تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 6 از 674 اولاول ... 23456789101656106506 ... آخرآخر
نمايش نتايج 51 به 60 از 6731

نام تاپيک: Pro Evolution Soccer 2011

آخر فروم باز 4039's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2007
    محل سكونت
    N36°17'45-E59°36'43

پيش فرض

اگه یادتون باشه پارسال همین موقعها بود که کونامی روی سه محور کارتهای بازیکنان , استراتژیهای بازی و مستر لیگ مانورهاشو شروع کرد و در ادامه روی این سه بخش کلی تبلیغات کرد که نهایتا دیدیم توی نسخه 2010 کارهایی روی این سه بخش صورت گرفته بود .
    توی این چند وقت اخیر من چند جا از جمله سایت جان مورفی ( لیدر بخش اروپایی بازی ) خوندم که کونامی امسال روی دو بخش انیمیشن ها و AI یا همون هوش مصنوعی بازی بیشتر متمرکز شده .
    این مطلب رو هم بگم که ظاهرا طی یکی دو هفته آینده اولین اخبار بازی منتشر خواهد شد .

حـــــرفـه ای B3HZ@D's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2007

پيش فرض

به نظر من کونامی باید سرعت بازی رو کم کنه...سرعت فعلی این بازی خیلی زیاده و کلا غیر طبیعیه...مثل این می مونه که بازیکنان توربو دارن که میتونن اینقدر سریع بدون...کونامی باید حداقل یک آپشن به اون اضافه میکرد که بتونیم سرعت بازی رو کم یا زیاد کنیم.
    کلا گیم پلی بازی جای کار داره و امسال کونامی باید روی این بخش هم کار کنه

3. 5 کاربر از B3HZ@D بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

اگه نباشه جاش خالی می مونه maximiliyanus's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2008
    محل سكونت
    مشهد

پيش فرض

اولین شکستی کونامی هر سال از رقیبش میخوره انیمیشناشه اگه واقعا میخواد تو این مورد پیشرفت کنه کل انیمیشناش رو باید عوض کنه و به شکل مرغوب و زیبا تری بسازه و این که تعداد انیمیشناش زیاد باشه و متنوع ....
    هوش مصنوعیشم پر از ایرادای عجیب غریب بود کلا اگه بخواد کاملا رو این مقوله تمرکز کنه و بخواد به بهترین شکل بسازتش فکرنمیکنم امسالم چیز ایده عالی در بیاد شاید دوسال طول بکشه ....

5. 3 کاربر از maximiliyanus بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Jun 2007
    محل سكونت
    N36°17'45-E59°36'43

پيش فرض

به نظر من کونامی باید سرعت بازی رو کم کنه...سرعت فعلی این بازی خیلی زیاده و کلا غیر طبیعیه...مثل این می مونه که بازیکنان توربو دارن که میتونن اینقدر سریع بدون...کونامی باید حداقل یک آپشن به اون اضافه میکرد که بتونیم سرعت بازی رو کم یا زیاد کنیم.
    کلا گیم پلی بازی جای کار داره و امسال کونامی باید روی این بخش هم کار کنه
    سرعت بازیو که راحت میشه با کیت سرور juce تنظیمش کرد حتی میشه با این برنامه سرعت رو نصف و یا دوبرابر کرد . توی فیفا سه تا حالت برای تنظیم سرعت داریم بعضیا سرعت کم فیفا رو هم زیاد میدونن که به نظر من سرعت نرمالش به واقعیت خیلی نزدیکه . به هر حال هر کی یک سلیقه ای داره .
    یک ایراد بزرگ نسخه 2010 اینه که زمان پاسخ دهی مدام تغییر میکنه . کافیه یک تغییر در بازی داده بشه میبینید که زمان پاسخ دهی تغییر میکنه مثلا شما اگه مانیتور رو عوض کنی یا اینکه وارد فصل جدیدی توی مستر لیگ بشی یا اینکه توی یک استادیوم خاصی بازی کنی میبینید که سرعت پاسخ دهی عوض میشه حتی اون اوایل یادمه من زبان ایتالیایی رو توی بازی ریختم بعد رفتم دیدم زمان پاسخ دهی تغییر کرده . این از ایرادات بزرگ این بازیه که توی نسخه قبل نبود .من فکر میکنم این بازیو ناقص عرضه کردن یعنی بازی بطور کامل تست نشده بود و چون برنامه عرضه بازی میتونست به تاخیر بیفته دیگه درستش نکردن .

اولین شکستی کونامی هر سال از رقیبش میخوره انیمیشناشه اگه واقعا میخواد تو این مورد پیشرفت کنه کل انیمیشناش رو باید عوض کنه و به شکل مرغوب و زیبا تری بسازه و این که تعداد انیمیشناش زیاد باشه و متنوع ....
    هوش مصنوعیشم پر از ایرادای عجیب غریب بود کلا اگه بخواد کاملا رو این مقوله تمرکز کنه و بخواد به بهترین شکل بسازتش فکرنمیکنم امسالم چیز ایده عالی در بیاد شاید دوسال طول بکشه ....
    آره سهراب جان اینا اگه بخوان یک تغییر اساسی توی انیمیشنهای بازی بدن مطمئنا چند سالی طول میکشه . باز خدا رو شکر استارتشو پارسال زدن . خودت که خوب میدونی فیفا از 2006 روی این بخش متمرکز شد تا ما الان این انیمیشنها رو میبینیم تازه بضاعت مالی و نیروهای انسانی ea و کونامی با هم قابل مقایسه نیستن . پس نباید از الان امیدوار به یک تغییر اساسی در این بخش باشیم .

7. 5 کاربر از 4039 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز joey jordison's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2007

پيش فرض

بضاعت مالی و نیروهای انسانی ea و کونامی با هم قابل مقایسه نیست
    والا با فروشی که Pes و نسخه ژاپنی اون تا چند وقت قبل داشتن اونطور که گفته شده بیش از 7 میلیون بوده که تازه گزارش مالی جدید کونامی بیاد مطمئن بازم این رقم بیشتر میشه!
    پس دیگه چه بضاعت مالی بازیهای انحصاری در این صنعت 4 5 برابر این بازی بودجه صرفشون میشه و نمیتوانن به 7 میلیون برسن همین NBA 2K10 چیزی حدود 2 میلیون تا فروحته بود 2K خیلی خیلی خوشحال بود بعد دیگه این کونامی با توجه به اینکه بیشتر پولو از همین PES در میاره تقریبا هر ساله به کار بردن بضاعت مالی فکر کنم درست نباشه!

9. 2 کاربر از joey jordison بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

اگه نباشه جاش خالی می مونه 136209's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2008
    محل سكونت
    مشهد

پيش فرض

این 2010 واقعا قشنگ بود ولی همونطور که دوستمون گفت سرعتشوبا ید یک مقدار کم کنند
    بعدشم چرا مسترشو مثل فیفا نمی کنند اونطوری باحالتره

تاريخ عضويت
    Jun 2007
    محل سكونت
    N36°17'45-E59°36'43

پيش فرض

والا با فروشی که Pes و نسخه ژاپنی اون تا چند وقت قبل داشتن اونطور که گفته شده بیش از 7 میلیون بوده که تازه گزارش مالی جدید کونامی بیاد مطمئن بازم این رقم بیشتر میشه!
    پس دیگه چه بضاعت مالی بازیهای انحصاری در این صنعت 4 5 برابر این بازی بودجه صرفشون میشه و نمیتوانن به 7 میلیون برسن همین NBA 2K10 چیزی حدود 2 میلیون تا فروحته بود 2K خیلی خیلی خوشحال بود بعد دیگه این کونامی با توجه به اینکه بیشتر پولو از همین PES در میاره تقریبا هر ساله به کار بردن بضاعت مالی فکر کنم درست نباشه!
    مهران جان در مورد نسخه 2010 و فروش خوبی که کرد باهات موافقم اما درمورد نیروی انسانی , استودیو و امکانات جانبی کونامی خیلی داره ضعیف عمل میکنه( اینا دارن در این زمینه خیلی کوتاهی میکنن . این موارد رو میتونن از طریق سودی که کسب میکنن ارتقاء بدن ). بعنوان مثال کل نیروهای مستقر در استودید توکیو و همینطور بقیه کارمندان این شرکت که توی بقیه کشورها مستقر هستن نهایتا به 400 نفر نمیرسه در صورتیکه حتما خودت استودیو ea توی کانادا رو دیدی .
    اگر واقعا اون آمار فروشی که از نسخه 2010 دادی صحت داشته باشه باید گفت کونامی خیلی داره در حق گیمرها ظلم میکنه . اگه در کنار این مسائل هزینه های سنگین تبلیغاتی EA رو هم قرار بدیم این مساله رنگ و لعاب بیشتری به خودش میگیره .
    من بعنوان یک گیمر از عملکرد کونامی راضی نیستم چون علنا داره از بازی میدزده شما ببینید همین فیفا همش سعی میکنه از موتورهای پیشرفته برای بازیهاش استفاده کنه . کلی هزینه برای لایسنسها پرداخت میکنه . کلی هزینه برای موشن کپچر و انیمیشن هاش میکنه . چقدر هزینه نیروی انسانیش میکنه تا گیم پلی کم نقص و ایده آلی ساخته بشه . برای احترام به سلیقه های مختلف چقدر هزینه میکنه تا آپشن های متنوع و همه پسند طراحی کنه .
    من چشممو نمیتونم روی حقیقت ببندم .
    - شما ببینید برای سلیقه های مختلف سه نوع سرعت و آهنگ حرکتی تعریف کرده .
    - چند نوع گزارشگر و مفسر بصورت پیش فرض قرار داده .
    - حرکات اصلی بازی مثل دقت شوت دقت پاس دقت سانتر دقت پاس کوتاه و دقت چیپ رو در سه حالت اتوماتیک نیمه اتومات و دستی طراحی کرده که این مساله حقیقتا بازیو بشدت واقعی کرده این آزادی عمل خودش یک دنیا ارزش داره . من سر فرصت این مورد رو بیشتر باز میکنم .
    - کلی هزینه بابت لایسنس تیمها و باشگاهها کرده . فکر میکنم چیزی حدود 25 تا 30 کشور توی این باز لیگ دارن .
    - با دقت نظر گزارشگری انتخاب کرده که جذابیت بازیو بشدت بالا برده .
    - چقدر روی جزئیات گیم پلی با ظرافت کار کرده و سعی کرده بازیو به واقعیت نزدیک کنه .
    - حتی روی بخش آنلاین بازی هم خیلی خوب کار کردن بطوریکه با ADSL 512 راحت میشه بدون لگ بازی کرد .

حالا کونامی با این فروشی که مهران میگه داشته چرا روی این موارد کار نمیکنه چرا نیروی انسانی خودشو افزایش نمیده چرا توجهی به نواقص بازی نمیکنه و حتی توی هر نسخه که میده بیرون بعضی از نکات مثبت بازیو تبدیل به نقاط ضعف میکنه چرا از موتور پیشرفته تری استفاده نمیکنه ؟

12. 10 کاربر از 4039 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه ah-eli-95's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2010
    محل سكونت
    ilam

پيش فرض

از نواقص اصلی کونامی اسمبازیکنان وتیم هاست و محدودیت لیگها نسبت به فیفا!
    مثلا فیفا تادسته 3 انگلیس داره وبهدقت کامل تمام اسم هارو درست نوشته !
    ولی کونامی تو نوشتن اسم تیم های مطرح باشگاهی هم نقص داره مثل چلسی که مینویسه london fc و...
    اسم بازیکنان تیم های ملی -لباس ها -نوع رنگ-و.... تیم های مثل ایران وکم توجه که بماند!!!1
    این هم به نیرویه انسانی بر میگرده!

آخر فروم باز joey jordison's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2007

پيش فرض

مهران جان در مورد نسخه 2010 و فروش خوبی که کرد باهات موافقم اما درمورد نیروی انسانی , استودیو و امکانات جانبی کونامی خیلی داره ضعیف عمل میکنه( اینا دارن در این زمینه خیلی کوتاهی میکنن . این موارد رو میتونن از طریق سودی که کسب میکنن ارتقاء بدن ). بعنوان مثال کل نیروهای مستقر در استودید توکیو و همینطور بقیه کارمندان این شرکت که توی بقیه کشورها مستقر هستن نهایتا به 400 نفر نمیرسه در صورتیکه حتما خودت استودیو ea توی کانادا رو دیدی .
    اگر واقعا اون آمار فروشی که از نسخه 2010 دادی صحت داشته باشه باید گفت کونامی خیلی داره در حق گیمرها ظلم میکنه . اگه در کنار این مسائل هزینه های سنگین تبلیغاتی EA رو هم قرار بدیم این مساله رنگ و لعاب بیشتری به خودش میگیره .
    من بعنوان یک گیمر از عملکرد کونامی راضی نیستم چون علنا داره از بازی میدزده شما ببینید همین فیفا همش سعی میکنه از موتورهای پیشرفته برای بازیهاش استفاده کنه . کلی هزینه برای لایسنسها پرداخت میکنه . کلی هزینه برای موشن کپچر و انیمیشن هاش میکنه . چقدر هزینه نیروی انسانیش میکنه تا گیم پلی کم نقص و ایده آلی ساخته بشه . برای احترام به سلیقه های مختلف چقدر هزینه میکنه تا آپشن های متنوع و همه پسند طراحی کنه .
    من چشممو نمیتونم روی حقیقت ببندم .
    - شما ببینید برای سلیقه های مختلف سه نوع سرعت و آهنگ حرکتی تعریف کرده .
    - چند نوع گزارشگر و مفسر بصورت پیش فرض قرار داده .
    - حرکات اصلی بازی مثل دقت شوت دقت پاس دقت سانتر دقت پاس کوتاه و دقت چیپ رو در سه حالت اتوماتیک نیمه اتومات و دستی طراحی کرده که این مساله حقیقتا بازیو بشدت واقعی کرده این آزادی عمل خودش یک دنیا ارزش داره . من سر فرصت این مورد رو بیشتر باز میکنم .
    - کلی هزینه بابت لایسنس تیمها و باشگاهها کرده . فکر میکنم چیزی حدود 25 تا 30 کشور توی این باز لیگ دارن .
    - با دقت نظر گزارشگری انتخاب کرده که جذابیت بازیو بشدت بالا برده .
    - چقدر روی جزئیات گیم پلی با ظرافت کار کرده و سعی کرده بازیو به واقعیت نزدیک کنه .
    - حتی روی بخش آنلاین بازی هم خیلی خوب کار کردن بطوریکه با ADSL 512 راحت میشه بدون لگ بازی کرد .

حالا کونامی با این فروشی که مهران میگه داشته چرا روی این موارد کار نمیکنه چرا نیروی انسانی خودشو افزایش نمیده چرا توجهی به نواقص بازی نمیکنه و حتی توی هر نسخه که میده بیرون بعضی از نکات مثبت بازیو تبدیل به نقاط ضعف میکنه چرا از موتور پیشرفته تری استفاده نمیکنه ؟
    دقیقا با صحبتهای شما حسین جان موافقم!حالا به هر تریتیبی که باشه این بازی مشکل عمده انیمیشنهای خیلی خیلی خیلی کمش هست البته امسال کونامی میتوانه روی انیمیشن بیشتر از قبل کار کنه!
    از نواقص اصلی کونامی اسمبازیکنان وتیم هاست و محدودیت لیگها نسبت به فیفا!
    مثلا فیفا تادسته 3 انگلیس داره وبهدقت کامل تمام اسم هارو درست نوشته !
    ولی کونامی تو نوشتن اسم تیم های مطرح باشگاهی هم نقص داره مثل چلسی که مینویسه london fc و...
    اسم بازیکنان تیم های ملی -لباس ها -نوع رنگ-و.... تیم های مثل ایران وکم توجه که بماند!!!1
    این هم به نیرویه انسانی بر میگرده
    به نیروی انسانی بر نمیگرده به مشکل لیسانس گرفتن بر میگرده که خوب بیشتر تیمها و باشگاهها با فیفا قرارداد دارند و کونامی نمیتوانه لیسانس کنه به صورت کامل!و الا خودش که بدش نمیاد تمام اسم ها و لباسها را درست کنه!

15. 2 کاربر از joey jordison بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

اگه نباشه جاش خالی می مونه IMANOKIA's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2007
    محل سكونت
    در دست ساخت

پيش فرض

سلام به همه دوستان PES باز

من خیلی برام جالبه که بعضی از دوستان فاصله فیفا رو با PES خیلی زیاد می دونند و فیفا رو بیشتر قبول دارند .... من که بعد از چند ماه هر چی با خودم کلنجار رفتم که بعد از نصب دوباره فیفا بتونم دوباره با واون بازی کنم نتونستم و واقعا از چهره بازیکنان و گرافیک بازی در فیفا متنفرم ... هر بار که با خوش بینی اونو نصب کردم بعد از یک روز دوباره بازی رو حذف کردم الته ممکن است فیفای من ب ابازی که شما دارید فرق داشته باشه .. ضمنا ایرادات PES رو قبول دارم ... مخصوصا ناقص بودن خیلی از تیمها و گزارش بسیار مذخرف و عدم هیجان کافی در بازی و .. و ... و واقعا با گزارش بازی فیفا 2010 حال کردم ولی من حیث المجموع PES رو با فیفا قابل مقایسه نمی دونم ... باید نظرمو می گفتم تا تو دلم نمونه ... ببخشید

17. 2 کاربر از IMANOKIA بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •