تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 597 از 904 اولاول ... 97497547587593594595596597598599600601607647697 ... آخرآخر
نمايش نتايج 5,961 به 5,970 از 9031

نام تاپيک: عیب یابی و تعمیر خودرو

ناظر بخش فنی و تخصصی انجمن اتومبیل kasra2002's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2007

پيش فرض

سلام.
    یه چندتا سوال دارم راجع به پژو پارس سال داشبورد جدید: که با سیستم داشبورد جدیدش چجوری کار کنیم چون یه سری اطلاعات توی دفترچه برای داشبورد جدید ننوشته.
    1-تریقه تنظیم ساعت:چون تو دفتره نوشته ok رو بزنید بعد وارد منو 4 شوید و بعد با کلید r1 p1 انتخاب کنید و با دکمه c به صفحه اصل برید این تنظیمات هم برای بقیه تنظیمات به کار میره ولی مشکل اینجاس که تو دفترچه ننوشته این دکمه ها کجاس و فقط برای داشبورد قدیمیارو نوشته و رو داشبورد جدیدا اصلا همچین کلیدایی وجود نداره.
    الان بخوایم ساعت و زبان و ....... این چیزارو تنظیم کنیم چیکارش کنیم؟
    2-یکیم مشکل این رمزشه تو دفترچه نوشته چجوری رمزو عوض کنیم و نوشته هروقت برق قطع بشه برای وصل مجدد رمز میخواد خب من رمزشو تونستم عوض کنم ولی خب وقتی ماشینو خاموش میکنم به راحتی استارت میزنه پس این رمزه کاربردش چیه و چجوری فعال میشه؟
    ممنون میشم به این دوتا سوال پاسخ بدین
    دوست عزیز من پاسخ داده بودم و نمی دونم چرا پاک شده احتمالن اینترنتم مشکل پید کرده و نرسیده به دستتون
    اینکه مدل ماشینتون چیه و یعنی مالتی پلکس هست یا نه و چه مدل کامپیوتری داره و اگه م یتونید عکسی از اون بذارید تا دوستان بهتر بتونند کمک کنند
    متاسفانه این مشکل ها در کارخانه های ما فراوونه
    من به محض اینکه بتونم مدل شو پیدا کنم براتون می فرستم
    می تونید به نمایندگی مجهز مراجعه کرده و بپرسید بعضی وقتا یه دفترچه کوچک در قسمت انتظار می ذارند که درونش نوشته
    (برای پراید همچین کاتالوگی موجوده)
    صبور باشید
    ممنون

2. 2 کاربر از kasra2002 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Nov 2011

پيش فرض

مگه بنزه که عکس بزارم؟
    همین پژو پارسا دیگه منتها داشبورد جدیدش همین عکسش هم تو اینترنت با یه سرچ پیدا میشه

ناظر بخش فنی و تخصصی انجمن اتومبیل kasra2002's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2007

پيش فرض

سلام.
    یه چندتا سوال دارم راجع به پژو پارس سال داشبورد جدید: که با سیستم داشبورد جدیدش چجوری کار کنیم چون یه سری اطلاعات توی دفترچه برای داشبورد جدید ننوشته.
    1-تریقه تنظیم ساعت:چون تو دفتره نوشته ok رو بزنید بعد وارد منو 4 شوید و بعد با کلید r1 p1 انتخاب کنید و با دکمه c به صفحه اصل برید این تنظیمات هم برای بقیه تنظیمات به کار میره ولی مشکل اینجاس که تو دفترچه ننوشته این دکمه ها کجاس و فقط برای داشبورد قدیمیارو نوشته و رو داشبورد جدیدا اصلا همچین کلیدایی وجود نداره.
    2-یکیم مشکل این رمزشه تو دفترچه نوشته چجوری رمزو عوض کنیم و نوشته هروقت برق قطع بشه برای وصل مجدد رمز میخواد خب من رمزشو تونستم عوض کنم ولی خب وقتی ماشینو خاموش میکنم به راحتی استارت میزنه پس این رمزه کاربردش چیه و چجوری فعال میشه؟
    دوست گرامی
    بهترین و کم حجم برای دانلود چیزی که داشتم این بود ببینید بدردتون می خوره این دیگه همه مدل هاش رو داره و نوشته [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

مدل های بسیاری رو در این نوشته می بینید که کارشون حساب نداره تازه برای شما ممکنه یکی دیگه باشه که هنوز در این هم نیست
    Last edited by kasra2002; 14-01-2015 at 15:29.

5. 2 کاربر از kasra2002 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Nov 2009

پيش فرض

مگه بنزه که عکس بزارم؟
    همین پژو پارسا دیگه منتها داشبورد جدیدش همین عکسش هم تو اینترنت با یه سرچ پیدا میشه
    شما میخواهی پاسخ کامل بگیری. بعد حوصله نداری یک عکس بگیری؟ طلب کار هم هستی؟

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Nov 2011

پيش فرض

شما میخواهی پاسخ کامل بگیری. بعد حوصله نداری یک عکس بگیری؟ طلب کار هم هستی؟
    اولا که به جای حاضر جوابی در برخورد حاضر جواب باشین تو پاسخ افتاد؟به شماربطی نداره بچه جون.
    دوما این فایلی که دادین خرابه دانلود نمیشه آقای کسری

كاربر فعال اتومبیل، متفرقه، سبک زندگی MOHAMMAD_ASEMOONI's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2007
    محل سكونت
    زمین پهناور خدا (أرضُ اللّٰه الواسعة)

پيش فرض

سلامشستشو موتور با آب فکر نمیکنمی به درد بخوره و مشکل بجود بیارهاین اسپری هایی شستشو موتور چطورن؟ به درد بخورن؟
    سلام اگر سیم منفی باتری برداشته بشه و قسمتهای برقی و ورودیِ هوای موتور و محل گیج روغن پوشیده بشه , میشه با آب گرمِ ( ترجیحاً بافشار) و ماده ی پاک کننده , موتور رو شست
    چند سایت برای آموزش تصویری
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
    Last edited by MOHAMMAD_ASEMOONI; 14-01-2015 at 18:53.

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Jul 2009

پيش فرض

سلام اگر سیم منفی باتری برداشته بشه و قسمتهای برقی و ورودیِ هوای موتور و محل گیج روغن پوشیده بشه , میشه با آب گرمِ ( ترجیحاً بافشار) و ماده ی پاک کننده , موتور رو شست
    چند سایت برای آموزش تصویری
    ممنون ازت
    این اسپری ها چطور ی هست؟ به درد بخوره؟

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Sep 2008

پيش فرض

با سلام و خسته نباشید

اقا من ی 1سالی هست که پراید کاربراتوری سال 81 دارم
    مشکل من اینه که توی حرکت یهو احساس میکنی ماشین کم میاره و دور موتور میاد پایین تا خاموش بشه
    میزنی کنار بعد چند تا گاز خفن دور موتور رو 4 هزار ی دود وحشتناک سیاه از اگزوزش میاد بیرون
    و دو باره به حالت نرمال ماشین میرسه اگرم گاز ندی خاموش میشه بعد از اونم سخت روشن میشه
    هر از چند گاهی اینجوری میشه
    لطفا کمک کنید کلافه شدم
    هر تعمیرگاهیم بردم کاربراتو تمیز کرده ولی بازم مشکل حل نشده

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Nov 2011

پيش فرض

سلام.

پروفشنال fokahi110's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2011
    محل سكونت
    کرمانشاه

پيش فرض

سلام به دوستان عزیز فیلتر بنزین برا پراید چه مارکی خوبه بخرم و قیمتش درچه حدود هست در ضمن یه شیلنک کوچولو از اونجایی که روغن موتور تعویض میکنی یه خورده پایینتر کمی روغن پس میده نتونستم عکس پیدا کنم بزارم اون شیلنگ چیه که عوضش کنم مرسی.؟

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 2 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 2 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •