تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 6 از 12 اولاول ... 2345678910 ... آخرآخر
نمايش نتايج 51 به 60 از 119

نام تاپيک: فمنیسم چیست ؟ فمنیست کیست ؟

داره خودمونی میشه SpiralOut's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2015
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

مردانی غیر از " نرهای غالب" کسانی که اگر قراردادهای اجتماعی مثل ازدواج و تعهد وجود نداشت که زنی رو به تملک خودشون دربیارن شانس چندانی در زمینه زن ها نداشتند.
    پس شما هم RedPiller هستین.

2. این کاربر از SpiralOut بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

کاربر فعال انجمن بازی های کامپیوتری و کنسولی Captain_America's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2014

پيش فرض

خوشم اومد که نکته رو گرفتید ولی من خودم رو Alpha Male میدونم اگه بحث برچسب گذاری باشه.
    Last edited by Captain_America; 16-03-2015 at 18:58.

4. این کاربر از Captain_America بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Super Moderator Stream's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2007
    محل سكونت
    Wolf Trap

پيش فرض

مردانی غیر از " نرهای غالب" کسانی که اگر قراردادهای اجتماعی مثل ازدواج و تعهد وجود نداشت که زنی رو به تملک خودشون دربیارن شانس چندانی در زمینه زن ها نداشتند.
    خوشم اومد که نکته رو گرفتید ولی من خودم رو Alpha Male میدونم اگه بحث برچسب گذاری باشه.
    البته این درک غلط و غیرعلمی از رفتارشناسی جانوران/انسان هست که آلفا بودن رو در "عدم نیاز به قراردادهای اجتماعی برای به تملک در آوردن زن" بدونیم. آلفا بودن به موجودی گفته میشه که بیشترین دسترسی رو به منابع (یا به عبارتی از دید فرگشتی بیشترین میزان تولید مثل) رو داره. شرایط آلفا بودن در زمان های مختلف تغییر می کنه و افرادی با خصوصیت هایی که شما گفتید امروزه به هیچ وجه در بین مردان "آلفا" به حساب نمیان، چند هزار سال پیش اون افراد آلفا بودن.

همون واژه RedPiller که بکار بردند برای تفکرات شما و چیزی که شما میگین خیلی خیلی مناسب تر است چون ذهنیتی است که میگه "شیوه ای که در گذشته بوده، و افرادی که در گذشته آلفا بودن، شیوه ای است که باید باشه، و اونها افرادی است که باید آلفا باشند". شما امروزه "آلفا" نیستید، ولی دلتون میخواد طوری که شما هستین "آلفا" باشه. این رو در رفتار شما در تاپیک دون ژوان هم میشه فهمید (که اگه شما واقعیت رو درباره خودتون به زن ها بگید این شما هستید که هیچ زنی رو نمی تونید به تملک خودتون در بیارید و معتقد هستید این چیز بدی است و زن ها باید انتظاراتشون رو تغییر بدهند تا شما دوباره آلفا باشید).

6. 7 کاربر از Stream بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

کاربر فعال فلسفه A.M.D.D.E.V.I.L's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2009
    محل سكونت
    Void

پيش فرض

مفاهیم آلفامیل به نظر شما توهین آمیز نیست به جامعه ی قرن 21؟

8. 6 کاربر از A.M.D.D.E.V.I.L بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Jun 2007
    محل سكونت
    Wolf Trap

پيش فرض

مفاهیم آلفامیل به نظر شما توهین آمیز نیست به جامعه ی قرن 21؟
    بررسی قضیه به عنوان رفتارشناسی به نظر من توهین آمیز نیست، اما لقب دادن به خود (و لقب بتا و امگا دادن به سایرین، استفاده از عبارت هایی مثل "درجه دو" و قضاوت بر این اساس و ...) صد درصد توهین آمیز هست. کل نکته تمدن بشریت این بوده که از این تعاریف و ساختارها فاصله بگیریم...

10. 7 کاربر از Stream بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Dec 2014

پيش فرض

12. این کاربر از Captain_America بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Dec 2014

پيش فرض

این مصاحبه واشنگتن پست با روش وی در باره میراث فمنیسم برای مردان برای مطالعه میتونه خیلی مفید باشه، بیشتر بخاطر اینکه از یه بعد دیگه به فمنیسم پرداخته شده.
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
    مخصوصا قسمتی که روش وی میگه: "فمنیسم از خودش مردان ضعیف تری به ارث گذاشته که اکثرا بحران دوجنسیتی دارند."
    Last edited by Captain_America; 13-08-2015 at 20:29.

تاريخ عضويت
    Jun 2007
    محل سكونت
    Wolf Trap

پيش فرض

این مصاحبه واشنگتن پست با روش وی در باره میراث فمنیسم برای مردان برای مطالعه میتونه خیلی مفید باشه، بیشتر بخاطر اینکه از یه بعد دیگه به فمنیسم پرداخته شده.
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
    مخصوصا قسمتی که روش وی میگه: "فمنیسم از خودش مردان ضعیف تری به ارث گذاشته که اکثرا بحران دوجنسیتی دارند."
    در لینکی که گذاشتید حرفی که زدید اصلا وجود نداره که نشون میده شما خبر رو نخوندید و این حرف ها رو دارید از خودتون در میارید و به جای اینکه برای حرفتون دلیل بیارید اونها رو نسبت میدید به سایر افراد (که اونها هم اعتبار علمی ندارند البته).

15. این کاربر از Stream بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Dec 2014

پيش فرض

در لینکی که گذاشتید حرفی که زدید اصلا وجود نداره که نشون میده شما خبر رو نخوندید و این حرف ها رو دارید از خودتون در میارید و به جای اینکه برای حرفتون دلیل بیارید اونها رو نسبت میدید به سایر افراد (که اونها هم اعتبار علمی ندارند البته).
    دو پاراگراف آخر وقتی مصاحبه گر میپرسه چه میراثی برای مردان داره. البته من نقل به مضمون کردم ازش چون جوابش خودش یه پاراگرافه.

Cotto: Feminism is a tremendously controversial subject. From your standpoint, what legacy has it left for men
    Roosh: Weaker men. The whole point of feminism is to absolve women or all responsibility for their actions while shaming or criminalizing masculinity. Women act more masculine in their pursuit of power while men are becoming unsure of which behaviors they can safely exhibit, forcing them to take on more feminine traits. In the end you’ll have an androgynous society where both sexes are unhappy because you’ve taken them far away from natural behavior that has existed among humans for hundreds of thousands of years
    Last edited by Captain_America; 14-08-2015 at 03:08.

تاريخ عضويت
    Jun 2007
    محل سكونت
    Wolf Trap

پيش فرض

دو پاراگراف آخر وقتی مصاحبه گر میپرسه چه میراثی برای مردان داره. البته من نقل به مضمون کردم ازش چون جوابش خودش یه پاراگرافه.
    بله و حرفی که شما زدید رو نزده باز هم، و اگه هم زده بود بی اهمیت بود. آیا تحقیق یا مطالعه علمی برای تایید این ادعا دارید؟

صفحه 6 از 12 اولاول ... 2345678910 ... آخرآخر

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •