تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 6 از 12 اولاول ... 2345678910 ... آخرآخر
نمايش نتايج 51 به 60 از 117

نام تاپيک: » تاپیک اختصاصی E3 2008

پروفشنال sasanjfr's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2008
    محل سكونت
    فعلا اصفهان

پيش فرض

ممنون علی و پیمان جان.این Resistance:Retribution عجب گرافیکی داره!!بعید نیست GOW:Chain of Olympus رو هم بگیره.بالاخره یه بازی درست و حسابی برای announce،psp شد.مثل اینکه باید فرم ویر psp مو ارتقا بدم

آخر فروم باز ali_ranger22's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2007
    محل سكونت
    تـهران

پيش فرض

تازه از Tom Clancy'c EndWar

واقعا نمیشه گفت این بازی استراتژی تا چه حد عمیق و زیبا خواهد بود. اما هنوز هم زود است که بگوییم این یکی از بهترین هاست... بقیه ی ماجرا را بخوانبد تا متوجه بشید.
    در جریان نمایشگاه E3 گفته شد که میتوان این بازی را تماما به کمک Voice Command انجام داد!. واقعا خیلی جالبه ، بیشتر ماها به همان کنترل سنتی این جور بازیها عادت کرده کرده ایم. حالا انجام این بازی خیلی جالب خواهد بود.
    تقریبا هر فرمانی که در بازی بدهید توسط سربازان انجام شده و به آن عمل خواهد شد. مطمئنا این قابلیت برای کنسول داران بسیار کارا خواهد بود. در بازی کنترل سه جوخه ی خیالی با نام های Allies, Europeans و یا Russians را بر عهده خواهید گرفت. تمام یونیت ها قابلیت آپگرید شدن را دارند، در جه ها، تجربه و ... همگی در بازی وجود دارند اما قابلیت کنترل بوسیله ی صدا واقعا شگفت انگیز هست .... باید منتظر عرضه ی بازی برای پلتفرم های PS3 و X360 در همین اکتبر باشیم.
    البته خبر Voice Command زیاد هم جدید نیست من خیلی وقت پیش شنیده بودم

ممنون علی و پیمان جان.این Resistance:Retribution عجب گرافیکی داره!!بعید نیست GOW:Chain of Olympus رو هم بگیره.بالاخره یه بازی درست و حسابی برای announce،psp شد.مثل اینکه باید فرم ویر psp مو ارتقا بدم
    سبک بازی احتمالا تو مایه های killzone هست که خیلی جذابه حیف که باید خیلی منتظرش باشیم
    Last edited by ali_ranger22; 18-07-2008 at 12:27.

تاريخ عضويت
    Mar 2008
    محل سكونت
    فعلا اصفهان

پيش فرض

سبک بازی احتمالا تو مایه های killzone هست که خیلی جذابه حیف که باید خیلی منتظرش باشیم
    نه منظورم این نبود که تو سبک God of War هست.God of War یک اکشن ادونچره و Resistance Retribution یک FPS هست و از این نظر قابل مقایسه نیستند.منظورم این بود که از نظر گرافیکی،به نظر می رسه Resistance Retribution حتی از God of War:Chain of Olympus هم جلو بزنه.فعلاٌ GOW:COO بهترین گرافیک psp رو داره.

تاريخ عضويت
    Aug 2007
    محل سكونت
    تـهران

پيش فرض

نه منظورم این نبود که تو سبک God of War هست.God of War یک اکشن ادونچره و Resistance Retribution یک FPS هست و از این نظر قابل مقایسه نیستند.منظورم این بود که از نظر گرافیکی،به نظر می رسه Resistance Retribution حتی از God of War:Chain of Olympus هم جلو بزنه.فعلاٌ GOW:COO بهترین گرافیک psp رو داره.
    ساسان جان من کی درباره ی GOW حرف زدم?؟!! گفتم سبک بازی احتمالا مثل کیلزونه که اشتباه گفتمسبک بازیش تو مایه های همون سوفون ف یلتره که نمیشه دربارش نظر داد چون اینجور سبک ها زیاد رو psp جواب نمیده به خاطر اینکه 1 آنالوگ داره...

تاريخ عضويت
    Mar 2008
    محل سكونت
    فعلا اصفهان

پيش فرض

ساسان جان من کی درباره ی GOW حرف زدم?؟!! گفتم سبک بازی احتمالا مثل کیلزونه که اشتباه گفتمسبک بازیش تو مایه های همون سوفون ف یلتره که نمیشه دربارش نظر داد چون اینجور سبک ها زیاد رو psp جواب نمیده به خاطر اینکه 1 آنالوگ داره...
    علی جان بی خیال.سوء تفاهم دو طرفه بوده
    امیدوارم این 1 آنالوگه بودن psp ایجاد دردسر نکنه و Resistance:Retribution بازی خوبی باشه من مدت زیادیه منتظر یک شوتر خوب واسه psp هستم

تاريخ عضويت
    Aug 2007
    محل سكونت
    تـهران

پيش فرض

علی جان بی خیال.سوء تفاهم دو طرفه بوده
    امیدوارم این 1 آنالوگه بودن psp ایجاد دردسر نکنه و Resistance:Retribution بازی خوبی باشه من مدت زیادیه منتظر یک شوتر خوب واسه psp هستم
    نمیدونم چرا دوباره پستمو خوندم خیلی جدی اومد به نظرم ولی اونطوری هم نبود
    اگه مثل سوفون باشه خوبه ولی من دوست داشتم مثل کیلزون باشه!

حـــــرفـه ای p3yman_xl's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2007
    محل سكونت
    Somewhere between the end of the line and the middle of nowhere

پيش فرض

تازه از عناوین جدید Id Software

آرت ورکی از بازی Rage

جناب جان کارمک ، چند روز پیش خبرهایی در رابطه با پروژه ی بعدی کمپانی id به نام Doom 4 فاش کرد. او اشاره کرد که هر دو بازی Doom 4 و Rage از موتور قدرتمند کمپانی یعنی Tech 5 استفاده میکنند. اما کارمک گفته که Doom 4 طوری خواهد بود که به نظر میرسد کاملا از یک موتور جدید استفاده میکند!. گفته شده بازی Doom 4 در فریم ریت 30fps و بازی Rage در فریم ریت 60fps اجرا خواهند شد. همچنین آقای کارمک گفته که آنها 3 برابر بیشتر در حال انرژی گذاری و کار بر روی Doom 4 هستند.
    " این بازی طوری به نظر خواهد رسید که انگار از یک موتور جدید در ساخت آن استفاده شده. این بازی بر روی موتوری که حاصل 4 سال کار و تلاش بی وقفه ما است گسترش خواهد یافت ".

بازی Rage قرار هست برای پلتفرم های PS3 و Xbox360 و همچنین MAC و PC عرضه شود؛ در حالیکه هنوز پلتفرمی برای Doom 4 مشخص نشده است.

8. این کاربر از p3yman_xl بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز Bracket's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2008

پيش فرض

E3 هم تموم شد بالاخره امسال خیلی داغ نبود بنظر سال های پیش بهتر میومد .

حـــــرفـه ای B3HZ@D's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2007

پيش فرض

آخرش هم ما هیچی از pes 2009 و splinter cell نه دیدیم و نه شنیدیم
    اصلا از اینا چیزی قرار داده نشد
    راستی silent hill رو هم اضافه کنید

آخر فروم باز Bracket's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2008

پيش فرض

من تو یه مقاله هم که تو سایت IGN که با چند تا از توسعه دهنده های بازی گفتگو کرده که گفته بودن نمایشگاه E3 امسال نسبت به سال های پیش خیلی بی بخار بوده دلیشم این بوده که خیلی از شرکت های بزرگ و پرطرفدار مثل Blizzard و کلا سه تا شرکت پرطرفدار بازی سازی تو نمایشگاه امسال نبودن و خبری هم از معرفیه بازی های جدید و سورپرایز کننده اصلا نبود و بر خلاف سال های پیش تقریبا تمام بازی ها قبل از نمایشگاه معرفی شده بودن , اکثرا هم گفته بودن نمایشگاه E3 متاسفانه بیشتر داره به نمایشگاه کنسول ها تبدیل میشه حتی یکی از توسعه دهنده ها خشم خودش رو از ماکروسافت اعلام میکنه و میگه که ماکروسافت با وجود اینکه اعلام کرده که از بازی تحت ویندوز پشتیبانی میکنه ولی با PC مثل یک فرزند خوانده رفتار میکنه و حتی کنفرانسش رو Xbox نام گذاری میکنه با این وجود شاهد چند عنوان خوب مثل Dawnofwar II یا Fallout 3 یا Spore برای PC بودیم .

کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
    Last edited by Bracket; 19-07-2008 at 03:17.

صفحه 6 از 12 اولاول ... 2345678910 ... آخرآخر

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •