تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

مشاهده نتيجه نظر خواهي: آیا وجود موجودات فضایی را قبول دارید؟

راي دهنده
1061. شما نمي توانيد در اين راي گيري راي بدهيد
  • بله,قبول دارم

722 68.05%
  • خیر,قبول ندارم

159 14.99%
  • نمیدانم

180 16.97%
صفحه 59 از 358 اولاول ... 94955565758596061626369109159 ... آخرآخر
نمايش نتايج 581 به 590 از 3579

نام تاپيک: بیگانه ها ( فرازمینی ها ) - UFOs ؛ زیست فرازمینی

حـــــرفـه ای Babak's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2004

پيش فرض

جواب دندان شکنی بود و من 100% موافقم
    درضمن توی خود قرآن اومده که هیچ موجودی برتر از انسان نیست و کل دنیا(همین دنیا نه دنیاهای دیگه از دید اون نظریه دنیاهای موازی) کاملا برای انسان خلق شده

ممکنه ما هم جزو آزمون و خطاها باشیم

راستی سیاره های سبزرنگ رصد شده اند (توی تلوزیون نشون داده). ولی درکل ، من احتمال خطای دید یا کلک های سینمایی رو توی این فیلم های به اصطلاح مستند میدم تا واقعیت
    اولا من غلط بکنم جواب دندون شکن بدم. چون اول از همه دندون خودم میشکنه.
    خدمت دوستان عرض کنم تا چند سال قبل من یه باور مند به حضور موجودات فضایی در زمین بودم . صرفا روش تحقیقم دست چین کردنه. که منجر به نتیجه گیری کنونیم شد. امیدوارم اشتباه نکرده باشم.

درباره سیاره های سبز .
    تا بحال هیچ سیاره فرا خورشیدی ( سیاره هایی که به دور دیگر ستاره ها میگردن ) بطور مستقیم دیده نشدن . بلکه بر مبنای آثار گرانشیشون روی ستاره شون و دیگر روش ها مبتنی بر طیف سنجی آشکار سازی شدن . بدلیل ضعف ابزار های موجود امکان رد یابس سیاره های کوچک زمین مانند فعلا نیست و تمام سیاره های کشف شده احتمالا غول های گازی در ابعاد مشتری و بزرگ تر هستن. ( که تکانه زاویه ای بیشتری به ستار شون وارد میکنن)
    این تلسکوپ جیمز وب بره بالا شاید فرجی شد.

2. این کاربر از Babak بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه Avalon1's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2008

پيش فرض

البته گاهی اوقات از یک زاویه خاص که نگاه میکنم , میبینم افشای بعضی حقایق برای اکثریت ملل عامی ایجاد کننده دردسر هست ,( خیلی ها ایمانشون رو به خداوند از دست میدن).
    فقط ازاین بابت به ناسا حق میدم.

Last edited by Avalon1; 14-07-2009 at 15:08.

4. این کاربر از Avalon1 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز BioHazard's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2006
    محل سكونت
    cmd| echo tehran

پيش فرض

اولا من غلط بکنم جواب دندون شکن بدم. چون اول از همه دندون خودم میشکنه.
    خدمت دوستان عرض کنم تا چند سال قبل من یه باور مند به حضور موجودات فضایی در زمین بودم . صرفا روش تحقیقم دست چین کردنه. که منجر به نتیجه گیری کنونیم شد. امیدوارم اشتباه نکرده باشم.

درباره سیاره های سبز .
    تا بحال هیچ سیاره فرا خورشیدی ( سیاره هایی که به دور دیگر ستاره ها میگردن ) بطور مستقیم دیده نشدن . بلکه بر مبنای آثار گرانشیشون روی ستاره شون و دیگر روش ها مبتنی بر طیف سنجی آشکار سازی شدن . بدلیل ضعف ابزار های موجود امکان رد یابس سیاره های کوچک زمین مانند فعلا نیست و تمام سیاره های کشف شده احتمالا غول های گازی در ابعاد مشتری و بزرگ تر هستن. ( که تکانه زاویه ای بیشتری به ستار شون وارد میکنن)
    این تلسکوپ جیمز وب بره بالا شاید فرجی شد.
    صدای دندونش اومد آخه

بله اونی که هم تلوزیون نشون داد ، بشتر از روی طیف ها و حدسیات بود تا واقعیت.
    خود منم متعقدم هیچ موجود هوشمندی جز انسان وجود نداره. ولی منم هیچ وقت جواب اتفاقاتی که برای خودم پیش اومد رو پیدا نکردم

آخر فروم باز mf.designing's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2008
    محل سكونت
    Tabriz city

پيش فرض

دوستان این دیدگاه من هست و اشتباه نشه !
    به نظر من نه تنها امکان وجود موجودات فرا زمینی (با توجه به شواهد علمی) وجود داره ، بلکه ممکن حتی انسانهایی هم در سایر کرات شکل گرفته باشن ! (چه پیشرفته تر چه عقب تر)
    از لحاض علمی کاملا ثابت شده هست که همون شرایطی که واسه زمین پیش اومده و باعث حیاط شده ، میتونه در سراسر کاینات هم باشه و باعث ایجاد حیاط شه . شما یه تحقیقی در باره نحوه ی شکل گیری زمین و حیاط روی اون بکنی ، بدک نیستش !

تاريخ عضويت
    May 2006
    محل سكونت
    cmd| echo tehran

پيش فرض

البته گاهی اوقات از یک زاویه خاص که نگاه میکنم , میبینم افشای بعضی حقایق برای اکثریت ملل عامی ایجاد کننده دردسر هست ,( خیلی ها ایمانشون رو به خداوند از دست میدن).

فکر کنم شما هم از اون دسته آدما هستید که مثلا حرفهایی که توی قرآن زده شده باور ندارید

ولی خیلی از نظریاتی که الان دانشمندان میدن یا اثبات شده ،توی قرآن مستقیم یا غیر مستقیم اشاره شده
    ایمان به خداوند یعنی پیشرفت نه پنهان کردن داستان ها.

حـــــرفـه ای ALt3rnA's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2005
    محل سكونت
    Politziea

پيش فرض

پیوست : گیم هکر چرا من هرجا میرم ردپایی از تو میبینم؟ فکر کنم باید بشی کاربر فعال کل انجمن
    همین دو تا لقب فعالی که دارم ازم نگیرن خدا رو شاکرم ! :د ی
    تنها 4% از جهان کشف شده !
    دوست عزیز مگه وسعت جهان رو اندازه گرفتن که میگید 4 درصد ؟ ما هر عدد تقسیم بر بینهایتو در نظر بگیریم جواب میشه نامفهوم و تعریف نشده .

به هر حال . یک بار دیگه هم قضیه رو توضیح دادم .
    در مورد وجود موجودات فضایی نمیشه که نظری داد . هیچ وقت نمیشه مطئن بود که نیستن .
    اما ما در مورد موجودات فضایی صحبت میکنیم که به زمین سفر داشتن . پس حتی نظر سنجی تاپیکم اشتباهه

به علاوه بحث هایی وسط کشیده شد که مایلم با طرف مقابل حتما صحبت داشته باشم .
    بحث هایی مثل روح و OBE و NDE و تجربیات خروج روح
    و بحث هایی مثل سال 2012

ولی متاسفانه جاش اینجا نیست . با این حال اگر میخواید میتونید یک تاپیک مجزا بزنید برای هر کدوم تا بحث کنیم .

تاريخ عضويت
    May 2006
    محل سكونت
    cmd| echo tehran

پيش فرض

گیم هکر ازت نمیگیرن مطمئن باش.

ولی یک سوال ، چرا همیشه بشقاب پرنده میبینیم؟ ممکنه آدم فضایی ها با چیزه دیگه سفر کنند ، به نظر من بیشتر جنبه ی خوابوندن بچه ها داره تا واقعیت ، چون از همون اول ما بشقاب پرنده دیدیم
    باید فراتر رفت

10. 2 کاربر از BioHazard بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز mf.designing's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2008
    محل سكونت
    Tabriz city

پيش فرض

جواب دندان شکنی بود و من 100% موافقم
    درضمن توی خود قرآن اومده که هیچ موجودی برتر از انسان نیست و کل دنیا(همین دنیا نه دنیاهای دیگه از دید اون نظریه دنیاهای موازی) کاملا برای انسان خلق شده

ممکنه ما هم جزو آزمون و خطاها باشیم

راستی سیاره های سبزرنگ رصد شده اند (توی تلوزیون نشون داده). ولی درکل ، من احتمال خطای دید یا کلک های سینمایی رو توی این فیلم های به اصطلاح مستند ، که تو نت پخش میشن ، میدم تا واقعیت
    دوست گل میشه بپرسم شما تو زندگی به چی اعتقاد داری ؟
    1- هر کسی اعتقادی داره و خیلی ها به قران معتقد نیستن !!
    2-قران رو اونطوری که دوست دارین تحریف نکنید ! اگه کلا قران رو میدونید نظر بدبد
    اصلا فک کنیم مثه گفته شما موجودی بالاتر از انسان نیست ، درست ؟ پایین تر چی ؟؟ مثه همون جنی که اعتقاد دارید و در قران هم اومده ؟؟

12. این کاربر از mf.designing بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jul 2009
    محل سكونت
    nicico

پيش فرض

با سلام

بابك عزيز فكر ميكنم تعداد گاليله ها از افراد كليسا بيشتر شده شايد قرار نباشه كه تاريخ دقيقا مثل قبل تكرار بشه

آن كس كه نداند و نداند كه نداند .....

موفق باشيد

14. این کاربر از amiri_49 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

حـــــرفـه ای ALt3rnA's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2005
    محل سكونت
    Politziea

پيش فرض

اشتباهه
    در هر حالتی میشه به وجود خدا باور داشت
    هیچ حقیقتی نمیتونه وجود خدا رو رد کنه همیشه یه راه فرار هست

ولی مذهب چرا
    همونطور که در یکی از پست هام توضیح دادم که مورد لطف مدیران قرار گرفت

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 3 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 3 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •