تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 59 از 123 اولاول ... 94955565758596061626369109 ... آخرآخر
نمايش نتايج 581 به 590 از 1224

نام تاپيک: تعمیر آبگرمکن دیواری

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Mar 2013

پيش فرض

سلام
    ابگرم كن بوتان مدل B3115
    جرم گيري شده
    ديافراگرم تعويض شده .
    هنگامي كه لوله اب را مستقيما به ورودي و بدون رگولاتور اب ميزنم و شير اب گرم را باز ميكنم فشار بد نيست تقريبا خوبه ولي وقتي با رگولاتور وصل ميكنم وتست ميزنم . فشار اب خيلي كم ميشه .چرا؟؟

كار هايي كه انجام دادم ميله بين دو رگولاتور . را با پيچ گوشتي تست زدم خوب هست ولي با اب ميله خيلي كم به سمت چپ ميره .
    دوستان لطفا راهنمايي كنن

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jul 2012

پيش فرض

با سلام و خسته نباشید
    یک مدتی هست زمانی که اب حمام رو برای یک ربع باز میکنیم نباید اب رو قطع کنیم برای اینکه شمعک خاموش میشه درحالیکه اگه فشار اب گرم کم باشه این اتفاق نمی افته می خواستم ببینم چکار باید کنم که شمعک خاموش نشه . من فکر میکردم که شمعک شاید کثیف باشه و اون رو تمیز کردم ولی مشکل همچنان باقی هس. چکار باید بکنم؟ اگه میشه دلایل خاموش شدن شمعک رو برام تایپ کنین وراه حلش رو؟

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jul 2012

پيش فرض

با سلام و خسته نباشید
    یک مدتی هست زمانی که اب حمام رو برای یک ربع باز میکنیم نباید اب رو قطع کنیم برای اینکه شمعک خاموش میشه درحالیکه اگه فشار اب گرم کم باشه این اتفاق نمی افته می خواستم ببینم چکار باید کنم که شمعک خاموش نشه . من فکر میکردم که شمعک شاید کثیف باشه و اون رو تمیز کردم ولی مشکل همچنان باقی هس. چکار باید بکنم؟ اگه میشه دلایل خاموش شدن شمعک رو برام تایپ کنین وراه حلش رو؟

البته به نظر می رسه که هر وقت شعله مشعل زیاد باشه این اتفاق می افته وشمعک خاموش میشه.ممنون میشم راهنماییم کنین.

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Dec 2014

پيش فرض

آب سرد ورودی به إبگرمکن رو کم کن. شعله شمعک رو زیاد کن. مخزن یعنی همون لوله مسیا رو چک کن سوراخ نباشه.بعد ببین خوب میشه یا نه.

Sent from my HUAWEI Y300-0100 using Tapatalk 2

5. این کاربر از پویا راستگو بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jul 2012

پيش فرض

البته به نظر می رسه که هر وقت شعله مشعل زیاد باشه این اتفاق می افته وشمعک خاموش میشه.ممنون میشم راهنماییم کنین.
    یعنی کسی نیست که به ما کمک کنه؟

كاربر فعال اتومبیل، متفرقه، سبک زندگی MOHAMMAD_ASEMOONI's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2007
    محل سكونت
    زمین پهناور خدا (أرضُ اللّٰه الواسعة)

پيش فرض

سلام ابگرم كن بوتان مدل B3115 جرم گيري شده ديافراگرم تعويض شده . هنگامي كه لوله اب را مستقيما به ورودي و بدون رگولاتور اب ميزنم و شير اب گرم را باز ميكنم فشار بد نيست تقريبا خوبه ولي وقتي با رگولاتور وصل ميكنم وتست ميزنم . فشار اب خيلي كم ميشه .چرا؟؟كار هايي كه انجام دادم ميله بين دو رگولاتور . را با پيچ گوشتي تست زدم خوب هست ولي با اب ميله خيلي كم به سمت چپ ميره . دوستان لطفا راهنمايي كنن
    سلام

ورودیِ رگولاتور آب یک توری (صافی یا فیلتر ) داره
    ممکنه کثیف شده باشه
    اگر تمیزه پس باید خود رگولاتور باز بشه بررسی بشه و اگر لازم شد با رعایت نکات ایمنی که قبلا ذکر شده , با جوهر نمک یا محلولِ رقیق لوله بازکنی رسوب زدائی و شسته بشه
    اون میله در فشار آبِ خروجی تاثیری نداره .
    کارش فقط باز کردنِ راهِ گاز برای روشن شدنِ مشعل هست

8. این کاربر از MOHAMMAD_ASEMOONI بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Sep 2007
    محل سكونت

پيش فرض

با سلام و خسته نباشید یک مدتی هست زمانی که اب حمام رو برای یک ربع باز میکنیم نباید اب رو قطع کنیم برای اینکه شمعک خاموش میشه درحالیکه اگه فشار اب گرم کم باشه این اتفاق نمی افته می خواستم ببینم چکار باید کنم که شمعک خاموش نشه . من فکر میکردم که شمعک شاید کثیف باشه و اون رو تمیز کردم ولی مشکل همچنان باقی هس. چکار باید بکنم؟ اگه میشه دلایل خاموش شدن شمعک رو برام تایپ کنین وراه حلش رو؟
    سلام
    همونطور که جناب پویا راستگو گفتند ممکنه شمعک ضعیف باشه
    اگر شعله ی شمعک ضعیفه باید با پیچ تنظیمش شعله اش رو کمی بیشتر کنین تا ترموکوپل رو خوب داغ نگه داره وگرنه گاز شمعک قطع میشه
    گاهی شمعک زیاد هست ولی ترموکوپل توی جاش کج شده و شمعک خوب داغش نمیکنه . پس باید بررسی کنید که آیا شمعک و ترموکوپل در جای خودشون هستند یا نه ؟
    نتیجه رو خبر بدین تا عیب یابی رو ادامه بدیم

10. این کاربر از MOHAMMAD_ASEMOONI بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jul 2012

پيش فرض

سلام
    همونطور که جناب پویا راستگو گفتند ممکنه شمعک ضعیف باشه
    اگر شعله ی شمعک ضعیفه باید با پیچ تنظیمش شعله اش رو کمی بیشتر کنین تا ترموکوپل رو خوب داغ نگه داره وگرنه گاز شمعک قطع میشه
    گاهی شمعک زیاد هست ولی ترموکوپل توی جاش کج شده و شمعک خوب داغش نمیکنه . پس باید بررسی کنید که آیا شمعک و ترموکوپل در جای خودشون هستند یا نه ؟
    نتیجه رو خبر بدین تا عیب یابی رو ادامه بدیم
    با تشکر از کمک رسانی شما جناب محمد آقا در زمینه کمک رسانی به دوستان وبنده
    شعله شمعک خوب هس بازش کردم تمیزش هم کردم ولی مثل اینکه ابگرمکم های بوتان 3115 پیچی برای افزایش شعله شمعک ندارند این رو از یک فروشنده لوازم گازسوز پرسیدم که به نظرم تو کارش خبره هم هس .
    البته یک تعدادی از پست های قبلی شما رو هم خوندم که بیان کرده بودین به چه نحوی باید پیچ افزایش شعله شمعک رو تغییر داد ومن پیچ های مختلفی رو روی کاربراتور امتحان کردم ولی تاثیری رو شعله شمعک نداشت.
    به نظرم ترموکوبل هم در جای خودش درست هس و به حد کافی گرم میشه وضمنا این رو هم لازم هس بگم که همیشه شمعک خاموش نمیشه به نظرم زمانی که شعله مشعل زیاد میشه این اتفاق میافته . با تشکر از شما.

تاريخ عضويت
    Sep 2007
    محل سكونت

پيش فرض

با تشکر از کمک رسانی شما جناب محمد آقا در زمینه کمک رسانی به دوستان وبنده
    شعله شمعک خوب هس بازش کردم تمیزش هم کردم ولی مثل اینکه ابگرمکن های بوتان 3115 پیچی برای افزایش شعله شمعک ندارند
    این رو از یک فروشنده لوازم گازسوز پرسیدم که به نظرم تو کارش خبره هم هس .
    البته یک تعدادی از پست های قبلی شما رو هم خوندم که بیان کرده بودین به چه نحوی باید پیچ افزایش شعله شمعک رو تغییر داد ومن پیچ های مختلفی رو روی کاربراتور امتحان کردم ولی تاثیری رو شعله شمعک نداشت.
    به نظرم ترموکوبل هم در جای خودش درست هس و به حد کافی گرم میشه
    وضمنا این رو هم لازم هس بگم که همیشه شمعک خاموش نمیشه به نظرم زمانی که شعله مشعل زیاد میشه این اتفاق میافته .
    با تشکر از شما.
    سلام
    خواهش میکنم , بنده کاری انجام ندادم
    1- در بعضی آبگرمکنها پیچ تنظیم شمعک زیر خود شمعک هست
    2- اگر شمعک اصلا پیچ تنظیم نداره و شعله اش هم بلند و قوی هست اما گاهی خاموش میشه پس علتش یا افت فشار گاز هست یا باد یا دور بودنش از ترموکوپل که باعث میشه خوب گرمش نکنه
    باید شیر آب سرد آبگرمکن رو ببندین بعدش شیر آب گرم حمام رو تا آخر باز کنین بعدش شیر آب سرد آبگرمکن رو باز کنین تا آخر و چشمتون به شمعک باشه و تغییراتش رو ببینید
    درجه ی آب رو روی کم متوسط و زیاد بذلرید و همین تست رو چند بار تکرار کنین با باز و بسته کردن شیر سرد آبگرمکن و دیدن شمعک تا دقیقاً متوجه بشین چطوری و چه وقت خاموش میشه
    ممکنه بوبین ترموکوپل ضعیف شده و گاهی برق قوی تولید نمیکنه و گاز شمعک قطع میشه
    به هر حال باید در لحظه ای که شمعک خاموش میشه کنار آبگرمکن باشید تا علتش رو پیدا کنین
    اگر اول صدای تق میاد و بعدش شمعک خاموش میشه پس بوبین خرابه یا شمعک ترموکوپل رو خوب داغ نمیکنه
    اما اگر اول شمعک خاموش میشه و بعدش صدای تق از بوبین میاد پس گاز شمعک مشکل داره و بهش گاز نمیرسه

13. این کاربر از MOHAMMAD_ASEMOONI بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jul 2012

پيش فرض

سلام
    خواهش میکنم , بنده کاری انجام ندادم
    1- در بعضی آبگرمکنها پیچ تنظیم شمعک زیر خود شمعک هست
    2- اگر شمعک اصلا پیچ تنظیم نداره و شعله اش هم بلند و قوی هست اما گاهی خاموش میشه پس علتش یا افت فشار گاز هست یا باد یا دور بودنش از ترموکوپل که باعث میشه خوب گرمش نکنه
    باید شیر آب سرد آبگرمکن رو ببندین بعدش شیر آب گرم حمام رو تا آخر باز کنین بعدش شیر آب سرد آبگرمکن رو باز کنین تا آخر و چشمتون به شمعک باشه و تغییراتش رو ببینید
    درجه ی آب رو روی کم متوسط و زیاد بذلرید و همین تست رو چند بار تکرار کنین با باز و بسته کردن شیر سرد آبگرمکن و دیدن شمعک تا دقیقاً متوجه بشین چطوری و چه وقت خاموش میشه
    ممکنه بوبین ترموکوپل ضعیف شده و گاهی برق قوی تولید نمیکنه و گاز شمعک قطع میشه
    به هر حال باید در لحظه ای که شمعک خاموش میشه کنار آبگرمکن باشید تا علتش رو پیدا کنین
    اگر اول صدای تق میاد و بعدش شمعک خاموش میشه پس بوبین خرابه یا شمعک ترموکوپل رو خوب داغ نمیکنه
    اما اگر اول شمعک خاموش میشه و بعدش صدای تق از بوبین میاد پس گاز شمعک مشکل داره و بهش گاز نمیرسه

با تشکر
    یک چیز دیگه، ایا ممکن هس که مشکل از اون سنسور حرارتی باشه که با حرارت زیاد شعله باعث خاموش شدن شمعک میشه؟

15. این کاربر از mehdi153 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •