تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 6 از 13 اولاول ... 2345678910 ... آخرآخر
نمايش نتايج 51 به 60 از 123

نام تاپيک: طرفداران تیم ملی انگلیس | سه شیر ها

کـاربـر بـاسـابـقـه Alireza.M67's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2006
    محل سكونت
    من مال یه دنیای کوچیکم

پيش فرض

کل بازی دست انگلیس بود،‌ اون روسیه اصلا هیچ کاری نمی کرد،‌ یه پاس سالم نمی تونستن بدن،‌اونوقت یه گل آبکی بازی رو مساوی می کنه.
    تعویض های مربی رو که دیدم گفتم الآنه که یه بلایی سر تیم بیاد. آخه لامصب رونی رو می کشی بیرون !!!؟ خب وسط زمین رو کلا از دست دادی.
    اون پیمان یوسفی هم که میگه رونی بد بازی کرد،‌ فازش نمی دونم چی بود دقیقا ؟
    اون همه مهاجم درجه یک توی تیم هست،‌ هم کین هم لالانا و هم استرلینگ می تونستن با یکیشون تعویض بشن. راحت باید 3 تا گل میزدیم نه اینکه با بدبختی یه گل بزنیم بریم دفاع.
    با این وضع مربی گری بعید می دونم این دوره هم دستاوردی داشته باشه این تیم.

2. 8 کاربر از Alireza.M67 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Moderator vahidgame's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2010
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

انگلیس دیشب موقعیت زیاد داشت و درست استفاده نکرد
    راحت میشد حداقل با اختلاف دو گل بازی رو برد
    البته الانم با برد ولز و اسلواکی میشه به عنوان تیم اول صعود کرد ولی در هر صورت بازی اول مهم بود

در مورد بازی دیشب همون طور که پیش بینی کردم با سیستم 3-3-4 بازی کردیم ولی بیشتر شبیه 1-5-4 بود
    برام یکمی عجیبه اولا چرا دو تا دفاع گوشه تاتنهام فیکس بودن یعنی واکر و رز که به نظرم کلاین و برتراند از اونا بهترن
    همین طور استرلینگ که ضعیف بازی کرد باید زودتر تعویض میشد
    هاجسون کلا هافبک گوشه یا وینگر خوب دعوت نکرده و با این وضع استرلینگ به مراتب والکات بهتر بود
    وقتی دو تا مهاجم خیلی خوب مثل واردی و استوریج بازی نمی کنن دیگه مشخصه راشفورد بهش بازی نمی رسه و بهتر بود به جاش یه وینگر می اورد

حالا جالبه تعداد هافبک وسط و هافبک دفاعی ها خیلی زیاده یعنی دله علی - هندرسون - ویلشر - بارکلی یا حتی میلنر که به جز اونا اریک دیر که دفاع وسطه به عنوان هافبک دفاعی بازی می کنه و همین طور رونی هافبک وسط
    با توجه به این از بین اون 4 هافبک وسط که گفتم فقط یه دونه که دله علی هست می تونه بازی کنه!
    شاید باید یه فکری کرد و تغییر ارنجی داد چون از بین اون سه تا هافبک وسط دیگه حداقل یه دونه شون می تونن تاثیر گذار باشن مثل ویلشر که دیشب خوب بود یا هندرسون

میشه با سیستم 2-4-4 لوزی از این ترکیب استفاده کرد که البته این سیستم دیگه زیاد توی دنیا استفاده نمیشه:

هارت
    برتراند - اسمالینگ - کیهیل - کلاین
    دیر
    ویلشر ---- دله علی
    رونی
    کین - واردی

یا با همون سیستم 3-3-4 این ترکیب باز بهتره:

هارت
    برتراند - دیر - کیهل - کلاین
    هندرسون
    رونی - دله علی
    لالانا - کین - استوریج

کلا بازیکن زیاد داریم و مربی باید درست استفاده کنه
    هر چند دفاع نسبت به تیم های ملی سابق افت شدیدی داشته و اون ستاره ها رو نداریم
    یه نکته جالب هم اینه که رونی به عنوان هافبک وسط عالی بود و قبلا من هافبک نفوذی دیده بودم که خوب کار می کرد ولی به عنوان یه هافبک وسط زیاد ندیده بودم بازی کنه

4. 8 کاربر از vahidgame بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه Demba Ba's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2015

پيش فرض

این هاجسون داغونه، هیچ انتظاری از این تیم نداشته باشین. بهترین انگلیس چند سال اخیر رو با این گندکاری هاش نابود میکنه. مهاجم نوک تیم رو گذاشته کرنر بزنه !!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ویلشر که شیش ماهه مصدومه دعوت میکنه و به جای رونی هم بازی میده اونوقت درینک واتر رو نبرده. واردی رو کلا بازی نمیده!!!!!!!!!! بابا دوره این هاجسون فسیل تموم شده، یه جوون نیست بزارن مربی آخه!!!!!!!

6. 2 کاربر از Demba Ba بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Super Moderator Stream's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2007
    محل سكونت
    Wolf Trap

پيش فرض

تیم بصورت کلی خوب بود، ولی مشاهدات کلی من:

* خط دفاع به نظرم خوب هستن همین چهار تا. درسته برتراند و کلاین تقریبا در همین حد رز و واکر هستن ولی تنظیم بدنه تیم بر اساس تاتنهام فکر می کنم فکر خوبی باشه چون در بازی قبلی 5 بازیکن از 11 بازیکن اصلی تیم از تاتنهام بودن. معمولا اکثر تیم های ملی موفق پایه تیمشون رو بر اساس یک تیم باشگاهی می چینند. آلمان 2014، اسپانیا 2012-2010، ایتالیا 2006 و ...

* رونی در خط هافبک خیلی خوب بود. در بقیه مسابقات باید همین جا بازی کنه. دقیقا همون کاری رو کرد که انتظار میرفت انجام بده.

* دله علی و به خصوص لالانا واقعا خوب بودند. بازی بدون توپ لالانا چندین بار موقعیت های عالی درست کرد.

* استرلیگ و هری کین ضعیف بودند. هیچ کدوم خودشون رو در زمین پیدا نکردن. باید خیلی زودتر تعویض می شدند. استاریج و واردی هر دو روی نیمکت بودن.

* ترکیب تیم به نظرم به این شکل بود:

همین ترکیب به نظر من خوبه (حداقل از سایر آپشن ها بهتره). تعویض رونی مناسب نبود. بهتر بود به جای ویلشر، هندرسون به بازی میومد چون از نظر دفاعی بسیار بهتر هست و از نظر فیزیکی هم قوی تر و بهتر می تونست تیم رو ببنده. ویلشر تکنیکی تر هست و بیشتر برای حمله مناسب تره، و تیم در اون موقع 0-1 جلو بود در اولین بازی خودش و بهتر بود تعویض محافظه کارانه تر انجام بشه. حتی میلنر هم گزینه بهتری نسبت به ویلشر بود در اون شرایط.

فکر می کنم برای بازی بعدی بهتره استرلینگ بیرون باشه و استاریج به جاش بازی کنه چون می تونه در هر دو وینگ بازی کنه، و البته لالانا هم میتونه بیاد سمت چپ. هری کین هم اگه تا دقیقه 50-55 بازی بعدی نتونست خوب نشون بده بهتره تبدیل بشه به مهاجم دوم تیم و واردی یا استاریج (اگه در زمین نبود) بیان به جاش، و بازی سوم رو هم بدیم به یکی از همون دو تا.

8. 5 کاربر از Stream بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

کاربر فعال انجمن بازی های کامپیوتری و کنسولی Captain_America's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2014

پيش فرض

BBCPersian:
    دادستانی فرانسه می‌گوید که حدود ۱۵۰ هوادار تیم روسیه "مسئول" آغاز خشونت‌های اخیر با هواداران تیم انگلستان در فرانسه بوده‌اند و برای این کار کاملا تمرین کرده بودند.

10. 2 کاربر از Captain_America بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

ناظر فوتبال خارجی و مسابقه و سرگرمی Reza31001's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2010
    محل سكونت
    مشهد

پيش فرض

اگه هاجسون نیمه دوم رو با تعویضاش در نیاره جا داره بقیه جام رو رونی مربی بازیکن باشه هاجسون رو بفرستن خونه!

12. 5 کاربر از Reza31001 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

WorkHard / P!ayHard pcforlife's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2009
    محل سكونت
    S t r e t f o r d   E n d

پيش فرض

تبریکات... این بازی برخلاف بازی قبل تیم مقابلمون دقیقه آخر گل خورد.
    .
    شرایط جدول خصوصا برای مشخص شدن تیم سه تیم برتر خیلی پیچیدس، ولی مشخصا ما با یک تساوی هم در بازی بعد صعود میکنیم.

14. 5 کاربر از pcforlife بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Moderator vahidgame's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2010
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

هر چند هاجسون اشتباه کرد با همون ترکیب بازی قبلی تیمو فرستاد ولی در هر صورت با گل واردی و استوریج بردیم
    گلی هم که هارت خود به خاطر اشتباه خودش بود وگرنه ضربه کاشته معمولی بودش
    ولز کاملا دفاعی بود و سخت میشد بهش گل زد و در کل تیم بد نبود
    هر چند باید تغییراتی توی ترکیب صورت بگیره...

تیم بصورت کلی خوب بود، ولی مشاهدات کلی من:

* خط دفاع به نظرم خوب هستن همین چهار تا. درسته برتراند و کلاین تقریبا در همین حد رز و واکر هستن ولی تنظیم بدنه تیم بر اساس تاتنهام فکر می کنم فکر خوبی باشه چون در بازی قبلی 5 بازیکن از 11 بازیکن اصلی تیم از تاتنهام بودن. معمولا اکثر تیم های ملی موفق پایه تیمشون رو بر اساس یک تیم باشگاهی می چینند. آلمان 2014، اسپانیا 2012-2010، ایتالیا 2006 و ...

* رونی در خط هافبک خیلی خوب بود. در بقیه مسابقات باید همین جا بازی کنه. دقیقا همون کاری رو کرد که انتظار میرفت انجام بده.

* دله علی و به خصوص لالانا واقعا خوب بودند. بازی بدون توپ لالانا چندین بار موقعیت های عالی درست کرد.

* استرلیگ و هری کین ضعیف بودند. هیچ کدوم خودشون رو در زمین پیدا نکردن. باید خیلی زودتر تعویض می شدند. استاریج و واردی هر دو روی نیمکت بودن.

* ترکیب تیم به نظرم به این شکل بود:

همین ترکیب به نظر من خوبه (حداقل از سایر آپشن ها بهتره). تعویض رونی مناسب نبود. بهتر بود به جای ویلشر، هندرسون به بازی میومد چون از نظر دفاعی بسیار بهتر هست و از نظر فیزیکی هم قوی تر و بهتر می تونست تیم رو ببنده. ویلشر تکنیکی تر هست و بیشتر برای حمله مناسب تره، و تیم در اون موقع 0-1 جلو بود در اولین بازی خودش و بهتر بود تعویض محافظه کارانه تر انجام بشه. حتی میلنر هم گزینه بهتری نسبت به ویلشر بود در اون شرایط.

فکر می کنم برای بازی بعدی بهتره استرلینگ بیرون باشه و استاریج به جاش بازی کنه چون می تونه در هر دو وینگ بازی کنه، و البته لالانا هم میتونه بیاد سمت چپ. هری کین هم اگه تا دقیقه 50-55 بازی بعدی نتونست خوب نشون بده بهتره تبدیل بشه به مهاجم دوم تیم و واردی یا استاریج (اگه در زمین نبود) بیان به جاش، و بازی سوم رو هم بدیم به یکی از همون دو تا.
    با توجه به بازی امروز دیگه مشخصه همین ترکیب خوب نیست
    اولا استرلینگ که مسلما باید بیرون باشه و هر بازیکنی از جمله استوریج از اون موثرترن
    توی هافبک دله علی اصلا در حد انتظار نبوده و جا داره ویلشر یا هدرسون جای اون بازی کنن
    واکر هم فقط دوندگی داره و مفید نبوده و عجیبه چرا خیلی از حمله ها رو اون طراحی می کرد

در کل بازم میگم هاجسون بازیکن خوب در اختیار داره و باید درست ازشون استفاده کنه
    مثل بازی امروز حتی هری کین هم خوب نبود باید تعویض بشه
    البته این نکته هم باید در نظر گرفت که هری کین براش اصلا موقعیتی درست نکردن که موثر باشه

16. 5 کاربر از vahidgame بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

کـاربـر بـاسـابـقـه Alireza.M67's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2006
    محل سكونت
    من مال یه دنیای کوچیکم

پيش فرض

کلهم اجمعین با وحید موافقم.
    الآن تیم به شرایطی رسیده که ذخیره ها از اصلی ها بهترن.
    استوریج رشفورد واردی بهتر از کین لالانا استرلینگ جواب میده.

18. 3 کاربر از Alireza.M67 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

در آغاز فعالیت boobeger's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2015

پيش فرض

کاش از بازی بعدی واردی فیکس باشه. از بین استوریچ و کین هم استوریج مناسب تره. کین هم تعویضی بیاد تو تا خودش رو ثابت بکنه و بیاد جزو ترکیب اصلی.

20. 2 کاربر از boobeger بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

صفحه 6 از 13 اولاول ... 2345678910 ... آخرآخر

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •