تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 6 از 10 اولاول ... 2345678910 آخرآخر
نمايش نتايج 51 به 60 از 97

نام تاپيک: ..:: Error صفحه آبي رنگ هنگام كار با ويندوز و برنامه ها ::..

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Aug 2008
    محل سكونت
    Tehran

پيش فرض

با memtest از رمتون تست بگیرید. رمتون چی بعد ؟

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jul 2008

پيش فرض

من آخرین کارت درایو هم نصب کردم . بنظرتون رم ها مقدار شون کم نیست؟ddr2 ها رو بفروشم ddr3 بگریم بهتره یا ddr2 ها زیاد کنم. پولش زیاد مهم نیست

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    May 2007

پيش فرض

من آخرین کارت درایو هم نصب کردم . بنظرتون رم ها مقدار شون کم نیست؟ddr2 ها رو بفروشم ddr3 بگریم بهتره یا ddr2 ها زیاد کنم. پولش زیاد مهم نیست
    قبل از اینکه رم جدید بخری ولتاژ رم رو از بایوس حدود 0.1 یا 0.2 زیاد کن و ببین نتیجه چی میشه.

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Dec 2008

پيش فرض

مشکلت هنوز حل نشده؟ می تونم يک نظر و راه حل بگم؟

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    May 2007

پيش فرض

با سلام خدمت دوستان
    من هم مشکل صفحه آبی را دارم و مشکل به حدی پیشرفت کرد که دیگر سیستم بالا نیامد. مشخصات سیستم :
    CPU : E6420
    MB : Asus P5Q Deluxe
    RAM : 2* 1 GB Kingston Hayper CA 4.4.4.10
    HDD : 2* 320 GB Samsung
    VGA : Asus 8600 GTS
    Power : 680 Real Green
    DVD Writer HP
    DVD ROM Combo HP
    Ram Reader FOXCOM Internal
    هاردها رید صفر یر روی پورتهای 0 و 1 مربوط به SIL5723 controller بودند. در ابتدا گاهی پیغام عدم خواندن حافظه در یک آدرس برروی مانیتور دیده میشد. اما به مرور تبدیل به صفحه آبی 00000050*0 گردید سپس بعد از چند روز سیستم بالا نیامد. خواستم هاردها را فرمت کنم و مجدد سیستم را تنظیم کنم که دیگر هادها شناسایی نشدند. پورتها را عوض کردم و در حالتهای مختلف تست کردم اما فقط در حالتی که هاردها به پورتهای ساتا غیر سیلیکون متصل بودند و تنظیم بایوس یر روی IDE بود هاردها شناسایی شدند و در سایر حالتها در هنگام نصب ویندوز فقط 8 مگ از یک هارد شناسایی میگردد.
    رمها را با MEMTEST 2 تست کردم (چند بار) و مشکلی نداشتند. در حالتهای مختلف یکیی و دوتایی و برروی اسلاتهای مختلف تست کردم ولی سیستم قادر به شناسایی هاردها در حالت RAID و AHICH و پورتهای سیلیکون کنترلر نمی باشد.
    در هنگام نصب ویندوز در حالت IDE نیز مجدد پیغام صفحه آبی قبلی و یا 0000008e*0 میآید و ویندوز نصب نمیشود. بایوس را به روز کرده ام.
    حالا اساتید نظر بدهند و راهنمایی کنند . فقط لطفا سریعتر زیرا میخواهم قبل از تعطیلات تاسوعا و عاشورا سیستم را جمع کنم تا سرگردانی 2 ماهه پایان یابد.
    با تشکر

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Oct 2008

پيش فرض

سلام دوستان . اين صفحه آبي چه كرده!!!! حالا مشكل من جالبتره!!!!
    مشخصات سيستم :
    cpu:E7300 core2duo
    MB:gigabyte Ep45-DS3R
    HDD:500 GB Samsung
    VGA: Gigabyte 9600 GT DDR3 1GB
    Power : 680 real green
    DVD Writer Samsung
    حالا دعوا سر رم كامپيوتره!! اول دو تا رم دو گيگ ژل(Dual ) روش بود.كه سيستم موقع بالا اومدن قفل مي كرد.بعد كلي قطعه عوض كردن فهميديم Bios بايد اپديت بشه.الان Bios آپديته(F10) . ولي باز مشكل حل نشد.به آواژنگ زنگ زديم گفت مادربرد گيگا با ژل ست نميشه.رم رو عوض كردي و دو تا يك گيگ kingston زديم (بصورت دوال: يك در ميان).مشكل حل شد. حالا كه مي خوايم دو تا رم دو گيگ بزنيم وقتي دو تا دو گيگ رو دوال (يك در ميان) مي زنيم از وسط بازي و كار مي پره بيرون؟؟!! يه بار صفحه آبي مياد و ريست ميشه ولي بار بعد از بازي مياد بيرون و رو دسكتاپ ميمونه بدون قفل شدن. ولي وقتي دوباره رم هاي يك گيگ رو زديم مشكلي نداره.خلاصه حالا متوجه شديم كه اگر رم هاي دو گيگ رو جفت هم بزنيم مشكلي نداره (single channel) . حالا مي خوام راهنماييم كنيد كه من چيكار كنم ؟ قيد دوال بودن رم ها را بزنم يا راهي ديگه هم هست؟؟مادر برد رو عوض كنم؟حقيقتش رو بخوايد فكر نمي كنم فرستادن گارانتيش سودي داشته باشه. اونا اينقدر روش وقت نميذارند.يك تست مي كنند سيستم كه بوت شد ميگن سالمه.

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Oct 2008

پيش فرض

سلام دوستان
    به مشكلات بالا اينا رو هم اضافه كنيد.:
    standby نميشه. با هيچ رمي و در هيچ حالتي(سينگل و دوال ).وقتي standby مي كنم خاموش ميشه و وقتي روشنش مي كنم بوت نميشه و بايد حتما ريست كنم.Hibernate هم نميشه .من چيكار كنم؟؟؟؟؟؟؟؟؟

در آغاز فعالیت amir m's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2008

پيش فرض

سلام دوستان من هم این مشکلات رو دارم
    بعد از 10 دقیقه کامپیوتر ریستارت میشه وباز هم تکرار همین روی ویندوز ویستا ارور رو توضیح داد ولی راه حل نگفته بود اسم ارورش رو یادم نیست اما کلمه blue اولش بود اینطوری
    ................blue

حـــــرفـه ای D3vil_A's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2008
    محل سكونت
    .....

پيش فرض

سلام دوستان یک چیزی رو به خاطر داشته باشید! هنیشه Blue Screen از سخت افزار نیستش من خودم سیستمه قبلیم این مشکل رو داشت وسط نسب ویندوز این ارور رو می داد 64 بیتی ریختم هیچ مشکلی نبودش! و مثل غول کار میکرد! حالا شما ویندوز 64 بیتی هم امتحان کنید شاید درست بشه!

داره خودمونی میشه mehdi936's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2006

پيش فرض

دوست عزيزم 100 % مشكل ماله رمه با اين عكسي كه گذاشتي،يه رمه ديگه بذار امتحان كن خودت متوجه ميشي

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •