تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 6 از 8 اولاول ... 2345678 آخرآخر
نمايش نتايج 51 به 60 از 77

نام تاپيک: تاپيك اختصاصي تيم ملي هلند | لاله هاي نارنجی

Super Moderator Stream's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2007
    محل سكونت
    Wolf Trap

پيش فرض

هلند حالا در یک صورت صعود می می کنه:

1. آلمان با هر نتیجه ای دانمارک رو ببره.
    2. هلند با نتیجه 0-2 یا بهتر پرتغال رو ببره.

در این صورت هلند به عنوان تیم دوم می تونه از گروه بیاد بالا.

2. 6 کاربر از Stream بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

l i T e R a t U r E Ahmad's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2005
    محل سكونت
    The Green Mile

پيش فرض

دیشب تیم بد بازی کرد بد
    معتقدم با اینکه فن در سار سنش بالا رفته ولی هنوز بهترین گزینه دروازه بانی برای هلنده
    هنوز هم میتونه با بوفون رقابت تنگاتنگ داشته باشه

برای حمله نمیشد از سانتر از کناره ها با توجه به دفاع آلمان استفاده کرد
    دفاع چند لایه اش هم تنها با روش بازی اسپانیا قابل نفوذ بود

دفاع هلند هم که دیگه آخرشه

بازیهای آخر گروهها هم همزمانه و آلمان با یه تساوی هم صعود میکنه ولی دانمارک میاد که ببره
    پس من زیاد خوش بین نیستم که آلمان بازی آخر رو ببره

و باید دید که هلند میتونه پرتغال رو که میاد هلند رو ببره ، ببره

کار خیلی سخت شده

و تازه هلند شده مثل ایران که بیشتر وقتها صعودش بستگی به تیم های دیگه پیدا میکنه

و چقدر از این حالت متنفرم

4. 3 کاربر از Ahmad بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

حـــــرفـه ای Hamid Hamid's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2010
    محل سكونت
    خانه ام گلخانه ي يـــــــاس است

پيش فرض

آره گفتن حقیقت تخریب نیست. ولی اینکه بیاین کل باخت رو بندازین گردن یه بازیکن (با اون بازی ای که دیشب هلند کرد) این میشه تخریب.

دیشب هلند افتضـــــــــــــــــــــ ــاح بازی کرد. به شخصه حاضرم هلند حذف شه ولی با این سبک بازی قهرمان نشه. هلند یعنی بازیه زیبا و من هیچ زیبایی ای تو 2 تا بازی این تیم هلند ندیدیم.

--------------------------

نمیدونم چرا ولی از وقتی ون مارویک اومده دیگه از بازی های هلند لذت نمیبرم.
    سلام ...

بله موافقم كاملا با حرف شما ... من شايد خيلي تاكيد كردم به فن پرسي ... اما خب مشكل هلند توي تك تك بازيكن هاش هستش. و مخصوصا آخر پست قبلم اشاره كردم به دفاع و دروازبان كه وضعيتشون از گلزني و موقعيت سازي تيم هم به مراتب بدتر هستش.

+

حالا اين جام شايد براي هلند تموم شده باشه و هلند به معجزه براي يالا اومدن نياز داشته باشه. ولي خودمونيم ... ما طرفدارهاي هلند خيلي از اين تيم توقع داريم. توضيح ميدم چرا.

ببينيد سال 2010 يعني جام جهاني هلندي ها فقو العاده بودن. يعني از خودشون و چيزي كه بودن بهتر عمل كردن. مخصوصا تو دفاع و گلر ... خب همين باعث شده ماها توقعمون بالاتر بره.

در حالي كه اگه منصفانه نگاه كنيم هلند در بين اين 4 تا تيم ضعيف ترين خط دفاع رو داره.

مثلا به دانمارك كه نگاه ميكني ... 2 تا دفاع وسط خيلي با فيزيك و سرعت خوب دارن مثل Kjaer , Agger ... ولي هلند مدافعاش اصلا در اين حد نيستن.

بعدش پرتغال رو در نظر بگيريد ... بازيكن هايي داره مثل Pepe و Alves ... فوق العاده جنگنده و خوب.

آلمان رو در نظر بگيريد ... Badstuber / Hummels Mertesacker و ... اونا انقدر بازيكن خوب دارن كه يه مدافع خيلي خوبي مثل Howdes رو اصلا تو تركيب استفاده نكردن و به تيم نهايي اضافه نشده. ولي هلند اصلا اين مهره ها رو تو دفاع نداره.

دفاع چپ هلند يه بازيكن 18 سالش كه خيلي كم تجربه هستش.

خلاصه ي كلام مي خوام بگم هلند از لحاظ هافبك و حمله در سط تيم هايي مثل پرتغال و آلمان هستش ... اما ز لحاظ دفاع اصلا و ابدا به گرد پاي اين 2 تا تيم و حتي دانمارك هم نميرسه.

آلمان تازه فيليپ لام رو داره ... پرتغال كنترائو رو داره.

گلر هلند هم كه واقعا ضعيف هستش.

+

در هر حال بازم بگم من ناراحت بودم ... فن پرسي هم انصافا مقصر هست اما به اندازه ي بقيه و به اندازه ي خط دفاع تيم.

و آخرين مساله اينكه با اين مدافعين نبايد ما توقعمون رو بالا ميبرديم ... حقيقت ميگه هلند از لحاظ دفاعي جزو ضعيف ترين تيم هاي يورو هستش. در جام جهاني ما علاوه بر داشتن جيو ... دفاع ها خيلي خوب بودن. فن بومل و دي يانگ هم خيلي بهتر حمايت ميكردن و يادمون نره فن بومل حالا ديگه 35 سالش شده.

موفق باشيد

6. 2 کاربر از Hamid Hamid بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

حـــــرفـه ای *Batman*'s Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2005
    محل سكونت
    Virtual Environment

پيش فرض

سلام.
    با این مربی بریم جام جهانی باید منتظر یه فاجعه بزرگتر باشیم.

8. این کاربر از *Batman* بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

ناظر انجمن عکاسی masoudtr's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2007
    محل سكونت
    نقطه مرزی

پيش فرض

دیشب شب خیلی بدی بود
    ولی در چند حمله ای که انجام شد اگر استرس بچه ها زیاد نبود میشد مساوی را گرفت
    المان خیلی قوی نبود هلند در حد و اندازه های خودش نبود

10. این کاربر از masoudtr بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

پروفشنال VBYOFSKI's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2008
    محل سكونت
    تهرانسر

پيش فرض

هلند حالا در یک صورت صعود می می کنه:

1. آلمان با هر نتیجه ای دانمارک رو ببره.
    2. هلند با نتیجه 0-2 یا بهتر پرتغال رو ببره.

در این صورت هلند به عنوان تیم دوم می تونه از گروه بیاد بالا.
    خب این قضیه من رو یکم امیدوار میکنه.

احتمال خیلی خیلی زیاد آلمان برای بازی با دانمارک از بازیکنای ذخیرش اشتفاده میکنه.
    از اونجایی که این بازیکنا اکثرا جوونن و دوست دارن خودی نشون بدن میشه امیدوار بود که بازی خوبی جلو دانمارک داشته باشن و بتونن این تیم رو ببرن.
    البته بازیکنای خوبی هم هستن رو نیمکت واسه مهاجم که احتمالا کلوزه بازی کنه که انگیزه زیادی داره. واسه وینگ هم میتونن به بندر بازی بدن واسه هافبک هم کسی مثل گوتزه رو رو نیمکت دارن (خیلی دوسش دارم من). واسه دفاع هم میتونن به مرتساکر بازی بدن که شاید از دفاع اصلی ها هلند بهتر باشه و بازکنای خوب دیگه که آشنایی زیادی با همشون ندارم (البته به نظر من آلمان قوی ترین نیمکت رو تو یورو داره)

انا باعث میشه که فکر کنم آلمان میبره. (البته هم نظر شخصیه منه)

حالا هلند میتونه با دونستن این، پرتغال رو با اختلاف 2 گل ببره. البته باید اینم در نظر گرفت که پرتغال خط حمله قوی ای داره و از اونطرف هلند دفاع خیلی ضعیف.
    البته به شرطی که این تیم هلند به خودش بیاد. (که به نظرم کار خیلی سختیه)
    اینا باعث میشه یکم، فقط یکم امیدوار باشم

سلام ...

بله موافقم كاملا با حرف شما ... من شايد خيلي تاكيد كردم به فن پرسي ... اما خب مشكل هلند توي تك تك بازيكن هاش هستش. و مخصوصا آخر پست قبلم اشاره كردم به دفاع و دروازبان كه وضعيتشون از گلزني و موقعيت سازي تيم هم به مراتب بدتر هستش.
    .
    .
    .
    .
    سلام.

کل حرف منم همینه که هلند کلا خوب بازی نکرد.

هلند تو خط هافبک و خط حمله بازکنای اسمی و خیلی خوبی داره حتی بازکنای نمیکت خیلی خوبی هم تو این 2 خط داره ولی مشکل اینجاس که این بازکنا نه با هم هماهنگن نه با هم خوبن نه نصف خودشونن.

در مورد دفاع هم متاسفانه اصلا دفاع های خوبی نداره. ویلمز واقعا افتضاح بازی کرد که الیته کمی هم به خاطر سنه کمشه ولی نه دیگه همش. تو بازی دیشب آخرش تو یه صحنه اومد توپ رو بندازه بره پاس داد به هافبکای آلمان.

اینم بگم که من اصلا نمیخوام از بازی ون پرسی دفاع کنم. با اون چیزایی که تو آرسنال ازش دیدم انتظار داشتم 2 تا موقعیت نیمه اول رو گل کنه. کمه کم باید اون پاس پشت دفاعی که واسش انداختن رو گل میکرد. این فصل تو آرسنال والی های قشنگ رو همچین موقعیت هایی زده. و اصلا باورم نشد که اون موقعیت رو از دست داد.

ولی به نظرم دیروز بعد اشنایدر پر تحرک ترین بازکن بود.

مشکل اصلی هلند اینه که این تیم اصلا جو خوبی نداره. کلا تو بازیشون هم میشه اینو کاملا حس کرد.

12. 2 کاربر از VBYOFSKI بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Super Moderator Stream's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2007
    محل سكونت
    Wolf Trap

پيش فرض

خب این قضیه من رو یکم امیدوار میکنه.

احتمال خیلی خیلی زیاد آلمان برای بازی با دانمارک از بازیکنای ذخیرش اشتفاده میکنه.
    از اونجایی که این بازیکنا اکثرا جوونن و دوست دارن خودی نشون بدن میشه امیدوار بود که بازی خوبی جلو دانمارک داشته باشن و بتونن این تیم رو ببرن.
    البته بازیکنای خوبی هم هستن رو نیمکت واسه مهاجم که احتمالا کلوزه بازی کنه که انگیزه زیادی داره. واسه وینگ هم میتونن به بندر بازی بدن واسه هافبک هم کسی مثل گوتزه رو رو نیمکت دارن (خیلی دوسش دارم من). واسه دفاع هم میتونن به مرتساکر بازی بدن که شاید از دفاع اصلی ها هلند بهتر باشه و بازکنای خوب دیگه که آشنایی زیادی با همشون ندارم (البته به نظر من آلمان قوی ترین نیمکت رو تو یورو داره)

انا باعث میشه که فکر کنم آلمان میبره. (البته هم نظر شخصیه منه)

حالا هلند میتونه با دونستن این، پرتغال رو با اختلاف 2 گل ببره. البته باید اینم در نظر گرفت که پرتغال خط حمله قوی ای داره و از اونطرف هلند دفاع خیلی ضعیف.
    البته به شرطی که این تیم هلند به خودش بیاد. (که به نظرم کار خیلی سختیه)
    اینا باعث میشه یکم، فقط یکم امیدوار باشم

البته آلمان به احتمال زیاد با تیم اصلیش بازی می کنه، چون در صورت باخت به دانمارک و برد پرتغال به خاطر نتیجه 2-3 پرتغال دانمارک، به احتمال زیاد حذف میشه و اون دو تا صعود می کنن. هنوز صعود آلمان قطعی نیست. این باز بیشتر به نفع هلنده.

14. 5 کاربر از Stream بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز kases's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2008

پيش فرض

سلام.
    با این مربی بریم جام جهانی باید منتظر یه فاجعه بزرگتر باشیم.
    سلام ستاره سهیل

به نظر من هلند همیشه بازیکنان بزرگی داشته ولی هیچ وقت نتونسته انتظالارات بر اورده کنه

مث ایران میمونه بازیکنان ز لحاظ تک به تک با تیمهای دیگه بخوای مقایسه کنی در سطح خوبی قرار دارن اما وقتی میرن تو زمین اصن یه وضی اسفناکی پیدا میکنن

اگه نباشه جاش خالی می مونه hossein_0907's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2010
    محل سكونت
    ESFAHAN

پيش فرض

دوستان در یورو تفاضل گل را اول در نظر میگیرند یا بازی رو در رو ؟

پروفشنال FC.Barcelona's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2004

پيش فرض

تفاضل گل اگه اشتباه نکنم

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •