاريخ عضويت
    Nov 2006
    محل سكونت
    Endadah

پيش فرض

1) کل کلاینت و پچ و فیکس که نصب کرده بودم پاک کردم !
    2) برنامه n-gage_v1.10_1345.sisx را روی N82 هک نشده (فریمور 30) نصب کردم !
    3) بازی های مختلف ای را با روش شما در پست اول این تاپیک (برنامه signgame.cmd) ساین کرده و در پوشه N-GAGE ریختم
    4)هنگام نصب کلاینت پیغام FILE Corrupted ! میدهد !

تنها بعضی بازیها که نصب شد و Brother In arm و asphalt 3 و ResidentEvilbinpdamodifiedBrazil.n-gage بود ! چرا بقیه (اکثر بازیها) چنین مشکلی داره ؟
    ممكنه مشكل از تاريخ گوشيت باشه...چون هيچ كس تا حالا اين مشكل رو نداشته...شايد هم cer و key كي داري مشكل داره...

تاريخ عضويت
    Oct 2007

پيش فرض

ممكنه مشكل از تاريخ گوشيت باشه...چون هيچ كس تا حالا اين مشكل رو نداشته...شايد هم cer و key كي داري مشكل داره...
    چه مشکل ه تاریخ ای؟
    وقتی تاریخ رو عقب بردم مثلا گذاشتم 1/06/2007 ایراد file corup به پیغام زیر هنگام نصب تغییر یافت :
    the was an error
    validate your certificate .please make sure that your date & time are set correctly in your device
    ------------------------- باز هم نصب نشد !

بازی هایی که بدون مشکل و با همین روش و با فایل cer , key ام ساین کردم و نصب کردم: (البته با علامت trail کنار صفحه و ابتدای بازی)
    worldpoker
    System.Rush.Evolution
    RESIDENT EVIL
    metal gear
    CrashNitroKart_Binpda_modifiedBrazil
    Brother In arm
    Block.Breaker.Deluxe
    asphalt 3
    Mile.High.Pinball
    ---------------و بقیه بازی های دیگر که در سایت قرار دادید با همین مشکل file corrupt مواجهم کرد !
    متاسفانه one , skyforce که جزو بهترین بازی ها هستند را نتوانستم نصب کنم !

1) چیزی که دنبالش هستم اینه که چی باعث میشه موارد فوق نصب و موارد دیگر ذکر شده نصب نمیشوند !؟
    2) آیا نصب پچ N-Gage.Patch_UnPatch_v1.10.1345.sis باعث میشود دیگر نتوانم بازی جدیدی نصب کنم ؟ و مشکل trail بودن با نصب این پچ حل میشود یا بدون این پچ هم ؛ صرف ساین کردن با روش شما ؛ بازی ها فول میشوند ؟
    Last edited by R_M_1002; 07-01-2009 at 01:02.

تاريخ عضويت
    Nov 2006
    محل سكونت
    Endadah

پيش فرض

چه مشکل ه تاریخ ای؟
    وقتی تاریخ رو عقب بردم مثلا گذاشتم 1/06/2007 ایراد file corup به پیغام زیر هنگام نصب تغییر یافت :
    the was an error
    validate your certificate .please make sure that your date & time are set correctly in your device
    ------------------------- باز هم نصب نشد !

بازی هایی که بدون مشکل و با همین روش و با فایل cer , key ام ساین کردم و نصب کردم: (البته با علامت trail کنار صفحه و ابتدای بازی)
    worldpoker
    System.Rush.Evolution
    RESIDENT EVIL
    metal gear
    CrashNitroKart_Binpda_modifiedBrazil
    Brother In arm
    Block.Breaker.Deluxe
    asphalt 3
    Mile.High.Pinball
    ---------------و بقیه بازی های دیگر که در سایت قرار دادید با همین مشکل file corrupt مواجهم کرد !
    متاسفانه one , skyforce که جزو بهترین بازی ها هستند را نتوانستم نصب کنم !

1) چیزی که دنبالش هستم اینه که چی باعث میشه موارد فوق نصب و موارد دیگر ذکر شده نصب نمیشوند !؟
    2) آیا نصب پچ N-Gage.Patch_UnPatch_v1.10.1345.sis باعث میشود دیگر نتوانم بازی جدیدی نصب کنم ؟ و مشکل trail بودن با نصب این پچ حل میشود یا بدون این پچ هم ؛ صرف ساین کردن با روش شما ؛ بازی ها فول میشوند ؟
    1- من نديدم كسي اين مشكل رو داشته باشه...از دوستاني كه نصب كردند هم بپرس...

2- اون فايل فقط فقط و فقط اون علامت رو از رو عكس بازي برميداره ...همين...اون علامت باشه يا نباشه بازي فوله...فقط براي زيباييه...با نصبش (فقط تو كلاينت 1345) ديگه نميتونيد بازي جديد نصب كنيد تا زماني كه UnPatch كنيد...

شاد باشي

12. این کاربر از Legend بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Oct 2007

13

1- من نديدم كسي اين مشكل رو داشته باشه...از دوستاني كه نصب كردند هم بپرس...
    دوست عزیز ! در انجمنی دیگر یکی از کاربران که توانسته بود تمامی بازی های ngage2 را بدون مشکل در n82 نصب کند چنین پاسخ داده است :

مشکل از کلاینت شما است شما باید کلاینت v1.1 1281 را نصب کنید نه 1345 چون کلاینت 1345 با بازی ها مدیفای شده بر روی N82 مشکل دارد

آیا شما لینک سالم این کلاینت فوق + فایلهای لازم برای این کلاینت را دارید ؟

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •