تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 6 از 394 اولاول ... 23456789101656106 ... آخرآخر
نمايش نتايج 51 به 60 از 3934

نام تاپيک: راهنمایی برای خرید دستگاهای ضبط و پخش قابل حمل

کاربر فعال MP3 Player sastwhc's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2006

پيش فرض

خب اگه اینطوریه ، D2 از cowon خیلی واسه شما خوبه ... line in داره و خوبه ... رادیو هم داره و ازش میشه ضبط کرد ... حافظه هم که 2 گیگ به بالاس ؛ تازه کارت حافظه هم که می خوره ... کیفیت پخشش هم که فوق العاده اس ..
    سلام
    راستش این مدت اینقدر نقد مثبت در مورد ZENو کلا Creative خوندم که گفتم اگه مدلی دارع که Lineinداشته باشه اونو هم ببینم.در ضمن میتونم صبر کنم تا یه دونه از ZEN X-Fiبرام از دبی بخرند.(اگه اونجا پیدا بشه)

و از طرف دیگه در مورد COWON D2از یکی از دوستان که سوال کردیم انگار نشد جواب بده و روزی هم که من رفتم پایتخت جایی نبود مدل تست D2 داشته باشه.اگه کسی D2داره ممنون میشم کمک کنه!یا اگه آقای aria irani شما کجا تست کردی؟

حـــــرفـه ای seymour's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2006
    محل سكونت
    Tehran

پيش فرض

امرز دوباره پایتخت رفتم
    cowon d2 معرکه بود قیمت 190 تومن. 2.4 اینچ ال سی دی کیفیت بالای ظبط صدا وپخش صدا و تصویر و سبکی وزن.
    e100 رو هم تست کردم منو اصلیش گرافیکال بود با بک گراند طوسی و منوهای فرعی همین بک گراند با نوشته های متنی. ولی دستگاه خوبی به نظر میرسه و بیشتر شبیه گوشی موبایله تا mp4 player. ال سی دیش هم نویز داره یعنی خطوطی افقی از بالا به پایین صفحه حرکت می کنه. تو cowond2 چنین چیزی ندیدم شاید نداشته یا اید من زیاد دقت نکردم که متوجه ش بشم.
    قیمت e100 رو 128 گرفتم.
    creative zen هم تست کردم اون همین نویز ال سی رو داشت ولی منوهاش قشنگتر بود یه بک گراند قرمز رنگ داشت.ولی کیفیت ضبط صداش رو تست کردم یه هدفون زدیم بهش و گوش دادم صدای خودم و فروشنده رو که ضبط شده بود خیلی ضعیف بود نسبت به صدای ضبط شده cowon d2 که تو مغازه قبلی تست کردم. تازه مغازهای که cowon d2 خیلی شلوغ بود ولی کریتیو تو مغازش خلوت بود. حالا ممکنه از هدفونه هم بوده باشه چون اینطوری هم نمیشه قضاوت کرد چون هدفون کریتیوه روش مارک کریتیو نخروده بود و از این لو لهای ها نبود دم دستی یارو برداشت و زد که تست کنه.
    مورد بعدی اینکه وقتی فیلمی که تو خود کریتیو برای تبلیغ مدلهاش بود رو تست کردم مثلا فیلم تبلیغی کریتیو زن رو که پلی کردم دیدم کیفیتش مثل فیلمهای کیفیت پایینی هست که تو موبایلها میگیرن 3gp وبعضی از قسمتها تو فیلم ماته و یکم می گزره دوباره صاف میشه و صاف و شفاف و پشت سرهم که عالی پخش بکنه نبود. آیا واقعا کفیت پخش فیلمهای کریتیو زن در همین حد هست یا نه کیفیت پخش فیلماش بالاتر هست و باید فیلمهای با کیفیت بالاتری درش قرار داد و اون فیلمهای تبلیغی خودشون کیفیت بالایی نداشتن.

مارک aptech هم بود که فروشندش می گفت ساخت آلمان هست. از 75 شروع میشه به بالا یه مدل هم داشت 130 تومن که دوربین دو مگاپیکسلی هم داشت با صفحه 2.4 اینچ و شبیه ایپاد نانو بود
    در ضمن ipod nano 8 گیگ مربعی شکل 210 تومن و مدل زشت-از نظر من- و مستطیلی شکل 4 گیگش 140 تومن.

نظرتون دوستان گلم و شما سیمور جان درمورد این موارد چیه مخصوصا پخش فیلم کریتیو زن
    در مورد D2 : مطمئنا یکی از 2-3 گزینه برتر در دامنه مدلهای متوسطه ... از نظر ضبط هم همینطور ..

در مورد aptech : بی خیال ؛ مارک معتبری نیست ... به حرف فروشنده هم به هیچ وجه اعتماد نکن ... حتی اگه پسرعموت باشه ...

اون نانوی مربعی شکل ، نسل سومه .. اون مستطیلی ، نسل دوم ...

در مورد پخش فیلم zen : والا من نمی دونم اون فیلم چه شرایطی داشته .. اما بهرحال توی ریویوهای معتبر ، شدیدا تعریف شده از تصویرش :

از پاکت تیبل :
    is vibrant and colorful, making videos an absolute pleasure to watch
    از ABI :
    The 16.7 million color screen looks great, as does the video played back on it
    از cnet
    the Zen's screen is fabulous. Photos look vibrant and bright, with excellent color saturation and good detail. Videos are similarly impressive--clear and bright with no noticeable pixilation (though we did notice the occasional blurring around some sharp edges)--and the viewing angle from side to side is excellent
    از لپ تاپ ماگازین :
    Our video looked pretty good on the Zen; colors were sharp, and the footage played back smoothly. When we played the same Dane Cook clip on the nano, it looked crisper and a tad brighter but too small.
    فقط تعریف کردند ... و مورد انتقادی خاصی مطرح نشده ... بجز یه مورد که اون هم یه چیز معموله و بقیه مارک ها هم مستثنی نیستن

ضمنا ، ممنون از قیمت هایی که گزارش می کنی ... واقعا بدرد بخور هستن ...
    در ضمن psp پورتابل هم 200 تومن! فکر می کردم بیشتر از این فقیمتها باشه .صفحش چند اینچه. بعد اینکه خیلی بزرگه وضبط نداره یگه فقط بدرد گیم میخوره درسته یا نه نرمافزار هم روش سوار میشه کرد برای دیدن فیلم و تکست و .....
    psp رو طبیعتا واسه بازی در نظر گرفتن .. ولی خوراک فیلم دیدنه ... و ضمنا کیفت صوتی بسیار خوبی هم داره ... نتیجه اینکه هم بله و هم نه ... بستگی داره به کاربردت ... واسه یه نفر که استفاده اصلی اش بازیه ، اما می خواد فیلم هم ببینه و موسیقی هم گوش کنه ، خیلی خوبه ...

حـــــرفـه ای seymour's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2006
    محل سكونت
    Tehran

پيش فرض

سلام
    راستش این مدت اینقدر نقد مثبت در مورد ZENو کلا Creative خوندم که گفتم اگه مدلی دارع که Lineinداشته باشه اونو هم ببینم.در ضمن میتونم صبر کنم تا یه دونه از ZEN X-Fiبرام از دبی بخرند.(اگه اونجا پیدا بشه)

و از طرف دیگه در مورد COWON D2از یکی از دوستان که سوال کردیم انگار نشد جواب بده و روزی هم که من رفتم پایتخت جایی نبود مدل تست D2 داشته باشه.اگه کسی D2داره ممنون میشم کمک کنه!یا اگه آقای aria irani شما کجا تست کردی؟
    قابلیت Line in جزو قابلیت های مرسوم در کارای creative بود و اکثر مدلهای اصلی اینو دارن و داشتن ... نمی دونم چرا توی zen پیاده نشد ... (احتمالا همون بحث کاهش قیمت به قصد رقابت مطرح بوده)

مثلا از نظر کیفیت ضبط و Line in ، مدل zen v plus جزو بهترین های کریتیتو هستش .. بخصوص Line in ... از نظر کیفیت صدا هم جزو بهترین های دنیا بوده این یکی دو ساله ... اما پخش تصویر ، جزو قابلیت های جانبی اشه و چندان جالب نیست ...
    //

من خودم هم کنجکاوم ببینم آریا جان کجا میره واسه تست ...

پروفشنال aria irani's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2006

پيش فرض

درود به بروبچ عزیز تو مجتمع پایتخت من 2 الی 3 تا مغازه که رفتم گفتم باید تست کنم طرف سه سوته مدلهای که باز داشت رو آورد. کریتیو طبقه اول و بقیه دوم برید پیدا میکنید تو ویترینشون هم مدلها هست.

تاريخ عضويت
    Jul 2006

پيش فرض

در ضمن به نظرم کیفیت ضبط کریتیو زن دربرابر ضبط cowon نمره 50 در باربر 100 رو میاره. شاید هم موقع تست کریتیو فروشنده هدفون خود کریتیو رو متصل بهش نکرده بود چون از این لولها ها نبود.
    ولی کریتیو منوهاش خیلی قشنگتر از e100 هست منتها e100 امکانتش فول هست ولی ال سی دیش از بغل کم رنگ می شه. تو ویدیو یو تیوب طرف داشت تست میکرد.

داش سیمور خواهش میکنم یه چندتا قیمت گرفتم گفتم بزارم تو نت بقیه ملت هم بدردشون بخوره . وانتخاب خوبی بتونن بکنن.

حـــــرفـه ای Soda's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2005
    محل سكونت
    EB FE

پيش فرض

منم رفتم D2 گرفتم

سوالم اینه که :

من ضبط ماشینم Dvd خور هست
    آیا میشه D2 رو به بلنگو های ماشینم وصل کنم ؟

کاربر فعال MP3 Player sastwhc's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2006

پيش فرض

منم رفتم D2 گرفتم

سوالم اینه که :

من ضبط ماشینم Dvd خور هست
    آیا میشه D2 رو به بلنگو های ماشینم وصل کنم ؟
    بله مدولاتور اف ام بگیرید.

آقای مدیر "سودا خان"
    به سوالات من هم اگه پاسخ بدید ممنون میشم:

سلام
    دوست عزیز من میخوام یه D2بخرم ولی قبل از خرید میخوام چند تا مطلب رو ازت بپرسم چون انگار شما داری.

1- اگر روی یک فایل صدای در حال پخش مثلا موسیقی pause بگیری چه اتفاقی می افته؟ظرف چند ثانیه خاموش میشه؟اگر قابل تنظیمه تا چقدر میشه تنظیمش کرد؟اگر خاموش شد و دوباره روشنش کردی روی همون ثانیه که خاموش شده میاد یا اول فایل؟

2-کیفیت ضبطش چطوره؟مثلا تلویزیون رو روشن کن و بلندی صدا رو در حد صحبت کردن عادی بذار و شروع کن به فاصله گرفتن از تلویزیون وهر 3 متر خودت فاصله رئ بگو و بعد حاصل کار رو وقتی کیفیت ضبط روی 64kb/sتنظیم شده برای ما بگو.

3-تا بحال mp3 player یا voice recoder داشتی؟ کیفیت ضبطش در مقایسه با اونها چطور بوده؟

4-سرعت پخش از روی SD چطوره؟ AVI فشرده(فرمت معمولی که فیلم ها رو باهاش رو اینترنت پیدا کرد) رو چطور نشون میده؟(تفاوت فرمت های مختلف)

5-هر کاری که انجام میده و مورد توجه ات بوده رو بگو لطفا

6-بنظرت چه مشکلاتی و نقطه ضعف های داره؟
    7-از همه مهمتر اگر یه فایل صوتی بزرگ مثلا 2 ساعته داشته باشی سرعت FastForwardسریع جلو رفتن در همه ثانیه ها یکسان است یا بتدریج زیاد میشه مثلا چقدر طول میکشه 2 دقیقه بزنی جلو ؟40 دقیقه چقدر طول میکشه؟

ارادتمند

حـــــرفـه ای Soda's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2005
    محل سكونت
    EB FE

پيش فرض

ممنون

ولی من برای یکی دیگه هدیه گرفتم !

خودم ندارم که این تست ها رو برات انجام بدم

تاريخ عضويت
    Jul 2006

پيش فرض

درود به شما sastwhc دوست گلم

ببینم من d2 رو تو دستم گرفتم وتستش کردم. سبکه تاچ اسکرینش خوبه. کیفیت ضبط صداش خیلی خیلی خوبه. از صدای من و فروشنده که ضبط کرده بود صدای واضحتر و قویتری داشت. ولی خوب پولش هم خوبه 190 هزار تومن ناقابل برای این وسیله زیادی گرونه اگر تو پایه 140 تومن بود منطقی بنظر می رسید. به هرحال من کهخ ودم بودجه خریدم ته تش به iriver e100 یا x20 یا کریتوی زن خودمون برسه و حاضر نیستم 190 تومن پول برای d2بدم. در مورد کیفیت ضبط صدا هم اگر صدای که ضبط میکنید با هر وسیلهای ضعیف بود با نرمافزار میزان صداش رو میشه تقویت کرد. که البته اگر نویز باهاش باشه نویز هم باش تقویت میشه که بعد مشه یه سری ----- گذاشت تا نویز رو تاحد کمی برداره.

در ضمن soda جان شما d2 رو چند خریدی و از کجا؟

تاريخ عضويت
    Jul 2006

پيش فرض

صدای که ضبط میکنید با هر وسیلهای ضعیف بود با نرمافزار میزان صداش رو میشه تقویت کرد. که البته اگر نویز باهاش باشه نویز هم باش تقویت میشه که بعد مشه یه سری ف ی ل ت ر گذاشت تا نویز رو تاحد کمی برداره.

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •