تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 6 از 10 اولاول ... 2345678910 آخرآخر
نمايش نتايج 51 به 60 از 92

نام تاپيک: دیسکهای بلوری

ناظر انجمن لوازم صوتی و تصویری mr_rayan's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2009
    محل سكونت
    تهرون

پيش فرض

دوستان حتما میدونید که اکثر این فیلمهای 1080p که با حجم های 10-12 گیگ یا کمتر هست واقعا 1080p نیستن.یعنی برای کم کردن حجم میان رزولوشن رو مثلا میکنن 1920x800 که خوب من زیاد خوشم نمیاد.من یه فیلم دیدم که 1080p واقعی بود با فرمت mkv چیزی حدود 23 گیگ حجم داشت.حالا همه این حرفها رو زدم که بپرسم ایا کسی جایی رو سراغ داره که bdrip ها رو به صورت mkv و با رزولوشن کامل بفروشه؟
    اصلا کسی میتونه دانلود کنه من ازش بگیرم؟چون یه سری فیلم خاص رو میخوام.
    کلا فیلمی که rip شده باشه از کیفیتش کاسته شده.اون فیلمی هم که شما دیدی ریپ شده بوده و با فرمت mkv پس مطمئنا با کیفیت اصلی فیلم خیلی فاصله داشته.

2. 3 کاربر از mr_rayan بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

پروفشنال jomong666's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2010

پيش فرض

الان بلوری 50 گیگ چنده

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Dec 2008

پيش فرض

کلا فیلمی که rip شده باشه از کیفیتش کاسته شده.اون فیلمی هم که شما دیدی ریپ شده بوده و با فرمت mkv پس مطمئنا با کیفیت اصلی فیلم خیلی فاصله داشته.
    حق با شماست عزیز اما رو مورد این یکی زیاد قابل تشخیص نبود.چون خودم شخصا با بلوریش مقایسه کردم.معلوم بود که خوب ریپ شده.
    یعنی این قدر خوب بود که دیگه نتونم بقیه ریپ شده ها رو تحمل کنم!

تاريخ عضويت
    Jan 2009
    محل سكونت
    تهرون

پيش فرض

دیسک خام و یا فیلم؟
    قیمت سایت های فروش فیلم دور و بر 15 تومن هستش.

Moderator hamidR15's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2008
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

دیسک خام و یا فیلم؟
    قیمت سایت های فروش فیلم دور و بر 15 تومن هستش.
    سلام
    اگر منظورتون فيلم اورجيناله كه قيمتها خيلي بالاست. از 60 تومن به بالا:
    کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
    اگر بتونه مسافر برات بياره كمتر در مياد
    اگر هم منظورتون فيلم كپي شده از روي اورجيناله روي ديسك بلوري باز هم قيمتها بيشتر از 15 تومنه.
    اينجا يه سر بزنيد:
    کد:
    کد:

7. این کاربر از hamidR15 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Jan 2009
    محل سكونت
    تهرون

پيش فرض

سلام
    اگر منظورتون فيلم اورجيناله كه قيمتها خيلي بالاست. از 60 تومن به بالا:
    کد:
    اگر بتونه مسافر برات بياره كمتر در مياد
    اگر هم منظورتون فيلم كپي شده از روي اورجيناله روي ديسك بلوري باز هم قيمتها بيشتر از 15 تومنه.
    اينجا يه سر بزنيد:
    کد:
    کد:
    این سایتی که معرفی کردید خیلی گرون میده.یادمه دوستان یه سایت دیگه معرفی کرده بودند که قیمتش خیلی مناسب تر بود ولی الان حضور ذهن ندارم.
    این سایت pcmax با توجه به قشنگ و پرطرفدار بودن فیلم رو محصولاتش قیمت می ذاره.مثلا یه فیلم پرطرفدار رو نوشته 25 تومن و یه فیلم معمولی رو نوشته 17 تومن.

9. این کاربر از mr_rayan بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه aminashtari's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2010
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

با سلام خدمت همه عزیزان این فروم که مطالب مفیدی رو ازشون یاد گرفتم
    من تازه در این فروم عضو شدم و جدیداً میخوام جهت خرید یک پنل فول اچ دی و ترجیحاً سه بعدی اقدام کنم. حالا یه مطلبی هست که ذهن منو بخودش مشغول کرده و چون دیدم که اینجا صحبت از بلوری و فایلهای خام هست و دوستان سایتهایی رو برای خرید معرفی کردند، مناسب دیدم سئوالم رو اینجا مطرح کنم تا عزیزانی که اطلاعات دقیق دارند مارو شرمنده خودشون کنن.
    ماجرا از این قراره که میخواستم ببینم در محصولات مختلفی که تحت عناوین بلوری خالص یا ایمیج های بلوری در سایتها بفروش میرسند میشه فایلهای سه بعدی پیدا کرد البته نه از نوع آناگلیف. یعنی همون فرمتی باشه که روی تری دی پلیرها پخش میشوند و روی فول اچ دی های سه بعدی باید با عینک مخصوص مشاهده کرد. آیا اصلاً چنین فرمتهایی موجود هست و اگر هست نام پسوندشون چیه و آیا میتوان این فرمتها را بدون نیاز به پلیر مخصوص، روی پی سی که متصل به نمایشگر فول اچ دی هست، مشاهد کرد یا خیر؟ در واقع میخوام ببینم که میشه بدون هزینه کردن زیاد و تنها با خرید یک پنل فول اچ دی تری دی و وصل کردن پی سی یا لب تاپ به اون با عینک مخصوص، از دیدن فیلمهای سه بعدی درست حسابی( آناگلیف ها بنظرم بیشتر خنده دار هستند تا کارا! ) لذت ببریم. سئوال دیگه اینکه آیا اصولاً وصل کردن لب تاپ به پنل فول اچ دی و اجرای فایلهای خالص نتیجه بهتری داره یا استفاده از بلوری پلیر و دیسکهای بلوری که خودمون رایت کردیم( طبیعتاً بلوری های اوریجینال روی پلیر بهترین نتیجه رو خواهند داشت و این مورد سئوال بنده نیست ) البته اینم میدونم که پی سی باید قطعات سخت افزاری حداقل رو برای اجرا داشته باشه.واقعاً ممنون میشم که جواب بنده رو زحمت بکشید و بفرستید چون خیلی گشتم و جایی نتونستم در مورد فایهای سه بعدی اطلاعات بگیرم.
    موفق باشید

داره خودمونی میشه aminashtari's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2010
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

اساتید گرامی
    کسی نیست که یاری دهد ما را؟!

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Dec 2008

پيش فرض

بله همچین فایل هایی هست که به صورت خالص هستند و 3dشون هم مثل بلوری اصلی هست .

Moderator hamidR15's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2008
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

با سلام خدمت همه عزیزان این فروم که مطالب مفیدی رو ازشون یاد گرفتم
    من تازه در این فروم عضو شدم و جدیداً میخوام جهت خرید یک پنل فول اچ دی و ترجیحاً سه بعدی اقدام کنم. حالا یه مطلبی هست که ذهن منو بخودش مشغول کرده و چون دیدم که اینجا صحبت از بلوری و فایلهای خام هست و دوستان سایتهایی رو برای خرید معرفی کردند، مناسب دیدم سئوالم رو اینجا مطرح کنم تا عزیزانی که اطلاعات دقیق دارند مارو شرمنده خودشون کنن.
    ماجرا از این قراره که میخواستم ببینم در محصولات مختلفی که تحت عناوین بلوری خالص یا ایمیج های بلوری در سایتها بفروش میرسند میشه فایلهای سه بعدی پیدا کرد البته نه از نوع آناگلیف. یعنی همون فرمتی باشه که روی تری دی پلیرها پخش میشوند و روی فول اچ دی های سه بعدی باید با عینک مخصوص مشاهده کرد. آیا اصلاً چنین فرمتهایی موجود هست و اگر هست نام پسوندشون چیه و آیا میتوان این فرمتها را بدون نیاز به پلیر مخصوص، روی پی سی که متصل به نمایشگر فول اچ دی هست، مشاهد کرد یا خیر؟ در واقع میخوام ببینم که میشه بدون هزینه کردن زیاد و تنها با خرید یک پنل فول اچ دی تری دی و وصل کردن پی سی یا لب تاپ به اون با عینک مخصوص، از دیدن فیلمهای سه بعدی درست حسابی( آناگلیف ها بنظرم بیشتر خنده دار هستند تا کارا! ) لذت ببریم. سئوال دیگه اینکه آیا اصولاً وصل کردن لب تاپ به پنل فول اچ دی و اجرای فایلهای خالص نتیجه بهتری داره یا استفاده از بلوری پلیر و دیسکهای بلوری که خودمون رایت کردیم( طبیعتاً بلوری های اوریجینال روی پلیر بهترین نتیجه رو خواهند داشت و این مورد سئوال بنده نیست ) البته اینم میدونم که پی سی باید قطعات سخت افزاری حداقل رو برای اجرا داشته باشه.واقعاً ممنون میشم که جواب بنده رو زحمت بکشید و بفرستید چون خیلی گشتم و جایی نتونستم در مورد فایهای سه بعدی اطلاعات بگیرم.
    موفق باشید
    سلام
    هنوز مديا 3D به اون صورت ريليز نشده مگر براي سيستم IMAX
    فيلمهائي كه به صورت 3D فيلمبرداري شدن،آواتر و فيلم جديد اكران شده رزيدنت اويل،زندگي بعد از مرگ هستش.همينطور داستان اسباب بازي 3 .
    کد:
    بله همچین فایل هایی هست که به صورت خالص هستند و 3dشون هم مثل بلوری اصلی هست .
    ميشه لينك بزاريد؟

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •