تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 58 از 451 اولاول ... 84854555657585960616268108158 ... آخرآخر
نمايش نتايج 571 به 580 از 4506

نام تاپيک: کلوپ Asus N61JQ

آخر فروم باز Vaioman's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2010
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

من تو زندگيم با نوت بودكهاي زيادي سرو كار داشتم ... از دل 800 تومني ! تا مك بوك و حالا اين لپ تاپ لعنتي ...
    كاري كه چين ميزنه آخرو عاقبت نداره!
    من از روز اول هم از اين دستگاه راضي نبودم!
    صفحه نمايش اين دستگاه واقعا بده! به دليل سطح براقش ... خيلي راحت كثيف ميشه و خيلي سخت تميز ميشه ! و يه چيزي تو مايه هاي آينه هست كه همش تصوير خودتونو توش ميبينيد.
    منو كه اين لپ تاپ ديوونه كرده ... كار من برنامه نويسي و گرافيك هست ... بهترين زمان براي كار با اين لپ تاپ نيمه هاي شب هست كه خونه كاملا تاريكه!!!

صداي اسپيكرها از سوني خيلي بد تره!

در آخر سرعت سيستم پايينه! هر كي گفته سرعت عملكرد سيستمم در اين نوت بوك بالاست و نقص نداره ... دروغ گفته ...

به نظر من بهترين انتخاب مك بوك پرو هست ....

اشتباه نكنيد ... من هم مثل خيلي هاي ديگه با خوندن اين تاپيك گول خوردم و رفتم اين دستگاه چرت رو گرفتم!
    كسي ميتونه برام آبش كنه؟؟؟
    دوست عزیز شما خودت هم ظاهرآ نمیدونی که با لپ تاپ چیکار میکنی.از تمامی دوستانی که این لپ تاپ رو دارند فقط شما هستی که باهاش مشکل داری.خرابی تو هر لپ تاپی ممکنه وگرنه گارانتی کاملآ بی معنی بود.حالا چون شانس شما بده و لپ تاپت مشکل داره دلیل نمیشه که این لپ تاپ بده و نظرات دوستان هم تو این تاپیک باعث گول زدن افراد میشه.شما بجای این پستهای بدرد نخور لپ تاپ رو ببر گارانتی .منتظر نشستی که معجزه بشه و خودش درست بشه.در حال حاضر من خودم و خیلی از دوستان این مدل رو داریم و ازش هم فوق العاده راضی هستیم.از لحاظ سرعت پردازش کاملآ در حد سری F سونی هست و صفحه نمایشش هم کمی ضعیفتر از سونیه.در ضمن شما که پول بیخودی داری که بری مک بوک بخری چرا اصلآ ایسوس خریدی؟در ضمن من به شخصه میگم که سرعت این لپ تاپ واقعآ عالیه و جمله شما رو هم در مورد دروغ گویی در این ضمینه میذارم رو حساب عصبانیت شما بخاطر مشکل لپ تاپت.

2. 3 کاربر از Vaioman بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه N61JQ's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2010

2

دوست عزیز شما خودت هم ظاهرآ نمیدونی که با لپ تاپ چیکار میکنی.از تمامی دوستانی که این لپ تاپ رو دارند فقط شما هستی که باهاش مشکل داری.خرابی تو هر لپ تاپی ممکنه وگرنه گارانتی کاملآ بی معنی بود.حالا چون شانس شما بده و لپ تاپت مشکل داره دلیل نمیشه که این لپ تاپ بده و نظرات دوستان هم تو این تاپیک باعث گول زدن افراد میشه.شما بجای این پستهای بدرد نخور لپ تاپ رو ببر گارانتی .منتظر نشستی که معجزه بشه و خودش درست بشه.در حال حاضر من خودم و خیلی از دوستان این مدل رو داریم و ازش هم فوق العاده راضی هستیم.از لحاظ سرعت پردازش کاملآ در حد سری F سونی هست و صفحه نمایشش هم کمی ضعیفتر از سونیه.در ضمن شما که پول بیخودی داری که بری مک بوک بخری چرا اصلآ ایسوس خریدی؟در ضمن من به شخصه میگم که سرعت این لپ تاپ واقعآ عالیه و جمله شما رو هم در مورد دروغ گویی در این ضمینه میذارم رو حساب عصبانیت شما بخاطر مشکل لپ تاپت.

آقا من عصباني!
    نمايشگر فاجعه اين دستگاه رو چي ميگي؟
    -
    من فوتوشاپ سي اس فور رو نصب كردم، لايه ها رو كه ميخووام بردار ... تيكه تيكه ... حركت ميكنه!
    اين بود يك گيگ گرافيك؟! اين بود 4 گيگ رم؟

دستگاه با يك اشاره لك ميشه! بهتره بگم خيلي بد! لك ميشه ... اين رو چي ميگي؟ مگه شما نبودي ميگفتي اين دستگاه لگ رو نشون نميده؟ و يا كم لك ميشه!

---
    اگر از تمامي مشكلاتش هم بگزريم ... صفحه نمايش و لك بذير بودن بيش از حد دستگاه ،نمره اين دتگاه رو از 20 نمره به 14‌! كاهش ميده .....

البته اينها نظرات شخصي من هستند!!!!

تاريخ عضويت
    Apr 2010
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

آقا من عصباني!
    -
    من فوتوشاپ سي اس فور رو نصب كردم، لايه ها رو كه ميخووام بردار ... تيكه تيكه ... حركت ميكنه!

دستگاه با يك اشاره لك ميشه! بهتره بگم خيلي بد! لك ميشه ... اين رو چي ميگي؟ مگه شما نبودي ميگفتي اين دستگاه لگ رو نشون نميده؟ و يا كم لك ميشه!

---
    اگر از تمامي مشكلاتش هم بگزريم ... صفحه نمايش و لك بذير بودن بيش از حد دستگاه ،نمره اين دتگاه رو از 20 نمره به 14‌! كاهش ميده .....

من باز هم متوجه نشدم(احتمالا خنگ شدم). شما با سرعت و کیفیت لپ تاپت مشکل داری یا با لک شدنش!!!!!!اول موضع خودت رو درست مشخص کن تا بریم سر موضوع اصلی.بعد هم من همزمان و به دفعات زیاد با چند مدل سونی صفحه نمایش لپ تاپم رو مقایسه کردم ونتیجش رو هم همه دوستان میدونن(تو تاپیک های مختلف قبلآ گفتم)من بازهم منظور شما رو از لغت فاجعه متوجه نمیشم!!!!!

5. 2 کاربر از Vaioman بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Mar 2010

پيش فرض

وایو من جان سلام
    پست های قبل رو نگاه کردی ؟
    چرا ویندوز64بیتی به کانفیک مشخص n61jqامتیازهای متفاوت میده(خصوصا ویندوز من که به هارد5.8 میده وبه بقیه5.9و هینطور امتیاز رم بااین که اورست1333 میزنه ولی ویندوز 5.9 امتیاز میده ولی به همین رم تولیتاب یعضی از بچه ها 6.9 امتیاز داده...)؟

پروفشنال hasibi01's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2007
    محل سكونت
    کرمان - رفسنجان

پيش فرض

آقا من عصباني!
    -

---

زاویه دید صفحه نمایش این لپ تاپ محدوده که البته این از معایب صفحات LCD محسوب میشه. چون سونی تا حالا نداشتم نمیتونم اظهار نظر بکنم که اون چطوریه ولی در هر صورت نباید توقع خیلی بیشتری نسبت به این ازش داشته باشیم. در مورد صفحه نمایش براق هم حق با شماست. ولی ظاهرا اکثر لپ تاپ هایی که وارد بازار ایران میشن دارای صفحه نمایش براق هستن. که این شامل سونی هم میشه.
    در مورد لک شدن بدنه حق با شماست و منو هم خیلی اذیت میکنه ولی کم کم دارم عادت میکنم و دیگه بهش گیر نمیدم. البته طراحیش در نظر اول جذابه ولی ایکاش این جذابیت رو نمیداشت. و از بدنه مات تری استفاده میکردن. در ضمن تا اونجایی که من یادمه آقای وایومن نگفته بود که این لپ تاپ لک نمیشه و حتی قبل از اینکه اینو بخرم میدونستم که بدنش زیاد لک میشه (که اینم توی همین سایت خونده بودم حالا یا از قول ایشون و یا سایر دوستان).
    اینم اضافه کنم که منم زمانیکه اینو خریدم با کلی مشکل مواجه شدم که چند روز اول واقعا منو کلافه کردن ولی همشون حل شدن. و الانم ازش راضیم البته همونطوری که گفتین زاویه دید صفحه نمایشش محدوده و زیادم لک میشه. ولی با این وجود من از خریدش پشیمون نیستم. پشیمون نیستم که چرا چند صد هزار تومان بیشتر واسه سونی ندادم و یا اینکه چند میلیون بیشتر واسه مک بوک.

و صد البته اینم نظرات شخصی منه.

پیروز باشید

8. این کاربر از hasibi01 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Apr 2010
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

وایو من جان سلام
    پست های قبل رو نگاه کردی ؟
    چرا ویندوز64بیتی به کانفیک مشخص n61jqامتیازهای متفاوت میده(خصوصا ویندوز من که به هارد5.8 میده وبه بقیه5.9و هینطور امتیاز رم بااین که اورست1333 میزنه ولی ویندوز 5.9 امتیاز میده ولی به همین رم تولیتاب یعضی از بچه ها 6.9 امتیاز داده...)؟
    بابا من قبلا هم صد بار گفتم نمرات ویندوز دقیقآ بر مبنای کشک به سیستم داده میشه.من تا حالا رو PC خودم چندین مدل ویندوز 7 نصب کردم و جالبه که بیش از 10 مدل مختلف نمره گرفتم حتی با اختلاف های زیاد.من شخصآ به شما و تمامی دوستان پیشنهاد میدم که جز برای سرگرمی به نمرات ویندوز اهمیت ندید.اگر میخواهید سخت افزار دستگاه تون رو چک کنید این همه نرم افزار تست هست.چرا ویندوز

10. 2 کاربر از Vaioman بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز erno69's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2009
    محل سكونت
    بابلسر

پيش فرض کمک

دوستان من شاید بیام واسه خرید تهران کجا میتونم دو مدل n61jq و f115 رو ببینم و بخرم؟
    دوستان مارو هم دریابید...!

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Oct 2008

پيش فرض

من هم با نظر وایومن عزیز موافقم.روز اول کمی دلسرد بودم.ولی حالا که ویندوز رو عوض کردم(سون 32 ultimateروش نصب کردم)و ویندوز و کارت گرافیک و بایوس رو اپدیت کردم تازه به نتیجه دلخواه رسیدم.کمی توی نصب بعضی بازیها مثل splinter cellمشکل داشتم که با نصب dirext 11اون مشکام هم حل شد.بعضی دوستان شاید بتونن با کمی حوصله به خرج دادن به نتیجه دلخواهشون برسن!!!

---------- Post added at 04:29 PM ---------- Previous post was at 04:26 PM ----------

توی تهران پاساژ پاتخت(میرداماد).بازار رضا(میدان ولی عصر).پاساژ پارسیان و بازار کامپیوتر ایران(چهارراه ولی عصر)

13. این کاربر از mysaeedms بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Apr 2010
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

دوستان مارو هم دریابید...!

شما همونطور که دوستمون در پست بالا گفت تو تمامی مراکز کامپیوتر تهران میتونی هر دو مدل رو پیدا کنی.اما بر طبق تجربه دوستان تو پارسیان و بازار رضا قیمتها بهتره.

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Mar 2010
    محل سكونت
    تهران

3

من نظرات دوستان رو تایید میکنم با لک شدنش هیچ مشکلی ندارم یه دستمال میکشم اما صفحه نمایش خوب تمیز کردنش سخته که اونم یه راهی پیدا می کنم در زمینه سیستم من از روز اول هم هیچ مشکلی نداشتم من فقط انتی ویروس و ووردش رو پاک کردم باقیش هست و خیلی جالبه و خیلی هم سرعت بالایی داره سیستم و راضیم مثل بعضیها صدای تق تق نداره در مورد صفحه نمایش رزولوشنش عالیه تو بازیها شاید تو فیلم کم باشه که اونم فیلم کیفیت بالا می طلبه فقط تو فول اسکرین بعضی بازیها مشکل دارم مثل pes 2010 که اونم به وبندوز سون مربوطه و مشکل از اونه چون تو اکس پی مشکل بازی حال میشه حتی تو پی سی با سون هم این بازی فول اسکرین اجرا نمشه من تست کردم در مورد صفحه نمایش خوب کاربر باید بر اساس زاویه دید خودش تنظیمش کنه دیگه با اورست تست کردم مارک مانیتورش یه چیز ناشناس و عجیب بود شما می دونید چیه؟در کل با همین 64 بیت هوم خودش دارم حال میکنم هنوز بازی 2010 جدید جدید نریختم روش مثل بد کمپانی اونم میریزم اما بازی کولین مک راء وری های اجرا میشه خفن بابا عالیه توپه دمت گرو وایو من گارانتی فقط سازگار ارقام.من مشکلم الان اینه که وقتی کابل رو به لن وصل میکنم نمیتونه به اینترنت کانکت شه نمی دونم چه تنظیماتی داره نمی دونم.کمکم کنید تو این زمینه؟پورت لن enable هست؟یا باید بکنم چطوری؟بچه ها ویندوز خودش میگه که گرافیک 2700 مگابایت که 1 گیگ خودش داره و باقیشم شیر میکنه بعد میگه که هر اسلات رمش 4 گیگ می خوره و کلا تا 16 گیگ ساپوت میکنه.می دونستین؟نمی دونم چرا اورست هیچ مشخصاتی از مادربوردش نمیده و ناشناس میزنه.
    موفق باشید

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •