تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 6 از 12 اولاول ... 2345678910 ... آخرآخر
نمايش نتايج 51 به 60 از 114

نام تاپيک: انتي ويروس كاسپرسكي بهترين انتي ويروس دنيا ( آيا اينطوره ؟‌ )

حـــــرفـه ای Cracki's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2005
    محل سكونت
    ســـــوئد

پيش فرض

من که عکس تروجان سیمولاتور رو در بالا که توسط کاسپرسکای شناسایی شده رو گذاشتم .... ندیدی :shock:

در مورد Database کاسپرسکای هم من دقیقا به گفته های آقا مهران عمل کردم و الان هم میبینید که رکورد حدود 125.396 تا است .... بهتره که اول مطالب رو قشنگ بخونی بعد نظر بدی آقای Masoud

من عکس تروجان رو که کاسپرسکای شناخت رو براتون گذاشتم ولی بازم حرف خودتون رو میزنید.... پس چطور ممکنه که حرف مهران رو که حرفه ای گفته رو بفهمید :?:

.................................................. .................................................

Mehdi_Best جان شما این قسمتی رو که در پایین عکسش رو گذاشتم باید فعال کنید که یکی برای پیدا کردن Riskware و Adware هستش و یکی هم برای پیدا کردن فایلهای ---- که هر دو قسمت رو باید فعال کنی .... ولی همونطور که مهران جان گفت ...اگر این قسمتها و بعضی دیگر از قسمتها رو فعال کنید کمی بیشتر رم رو خواهد گرفت و اگر سرعت کامپیوترتون پایینه بهتره که این قسمتها رو فعال نکنید

حـــــرفـه ای Mehdi_Best's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2005
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

آقا مسعود عزيز تعداد ويروس ها اصلا ربطي به ورژن 18 يا 20 كاسپرسكي نداره . براي من ورژن 5.0.20 هست اما تعداد حدود 118000 مي شناسه. اما همين الان كه كاري كه cracki عزيز گفت رو انجام دادم دقيقا شد 125442

در مورد تروجاني كه گفتي هم من همين الان تست كردم ديدم دقيقا مي شناسه اما پيشنهاد مي ده كه بيخيالش بشي. اما اگه بخواي پاك كني هم بدون اينكه به فايل سالمي كه داخل فايل زيپ شده هست دست بزنه فقط اون 2 تا فايل حاوي تروجان رو از بين مي بره.

تاريخ عضويت
    Jan 2005
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

cracki جان سلام
    ممنون از راهنماييت
    من مدتها تو اين فكر بودم كه چطور ممكنه تعداد ويروس ها تفاوت داشته باشه در يك آنتي ويروس. اما الان كه راهش رو گفتي و انجام دادم همه چيز برام روشن شد. ممنون. هر چند كه اين تفاوت تعداد ويروس برام مهم نبود چون برام ثابت شده كه بهترين آنتي ويروس همين كاسپرسكي هست. راستي منو مهدي صدا بزني بهتر و راحت تره تا mehdi_best!! چون مهدي رو قبلا انتخاب كرده بودند من مجبور شدم اين اسم رو انتخاب كنم!

اگه نباشه جاش خالی می مونه Masoud.ebi's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2005
    محل سكونت
    Shiraz

پيش فرض

آقای کرکی عزیز اون قسمتی که برای تشخیص ریسک وارها گفتی در ورژن 5.0.18 وجود نداره به نظر شما باید چکار کرد ؟
    آیا مجبوریم 26 مگ دانلود کنیم خیلی ظلم بخدا
    شما با ورژن5.0.20 شناسایی کردیش اگه میشه با 5.0.18 نیز شناساییش کن منظورم تروجان سیمولاتور ه
    در مورد فرمت سون-زیپ که این ویروس یاب محبوب شما شناسایی نمیکنه نظری نداری آیا تستش کردی؟
    در مورد اسکن درایوهای شبکه که نمیتونه چی ؟

آقا مهدی بیت دفندر رو اگه آپدیت کرده باشی تا ساعت 16 امروز حدود 121564 تا شناسایی کرده
    البته ورژن 8.0.200

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jan 2005
    محل سكونت
    tehran

پيش فرض

آقا مسعود...ايميلتو بده.1 ويروس زيپ ميکنم برات ميفرستم.بد خودت 7زيپش کن..اون وقت با بيت ديفندر اسکنش کن.اون وقت ميبينی که بر خلاف گفته شما بيت ديفندر نميتونه اونو تشخيص بده. :lol:

تاريخ عضويت
    Jan 2005
    محل سكونت
    Shiraz

پيش فرض

شهاب عزیز بی صبرانه منتظر ویروس شما هستم
    اینم ایمیل
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

تاريخ عضويت
    Jan 2005
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

از نتيجه اش ما رو هم خبر كن!

تاريخ عضويت
    Jan 2005
    محل سكونت
    Shiraz

پيش فرض

آقا شهاب ویروسی که فرستادی قبل از اینکه بتونم دانلودش کنم توسط ویروس یاب هات میل پی سیسیلین clean شد
    راه دیگه ای پیدا کن
    اگه نتونستی بفرستیش خودت تستش کن قبولت دارم و نتیجه رو اعلام کن
    Bye

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jan 2005
    محل سكونت
    tehran

پيش فرض

مسعود جون.پسورد رو فايل زييپ گذاشتم.دوباره برات فرستادم.حالا ميتونی تستش کنی.

تاريخ عضويت
    Jan 2005
    محل سكونت
    Shiraz

پيش فرض

شهاب جون چون روی ضمیمه فایل پسورده هات میل از ارسال نامه جلوگیری کرده راه دیگه ای پیدا کن

صفحه 6 از 12 اولاول ... 2345678910 ... آخرآخر

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •