تبلیغات :
راهنمای خرید دستگاه جوجه کشی
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 58 از 58 اولاول ... 8485455565758
نمايش نتايج 571 به 574 از 574

نام تاپيک: وزیر ارتباطات تفاوت نظام تعرفه‌ای سابق و جدید اینترنت ثابت را اعلام کرد

آخر فروم باز George Shelly's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2015
    محل سكونت
    کرج

پيش فرض

ملت ما رتبه اول بخیل بودن رو دارن !
    چون خودشون ندارن و یا اینکه بقیه دارن از چیزی لذت میبرن پس از داشتن دیگران در عذابن !!

وجدانا برچسب تمدن و فرهنگ به ملت ما نمیچسبه !
    این تاحدود زیادی درسته !
    مثل زمانی که یکی ماشین خوب داره یا میگن طرف دزده یا رو ماشینش خظ میندازن یا با یه 1.5 لیتری اسید میرن جلوی پنجره راننده میگن اسید میخری ؟ اگر بگه نه که باید بدونه کمه کم 50 تومن در اینده نزدیک باید خرج ماشینش کنه یا باید همون لحظه چند میلیون نقدی بپردازه !!!
    تاسف باره وضع ما!!!!!
    جملات هم خیلی مواقع کم میارن تو بیان عمق سقوطی که ما تو این چند دهه داشتیم !!!!

اگه نباشه جاش خالی می مونه smk1369's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2011

پيش فرض

آقایون کم مصرف آسیاتک طرح 8 مگ 40 گیگ 40 تومن و 16 مگ 100 گیگ 64 تومن هم گذاشته شاید بدرد بعضی دوستان بخوره
    احتمالا بقیه isp ها هم تو همین حدود طرح یزارن

کاربر فعال تاپیک های مستقیم سازی *K!nG*'s Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2009
    محل سكونت
    Qazvin

پيش فرض

من شخصا به شدت با جهرمی مخالفم به خاطر سابقه ش و کلا خیلی چیزای دیگه که نمی خوام سر صحبت رو در موردش باز کنم ولی حال کردم با طرحی که داد واقعا کیف کردم!!!!
    همین که کم مصرفای خودخواه و خود بین رو آچمز کرده خودش واسه من کافیه !!!!
    منی که مصرف دارم گناهم چیه باید به پای کم مصرف جماعت نابود شم ؟ به چه دلیل ؟
    چرا باید این همه سال حق و امثال من نادیده گرفته شده باشه فقط تنها به این دلیل که بیشتر مردم کم مصرف بودن ؟ حالا فشار مالی یا شغلی و یا هرچیزی دیگه ای باعث شده که بقیه کم مصرف باشن من مهم نیست برام ولی میپرسم چرا ماها نادیده گرفته شدیم تو این چند سال صدامون در نیومد و فقط مثل ریگ پول گیگ دادیم ؟ شما کم مصرفا کجا بودید ؟ حالا که به ضررتون شده صداتون در اومده! جالبه !!!
    آقا من بازی ها استیمم رو باید چجوری دانلود میکردم با طرح قبلی ؟ شبانه که نداشتم حجم رورانه هم که کافی نبود ماهی 150 خرج کلی میکردم واسه نت بازم هیچی به هیچی !!!!
    مقصر منم شما بازی استیم ندارید ؟
    مقصر منم شما بازی اورجین ندارید و انلاین بازی نمی کنید یا نمی دونید حجم بازی های انلاین چقدره ؟ یا حجم بازی های کنسول چقدره ؟
    یکم منصف باشید و فقط خودتون رو نبینید !!!
    خیلی عالی شده که دیگه نمیشه با ده تومن 16 مگ خرید !!! اساسا نباید میشد و عالی شد که جلوش گرفته شد !!!!
    من خودم وضعم معمولیه آقا زاده نیستم بیام بگم خودم دارم شماها ندارید پس بسوزید ولی باید نگاه درست داشته باشم از طرف خودم مجبورم منصفانه نگاه کنم و چاره ای جز این ندارم اما هرچقدر هم منصفانه می بینم باز به این نتیجه میرسم حق ما پرمصرفا خیلی بیشتر از شما کم مصرف نادیده که چه عرض کنم کلا لحاظ نشده ! سالیان متوالی همین طور بوده و صدامون در نیومد جر اینکه حرض و تاسف خوردیم !!!!
    پی نوشت : من نظرم رو گفتم بحثی هم با کسی نداشتم و ندارم لطفا تحمل نظر مخالف رو داشته باشید تا تحمل نظر شما رو داشته باشند .
    دوست عزیز توی این چند روزی که این سرویس های غیر حجمی ارائه شده شما اولین نفری هستی که حرف دل منو زدی.
    من هیچ وقت توی هیچ بحثی شرکت نکردم و همیشه نظاره گر بودم ولی توی این مورد دیگه نشد نظاره گر باشم و اومدم که حرف دل خودم و امثال خودم رو بزنم
    توی سال های قبل واقعا به ما مشترک های پرمصرف واقعا ظلم شد و کسی (حتی خودمون) صداش در نیومد یا اگه اعتراضی هم کردیم کسی گوش نکرد .
    من قبل از این طرح حداقل ماهی 100 تومن هزینه می کردم و واقعا نمی تونستم راحت از اینترنت استفاده کنم . من الان از این طرح های جدید واقعا راضی هستم چون میشه با نصف هزینه قبل استفاده بیشتری کرد و نگرانی بابت حجم نداشت .

دوستان کم مصرف در مورد سرعت پایین معترض هستند . من یک سوالی می پرسم . چطور این همه سال کاربران پرمصرف دو سه برابر شما پول میدادند تا سرویس های نامحدود اسمی بگیرند که سرعتش در حد همین سرویس های 512 و 1 مگ بود ؟ چرا اون موقع اعتراض نمیکردید که چرا سرعت این کاربرها نسبت به پولی که میدند عادلانه نیست ؟
    توی این چند سال کاربرهای کم مصرف راضی بودند و لذت میبردند حالا بعد از سال ها شرایط عوض شده و تقریبا برای همه خوب شده نباید به هم اعتراض کنیم .
    من آدم خودخواهی نیستم و دلم می خواد سرویس ها جوری باشه که همه راضی باشن . ولی وقتی بعضی دوستان میان و میگن که این طرح ها به درد نمیخوره و ..... واقعا ......................

موفق باشید

4. 3 کاربر از *K!nG* بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

ناظر انجمن اینترنت و شبکه fanoostalaei's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2010
    محل سكونت
    Great & Lovely Tabriz

پيش فرض

سلام ، دوستان گرامی از این پس برای مشاهده تغیرات صورت گرفته و بحث پیرامون سرویس های جدید در تاپیک زیر گفت و گو کنید

کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

6. 2 کاربر از fanoostalaei بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •