تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 591 از 645 اولاول ... 91491541581587588589590591592593594595601641 ... آخرآخر
نمايش نتايج 5,901 به 5,910 از 6449

نام تاپيک: { سخت افزار } مشکلات و سوالات جزئی درباره لپ تاپ

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Sep 2007

پيش فرض

در لپ تاپ های جدید بعد از اتمام شارژ کردن به صورت خودکار برق مستقیم میشه و باطری از مدار خارج میشه
    دروود بر شما
    می شود بفرمایید شما این نکته را از کجا دریافته اید؟

اگه نباشه جاش خالی می مونه baren's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2011
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

می شود بفرمایید شما این نکته را از کجا دریافته اید؟
    میتوناید با وسائل مربوط جریان را تست بفرمایید.از یک برق کار یا.. بپرسید و وسائلش رو بگیرید.
    البته پیشنهاد نمی کنم خودتون تست کنید چون دیگه این یک چیز ثابت شده است

3. این کاربر از baren بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Sep 2007

پيش فرض

دروود
    خوب این خوب است یا بد؟

پروفشنال siyanor's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2006
    محل سكونت
    away from home

پيش فرض

بد؟ به نظر شما اگه بعد از شارژ كامل جريان برق قطع نميشد , چى ميشد ,باطرى over charge میشه که ممکنه به باطرى و حتى لپتاپ آسيب برسونه ,,,,,

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Sep 2007

پيش فرض

خوب خود باتری دیگه از شایرج جلوگیری می کرد!
    **دوستان آیا استافده بیش از اندازه(مانند یک PC) از یم لپتاپ،ممکن است مشکلی ایجاد کند؟

داره خودمونی میشه dimoos's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2007

پيش فرض

خوب خود باتری دیگه از شایرج جلوگیری می کرد!
    **دوستان آیا استافده بیش از اندازه(مانند یک PC) از یم لپتاپ،ممکن است مشکلی ایجاد کند؟
    خوب نمیتونست جلوگیری کنه..ولتاژ شارژر 19 ولت هستش و ولتاژ باتری فول شارژ حدود 12.4 ولت...حالا اگه این ولتاژ بهش همیشه وصل باشه...تا وقتی که ولتاژ باتری برسه به 19 ولت شارژ ادامه داشت(در این حالت مواد داخلی باتری تجزیه میشد...و الفاتحه)...در حالی که سیستم شارژ لپتاپ به محض رسیدن ولتاژ باتری به 12.4 اون رو از مدار خارج میکنه...

بله عزیزم...کلن عمر وسایل الکترونیکی بستگی به....
    مدت زمان است....شرایط محیطی و فیزیکی استفاده( دما.رطوبت.ضربه......و کلان(موارد نقض گارانتی)...)
    و در آخر بستگی به اپراتور(جنابعالی)...که چه بلاهایی میتونی سرش بیاری...و یا با ناز و قربون صدقه ازش استفاده کنی.

8. 2 کاربر از dimoos بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Sep 2007

پيش فرض

دروودو
    شاید درست متوجه نشدید!منظورم این هست که اساسا در برابر Desktop ها عمر کوتاهتری دارند؟که حالا با روشن بودنش هم کمتر بشه یا خیر مثلا بیشتره؟
    من هرزمان با USB کار می کنم تو ویندوز 7،شتاب جابجایی بیشتر از 2/3 m/s نمیشه!!دقت کنید "2" یا "3" مگ بر ثانیه!
    Usb 2.0

داره خودمونی میشه dimoos's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2007

پيش فرض

دروودو
    شاید درست متوجه نشدید!منظورم این هست که اساسا در برابر Desktop ها عمر کوتاهتری دارند؟که حالا با روشن بودنش هم کمتر بشه یا خیر مثلا بیشتره؟
    من هرزمان با USB کار می کنم تو ویندوز 7،شتاب جابجایی بیشتر از 2/3 m/s نمیشه!!دقت کنید "2" یا "3" مگ بر ثانیه!
    Usb 2.0
    بله دوست عزیز..اکثر لپتاپ ها در سه سال اول یه بار به تعمیرگاه مراجعه میکنند...پس نتیجه میگیریم که لپتاپ ها نسبت به دسکتاپ...ظریف...وحساس میباشند.

من فکر میکنم شما به قوانین نیوتن علاقه دارید...یا دانشجوی مکانیک هستید.....این اصطلاحات زیاد با usb سازگاری نداره...
    ولی درکل مطمءن بشید که درایورهای usb2 رو نصب کرده باشین.این سرعت ها واسه usb1 صدق میکنه.

11. این کاربر از dimoos بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Sep 2007

پيش فرض

درووود
    MB/s درسته
    نه!همه چیز درسته نصب شده!و زمانیکه هر ابزار USb2.0 می زنم هیچ پیامی دریافت نمی کنم که مثلا این دستگاه می تونه سرعت(شتاب)بیشتری کار کرنه!!
    گاهی وقت ها،من شارجر رو وصل کردم اما نشانگر باتری،نوشته "99 % available-not charging)...چرا شارج نمیشه؟!

مدیر انجمن های هارد دیسک ata.royalfalcon's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2006
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

گاهی وقت ها،من شارجر رو وصل کردم اما نشانگر باتری،نوشته "99 % available-not charging)...چرا شارج نمیشه؟!
    اکثر لپتاپها تا زمانیکه میزان شارژ تا یک سطح معینی پایین نرسد (برای لپتاپم 95درصد) شروع به شارژ مجدد نمیکند . حتی اگر شارژر به برق وصل باشد . این برای جلوگیری از شارژ و دشارژ شدن دائم هست .

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •