تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 59 از 98 اولاول ... 94955565758596061626369 ... آخرآخر
نمايش نتايج 581 به 590 از 971

نام تاپيک: قيمت امروز قطعات و لوازم جانبي كامپيوتر + نوت بوک

حـــــرفـه ای Ship Storm's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2005
    محل سكونت
    IRAN - ALBORZ وضعیت فعلی: Intelligent Processing

پيش فرض

لیست قیمت قطعات سخت افزاری و لوازم جانبی کامپیوتر در بهمن ماه سال 1386

دوستان لیست قیمت های جدید رو آماده کرد و براتون آپلودش هم کردم عزیزانی که مایل به دریافت این لیست هستند میتوانند از طریق لینک زیر لیست قیمت ها را دانلود کنند.
    لازم به ذکر است که فایل مورد نظر در 2 سایت 4Shared و 2Shared آپلود شده اند که هرکدام را مایل بودید دریافت کنید.

دانلود کنید لیست قیمت قطعات را با فرمت DOC و حجم 138 کیلوبایت از سایت 4Shared از طریق لینک زیر :

کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
    دانلود کنید لیست قیمت قطعات را با فرمت DOC و حجم 138 کیلوبایت از سایت 2Shared از طریق لینک زیر :

کد:
    موفق باشید

آخر فروم باز sinaset's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2007
    محل سكونت
    گچساران

پيش فرض

دوست عزیز اون یک ترفند رجیستریه تاثیر زیادی نداره بی خیالش بشو

در ضمن من خودم مطلب در مورد بهینه سازی گرافیک و رم ندارم میتونی به اینجا بری فروم های مربوطشه حتما مطلب مناسب رو گیر میاری:

مونيتور و كارتهاي گرافيك :
    کد:
    هارد ديسك ، رم ، تجهيزات ذخيره سازي :
    کد:
    پیروز و موفق باشی
    سلام دوست من مممنون
    اگر وقت کردی یک سری به این تاپیک بزن
    کد:
    سیستم مخصوص گیم
    یک نفری که سیستم برای گیم می خواد

تاريخ عضويت
    Jan 2005
    محل سكونت

10

سلام دوست من مممنون
    اگر وقت کردی یک سری به این تاپیک بزن
    کد:
    سیستم مخصوص گیم
    یک نفری که سیستم برای گیم می خواد
    sinaset جان تاپیک رو دیدم دوست عزیزمون آقا امیر گل (ACTROS) جواب ایشون رو دادن اگه دیدی باز هم لازمه بگو من هم پیشنهاد بدم ولی امیر جان و دوستان راهنمایی های لازم رو کردن.

پیروز و موفق باشید

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jul 2006

پيش فرض

با سلام
    در اینجا جا داره از دوست خوبمون Ship storm بابت زحماتشون تشکر کنم و هم یک عذر خواهی . چون قبلا قول داده بودم که بهشون کمک کنم ولی چون ایشون خودشون یک استاد هستند امیدوارم که مارو ببخشید .
    من واقعا بعضی وقتها سرم شلوغ میشه و وقت نمیکنم کارهایی که خودم عاشقشم انجام بدم ولی در اینجا بهتون قول میدم که تاجایی که از دستم برسه بتونم در کنار شما به دوستان اطلاع رسانی کنم .
    الیته اگر جسارت نباشه .
    یه سوال هم داشتم اینجا میشه اگه دوستانی که قیمت قطعات رو در روز میخوان بدم یا نه ؟

موفق باشید
    Last edited by saeed hosseiny; 30-01-2008 at 21:09.

تاريخ عضويت
    Jan 2005
    محل سكونت

10

با سلام
    در اینجا جا داره از دوست خوبمون Ship storm بابت زحماتشون تشکر کنم و هم یک عذر خواهی . چون قبلا قول داده بودم که بهشون کمک کنم ولی چون ایشون خودشون یک استاد هستند امیدوارم که مارو ببخشید .
    من واقعا بعضی وقتها سرم شلوغ میشه و وقت نمیکنم کارهایی که خودم عاشقشم انجام بدم ولی در اینجا بهتون قول میدم که تاجایی که از دستم برسه بتونم در کنار شما به دوستان اطلاع رسانی کنم .
    الیته اگر جسارت نباشه .
    یه سوال هم داشتم اینجا میشه اگه دوستانی که قیمت قطعات رو در روز میخوان بدم یا نه ؟

موفق باشید
    درورد
    سلام آقا saeed گل خوب هستید قربان
    خواهش میکنم این چه حرفیه بلاخره مشکلات زیاده و ما هم نباید توقع داشته باشیم ما افتخار میکردیم در کنار شما تو این تاپیک ادامه میدادیم.

همین جا هم میشه قیمت قطعات رو داد و مشکلی نیست.
    آقا saeed شما لیستتون رو دیگه برای ما ارسال نکردید.خوشحال میشدیم از لیست شما هم استفاده میکردیم.
    پیروز و موفق باشید

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jul 2006

پيش فرض

درورد
    سلام آقا saeed گل خوب هستید قربان
    خواهش میکنم این چه حرفیه بلاخره مشکلات زیاده و ما هم نباید توقع داشته باشیم ما افتخار میکردیم در کنار شما تو این تاپیک ادامه میدادیم.

همین جا هم میشه قیمت قطعات رو داد و مشکلی نیست.
    آقا saeed شما لیستتون رو دیگه برای ما ارسال نکردید.خوشحال میشدیم از لیست شما هم استفاده میکردیم.
    پیروز و موفق باشید
    با درود
    دوست خوبم نظر لطفتونه . واقعایتش رو بگم که اکثر لیست رو کاملا نمیشه گفت بروزه . قطعات در لحظه و حتی در بعضی مواقع در 5 دقیقه قیمتهاشون تغییر میکنه و من میترسم که شرمنده همه دوستان بشم . چون واقعا به روز کردن یک لیست قیمت خیلی سخته .

ولی من یک پیشنهادی دارم البته شما استاد ما هستید . من میتونم هر کسی قیمت کالایی رو به روز خواست در اینجا هم قیمت بازار تهران براش بزارم فقط کافیه اینجا درخواست قیمت اون کالا رو کنن . البته این رو هم بگم که در قیمتها همیشه بین 1000 تا 3000 تومان میتونه خطاپیش بیاد چون توی بازار ایران همه چیز ممکنه .

من کاملا در خدمتتون هستم .

به امید حرفه ای تر شدن کاربرهای ایرانی ( البته حرفه ای هستن حرفه ای تر بشن )

موفق باشید

آخر فروم باز MaSoOd's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2004

پيش فرض

سلام و خسته نباشید خدمت دوستان فعال این تاپیک

اگه میشه لطف کنین قیمت این قطعات رو بزارین :

M.B Asus Maximus Formula
    CPU : E6750
    VGA : Asus 3870 & Club3d 3870

ممنون

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jul 2006

پيش فرض

سلام و خسته نباشید خدمت دوستان فعال این تاپیک

اگه میشه لطف کنین قیمت این قطعات رو بزارین :

M.B Asus Maximus Formula
    CPU : E6750
    VGA : Asus 3870 & Club3d 3870

ممنون
    با سلام

بین قیمتها همیشه مبلغی بین 2000 تا 5000 تومان اختلاف و نواسن بازار حساب کنید .
    دوست عزیزم قیمتهای قطعات شما در روز 11/11/1386
    M.B Asus Maximus Formula : 340000 تومان
    CPU E6750 : یه مقدار به خاطر کم شدن در بازار از قیمت 180000 تومان به قیمت 220000 تومان رسیده و احتمال میدم که در هفته آینده به دلیل واردات قیمتش به اول برگرده

VGA CLUB 3870 : آخرین قیمتش که هفته گذشته بوده و الان موجود نداره 290000 تومان
    VGA CLUB 3850 : قیمت الان 212000 تومان که فکر میکنم که موجودیشون هفته آینده تموم بشه

موفق باشید

آخر فروم باز MaSoOd's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2004

پيش فرض

ممنون از قیمت ها ولی نمیدونم چرا برد رو رایان صبا زده 312 تومن البته قبلش 325 بوود !!!

تاريخ عضويت
    Jan 2005
    محل سكونت

پيش فرض

با درود
    دوست خوبم نظر لطفتونه . واقعایتش رو بگم که اکثر لیست رو کاملا نمیشه گفت بروزه . قطعات در لحظه و حتی در بعضی مواقع در 5 دقیقه قیمتهاشون تغییر میکنه و من میترسم که شرمنده همه دوستان بشم . چون واقعا به روز کردن یک لیست قیمت خیلی سخته .

ولی من یک پیشنهادی دارم البته شما استاد ما هستید . من میتونم هر کسی قیمت کالایی رو به روز خواست در اینجا هم قیمت بازار تهران براش بزارم فقط کافیه اینجا درخواست قیمت اون کالا رو کنن . البته این رو هم بگم که در قیمتها همیشه بین 1000 تا 3000 تومان میتونه خطاپیش بیاد چون توی بازار ایران همه چیز ممکنه .

من کاملا در خدمتتون هستم .

به امید حرفه ای تر شدن کاربرهای ایرانی ( البته حرفه ای هستن حرفه ای تر بشن )

موفق باشید
    قبول دارم این حرف رو قیمت ها واقعا میشه گفت دقیقه ای تو بازار تغییر میکنه اگه ما هم لیست میذاریم علتش اینه قیمت حدودی دست دوستان باشه که هم میخواهند ارائه پیشنهاد
    بدن و هم هدف رید قطعه دارن تا حدودی با قیمت های بازار آشنا باشند ولی در کل بهترین راه همینه که دوستان اگه قطعه ای رو میخواند همین جا اعلام کنند تا قیمت دقیق اون رو
    بروز دریافت کنند.
    پیروز و موفق باشید

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •