تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 6 از 22 اولاول ... 234567891016 ... آخرآخر
نمايش نتايج 51 به 60 از 212

نام تاپيک: فوتبال فانتزی لیگ برتر انگلستان | فصل 2012 - 2013

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Jun 2010

پيش فرض

خب. منم بعـد دو هفته دوری از میادین برگشـتم و تیمم رو یه خورده سر و سامون دادم . (البته دورادور جویای حال لیگ بودم !)
    البته سر و سامون که چه عرض کنم ... یه بیــل آوردم همه رو از دم ریختم بیرون :|
    در اقدامی انتحاری-انفجاری به اندازه -12 امتیاز بازیکن ترانسفر کردم !
    خلاصه یه ریســک خیلی خفن کردم ! یا جـواب میــده و امتیــاز میـگیـرم ...یا ...
    یا نداره دیگه تیم به گــل میشــنه !
    هیچی دیــگه تا 1 سپتامبر باید صبر کرد و دید !

2. 8 کاربر از Masoud-Susa بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Moderator vahidgame's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2010
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

چند تا بازیکن مهم که احتمال ترک تیمشون میره رو اینجا میگم:

Modric : این بازیکن به احتمال خیلی زیاد به زودی راهی رئال میشه و پیشنهاد می کنم اصلا طرفش نرید
    Dembele : رئال اونو هم می خواد و احتمال رفتن اون هم هست که البته با رفتن مودریچ به رئال ممکنه دیگه این انتقال صورت نگیره
    Moses: چلسی به شدت دنبال اونه و در صورتی که این انتقال صورت بگیره نباید انتظار داشته باشید که این بازیکن مثل ویگان بتونه فیکس بازی کنه و براتون امتیاز بالا بیاره
    Van Persie : قطعا انتقال اون به منچستر صورت می گیره و اگه از منچستر 3 تا بازیکنتون تکمیله حواستون باشه که یه بازیکن رو عوض کنید

مخصوصا مودریچ رو که خیلی ها دیدم برداشتن و بهتره الان که میشه نقل و انتقال نامحدود انجام داد اونو عوض کنید...
    جالبه هر 4 تای این انتقال ها صورت گرفت!
    امیدوارم اکثر دوستان این رو رعایت کرده باشن و تیمشون دچار ضرر نشده باشه

از اون نقل و انتقالات فقط Dembele به جای اینکه به رئال بره به تاتنهام رفت...

پیشنهاد می کنم یکی دو روز صبر کنید که نقل و انتقالات تابستانی به پایان برسه و بعد اگه می خواید بازیکن بگیرید و یا اینکه از Wildcard استفاده کنید
    چون واقعا الان بازیکن زیاد جا به جا میشه و بعدا براتون انتخاب های خوبی به وجود میاد
    مثلا الان ژولیو سزار به کوئیز پارک رنجرز رفته و اگه عملکردش مثل سابق باشه گزینه فوق العاده خوبیه

+

در مورد بازی های این هفته کلا ترکیب چیدن سخت بود به خصوص برای کسانی که 3 تا بازیکن از چلسی داشتن
    من که به شخصه با نبود بازیکنایی مثل هازارد و لمپارد و همین طور وجود یه سری بازیکن که بعضی هاشون ممکنه بازی نکنن این هفته رو برای خودم خیلی خوب پیش بینی نمی کنم
    بیشتر به توز و همین طور ستاره سوانسی یعنی میچو امید بستم و حالا باید دید بچه ها با غیرت بازی می کنن یا نه

+

یه نکته ای که وجود داره اینه که بازیکنا با توجه به عملکردشون در طول فصل قیمتشون بالا و پایین میره
    مثلا الان هازارد که شروع فصل قیمتش 9.5 بود به خاطر عملکرد خیلی خوبی که تا اینجا داشته قیمتش شده 9.9 !

این وسط هم تیم هایی که از اول این بازیکنا رو داشتن سود می کنن
    مثلا تیم من به خاطر همین هازارد و توز 0.5 پوند به قیمتش اضافه شده یعنی 100.5 پوند
    که اینم در طول فصل حتما بیشتر به چشم میاد و برای نقل و انتقالات به تیم ها کمک می کنه...

4. 11 کاربر از vahidgame بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز hojjatinho's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2009
    محل سكونت
    نزدیکی های کویر

پيش فرض

خب من هم بعد از دوری یک هفته ای ، این هفته با دو تغییر در ترکیب تیمم برگشتم .
    دمپسی و موسس رو محترمانه اخراجشون کردم و یایاتوره و میچو رو به خدمت گرفتم . باشد که رستگار شویم و گند هفته قبل رو جبران کنیم

6. 2 کاربر از hojjatinho بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

ناظر فوتبال خارجی و مسابقه و سرگرمی Reza31001's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2010
    محل سكونت
    مشهد

پيش فرض

خوب بالاخره تیم منم بسته شد

کاملا واضحه که اگه تاتنهام و من سیتی خوب کار نکنند 10-15 امتیاز بیشتر نمی گیرم

8. 6 کاربر از Reza31001 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Jan 2010
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

تیم من یکی از قربانی های این نقل و انتقالات دیشب بودش
    دی یانگ به میلان رفت و الان مجبورم اونو از ترکیب خارج کنم
    دو تا بازیکن مصدوم هم دارم که یکیشون قطعا به بازی این هفته نمی رسه
    از طرفی این هفته هازارد و چک رو هم که نمیشه توی ترکیب گذاشت
    الان دیگه مجبورم نقل و انتقال اضافی انجام بدم و ازم امتیاز کم بشه
    همه اینا بازم کار دست های پشت پرده یعنی خود این میشل پلاتینی بوده که چشم نداشته ببینه هازارد تونسته برام این همه امتیاز بگیره

توی این یکی دو روزه کلا نقل و انتقالات خوبی انجام شد که اینا باعث میشن فوتبال فانتزی جذابتر از قبل هم باشه
    برای هفته های بعدی مطمئنا میشه روی بعضی از این بازیکنا حساب باز کرد

مثلا برای مهاجم برباتوف که به فولام رفته اون جا حتما بیشتر از منچستر بازی بهش می رسه و میشه روی اون حساب کرد یا همین طور اندی کارول که وستهام رفته هم همین شرایط رو داره
    یا مثلا در مورد دروازه بان هم به نظر می رسه که لوریس و ژولیو سزار که تازه به لیگ جزیزه اومدن گزینه های خوبی باشن

این یه سری نقل و انتقالات مهم این یکی دو روزه که توی یه تاپیک دیگه هم اشاره کردم:

نام بازیکن
    از باشگاه
    به باشگاه
    لوریس لیون تاتنهام
    دمپسی فولام تاتنهام
    دمبله فولام تاتنهام
    برباتوف منچستر فولام
    دژاگه ولفسبورگ فولام
    مایکون اینتر سیتی
    خاوی گارسیا بنفیکا سیتی
    ناستاسیچ فیورنتینا سیتی
    اسکات سینکلر سوانسی سیتی
    اندی کارول لیورپول وستهام
    ژولیو سزار اینتر کوئینز پارک رنجرز
    گرانرو رئال کوئینز پارک رنجرز
    پابلو هرناندز والنسیا سوانسی
    اسین
    چلسی
    رئال
    فن در فارت
    تاتنهام
    هامبورگ
    دوسانتوس
    تاتنهام
    مالاگا
    دی یانگ
    من سیتی
    میلان
    بنتنر
    آرسنال
    یوونتوس

اونایی که به صورت قرمز هستن دیگه توی لیگ انگلیس نیستن و اگه اونا رو قبلا برداشته بودین الان قاعدتا دیگه باید اونا رو عوض کنید

از این نقل و انتقالات به جز اونایی که اشاره کردم گرانرو و پابلو که هر دو بازیکنای اسپانیائی خوبی هستن هم گزینه های مناسبین چون به تیم هایی رفتن که احتمالا فیکس می تونن بازی کنن و به هر حال احتمال این هست که امتیاز بالایی بتونن بگیرن

ولی واقعا یه سری تیم ها قابل پیش بینی نیستن
    مثلا من سیتی با این همه بازیکن که داره دیگه فکر کنم ریسک باشه که توی بعضی پست ها از اون بازیکن گرفت
    کلا باید احتمال بدین که توی هر بازی با یه ترکیب مختلف بازی می کنه!
    الان مثلا سینکلر که بازیکن خیلی خوبیه و توی المپیک هم بازی هاشو دیدم ولی دیگه من سیتی مثل سوانسی نیست که بهش بازی زیاد برسه و فعلا نمی تونید زیاد روی اون حساب کنید
    Last edited by vahidgame; 01-09-2012 at 13:37.

10. 13 کاربر از vahidgame بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

ناظر فوتبال خارجی و مسابقه و سرگرمی Reza31001's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2010
    محل سكونت
    مشهد

پيش فرض

یه اشتباه لپی در مورد clean sheet تو پست اول اومده که اول منو دچار اشتباه کرد (احتمالا تو ترجمه اشتباه شده)
    clean sheet یعنی که تیم در کل بازی گل نخوره و امتیازش برای بازیکنی حساب میشه که حداقل 60 دقیقه بازی کرده باشه

این گل دقیقه 85 نوریچ منو به شک انداخت که دیدم بله همین طوری 9 امتیاز پرید!

12. 5 کاربر از Reza31001 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Jan 2010
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

یه اشتباه لپی در مورد clean sheet تو پست اول اومده که اول منو دچار اشتباه کرد (احتمالا تو ترجمه اشتباه شده)
    clean sheet یعنی که تیم در کل بازی گل نخوره و امتیازش برای بازیکنی حساب میشه که حداقل 60 دقیقه بازی کرده باشه

این گل دقیقه 85 نوریچ منو به شک انداخت که دیدم بله همین طوری 9 امتیاز پرید!
    بله اشتباه شدش
    ممنون که یادآوری کردی
    کلا clean sheet توی فوتبال به معنی اینه که یک تیم توی یه بازی گلی دریافت نکنه...

در مورد این هفته هم فعلا دو تا بازی از اون باقی مونده ولی کلا امتیاز ها رو که دیدم زیاد تعریفی نداشت مخصوصا توی هد تو هد
    حتی بعضی دوستان رو دیدم که توی هد تو هد امتیازشون منفی شده!
    دلیلش اینه که بازیکن زیاد ترانسفر کردن و احتمالا ازشون زیاد امتیاز کم شده که این امتیاز کسر شده همیشه توی بازی هد تو هد اون هفته محاسبه میشه و این خودش مهمه
    الان مثلا من این هفته با حمید بازی داشتم و 4 امتیاز هم به خاطر همین نقل و انتقال ازم کسر شد که ممکنه همین باعث باختم بشه
    هر چند که الان امتیازم از اون یکمی بیشتره ولی اون قدر رقابت فوتبال فانتزی جذابه که ممکنه توی همین دو تا بازی که دو نیمه ازشون باقی مونده اتفاقاتی بیافته که یه دفعه نتایج به کلی تغییر کنه
    کلا زیبایی فوتبال فانتزی به همین چیزا ست به خصوص توی هد تو هد رقابت بیشتره

به هر حال اگه این هفته باختم سعی می کنم برای هفته بعدی با بازیکنانم بهتر تمرین کنم
    این 1 نقل و انتقال مجاز برای هر بازی هم به نظرم خیلی کمه و اگه حتی 2-3 تا بودش هم من حتما توی همه بازی ها کل اونو استفاده می کردم!
    اون قدر توی لیگ انگلیس ستاره هست که توی فوتبال فانتزی هم باید با ترکیب چرخشی بازی کرد!

در ضمن بعد از بازی های امروز تا دو هفته به خاطر بازی های ملی بازیی برگزار نمیشه
    امیدوارم توی این مدت تاپیک راکد نمونه و دوستان کلا در مورد فوتبال فانتزی و تیم های خودشون صحبت کنن...

14. 7 کاربر از vahidgame بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

حـــــرفـه ای Alex Fera's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2009
    محل سكونت
    طهران اسم:محمد

پيش فرض

آقا به قول بچه ها این هفته دست های پشت پرده مانع از تکرار موفقیت ما شدن...............
    والا به خدا،..............
    بیشتر بازیکنام کاره خاصی نکردن،همه 2 امتیازی بودن،سوآرز،کاگاوا،نصری،فل ینی......................
    دا گیا چرا بازی نکرد اصلا؟!
    Routledge چقد خوب بازی کرد این هفته،کاشکی گذاشته بودمش کاپیتان...................
    یه اشتباهی که این هفته کردم این بود که کاپیتانم بیرون بود(تورس) گفتم داگیا حتما بازی میکنه دیگه(وایس کاپیتان بود) نامردا اونم بازی نکرد،کلا یه شانس دوبرار شدن امتیازم پرید........................

یادم باشه هفته ون پرسی رو به ترکیب اضاف کنم،چه گلایی زد این هفته،خوش به حاله اونایی که کاپیتان گذاشته بودنش........................

16. 5 کاربر از Alex Fera بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز hojjatinho's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2009
    محل سكونت
    نزدیکی های کویر

پيش فرض

خب برای من این هفته نسبت به هفته قبل ، هفته خوبی بود .

با درخشش سانتی کازورلا و 13 امتیازی که گرفت و اعتماد من بهش و کاپیتان کردنش در مجموع با 26 امتیازی که گرفت ( تقریبا اندازه کل باقی بازیکنان ) تیم تونست تکونی به خوش بده .

توی هد تو هد بعد از شکست هفته قبل مقابل تیم اف سی حجازی (حمید ) این هفته تیم پرسپولیس (کوروش) رو بردیم . هفته بعد هم با تیم سیتیزن اف سی دارم ( احسان (هو ایز؟ ))

این هفته تیم [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ( مسعود ) با 67 امتیازی که گرفت تونست بهترین عملکرد هفته رو بین بچه های پی سی داشته باشه . بهش تبریک می گیم .

پ ن : منم سر قضیه این کلین شیت دو به شک شده بودم . داشتیم ذوق می کرید بازیکنانمون تا دقیقه 60 گل نخورند

18. 7 کاربر از hojjatinho بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

حـــــرفـه ای Hamid Hamid's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2010
    محل سكونت
    خانه ام گلخانه ي يـــــــاس است

پيش فرض

سلام ...

آقا بدشانسي هاي من ادامه داره : دی

اين تيم وحيد كه با نتيجه ي نزديك 42-35 تونست از دستم بگريزه : دی ( اين واژه چرا به ذهنم اومد نميدونم : دی )

هفته ي خيلي بدي بودش واسه من ... قبل از بازي ها كه 3 تا از بازيكن هام مصدوم شدن. و نكته ي ديگه اينكه نتايج خيلي غير قابل انتظار بودش.

مثلا نيوكاسل تو خونه با تيم آستون ويلا كه شرايط خوبي هم نداشت 1-1 كرد تازه گل اولم خورده بود : دی ( 3 تا بازيكن از اين تيم دارم _ نيوكاسل )

تيم سوانسي هم 10 نفره شدش و در برابر ساندرلند 2-2 متوقف شد تو خونه ي خودش !

و اينا همه دلايلي بودش كه نتونستم خوب كار كنم تو اين هفته.

بدجوري دوست داشتموحيد رو ببرم ... منتها تيمم خيلي بد بودن. يعني فقط همه تو زمين حضور داشتن : دی . باز دم 2 تا از بازيكن هاي سوانسي گرم كه 2 تا پاس گل دادن و ما رو شرمنده ي هوادارا نكردن : دی

+

احتمال داره 8 اميتاز منفي رو به جون بخرم و تو هفته ي ديگه با 3 تغيير بيام تو زمين : دی

ولي خب حالا كه تعطيله ... همون دم دماي شروع بازي ها تغييرات رو انجام ميدم. شانس كه نداريم مي زنه و همه مصدوم ميشن : دی

موفق باشيد

20. 7 کاربر از Hamid Hamid بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •