تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 6 از 11 اولاول ... 2345678910 ... آخرآخر
نمايش نتايج 51 به 60 از 106

نام تاپيک: Grammar Exercises

داره خودمونی میشه ali_ensam's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2008
    محل سكونت
    Sweden

پيش فرض

سلام به همهٔ دوستان عزیز !
    من چند سال پیش آموزش زبان انگلیسی‌ رو در ایران یاد گرفته بودم تا حدودی ، ولی‌ با گذشته زمان همهٔ اون چیز‌ها را از یاد بردم ،الان کسی‌ هست که بتونه یه کتاب ( گرامر)خوب برام معرفی‌ کنه که من بخوانمش ، البته این نیاز خیلی‌ از افراد هست که دنبال چنین کتابی‌ هستند ، و من خواهش می‌کنم از عزیزانی که کتابی‌ را سراغ دارند من و دیگر دوستانه نیازمند را راهنمایی کنند ،اگر کتاب‌ها به صورت فایل PDF بود که چه بهتر ،چون من خارج از ایران هستم و پیدا کردن کتاب فارسی‌ اینجا مشکل هست ! با تشکر !

حـــــرفـه ای seymour's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2006
    محل سكونت
    Tehran

پيش فرض

سلام به همهٔ دوستان عزیز !
    من چند سال پیش آموزش زبان انگلیسی‌ رو در ایران یاد گرفته بودم تا حدودی ، ولی‌ با گذشته زمان همهٔ اون چیز‌ها را از یاد بردم ،الان کسی‌ هست که بتونه یه کتاب ( گرامر)خوب برام معرفی‌ کنه که من بخوانمش ، البته این نیاز خیلی‌ از افراد هست که دنبال چنین کتابی‌ هستند ، و من خواهش می‌کنم از عزیزانی که کتابی‌ را سراغ دارند من و دیگر دوستانه نیازمند را راهنمایی کنند ،اگر کتاب‌ها به صورت فایل PDF بود که چه بهتر ،چون من خارج از ایران هستم و پیدا کردن کتاب فارسی‌ اینجا مشکل هست ! با تشکر !
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] و [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] رو چک کن ... دو سری کتاب گرامر به زبان فارسی موجوده ...

3. این کاربر از seymour بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه ali_ensam's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2008
    محل سكونت
    Sweden

پيش فرض

سلام دوست من((Seymour )) ! با تشکر از اینکه جواب پست من رو دادید و اضافه کنم که من قبلان این کتاب‌ها را به صورت فایل PDF داشتم ! شما میتونید که کتاب بهتری را معرفی‌ کیند ؟؟ باز هم ممنونم دوست عزیز

حـــــرفـه ای seymour's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2006
    محل سكونت
    Tehran

پيش فرض

سلام دوست من((Seymour )) ! با تشکر از اینکه جواب پست من رو دادید و اضافه کنم که من قبلان این کتاب‌ها را به صورت فایل PDF داشتم ! شما میتونید که کتاب بهتری را معرفی‌ کیند ؟؟ باز هم ممنونم دوست عزیز
    من چیز دیگه ای پیدا نکردم ...وقتم هم محدوده ... کافیه با کلمات کلیدی مثل دانلود+گرامر+فارسی بگردی ... شرمنده

مثلا [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] رو ببین بدردت می خوره؟

6. 2 کاربر از seymour بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

حـــــرفـه ای A M ! N's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2009
    محل سكونت
    Under the weeping moon

پيش فرض

در جاهای خالی a یا an قرار دهید.

Yesterday afternoon
    {...} US senator who landed at Luton Airport was greeted by two streakers as he disembarked from his plane. The cheeky welcoming team escaped their police pursuers by jumping {...} electric fence near the runway. Police are now looking for {...} man and woman in their mid thirties. {...} FBI bodyguard said, 'I didn't get a good look at him, but she had a small tattoo of {...} unicorn on her bottom.' {...} honour guard provided by the British Army gave chase for more than {...} hour, but lost track of the couple as they darted through {...} house in a nearby street. Police believe they are local

8. 2 کاربر از A M ! N بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Dec 2009
    محل سكونت
    Under the weeping moon

پيش فرض

Last year, {...}Dutch football team travelling across America had their van searched for drugs by {...}US policeman after the team claimed to have been involved in {...} RTA with {...} unknown man-sized creature. {...} x-ray of all their equipment uncovered no illicit substances

10. 2 کاربر از A M ! N بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

English | Active member godfather_mk's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2009
    محل سكونت
    مشهد

پيش فرض

Yesterday afternoon
    {...} US senator who landed at Luton Airport was greeted by two streakers as he disembarked from his plane. The cheeky welcoming team escaped their police pursuers by jumping {...} electric fence near the runway. Police are now looking for {...} man and woman in their mid thirties. {...} FBI bodyguard said, 'I didn't get a good look at him, but she had a small tattoo of {...} unicorn on her bottom.' {...} honour guard provided by the British Army gave chase for more than {...} hour, but lost track of the couple as they darted through {...} house in a nearby street. Police believe they are local

باتشكر،‌اما بهتر بود كه اول يك مطلب توضيح داده ميشد و بعد سوالاش مطرح ميشد.
    به هر ترتيب اين جوابهاي من:

Yesterday afternoon {an} US senator who landed at Luton Airport was greeted by two streakers as he disembarked from his plane. The cheeky welcoming team escaped their police pursuers by jumping {an} electric fence near the runway. Police are now looking for {a} man and woman in their mid thirties. {an} FBI bodyguard said, 'I didn't get a good look at him, but she had a small tattoo of {a} unicorn on her bottom.' {an} honour guard provided by the British Army gave chase for more than {an} hour, but lost track of the couple as they darted through {a} house in a nearby street. Police believe they are local

12. این کاربر از godfather_mk بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

English | Active member godfather_mk's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2009
    محل سكونت
    مشهد

پيش فرض

Last year, {...}Dutch football team travelling across America had their van searched for drugs by {...}US policeman after the team claimed to have been involved in {...} RTA with {...} unknown man-sized creature. {...} x-ray of all their equipment uncovered no illicit substances

Last year, {a}Dutch football team travelling across America had their van searched for drugs by {an}US policeman after the team claimed to have been involved in {a} RTA with {an} unknown man-sized creature. {a} x-ray of all their equipment uncovered no illicit substances

14. این کاربر از godfather_mk بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Dec 2009
    محل سكونت
    Under the weeping moon

پيش فرض

: mistakes

a
    US

an RTA

an X-Ray

به نظر بحث ساده ای میاد ، ولی یه سری نکته های مهم داره که استادمون در یک جلسه ی کامل توضیح داد.
    به زودی توضیحاتش رو میگم.

تاريخ عضويت
    Dec 2009
    محل سكونت
    Under the weeping moon

پيش فرض

مهم :

چه وقت باید قبل از یک کلمه از a استفاده کنم ؟

به طور کلی قبل از کلماتی که با حروف صامت شروع میشوند از A استفاده میشود.

A + consonant sound

مثلن کلمات زیر که با صامت شروع شده اند.

a cat
    a game of golf
    a human emotion
    a Peruvian
    a very fat woman

چه وقت باید قبل از یک کلمه از an استفاده کنم ؟

به طور کلی قبل از کلماتی که با حروف مصوت شروع میشوند از an استفاده میشود.

AN + vowel sound

مثلن کلمات زیر که با مصوت شروع شده اند.

an apple
    an extremely easy job
    an interesting film
    an old man
    an umbrella

موارد استثنایی

به طور معمول ، همانطور که گفتم در مواردی که کلمه با حروف صامت شروع میشود باید از a استفاده نمود و در مواردی که با حروف مصوت شروع میشود
    باید از an استفاده کرد. اما یکسری استثنا هم وجود داره ، اگرچه نقش A یا An هنوز مانند قبل است. در این موارد شما نباید به صامت بودن حروف توجه
    کنید ، بلکه باید به صدایی که کلمه با آن شروع میشود توحه نمایید. ( در واقع باید نمادهای فونتیک آن کلمه رو در نظر بگیرید و نسبت به آن اقدام نمایید )

حروف مصوت با صدای صامت
    you-ro-pe-an a European country
    won-day a one-day conference
    you-ni-ver-si-ty a university

حروف صامت با صدای مصوت
    on-est an honest man
    our an hour
    eff-bee-eye an FBI agent

در مثالهای قبلی

کلمه ی US اینگونه تلفظ میشود /
    you es/ پس باید قبل از آن a بیاید.

کلمه ی RTA اینگونه تلفظ میشود /
    ar ti ei / پس چون به حالت مصوت شروع شده باید قبل از آن an بیاید.

کلمه ی X-Ray اینگونه تلفظ میشود /
    eks reɪ / پس چون به حالت مصوت شروع شده باید قبل از آن an بیاید.
    Last edited by A M ! N; 10-01-2013 at 15:22.

17. 4 کاربر از A M ! N بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

صفحه 6 از 11 اولاول ... 2345678910 ... آخرآخر

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •