تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

مشاهده نتيجه نظر خواهي: آیا شما ورزش بدنسازی و پرورش اندام کار میکنید؟

راي دهنده
412. شما نمي توانيد در اين راي گيري راي بدهيد
  • بله

301 73.06%
  • خیر

111 26.94%
صفحه 6 از 221 اولاول ... 23456789101656106 ... آخرآخر
نمايش نتايج 51 به 60 از 2203

نام تاپيک: ◄◄ تاپـیـک جامــع بدنـسـازی و پرورش انـدام ►►

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    May 2006

1

نقل قول نوشته شده توسط lahij_web
    عزيزم براي كاهش وزن اول از همه بايد كم كردن 453/0 گرم يا حدود 5/0 كيلو در هفته رو به عنوان هدفت قرار بدي .
    تمرين 30 % و تغذيه و رژيم غذايي به همراه تمرينات هوازي نقش اصلي رو تو كاهش وزن ايفا ميكنه .
    بايد وعده هاي غذاييت رو به وعده هاي بالا ( 5 يا 6 وعده ) كم حجم تقسيم كني .
    تمرين هوازي اينتروال هم ميتونه كمك زيادي به آب شدن چربي ها و سوختنشون بكنه به اين صورت كه يه مسافت 1 كيلومتري رو در نظر بگير و به مسير هاي مختلف تقسيمش كن . بعد حدود 200 يا 300 متر رو با سرعت متوسط ميدوي و بعد با يه استارت انفجاري 100 متر رو گلوله ميكني ! بعد دوباره همون مسافت قبلي رو با سرعت متوسط .. تا اينكه 5 يا 6 دور اين كار تكرار شد تمرينت با بازدهي كامل تموم شده . من خودم آزمايشش كردم و هم رو من هم خيلي ديگه از هم تيمي هام نتيجه داده .
    تمريناتت رو هم بايد براي كل قسمت هاي بدن انجام بدي كه اينجا ديگه بايد يه مربي آگاه به علم بدنسازي بهت برنامه بده .
    براي غذا خوردنت هم صبحت رو حتما با صبحانه آغاز كن كه سعي كن از كربوهيدرات هاي پيچيده و پروتئين تشكيل شده باشه كه بدنت اول صبحي بتونه ذخاير گليكوژنش رو پر كنه و براي سوخت سراغ عضلاتت نره .
    مصرف كربوهيدرات هاي پيچيده رو از ساعت 5 عصر به بعد قطع كن و سعي كن از كربوهيدرات ها 60% پروتئين 30% و 10% هم چربي هاي سالم رو استفاده كني.
    مصرف چربي سوز رو هم انصافا توصيه نميكنم . چون خودم ديدم نتايج حيرت انگيزي نميده .
    هم زنادرين هم هيدروكسي كات و امثال كاتس دو و فت برنر رو هم ديدم كه مصرف كردن و نتيجه نگرفتن . ولي اين بين هيدروكسي كات رو ميشه معتبر و كاري دونست .
    درباره چربي هاي باسن و شكمت هم اينو بدون كه چيزي به نام چربي سوزي موضعي وجود نداره . ولي با سوخت و ساز بالاي كل بدنت با تمرينات هوازي و با وزنه زود زود ميتوني يه باسن خوش فرم و شكمي خوش فرم تر داشته باشي. چيزي برازنده كل عضلات بدنت ! كوهنوردي روي عضلات باسن و شكم خيلي تاثير داره . ازش غافل نشو .
    موفق باشي . سوال ديگري هم داشتي كه من ميتونستم كمكت كنم هستم خدمتت.
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
    مرسي
    به توصيه شما دور چربي سوزها را يك خط قرمز كشيدم چيزي را كه از دست نميدم و براي رژيم هم از راهنمايي هاي شما استفاده مي كنم تا دوباره مثل دفعه قبل
    وبلاگ پرمجتوايي داشتي اميدوارم هر روز پربارتر بشه

آخر فروم باز lahij_web's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2005
    محل سكونت
    زير خروارها خاك ...

پيش فرض

نقل قول نوشته شده توسط mansour_ir2000
    مرسي
    به توصيه شما دور چربي سوزها را يك خط قرمز كشيدم چيزي را كه از دست نميدم و براي رژيم هم از راهنمايي هاي شما استفاده مي كنم تا دوباره مثل دفعه قبل
    وبلاگ پرمجتوايي داشتي اميدوارم هر روز پربارتر بشه
    اميدوارم موفق باشي . دفعه بهد كه اومدم برا افزايش حجم و قدرتت سوال بپرسي !

اگه نباشه جاش خالی می مونه Aamoo's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2006
    محل سكونت
    سرزمینی با ثروت بیکران،غرق در فقر

پيش فرض

سلام
    ميخواستم بدونم اين نوشابه هاي انرژي زايي كه تو بازار پيدا ميشه ( مخصوصا انواع خارجيش) خوردنشون ضرري هم داره؟
    متشكرم

پروفشنال Admiral's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2006

پيش فرض

سلام

من می خواستم اگه ممکنه منو راهنمایی کنید.

من 22 سالمه و با حدود 182 سانت قد فقط 64 کیلو وزن دارم.

دو سه هفته هست که باشگاه بدنسازی میرم و حدود 5/1 کیلو اضافه کردم.(قبلاً نزدیک 63 کیلو بودم)

یکی از دوستام برای افزایش وزن و عضله از مسئول باشگاه کراتین و یکسری قرص گرفت که مارکش رو الان نمیدونم ولی می پرسم و اینجا میگم.

میخواستم بدونم کراتین برای من هم مفیده ؟

یه سوال خارج از بحث هم داشتم : برای من تمرین با وزنه سنگین و تعداد کمتر در هر ست بهتره یا تمرینت با وزنه ی کم و تعداد بیشتر در هر ست ؟

خیلی ممنون

تاريخ عضويت
    Jun 2005
    محل سكونت
    زير خروارها خاك ...

پيش فرض

نقل قول نوشته شده توسط Aamoo
    سلام
    ميخواستم بدونم اين نوشابه هاي انرژي زايي كه تو بازار پيدا ميشه ( مخصوصا انواع خارجيش) خوردنشون ضرري هم داره؟
    متشكرم
    اين نوشابه هايي كه ميگي فقط با مقدار كربوهيدرات ساده يا مواد قندي يا همون گلوكزي كه داره باعث ميشه قند خون بالا بره و يه احساس كاذب انرژي بهت دست بده در حالي كه با يه تغذيه درست قبل از تمرين هم ميشه اين وضعيت رو بهتر كرد . مثلا براي افزايش كارايي حين تمرين پيشنهاد ميشه 3 ساعت قبل از تمرين از يه وعده غذايي شامل 60% كربوهيدرات و 30% پروتئين استفاده كرد . مثل يك يا دو عدد سيب زميني به همراه مقداري مرغ يا تخم مرغ . البته ميشه 2 ساعت قبل تمرين هم از خرما و عسل يا موز استفاده كرد كه باعث ميشه سوخت و ساز بدن بالا بره و دخاير گليكوژن براي تمرين پر باشه .
    ======
    در مجموع خوردن همچين نوشابه هايي ضرر كه نميشه گفت داره ولي خب فايده اي هم براي بدن نداره . چون ميشه خيلي خيلي بهتر تغذيه رو كامل كرد كه نيازي به اين نباشه !

تاريخ عضويت
    Jun 2005
    محل سكونت
    زير خروارها خاك ...

پيش فرض

نقل قول نوشته شده توسط Admiral
    سلام

من 22 سالمه و با حدود 182 سانت قد فقط 64 کیلو وزن دارم.

دو سه هفته هست که باشگاه بدنسازی میرم و حدود 5/1 کیلو اضافه کردم.(قبلاً نزدیک 63 کیلو بودم)

یکی از دوستام برای افزایش وزن و عضله از مسئول باشگاه کراتین و یکسری قرص گرفت که مارکش رو الان نمیدونم ولی می پرسم و اینجا میگم.

میخواستم بدونم کراتین برای من هم مفیده ؟

یه سوال خارج از بحث هم داشتم : برای من تمرین با وزنه سنگین و تعداد کمتر در هر ست بهتره یا تمرینت با وزنه ی کم و تعداد بیشتر در هر ست ؟
    خیلی ممنون
    دوست خوبم . شما بايد براي افزايش وزنت تلاش كني. بايد لااقل 80 كيلو وزنت باشه . كه اين هم نشدني نيست .
    براي فهميدن اينكه تمرين چه اندازه برات مفيد واقع شده و راهكار هاي جديد حدود 1 ماه بايد از تمرينت بگذره . شما كه الا 2 3 هفته ميري / اين رو هم بدون كه اوايل تمرين بدنت خيلي عالي جواب ميده چون دچار يه نوع شوك شده و بعد از ماه اول به بعد مهمه كه چطور تمرين كني . زير نظر مربي و با انجام شكل درست حركات .
    براي مصرف كراتين بهت پيشنهاد ميكنم 1 سال درست و اصولي تمرين كني با تغذيه مناسب كه [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] بعد از 1 سال ميتوني براي يه جهش خودتو آماده كني و از كراتين استفاده كني . البته اگر نياز بود !
    از قرص هم صحبت نكن كه 99% جزو استروئي ها بوده كه پيشنهاد داده! البته اگه مولتي ويتامين نباشن يا آمينو و از اين چيزا . خلاصه مواظب باش فريب توجيه هاي الكي اين دست آدم ها رو نخوري .
    =======
    براي تمرين هم بهت پيشنهاد ميكنم كه فعلا براي تحريك به رشد و حجم گرفتن حركات پايه پاورليفتينگ مثل اسكوات و ليفت و پرس رو به استثناي ليفت در برنامت جا بدي و از حركات پايه اي استفاده كني. مثل سرشانه هالتر از جلو و زير بغل هالتر خم . بارفيكس و پرس سينه و جلوبازو هالتر . محدوده حركات هم بين 8 تا 10 تكرار در 3 ست حفظ كن .
    خوب استراحت كن و خوب بخور . 6 وعده در حجم هاي كم .
    براي افزايش وزن بهتر اين رو درست كن و بخور خودم جواب گرفتم در افزايش قدرت و حجم موثره :
    2 ليوان شير + 4 قاشق شير خشك + نصف ليوان ماست + 1 عدد موز + نصف استكان سويا آجيلي سابيده شده
    يه بار بعد از تمرين يه بار قبل از خواب .
    فعلا همين ها كافيه !
    موفق باشي .

پروفشنال my_consort_is_my_life's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2006

پيش فرض

اقا من يه مدتي بدنسازي مي رفتم
    فقط اينو بگم كه 1هفته كراتين مصرف كردم اما وقتي مي خوردم شب ها اصلا خوابم نمي برد وبدنم داغ مي شد وانگاري كه تب داشتم وخلاصه مادرم بهم گفت فلاني مديون مني اگه بخوري .ماهم گذاشتيم كنار ديگه
    اما يه نصيحت برادرانه واونم اينكه دنبال اين مسايل نريد بذاريد بدنتون در آينده سالم بمونه
    موفق باشيد

پروفشنال Admiral's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2006

پيش فرض

خیلی ممنون از راهنمایی های شما دوستان عزیز

براي افزايش وزن بهتر اين رو درست كن و بخور خودم جواب گرفتم در افزايش قدرت و حجم موثره :
    2 ليوان شير + 4 قاشق شير خشك + نصف ليوان ماست + 1 عدد موز + نصف استكان سويا آجيلي سابيده شده
    يه بار بعد از تمرين يه بار قبل از خواب .
    منظور شما اینه که همه ی اینها رو مخلوط کنم و بخورم ؟!!

هر بار چقدر از این معجون بخورم ؟

من سه روز در هفته و ساعات 6 تا 8 تمرین میکنم.فاصله ی زمانی برای مصرف معجون کم نیست ؟

فقط اينو بگم كه 1هفته كراتين مصرف كردم اما وقتي مي خوردم شب ها اصلا خوابم نمي برد وبدنم داغ مي شد وانگاري كه تب داشتم
    از توصیه دلسوزانه شما هم ممنونم دوست عزیز

در كل بايد بگم اگر ميخواهيد وارد اين رشته شويد و موفق شويد ميبايست علمي اين ورزش را دنبال كنيد .
    مجلات و روزنامه هاي مربوط به اين رشته را تهيه كمنيد و بخوانيد . مجله دانش و ورزش خيلي ميتونه به شما كمك كنه.
    روزنامه بشير هم تا كمي !
    حتماً به توصیه های شما عمل میکنم.

موفق باشید

تاريخ عضويت
    Jun 2005
    محل سكونت
    زير خروارها خاك ...

پيش فرض

نقل قول نوشته شده توسط i_always_victory
    فقط اينو بگم كه 1هفته كراتين مصرف كردم اما وقتي مي خوردم شب ها اصلا خوابم نمي برد وبدنم داغ مي شد وانگاري كه تب داشتم وخلاصه مادرم بهم گفت فلاني مديون مني اگه بخوري .ماهم گذاشتيم كنار ديگه
    اما يه نصيحت برادرانه واونم اينكه دنبال اين مسايل نريد بذاريد بدنتون در آينده سالم بمونه
    موفق باشيد
    ببين عزيزم . كراتين هيچ ضرري براي بدن نداره بلكه فوايد زيادي حتي براي غير ورزشكارا داره ! ورزشكاراش كه ديگه جاي خودش ... توضيح فوايد كراتين در اين وقال نميگنجه ! و اين عوارضي كه ميگي ممكنه از چيزي غير از كراتين بوده باشه .
    2 حالت ميتونه درباره تو صدق كنه :
    اول اينكه كراتين رو درست مصرف نكردي و دوم اينكه تقلبي بهت دادن كه احتمال دومي فراوون تره !
    كراتين ماده ايه كه در هر چندين كيلو از گوشت قرمز به مقدار خيلي كم وجود داره پس عاقلانه نيست كه كراتين مورد نياز بدن رو از گوشت قرمز تهيه كنيم . شما كه اين انتظار رو نداري ؟!

تاريخ عضويت
    Jun 2005
    محل سكونت
    زير خروارها خاك ...

پيش فرض

نقل قول نوشته شده توسط Admiral
    خیلی ممنون از راهنمایی های شما دوستان عزیز

منظور شما اینه که همه ی اینها رو مخلوط کنم و بخورم ؟!!

هر بار چقدر از این معجون بخورم ؟

من سه روز در هفته و ساعات 6 تا 8 تمرین میکنم.فاصله ی زمانی برای مصرف معجون کم نیست ؟

دوست خوبم .. شما 3 روز در هفته تمرين ميكني و اين ميشه گفت تقريبا براي شما ايده آله .
    فقط ... مدت تمرينت زياده ... من كه پاورليفترم 2 ساعت تمرين نميكنم ! شما كه ديگه بايد 50 دقيقه اي تموم كني تمرينت رو . تمرين با شدت بالا و فشرده با حداكثر تمركز روي حركات .
    آره . همه رو تو مخلوط كن با هم مخلوط كن . 2 قاشق عسل هم بهش اضافه كن كه بتوني بعد از تمرين قند مناسب رو به بدنت برسوني .
    اين رو بايد در فاصله بلافاصله بعد تمرين تا 40 دقيقه بعد به بدنت برسوني .
    بعد از 2 ساعت يه شام با كيفيت هم بخوري .
    قبل از خواب هم ميتوني مصرف كني . يا ساعت 10 صبح به عنوان ميان وعده . ديگه انتخاب با خودته .
    موفق باشي داداش .
    =============
    ( ضمنا امين جان روزنامه بشير كيفيت چنداني نداره . زياد موافق نيستم باهاش . تجربه افراد خيلي ميتونه براي يه مبتدي ارزشمند تر باشه )

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •