تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 59 از 66 اولاول ... 949555657585960616263 ... آخرآخر
نمايش نتايج 581 به 590 از 656

نام تاپيک: تاپیک رفع مشکل،به روز رسانی فریمور و دیگر ایرادات و ابهامات

اگه نباشه جاش خالی می مونه shylord's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2009

پيش فرض

سلام دوستان
    چند سال پیش یکدونه mp4 leono g380 خریدم..... چند سال باهاش کارکردم که 3 سال پیش نمی دونم چه فایلی روش کپی کردم و دیگه بالا نیومد...... روش میشه ولی بالا نمی یاد
    توی این چند سال لازمش نداشتم و نرفتم درستش کنم

حالا می خواستم بینم چه جوری باید درستش کنم ؟
    حالتی مثل فلش زدن گوشی دار که بشه دوباره همه چیز رو مثل روز اول کرد ؟

متشکرم
    کسی نمی تونه راهنمایی کنه ؟

فریمورش رو نمی شه پیدا کرد ؟

اگه نباشه جاش خالی می مونه shylord's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2009

پيش فرض

درستش کردمممممممممممممممممممم

یک مدل ریست داشت که موقعی روی صفحه ی بوت می مونه می شه انجامش داد ( مثل گوشی های موبایل که بعضی هاشون می شه موقع روشن شدن ریستش کرد..... مثل سیمبین و ویندوز موبایل )
    موقعی که دار روشن می شه باید کلید عقب بردن آهنگ رو بگیری تا ریست بشه
    بعد از ریست بالا اومد

ولی [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] اینجاست که فقط توی شارژ و usb روشن می شه فکر کنم باتریش خرب شد ( چون چند سال اصلا روشن نشد )

نمی دونید که باتری این مدل گیر می یاد یا نه ؟

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Mar 2010

پيش فرض

سلام به همگی
    یه واکمن سونی مدل NW-A806 دارم ، سال 87 خریدمش ، تا پریروز هییییچ مشکلی نداشت ! شده بود قبلا که شارژش تموم بشه و حدود 2-3 ماه شارژش نکنم ولی بعدش که میزدم به شارژ مجددا شارژ می شد و مشکلی هم نداشت .
    هفته پیش آخرای شارژش بود ، بهم پیغام Low battery رو داد ، وقت نداشتم شارژش کنم ، خاموشش کردم ، این هفته اومدم شارژش کنم دیدم شارژ نمیشه ! نه با اداپتور و نه با کامپیوتر ( قبلا با هر دو شارژ می شد ) .
    به کامپیتور که وصل می کردم ، شروع می کرد به شارژ کردن و یه جورایی قفل می شد ، یعنی تا زمانی که به کامپیوتر وصل بود نمی ذاشت ازش استفاده کنی و فقط مخصوص انتقال اطلاعات بود ولی دیروز که دیدم با آداپتور شارژ نمیشه اومدم وصلش کنم به کامپیوتر ولی اصلا نمیشناسه ! ویندوز 7 پیغام میده که درایورش نصب نشده ( قبلا دروایورشو ویندوز می شناخت خودش ) . شارژ هم نمیشه ، اون صفحه ای که همیشه موقع اتصال به کامپیوتر هم نشون میداد ، نمیاد دیگه ! فقط وقتی که کابل رو به کامپیوتر می زنم ، فقط تشخیص میده که به کامپیوتر متصل شده ! همین ! از حالت استندبای در میاد ، بعد چند ثانیه هم دوباره میره تو حالت استندبای ، انگار نه انگار که به کامپیوتر یا آداپتور وصل شده .
    فرم ویر خودش ، نسخه 1.02 بود ، حدود 1.5 سال پیش آپدیت کردم به 1.03 از خود سایت سونی ! مشکلی هم نداشت ، آپدیت جدیدتری هم نیومده براش !
    آهان ، یه چیزی که یادم رفت بگم اینکه ، وقتی به شارژ می زنم ( آداپتور یا کامپیوتر ) ، تا وصل هست به برق واسه چند دقیقه برق نگه میداره ( ولی شارژ نمیشه ) ، دیدم که مشکلی نداشت ، یعنی آهنگاشو می خوند ، فیلماشو هم پخش می کرد . بعد چون دیدم مشکل داره ، گفتم بذار فرمتش کنم ( با خود دستگاه نه کامپیوتر ) فرمت هم کرد ولی چیزی عوض نشد .
    از Reset سخت افزاریش هم استفاده کردم ( بارهااااااا ) بازم هیچ تغییری نکرد .
    لطفا کمک کنید ! یعنی مشکلش چی میتونه باشه ؟
    بدم به این مراکز خدمات سونی ، می تونن درستش کنن یا بدتر میزنن داغون می کنن ؟ ( می پرسم چون هیچوقت از تعمیرات لوازم الکترونیکی توی ایران ، چیز خاصی ندیدم )
    لطفا کمک کنین .
    خیلی خیلی ممنون .

اگه نباشه جاش خالی می مونه GAMELAIN's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2009
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

سلام

WALKMAN NWZ-B143Fاین مدل

آپدیت نرم افزاری داره ؟؟؟؟؟؟

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Feb 2009

پيش فرض

سلام دوستان
    بنده چند روز پیش یه دونه از این ایپاد البته فکر کنم کپی هست فروشنده گفت حافظه یک گیگی خودش داره الان که میزنمش کامپیوتر اصلا نمیشناستش نه خودشو نه حافظشو دوستان اگه میتونن راهنمایی کنن ایا برنامه خاصی لازمه در ضمن مدلش ipod shufll هستش
    مرسی

آخر فروم باز Gregar's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2009
    محل سكونت
    The North

پيش فرض

یکی دوماه پیش یک mp3 گرفتم مدل marshal ME-656 . از همون روز اول شارژ کردنش مشکل داشت ولی یه جورایی بالاخره شارژش میکردم . کم کم دیگه الا اصلا شارژ نمیشه . یعنی علامت شارژ میاد اما حتی بعد از 1 روز هم هیچی شارژ نمیشه و میزنه باطری خالی .
    تو سایت کارخونه اش هم رفتم همچین مدلی رو نداشت . مگه میشه کارخونه اش همچین مدلی رو نزنه اما هم لیبلش و هم گارانتی شرکت روش باشه ؟ اگه میدونید مشکلش چیه بگید . اگه نه کسی نمیدونه نمایندگیش تو مشهد کجاست ؟

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Aug 2010

پيش فرض طریقه تغییر فریمور ام پی تری پلیر مارشال ME-648

من یه MP3 player مارشال مدل ME-648 دارم،خواستم بدونم چطوری میشه که فریمورش رو تعویض کرد؟چه نرم افزاری نیاز داره؟
    یه مشکلی واسش پیش اومد که دادم یه جایی فریمورش رو تعویض کردن الان دیگه وقتی روشن میکنم آرم مارشال بالا نمیاد بعد نویز داره و دیگه هنگام انتخاب آهنگ درایو C و D رو نشنو نمیده و مثلا وقتی 100تا آهنگ توش میندازم مثلا تا 20 رو گوش میدم وقتی خاموش/روشن میکنم از آهنگ 1 شروع میشه!
    تو سایت [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] هم زیاد گشتم ولی چیزی دستگیرم نشد!
    میشه منو راهنمایی کنید؟
    Last edited by bubu_xline; 29-02-2012 at 11:08.

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Aug 2010

پيش فرض

کسی نیست جواب بده؟

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jan 2010
    محل سكونت
    tehran

پيش فرض

سلام دوستان
    من یه پلیر iriverT9 4G دارم که به set top box متصل کردم و باهاش برنامه ضبط کردم. حالا هم هیچ فایل ضبط شده ای وجود نداره هم 3G از حجم پلیر اشغال شده. نه با set top box میتونم ببینم و نه با کامپیوتر. لطفا" راهنمایی کنید که چطوری از روی پلیر پاکش کنم. باشکر.

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Mar 2012

پيش فرض درمورد آیپاد creative zen mozaic

سلام.یه سوال داشتم.من یه آیپاد creative zen mozaic دارم.کابل اصلیش رو گم کردم......اما یه کابل دیگه گرفتم.حالا به کامپیوتر وصل میشه اما فقط واسه شارژ.یعنی نمی تونم آهنگامو بریزم توش.چیکار کنم؟؟؟

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •