تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 6 از 7 اولاول ... 234567 آخرآخر
نمايش نتايج 51 به 60 از 69

نام تاپيک: محیط داخلی خانه (نظر بدین)

ناظر انجمن توسعه و ساخت بازی Reza Azimy_RW's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2008
    محل سكونت
    بی سرزمین تر از باد

پيش فرض

من که شات ندیدم, شما بیار نشون بده. بعد بحث میکنیم.
    بحث میکنیم ؟ اصلا حرف نزن دیگه فقط برو :|

پروفشنال Hotsun's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2009
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

بحث میکنیم ؟ اصلا حرف نزن دیگه فقط برو :|
    خیلی خنده دار بود, شات هم دیدم. این 2 تا شات رو تو فتوشاپ هم میشه جمع کرد.

همچین گفتی شات من فکر کردم Battlefield 18 زدی
    Last edited by Hotsun; 10-07-2016 at 14:55.

تاريخ عضويت
    Jun 2008
    محل سكونت
    بی سرزمین تر از باد

پيش فرض

:|

جناب دلال تو یه توهینی به جامعه بازیسازی به من میخندی ؟
    در ضمن برای اطلاعات عمومی بدون بازی از بخشای مختلفی تشکیل میشه یه بخشش برنامه نویسیه که با شات و عکس نمیشه نشون داد . توی بازیهای حرفه ای هر بخش رو یه نفر به عهده میگیره گرافیک این بازی هیچ ربطی به من نداره نهایی هم نبود اینا رو جناب مهدیار جهانگیری اونموقع که شما بلد نبودی موس چیه با فلش زده . من هوش مصنوعی و ... رو تعریف کردم که اگه مو لای درزش میرفت کارو قبول نمیکردن . دارن روی بخش آنلاینش کار میکنن که بعدا منتشر بشه
    اصلا الان موضوع بحثت چیه مقایسه چاپلوسی و دلالی (دزدی) با علم بازیسازی ؟! :|

آخر فروم باز anti-military's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2010

پيش فرض

کی اینجا عقیده داره نمیشه تو Unity به گرافیکی بهتر از GTA V دست پیدا کرد؟

پروفشنال Hotsun's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2009
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

اصلا یه دونه شات اگه از کار من دیده بودی این حرفو نمیزدی

با شات و عکس نمیشه نشون داد .

خودت نمیدونی داری چی میگی همه حرفات با هم در تناقض هستن.

من هوش مصنوعی و ... رو تعریف کردم که اگه مو لای درزش میرفت کارو قبول نمیکردن .

اون بازی جنگ کاغذی که اسمش شده ارتش کاغذی که برای حمزه آزاد زده بودی رو خودم بازی کردم برنامه نویسیش هیچ چیز خاصی نبود همون حدود 9 ماه پیش به حمزه هم گفتم.

حالا به من میگی شات باید ببینی بعد حرف متناقض میزنی . فکر نکن من پشت کوه وایسادم از تو بیشتر با همکارات در ارتباطم.

این حرف های مضحک راجع به دلالی و دزدی و غیره هم به من نمیچسبه با این حرفای بیهوده هیچی رو نمیتونی ثابت کنی.

من GOTY هم بسازم میای میگی خودت نساختی، واقعاً چسبوندن این مزخرفات به دیگران کار جالبی نیست و من همچین کاری تا حالا با هیچ کس نکردم ولی تو همش داری از این کارا میکنی. خیلی زشته .
    یه بار چند وقت پیش پست های قدیمیم رو دیدم و قبول کردم خیلی تند میگفتم (هر چند سعی میکردم نقد مفید باشه ) و الان خیلی تغییر کردم که کسی از من ناراحت نشه ولی تو دقیقاً برعکس میری , تازه رسیدی به چند سال پیش من با این تفاوت که قسمت مفیدش رو هم حذف کردی فقط منفی مونده.

افرادی مثل تو توی تیم ها با در آوردن این حرفا باند بازی راه میندازن دیگه , خیلی باعث تاسف هست که خیلی از بازیسازا تو این شرایط نافرم به جای اینکه پشت هم باشن فقط دارن از هم بد میگن.
    Last edited by Hotsun; 12-07-2016 at 23:34.

تاريخ عضويت
    Jun 2008
    محل سكونت
    بی سرزمین تر از باد

پيش فرض

خودت نمیدونی داری چی میگی همه حرفات با هم در تناقض هستن.
    شما ادعا کردی این بازی که تو ساختی چند ستاره بوده و اینقدر لایک گرفته من گفتم اصلا من اینو" نـَــساختم "! فهمش اینقدر سخته ؟

اصلا بحث من بحث منه خوب یا بد نیست من بازنده

همه زحمت کشیدن به اینجا رسیدن یه عده هم دارن با زبون بازی و یه سری کلیات یاد گرفتن فقط نقش یه رابط که این وست اصلا جرئات نمیکنن شماره بالاسریشونو بدن دست صاحب کار از چیز یکی دیگه بالامیرن ادعا هم میکنن اشکال نداره خوردنی زیاد هست یکمیشم توبخور . من بهم زور اومد یه همچین کسی دربارم نظر داد خوشت بیاد یا نه .
    من خیلیا بهم گفتن کارت مفت نمیارزه ناراحت نشدم چون حده اعقل نقد کنندس یا استاده نه کسی که بخاد با پایین کشیدنت کارو تحقیر کنه خودشو بالا بکشه . تکنیکا و کارایی که تو مقدمشو حفظ کردی رو خیلیا باهاش کار میکنن .

اسم شغل شما رو هم هر چیزی بزاری در اصل همینه به صدا سیما میگی بلدم من هزار بار از این کارا کردم (با اینکه یه نمونه کار در اون زمینه از خودش نیست) پولو میگیری یکمیشو میدی یکی برات بزنه دلالیه دیگه از دزدی بدتر . دزد هم زیاد هست بودن و نبودن یکیش به حال کسی فرقی نداره ولی همین عدن که الان ایران اینه

اینم جواب بقیه نقل قولت که ارزش خوندن نداره واسه خودت :
      محتوای مخفی: ج 

+

اون بازی جنگ کاغذی که اسمش شده ارتش کاغذی که برای حمزه آزاد زده بودی رو خودم بازی کردم برنامه نویسیش هیچ چیز خاصی نبود همون حدود 9 ماه پیش به حمزه هم گفتم.
    من که گفتم حرف تو رو اصلا رسمیت نمیشناسم (خودم تنها) بگو بد بوده . از این به بعد هم از بازی که خودم برنامه نویسش بودم خبر واسه من نیار خبری باشه من مطلعم .

در ضمن زیر پستای کارای من دیگه نظری نده لطفا . اگه هم بدی جواب نمیدم . تو بخش نظرات جایی که ناشر یا شرکت سازنده بازی رو منتشر کرده بگو هر کی مسئولشه شاید به سوالت رسیدگی کنه .

واسه بقیه سوالاتت دوباره به همین متن رجوع کن البته اگه واست در تناقض بود :|
    Last edited by Reza Azimy_RW; 13-07-2016 at 10:00.

پروفشنال Hotsun's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2009
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

پولو میگیری یکمیشو میدی یکی برات بزنه دلالیه دیگه از دزدی بدتر

واقعاً دوس ندارم جواب این همه دروغ گویی رو بدم , نمیدونم از کجات در میاری این همه دروغ و تهمت دَر میکنی , اینجا فقط تو داری بد میگی و میخوای من رو بکشی پایین ولی نمیتونی .

اون موقع هم که به صاحب پروژه ات نظر میدادم اصلاً نمیدونستم تو توش کاری کردی وگرنه حتی نظر هم بهش نمیدادم.

کسی هم انقدر کیفیت داشته باشه کارش دنبال این نیست من با دلالی بهش کار بدم خودش میره کارش رو پیدا میکنه.

اول گفتی جنگ کاغذی سرچ زدم به اون که عرضه شده رسیدم , بعدش گفتی این نیست تحقیق کردم فهمیدم همونی رو میگی که الان اسمش شده ارتش کاغذی. دیگه بدتر چون ارتش کاغذی رو خودم تست کردم تو گوشی واقعاً در این حد نبود که میگی :

من تو خیلی بخشا فوق حرفه ای هستم مثل برنامه نویسی بازی

تازه اگر خودت انجام داده باشی.

کسی میخواد ثابت کنه کارش در چه سطحیه نمونه کار میاره , من آوردم خیلیا خوششون اومد بعدش کار کردیم با هم یه نفر هم مثل تو پیدا شد تهمت زد , وجدان من راحته که خودم اون کار رو کردم و هر موقع کسی بخواد بیاد باهام کار کنه ترسی هم ندارم.

تو هم میخوای خودت رو ثابت کنی با حرف نمیشه که , همش میگی من فوق حرفه ای هستم بعد یه شات از بازی نشون میدی میگی برنامه نویسیش رو انجام دادم باید جایزه نوبل بدن بهت. هر موقع بازی عرضه بشه همه میبینن میفهمن فوق حرفه ای هستی یا نه.

هر کی هم اگر کارام رو دید فکر کرد خوبه کیفیتش خواست باهام کار کنه دو راه هست , یا اینکه وقت دارم تستی یکم کار میکنیم از نزدیک کیفیت کار رو ببینه و متوجه بشه من خودم انجام میدم و دلالی در کار نیست و یا اینکه میبرمش پیش کسایی که براشون کار زدم مثل دست اندر کاران همون سریال ازشون بپرسه.

همینجا هم کسانی هستن که با من کار کردن یکی از مهمتریناش که الان نزدیک به یک ساله همکاری تنگاتنگ داریم آقا احمد , اگر میدید دارم دلال بازی در میارم قطعاً ادامه نمیداد خیالتون راحت.

تاريخ عضويت
    Jun 2008
    محل سكونت
    بی سرزمین تر از باد

پيش فرض

اولا چرا بحثو عوض میکنی ؟
    تو به اشتباه بازی یکی دیگرو کار من خطاب کردی با کلی تحقیر . (بازی که مال من نبوده !) بقیشم پستای قبلیتو نگا کن / الان ببین وقتی جواب نداری چجوری از این شاخه به اون شاخه میپری

کسی میخواد ثابت کنه کارش در چه سطحیه نمونه کار میاره

آفرین نمونه کار !

نمونه کارت چیه ؟ شیدرا رو تنظیم کردن ؟

یا به قل خودت تغیر سورس یا همون Setup.ini انجین fpsCreator .
    موفق میشی البته تا روزی که وضعیت ایران اینه ولی نه موفقتر از کسی که این کارو خودش بلده . البته تعریف من از موفقیت پولِ دزدی جمع کردن نیست اشتباه نگیر معیارم مالی نیست ,اینا واسه بعضیا شخصیت میاره که لازم دارن .

من تو هر زمینه ای نمونه کار فوق قوی دارم ادعا هم میکنم کلیات رو بخام بگم تو هوش مصنوعی , مدلسازی Low Poly , رندرینگ ریل تایم , برنامه نویسی , رندرینگ اندروید , اندروید , کار گروهی , پی سی و .... . . . . به صورت فوق حرفه ای و الکترونیک و گرافیک دو بعدی هم متوسط رو به حرفه ای که البته الان شغلم نیست نمیخام دلالی کنم تا حرفه ای نشم نمیرم سراغش .

من اولین بازی که ساختم تک نفره ساختم بنیاد حمایت ازش رو با اشتیاق پذیرفت اون موقع داشتی گولی بازی میکردی تو . اصلا تو انجمن نبودی
    مطمئنا داورای اونجا هم از تو و وضعیتشون بهتره پس تایید کیفیتشون اعتبار داره .

باور کن حال کرده بودن به معنای واقعی کلمه . شاهدان عینی هم حسن فرخی و میلاد تری دی از همین انجمن + احسان که بعد تعریفشو شنید و بهمون اضافه شد . بقیه رو هم نمیشناسی
    الان اگه تونستی رزومه ورژن جدیدمو از یه جا جور کن نسخه آخری باید LastRW باشه اسمش همه ادعاها مشخصا" نام برده شده مطالعش کن . نسخه آخر یه کد آخرشه اگه پیداش کردی اون کد رو بنویس الکی لاف نزنی خوندمش .

یه چیزایی رو هم که خودت دیدی همین جگ کاغذی واست کافیه البته در مورد برنامه نویسی چیزی نمیدونی نمیتونی سطح کار رو هم تشخیص بدی قابل درکه نظر ناشیانت .
    اگه اصرار کنی بهت یه فوتبال دستی با گیم پلی روون (نه مثل اینایی که الان تو بازاره) و هوش مصنوعی قابل تنظیم(مثل جنگ کاغذی) از من هم نشونت میده اونم بررسی کن نظر تخصصیتو هم پیش خودت نگه دار

از مهمتریناش که الان نزدیک به یک ساله همکاری تنگاتنگ داریم آقا احمد
    مهمترین یا اولین ؟
    احمد که کاراش ثابت شدس قبلا هم برنامه نویس حرفه ای بوده پیشرفتشم عالی استاده الان کارای اون بدون وجود تو هم میگرفت. الان که تو اومدی که یهو اوج نگرفته .
    تو با من هم همکاری داشتی البته به قول خودت یه سری چرت و پرت میگفتی شخصیتتو نگه داشتم نگفتم لازم ندارم به درد نمیخوره آخرشم گفتی باید اسم منو میزدی به عنوان "ایده پرداز" یه بازی که 90 درصد ایدش از من بود تو هم مثه کنه چسبونده بودی خودتو بهم مثل الان به احمد . به بزرگان بچسب واست خوبه
    Last edited by Reza Azimy_RW; 14-07-2016 at 02:11.

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Aug 2014

پيش فرض

طرف 20 سال داره در یک زمینه خاصی کار میکنه نمیگه من فوق حرفه ای هستم. حالا این رضا میگه من تو هوش مصنوعی و برنامه نویسی اندروید و رندرینگ و مدلسازی و 1000 تا چیز دیگه خدای حرفه ای ها هستم . معلومه که تو همشون مبتدیه یا اکثرشونو فقط یه بار یه کلیک توشون کرده [emoji23]

Sent from my HTC One XL using Tapatalk

10. 2 کاربر از aghazadeh_hastam بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

اگه نباشه جاش خالی می مونه احمد دات's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2010
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

البته بنده شاگردم هنوز خیلی راه مونده تا استادی
    من بازی کردم بازیتو البته خیلی کوتاه رضا جان یه سری الگوریتم داشت و در کل بازی دو بعدی چیز خواستی نداشت امیدوارم هوش های بهتری بزنی و کارهای بزرگتر کار پیام رو هم از نزدیک دیدم تا جای که من شاهد بودم خودش کار میزنه مخصوصا که سیستم خوبی داره و تو مایا و یونیتی و افتر افکت مهارت داره

12. این کاربر از احمد دات بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •