تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 6 از 15 اولاول ... 2345678910 ... آخرآخر
نمايش نتايج 51 به 60 از 149

نام تاپيک: تعبیر خواب

در آغاز فعالیت IzraeeL's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2012
    محل سكونت
    قم

پيش فرض

سلام

من خواب نسبتا بدی دیدم میخواستم بدونم تعبیری داره یا نه!

چند وقت پیش خواب دیدم تو اتاقم هست و دراز کشیده ام دارم می خوابم یهو دیدم یکی با لگد در و کوبید اومد تو اتاق! من که یهو هل کردم برگشتم بگم مگه مرض داری و این حرفا ...یه دفعه ای در کمال ناباوری دیدم یه آدم قد بلند که شنل کلاه داری سیاهی هم تنش بوده با سرعت اومد طرفم دستش و انداخت دور گردنم می خواد منو خفه کنه!

من از بس ترسیده بودم فقط تونستم داد بزنم بابا عزراییل عزراییل کمک کمک......یکی دوبار که داد زدم دیگه صدام در نمی اومد چون داشت منو خفه میکرد!
    صورتش باند پیچی شده بود نمی تونستم ببینم چطوری هست!اما خیلی ترس داشت لال شده بودم!

اینقدر بهم فشار اومد که از تنگی نفس بیدار شدم دیدم مادرم بالای سرمه میگه چرا اینطوری خرناس میکشی!!!

حالا میخواستم بدونم تعبیر خوابم چی میشه

2. این کاربر از IzraeeL بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Apr 2012

پيش فرض

سلام

منم یه خوابی دیدم می خواستم بدونم تعبیری داره یا نه

چند وقت پیشا خواب دیدم یه گله گوسفند دارن از توی یه جاده صحرایی رد میشن توی این همه گوسفند یه بره سفید کوچولوی قشنگیم بود که چشمای آبی درشتی هم داشت!! (من متوجه شدم توی خوابم چون اصلا به این کیفیت حیوون تو بیداری نداریم!)

رفتم جلوتر به صاحب گله اشاره کردم این بره فروشی هم هست!
    اون گفت قشنگه نه!؟.............. بگیر مال تو !!!
    من گفتم مال من؟!!!..........جدی میگی؟
    رفتم اونو بغل کردم آوردم پیش خودم داشتم نازش میکردم که یهو دیدم یه گوسفند دیگه ای هم از گله جدا شد اومد پیش من وایساد
    همینکه نگاش کردم دیدم اون گوسفندم چشماش آبیه!!!
    اول تعجب کرد اما بعدش متوجه شدم حتما مادرش بوده که اونم اومده پیش بچش!

الان می خواستم بدونم این معنی خاصی داره یا صرفا یه خواب خوش بود؟

4. این کاربر از ZerZem بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Jul 2010

پيش فرض

سلام

من خواب نسبتا بدی دیدم میخواستم بدونم تعبیری داره یا نه!

چند وقت پیش خواب دیدم تو اتاقم هست و دراز کشیده ام دارم می خوابم یهو دیدم یکی با لگد در و کوبید اومد تو اتاق! من که یهو هل کردم برگشتم بگم مگه مرض داری و این حرفا ...یه دفعه ای در کمال ناباوری دیدم یه آدم قد بلند که شنل کلاه داری سیاهی هم تنش بوده با سرعت اومد طرفم دستش و انداخت دور گردنم می خواد منو خفه کنه!

من از بس ترسیده بودم فقط تونستم داد بزنم بابا عزراییل عزراییل کمک کمک......یکی دوبار که داد زدم دیگه صدام در نمی اومد چون داشت منو خفه میکرد!
    صورتش باند پیچی شده بود نمی تونستم ببینم چطوری هست!اما خیلی ترس داشت لال شده بودم!

اینقدر بهم فشار اومد که از تنگی نفس بیدار شدم دیدم مادرم بالای سرمه میگه چرا اینطوری خرناس میکشی!!!

حالا میخواستم بدونم تعبیر خوابم چی میشه

اما این خواب تعبیری نداره چون اونی که شما توی خواب دیدیش اصلا عزراییل نبود! (عزراییل فقط برای گرفتن جون انسانهای بزرگ میاد مردم عادی مثل من و شما توسط ملائک دیگری قبض روح میشیم!)

اما در این مورد شما بیشتر حدس من اینه که بختک افتاده روتون داشت یه جورایی خفتون میکرد ! این برای همه حداقل یه بار اتفاق افتاده حتی خود من که کلی درباره خواب و مسایل مربوط به اون تحقیق کردم!

اصولا این طور خوابا به چند دلیل اتفاق میفته:

1-گوش دادن موسیقی های تند که باعث عدم تعادل دو عصب حیاتی سمپاتیک و پاراسمپاتیک میشن!

2-خوردن غذاهایی که در اون ها از موادی بکار برده میشه که شیمیایی هستن و همینطور فست فود ها حتی نوشابه های گاز دار (یا الکلی) اگه زیاد مصرف بشن(ترکیبات شیمیایی در این گونه مواد توازن بار الکتریکی رو در ساختار کمپلکس های خون بهم میریزه و باعث قفل شدن مغز هنگام خواب میشه)

و دلایل دیگه که اینجا نگم بهتره

بیشتر خواستی بدونی بیا تو پروفایلم با هم بحث کنیم

موفق باشی

6. 2 کاربر از hes25 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

کـاربـر بـاسـابـقـه EHSANRF's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2006

پيش فرض

من از دیشب یه خواب عجیب دیدم :

خواب دیدم خونه مون یه سالن که بیست اطاق داشت ( راهرو مانند ) گچ دیوارها بیشتر کنده شده بود و کثیف و همچنین پنجره ها قاب نداشتن...
    یه هو طوفان شد و سیل لجنی اومد، سیاه رنگ و بدبو و خلاصه طوری شد که آسمون هم سیاه شد...
    آب اومد خونه رو گرفت ... داشت از پنجره ها داخل میشد..
    من هم جایی نداشتم برم و یه جایی پناه آوردم تا اینکه آب اومد تا کمر منو گرفت و چون چسبنده و کثیف بود نمیتونستم خودمو ازش بکنم و فرار کنم...
    تو این وضعیت صداهای وحشتناکی هم شنیده میشد و واقعا داشتم اونجا رو حس میکردم...
    وقتی بیدار شدم از شدت ترس رنگم شده بود مثل گچ، فشارم اومده بود روی 8
    تعبیر این خواب چی میتونه باشه!؟
    Last edited by EHSANRF; 24-04-2012 at 20:56.

8. این کاربر از EHSANRF بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

در آغاز فعالیت H4O's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2012
    محل سكونت
    شیراز

پيش فرض

سلام

می خواستم بدونم خواب غول چی میشه!

من خواب دیدم توی یه جنگل بزرگی که درختای بزرگی هم داشت رد می شدم به بالای جاده که رسیدم دیدم اون پایین زیر یه آبشاری یه غول خیلی بزرگی داره ماهی میگیره!

رنگ غوله خاکستری بود و بیشتر شبیه گوریل بدون مو بود با قدی حدود 50 متر!!!! ....باور کنین

منم فقط یه مدت همینطور بهش خیره شده بودم تا اینکه بیدار شدم ..خیلی عجیب بود!

می خواستم بدونم اون غول خاصی بود یا که نه فقط یه رویا بود اگه تعبیری هم داره بگین

10. این کاربر از H4O بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Jul 2010

پيش فرض

من از دیشب یه خواب عجیب دیدم :

خواب دیدم خونه مون یه سالن که بیست اطاق داشت ( راهرو مانند ) گچ دیوارها بیشتر کنده شده بود و کثیف و همچنین پنجره ها قاب نداشتن...
    یه هو طوفان شد و سیل لجنی اومد، سیاه رنگ و بدبو و خلاصه طوری شد که آسمون هم سیاه شد...
    آب اومد خونه رو گرفت ... داشت از پنجره ها داخل میشد..
    من هم جایی نداشتم برم و یه جایی پناه آوردم تا اینکه آب اومد تا کمر منو گرفت و چون چسبنده و کثیف بود نمیتونستم خودمو ازش بکنم و فرار کنم...
    تو این وضعیت صداهای وحشتناکی هم شنیده میشد و واقعا داشتم اونجا رو حس میکردم...
    وقتی بیدار شدم از شدت ترس رنگم شده بود مثل گچ، فشارم اومده بود روی 8
    تعبیر این خواب چی میتونه باشه!؟
    سلام

خب یکمی پیچ در پیچ شده اما میشه تعبیر کرد

اول اینکه:اتاق یا سالن با درهای فراوان به نوشته معبران نشانه روزی فراخ هست و گشادگی امور! که تعداد اون هم مزید بر همین معناست یعنی اگه دقیقا شمردی که بیست تا در داشت نشونه کسب مال هست!

دوم اینکه:گچ و دیوار های گچ کاری شده نشانه گرفتاری های روزمره ای هست هر چه دیوار ها گچ تمیز تری داشته باشن ابتلا به گرفتاری ها بیشتر هست پس اگه دیوار ها کنده شده بودن نشونه اینه که گرفتاری هاتون کمتر میشه

سوم:پنجره در خواب ما نشانه اهداف ما و اقداماتی که ما برای رسیدن به اون انجام میدیم هست اگه پنجره بسته باشه مصیبت هست و شکست یعنی به بن بست می خوریم اما اگه باز باشه خوبه
    در این مورد که قابم نداشت نشونه اینه که مانعی سر راه شما نیست می توانید به اهدافتون برسید(به گفته معبران)

چهارم: سیل در خواب نشانه گرفتاری و بلایی هست که باعث اضطراب شما میشه! (مگر اینکه آبش زلال باشه) هر چه آب سیل کثیف تر باشه بدبختی بیشتر هست
    در کل سیل خوب نیست و نشونه فنته و گرفتاری نابهنگام هست !اگه سیل شما رو در بر هم گرفت طوری که نتونستی از اون فرار کنی به ناچار مبتلا میشین و چاره ای نیست مگر اینکه صدقه بدی که لااقل گرفتاری شدتش کمتر بشه!

شنیدن صدا های ترسناک هم به گرفتاری ها تعبیر میشه !

اما نظر من اینه که بیشتر یه تصادف قریب الوقوع در پیش داری (خدای نخواسته)

بازم میگم دیدن این جور خوابا که به ندرت پیش میاد از حادثه بخصوصی خبر میدن و باید صدقه داد!

موفق باشی

---------------------------
    امروز تو اخبار خوندم بالغ بر 20 هزار نفر در سال گذشته بر اثر تصادف فوت کردن!!!
    Last edited by hes25; 24-04-2012 at 21:55.

12. این کاربر از hes25 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Jul 2010

پيش فرض

می خواستم بدونم خواب غول چی میشه!

من خواب دیدم توی یه جنگل بزرگی که درختای بزرگی هم داشت رد می شدم به بالای جاده که رسیدم دیدم اون پایین زیر یه آبشاری یه غول خیلی بزرگی داره ماهی میگیره!

رنگ غوله خاکستری بود و بیشتر شبیه گوریل بدون مو بود با قدی حدود 50 متر!!!! ....باور کنین

منم فقط یه مدت همینطور بهش خیره شده بودم تا اینکه بیدار شدم ..خیلی عجیب بود!

می خواستم بدونم اون غول خاصی بود یا که نه فقط یه رویا بود اگه تعبیری هم داره بگین
    سلام چه خواب عجیبی !

راستش دیدن غول بیشتر دشمنی هست که ما نمی توانیم حریفش بشیم و ممکنه به ما صدمه بزنه و همچنین به رقیبی اشاره داره که شما از توانمندیهاش اطلاع چندانی نداری بنابراین در ضمیر ما این گونه نمود پیدا میکنه!(معبران میگن)

اما من یه نظر دیگه ای هم دارم و اون اینه که:
    اگه احساس میکنی چندان این تعبیر درباره شما صدق نمی کنه من حدس میزنم اون غول یا دیو نبود بلکه یحتمل یکی از اجنه های غول پیکری بود که سه هزار سال پیش در دوران حضرت سلیمان منقرض شدن و وظیفه داشتن فلزات گرانبها رو از دل کوه با نیروی زیادشون بیرون بیارن یا اینکه به اعماق اقیانوس ها برن!!

در هر صورت واقعا عجیب بود که این و دیدی!

کـاربـر بـاسـابـقـه EHSANRF's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2006

پيش فرض

سلام

خب یکمی پیچ در پیچ شده اما میشه تعبیر کرد

اول اینکه:اتاق یا سالن با درهای فراوان به نوشته معبران نشانه روزی فراخ هست و گشادگی امور! که تعداد اون هم مزید بر همین معناست یعنی اگه دقیقا شمردی که بیست تا در داشت نشونه کسب مال هست!

دوم اینکه:گچ و دیوار های گچ کاری شده نشانه گرفتاری های روزمره ای هست هر چه دیوار ها گچ تمیز تری داشته باشن ابتلا به گرفتاری ها بیشتر هست پس اگه دیوار ها کنده شده بودن نشونه اینه که گرفتاری هاتون کمتر میشه

سوم:پنجره در خواب ما نشانه اهداف ما و اقداماتی که ما برای رسیدن به اون انجام میدیم هست اگه پنجره بسته باشه مصیبت هست و شکست یعنی به بن بست می خوریم اما اگه باز باشه خوبه
    در این مورد که قابم نداشت نشونه اینه که مانعی سر راه شما نیست می توانید به اهدافتون برسید(به گفته معبران)

چهارم: سیل در خواب نشانه گرفتاری و بلایی هست که باعث اضطراب شما میشه! (مگر اینکه آبش زلال باشه) هر چه آب سیل کثیف تر باشه بدبختی بیشتر هست
    در کل سیل خوب نیست و نشونه فنته و گرفتاری نابهنگام هست !اگه سیل شما رو در بر هم گرفت طوری که نتونستی از اون فرار کنی به ناچار مبتلا میشین و چاره ای نیست مگر اینکه صدقه بدی که لااقل گرفتاری شدتش کمتر بشه!

شنیدن صدا های ترسناک هم به گرفتاری ها تعبیر میشه !

اما نظر من اینه که بیشتر یه تصادف قریب الوقوع در پیش داری (خدای نخواسته)

بازم میگم دیدن این جور خوابا که به ندرت پیش میاد از حادثه بخصوصی خبر میدن و باید صدقه داد!

موفق باشی

---------------------------
    امروز تو اخبار خوندم بالغ بر 20 هزار نفر در سال گذشته بر اثر تصادف فوت کردن!!!

واقعا!؟
    خیلی وحشت ناکه
    همین الان باید تمام بار و بندیلم رو جمع کنم برای آخرت...

15. این کاربر از EHSANRF بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه The Stig's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2010

پيش فرض

دیشب خواب دیدم دارم خواهرم رو خفه می کنم!! قضیه چیه؟

17. این کاربر از The Stig بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Jul 2010

پيش فرض

دیشب خواب دیدم دارم خواهرم رو خفه می کنم!! قضیه چیه؟
    خواب شب دوم و سوم و بيست وچهارم نتيجه بعکس مي باشد!

سلام
    خواب خفه کردن به شرمساری و خجالت زده شدن دلالت داره یعنی اگه کسی می خواد شما رو خفه کنه نشونه اینه که شما در مسئله ای پیشش شرمسار میشین!

در مورد خواب شما چون دقیقا گفتین که دیشب بوده (یعنی سوم ماه قمری) خواب انسان برعکس تعبیر میشه(علتش و تو صفحه قبلی گفتم)
    بنابراین دیدن اینکه دارین خواهرتون و خفه می کنین تعبیر بدی نداره و به نقل معبران به خوشی زندگی تعبیر میشه!

البته سن و سال و رابطه بینتون هم مهم هست

موفق باشی

19. این کاربر از hes25 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

صفحه 6 از 15 اولاول ... 2345678910 ... آخرآخر

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •