تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 6 از 8 اولاول ... 2345678 آخرآخر
نمايش نتايج 51 به 60 از 78

نام تاپيک: سریال مدار صفر درجه

حـــــرفـه ای satttanism's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2005
    محل سكونت
    In your Mind

پيش فرض

مدار صفر درجه فوق العاده ست!
    هم خودش ...هم شعر آخر تیتراژش!!

حیف که اون کلاسای درسشون تموم شد...همش عین جمله بندی کتاب دنیای سوفی بود!

ولی اصلا منطقی نیست که پسری این طوری دم از اسلام و ایمانش میزنه این قدر عاشق یه دختر یهودی شده که به نظرم فکر مسلمون شدنم نمی کنه! نه؟

راستی کسی لینک دانلود تیتراژش رو داره؟؟
    دوست عزیز عشق دین و ایمون نمیشناسه مهم قلب آدم

آخر فروم باز ARASH66's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2005
    محل سكونت
    ■ قلب زمین

پيش فرض

عجب مسيبتي شده همشون كشته شدن !

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jan 2006

1 تو را دوست دارم

تو را دوست دارم
    تو را به جای همه زنانی که نمی شناختم دوست می دارم
    تو را به جای همه روزگارانی که نمی زیسته ام دوست می دارم
    برای خاطر عطر گستره ی بیکران و برای خاطر عطر نان گرم
    برای خاطر برفی که آب می شود، برای نخستین گل
    برای خاطر جانوران پاکی که آدمی نمی رماندشان
    تو را برای دوست داشتن دوست می دارم
    تو را به جای همه زنانی که دوست نمی دارم دوست می دارم
    جز تو، که مرا منعکس تواند کرد؟ من خود، خویشتن را بس اندک
    می بینیم.
    بی تو جز گستره یی بی کرانه نمی بینیم
    میان گذشته و امروز.
    از جدار آیینه ی خویش گذشتن نتوانستم
    می بایست تا زندگی را لغت به لغت فراگیرم
    راست از آن گونه که لغت به لغت از یادش می برند.
    تو را دوست می دارم برای خاطر فرزانه گی ات که از آن من نیست
    تو را به خاطر سلامت
    به رغم همه آن چیزها که جز وهمی نیست دوست دارم
    برای خاطر این قلب جاودانی که بازش نمی دارم
    تو می پنداری که شکی، به حال آن به جز دلیلی نیست
    تو همان آفتاب بزرگی که در سر من بالا می رود
    بدان هنگام که از خویشتن در اطمینانم.
    پل الوار - ترجمه شاملوی برزگ

آخر فروم باز S@eid's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2005
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

راستی کسی لینک دانلود تیتراژش رو داره؟؟
    توی همین تاپیک قبلا گذاشتم ... البته مطمئن نیستم لینک هنوز سالم باشه ... خودت تست کن .

کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
    farhad2000 جان بسیار ممنون بابت متن ...

آخر فروم باز persian365's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2007
    محل سكونت
    اینترنت

پيش فرض

من واقعاازاین سریال خوشم میاد
    این تایپک به نظر من خیلی لازم بود
    ولی متاسفانه الان تو مسافرت هستم چندقسمت ندیدم
    و یکم از ماجرا هاعقب افتادم
    فکر میکنم امروز تکرارقسمت قبلی رو نشون میده
    سعی می کنم حتما ببینم تا ازماجرابیشتراز این عقب نیوفتم

اگه نباشه جاش خالی می مونه sonyericsson_w's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2006
    محل سكونت
    Hell

پيش فرض

واقعا فقط می تونم بگم متاسفم برای تولید این سریال .... دلایل
    1- از یک طرف می خوان المان رو خراب کنن که واقعا این طوری نبوده و خود شخص پیشوا به هیچ وجه کسی رو بی دلیل نمی کشت ولی شاهد این بودیم که یک پسر کشته شد توی خیابون...
    2- از یک طرف می خوای رابطه ایرانی ها رو با المانی ها خراب کنه سر قضیه این یهودیا ...
    3- از یک جهت می خواد یهودی هارو خراب کنه که می خوان برن فلسطین...
    4- از جهت دیگه نابودی فرهنگ ایرانی ها در زمان رضا شاه...

ولی اگر به فیلم نگاه کنیم دقیقا 4 نکته بالا توش واضحه ! دروغ های زیادی هم به کار می برند.... ولی اخر این فیلم اسلام پیروز می شه !! و بقیه اوت می شن !!!
    ولی ما نباید از رابطه ایران و المان غافل باشیم چون هیچ حکومتی چه اسلامی و چه کمونیستی و چه دمکراتیک نمی تونه خاطرات شیرین شخص پیشوا و والا حضرت رو فراموش کنه و امیدوارم این تمدن و این نژاد با طرز فکر بعضی از سیاست مدیران زهر خورده نابود نشه..
    با مورد اول و چهارم کاملا موافقم
    ولی باید بگم کاری به رابطه ایران و آلمان نداره
    این را هم بگم که این یک جنگ بوده اون هم از نوع جهانی حلوا که پخش نمیکنن
    حرفای دیگری هم دارم که نمیشه تو این تاپیک گفت
    Last edited by sonyericsson_w; 10-07-2007 at 13:24.

پروفشنال pakbakhteh's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2007

پيش فرض

تیتراژ پایانی سریال مدار صفر درجه

کد:
    لينكش يا غير فعاله كلاٌ يا اينكه من نمي تونم دانلود كنم خواستم خواهش كنم دوباره آپلود كنيد
    با تشكر

تاريخ عضويت
    Feb 2005
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

لينكش يا غير فعاله كلاٌ يا اينكه من نمي تونم دانلود كنم خواستم خواهش كنم دوباره آپلود كنيد
    با تشكر
    بفرما ...

کد:

------------------------------------------------------------------------

شهاب حسيني گفت: اغلب بازيگران «مدار صفر درجه» به ويژه هنرپيشگان ايراني، روي اين نكته تاكيد داشتيم كه نقش‌هايمان را زندگي كنيم.
    بازيگر نقش حبيب پارسا در مجموعه‌ي «مدار صفر درجه» در گفت‌وگو با خبرنگار سرويس تلويزيون خبرگزاري دانشجويان ايران (ايسنا) افزود: وقتي قرار شد كه در نقش‌هاي خود زندگي كنيم، ديالوگ‌هاي اين سريال سختي خود را برايمان از دست دادند.

وي كه در دوبله‌ي «مدار صفر درجه» به جاي خودش صحبت مي‌كند، درباره‌ي تاثير محروم شدن بازيگر از حركت هنگام دوبله‌ي اثر گفت: تا حدودي با اين نكته موافق هستم كه امكان دارد گويش بازيگر سر صحنه، عينا در دوبله در نيايد. ولي در صورتي كه بين بازيگر و سريال تعامل خوبي شكل گيرد، دوبله اين مزيت را دارد كه هنرپيشه‌ مي‌تواند فارغ از مسايلي كه احتمال دارد روي نوع گويش او هنگام تصويربرداري اثر منفي بگذارد، بر گفتار خود متمركز شود.

حسيني اضافه كرد: زماني كه براي گفتن نقش «حبيب»، پشت ميز دوبله نشستم، نتوانستم تمام احساسات خود را با ابزار بيان منتقل كنم، در نتيجه پس از گذشت چند جلسه از دوبله به اين نتيجه رسيديم كه به هنگام اداي ديالوگ‌ها با تمركز بيشتر روي بيان همان حركاتي كه در سريال مي‌بينيم را انجام دهم.
    وي در ادامه گفت: به عنوان نمونه اگر در سكانسي «حبيب» همراه شخصيتي مي‌رود، من در اتاق دوبله «درجا» مي‌دويدم و نفس نفس مي‌زدم. البته اين حركات گاهي به اتفاقات كمدي منجر مي‌شد. البته اشكالي نداشت چون هم فضا را شاد مي‌كرد هم موجب انتقال انرژي صحنه به مخاطب مي‌شد.
    اين بازيگر درباره‌ي كار در كنار پيشكسوتان دوبله اظهار كرد: در اين زمينه تجربه گرانبهايي را به ويژه زير نظر آقاي بهرام زند ـ مدير دوبلاژ «مدار صفر درجه» ـ كسب كردم. البته آقاي حسن فتحي ـ كارگردان ـ نيز در تمام جلسات دوبله حضور داشتند.
    وي اضافه كرد: در ابتدا در خودم اعتماد به نفس لازم را براي صحبت به جاي نقشم در «مدار صفر درجه» نمي‌ديدم به هر حال با تدابيري كه هنگام دوبله انديشيده شد، فضا را براي كار راحت احساس كردم. آقاي زند در ايجاد اين فضا نقش زيادي داشتند و ماني ـ صدابردار ـ نيز در اين زمينه موثر بود.
    حسيني در زمينه‌ي چگونگي برقراري تعامل با بازيگران خارجي «مدار صفر درجه» گفت: هنگام تمرين نكاتي كه از نظر مفهومي و معنايي مهم بود را با هم هماهنگ مي‌كرديم و با اشرافي كه روي فيلمنامه به وجود مي‌آمد، در مقابل هم ايفاي نقش مي‌كرديم.
    اين بازيگر در پاسخ به اين پرسش ايسنا كه چه قدر براي ايفاي اين نقش مطالعه كرديد تا به تعلق نقش «حبيب» به دوره‌يي خاص از تاريخ و بيان مطالب علمي در طول سريال از زبان او برسد؟ گفت: بيشتر روي فيلمنامه متمركز بوديم. چرا كه غناي كافي و قابل توجهي دانست و تلاش مي‌كرديم كه روي عمق و معناي ديالوگ‌ها متمركز شويم تا به بهترين وجه آن‌ها را درك و اجرا كنيم.
    وي يادآور شد: تا حدودي نيز براي رسيدن به اين نقش مطالعه كردم و آقاي فتحي يكي ـ دوكتاب را معرفي كردند.
    حسيني درباره‌ي نقش حبيب اضافه كرد: برخي مواقع محتواي سريال و موضوعي كه اثر براي بيان آن شناخه مي‌شود، به مراتب بسيار مهمتر از شخصيت‌پردازي‌هاي خيلي جزيي است. من، خودم را به قصه سپردم و احساس كردم كه افرادي دور هم جمع شده‌اند كه قصه‌اي را بگويند. من «حبيب» را همان گونه كه در سريال مي‌بينيم، ديدم و اين نقش نيازي به اضافه كردن مواردي به آن نداشت. البته بايد منتظر رخ دادن اتفاقات اصلي «مدار صفر درجه» و واكنش‌هاي حبيب نسبت به آن‌ها ماند.
    اين بازيگر تاكيد كرد: حبيب بهانه‌اي است براي به تصوير كشيدن شدن نوعي تفكر و انديشه كه در زندگي و تاريخ ما بسياري ريشه‌دار است. بنابراين روي اين نقش تمركزي وجود ندارد البته او از خاستگاه مذهبي خاص است و فرد با سطح سواد و معلوماتي مطلوب محسوب مي‌شود.
    حسيني در پايان از بازي در فيلمي تلويزيوني به نام «تنهايي» به كارگرداني حجت قاسم‌زاده‌اصل خبر داد ...

پروفشنال pakbakhteh's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2007

پيش فرض

لينك غير فعاله .. چون با پرشين گيگ آپلود شده و اين سرور خيلي وقتا سرويس دهي خوبي نداره اگه ممكنه با divshare يا يه جاي ديگه آپلود كن
    با تشكر

تاريخ عضويت
    Feb 2005
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

لينك غير فعاله .. چون با پرشين گيگ آپلود شده و اين سرور خيلي وقتا سرويس دهي خوبي نداره اگه ممكنه با divshare يا يه جاي ديگه آپلود كن
    با تشكر
    عزیز جان من همین الان دو تا لینک رو تست کردم ... هیچ کدوم مشکل نداشت ... نه لینک اولی نه لینک پرشین گیگ ...

پرشین گیگ هم بعضی وقتها مشکل داره همیشگی نیست ...

در هر صورت شرمنده با این سرعت افتضاح نمی تونم جای دیگه برات اپ کنم ...

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •