تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 58 از 108 اولاول ... 84854555657585960616268 ... آخرآخر
نمايش نتايج 571 به 580 از 1080

نام تاپيک: « میزگرد آقایان »

آخر فروم باز arash59b's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2008
    محل سكونت
    اکسین ــ O X I N

پيش فرض

سلام
    بچه ها تو لینک پایین برید ثبت نام کنید و با روش هایی که گفته امتیاز جمع کنید براتون هیچیزی که بخواهید میفرستن سایتش بزرگه پول هم نباید بدید رایگانه رایگان کار خلاف شرع هم نمیکنن و قانون خودتون سربزنید متوجه میشید
    اون دوتا ستاره رو هم پاک کنید از تو ادرس سایت
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
    این سایت رو ۶ سال پیش دیدم بعید میدونم به ایران چیزی بفرسته اونموقع ایفون ۳ جی اس میداد

Sent from my iPhone using Tapatalk

2. این کاربر از arash59b بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

پروفشنال Mehrshad-msv's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2006
    محل سكونت
    زمین - کرج

پيش فرض

کلا منم یکی از این سایتا 10 سال پیش فکر کنم دیدم...بعد از کلی تلاش چیزم دستم ندادن. دلمان خوش بود البته اون یه مدل دیگش بود...

اگه نباشه جاش خالی می مونه MVGroup's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2015

پيش فرض

سلام.
    خبری از سایت‌های قدیمی مثل میهن‌دانلود و وطن‌دانلود که زمانی خیلی معروف بودن ولی الآن کم کار شدن دارید؟ چرا این‌جوری شد؟
    من یادمه میهن‌دانلود جدیدترین مستندها رو با کیفیت خوب می‌ذاشت. وطن‌دانلود هم که مجموعه‌های کاملی می‌ذاشت (گاهاً تا 80 گیگ!). ولی الآن اوضاعشون جالب نیست.

پروفشنال rznrz06's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2013
    محل سكونت
    تهرون

پيش فرض

درود
    کسی اینجا اقامت تو آمریکا یا کانادا نیست؟
    یه کار کوچیک دارم،هزینه اش رو هم پرداخت میکنم.

ناظر انجمن های لپ تاپ و نرم افزار Public Enemy's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2012
    محل سكونت
    San Andreas ( محله ی بنفش ها )

پيش فرض

سلام.
    خبری از سایت‌های قدیمی مثل میهن‌دانلود و وطن‌دانلود که زمانی خیلی معروف بودن ولی الآن کم کار شدن دارید؟ چرا این‌جوری شد؟
    من یادمه میهن‌دانلود جدیدترین مستندها رو با کیفیت خوب می‌ذاشت. وطن‌دانلود هم که مجموعه‌های کاملی می‌ذاشت (گاهاً تا 80 گیگ!). ولی الآن اوضاعشون جالب نیست.
    the walking dead و breaking bad زدن درست و حسابی کاسه کوزه این سایت هارو شکستن . طرفدارا مستند کم شدن

7. این کاربر از Public Enemy بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

کاربر فعال انجمن شعر و داستان نویسی Mr_100_dolari's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2012
    محل سكونت
    ----Balance(3%)Spot----

پيش فرض

سلام.

چرا این و میگی ...

سایت هایی که همیشه جدیدترین بازی ها رو به سرعت منتشر میکردن ... الان اصلا معلوم نیست چی کار میکنن ...

البته سایت های جایگزین هستش که اونام زیاد معروف نیستند ... 30 گیگ بازی رو داری دانلود میکنی وسطش یهو راحت لینکا رو تغییر میدن ... میگی چرا میگن مشکل داره فعلا سایتمون

9. این کاربر از Mr_100_dolari بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

كاربر فعال اتومبیل، متفرقه، سبک زندگی MOHAMMAD_ASEMOONI's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2007
    محل سكونت
    زمین پهناور خدا (أرضُ اللّٰه الواسعة)

پيش فرض

درودکسی اینجا اقامت تو آمریکا یا کانادا نیست؟یه کار کوچیک دارم،هزینه اش رو هم پرداخت میکنم.

سلام
    اینجا بپرسین
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

11. این کاربر از MOHAMMAD_ASEMOONI بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز 1376MAXIMUM's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2012
    محل سكونت
    اصفهان

پيش فرض

چرا این و میگی ...

سایت هایی که همیشه جدیدترین بازی ها رو به سرعت منتشر میکردن ... الان اصلا معلوم نیست چی کار میکنن ...

البته سایت های جایگزین هستش که اونام زیاد معروف نیستند ... 30 گیگ بازی رو داری دانلود میکنی وسطش یهو راحت لینکا رو تغییر میدن ... میگی چرا میگن مشکل داره فعلا سایتمون
    دانلود ها رو فکر میکنم ارشاد جریمه کرد نمیدونم چرا ولی فکر کنم این طور شد مطمئن هم نیستم که واقعا شده یا نه ولی همه بازی هاش رو پاک کردن یادمه برای دانلود یه بازی بود نوشته بون تا تاریخ فلان وقت هست برای دانلود و بعد از او باید از روی سایت پاک کنیم و لینک ها هم پاک شدن تا اون تاریخ
    فکر میکنم یکی از کاربر های سایت این رو نوشته بود که ارشاد مجبورشون کرده یا صنف کامپیوتر یادم نیست دقیقا خودتون ازشون بپرسید احتمالا جواب میدن و میگن چرا این طور شده
    ولی سایت خیلی خوبی بود همه چیز داشت از جدید ترین بازی ها تا قدیمی هاشون دستشون درد نکنه بچه های دانلود ها خیلی خوب بودن

13. این کاربر از 1376MAXIMUM بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

ناظر انجمن های لپ تاپ و نرم افزار Public Enemy's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2012
    محل سكونت
    San Andreas ( محله ی بنفش ها )

پيش فرض

دانلود ها رو فکر میکنم ارشاد جریمه کرد نمیدونم چرا ولی فکر کنم این طور شد مطمئن هم نیستم که واقعا شده یا نه ولی همه بازی هاش رو پاک کردن یادمه برای دانلود یه بازی بود نوشته بون تا تاریخ فلان وقت هست برای دانلود و بعد از او باید از روی سایت پاک کنیم و لینک ها هم پاک شدن تا اون تاریخ
    فکر میکنم یکی از کاربر های سایت این رو نوشته بود که ارشاد مجبورشون کرده یا صنف کامپیوتر یادم نیست دقیقا خودتون ازشون بپرسید احتمالا جواب میدن و میگن چرا این طور شده
    ولی سایت خیلی خوبی بود همه چیز داشت از جدید ترین بازی ها تا قدیمی هاشون دستشون درد نکنه بچه های دانلود ها خیلی خوب بودن
    من موندم این کارگروه تعیین مصادیق مجتوای مجرمانه چیکار بازی ها داشته ؟ الان من نمی تونم بفهمم یه بازی مثل NBA 2K15 رو چرا این سازمان اومده درخواست حذف لینک هاشو داده !

آخر فروم باز 1376MAXIMUM's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2012
    محل سكونت
    اصفهان

پيش فرض

من موندم این کارگروه تعیین مصادیق مجتوای مجرمانه چیکار بازی ها داشته ؟ الان من نمی تونم بفهمم یه بازی مثل NBA 2K15 رو چرا این سازمان اومده درخواست حذف لینک هاشو داده !
    من مطمئن نیستم که کار اونا باشه ولی یادمه دقیقا که فایل ها رو حذف میگردن تاریخ داده بودن که تا مثلا ۱۰ ام وقت داره و بعد حذف میشد فایل ها

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •