تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 58 از 70 اولاول ... 84854555657585960616268 ... آخرآخر
نمايش نتايج 571 به 580 از 696

نام تاپيک: برنامه‌ی هفت

آخر فروم باز h-blade's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2009
    محل سكونت
    همدان

پيش فرض

دیشب این رسایی حجب حرفایی تو برنامه هفت زد ! یه جورایی داشت افتخارم میکرد که همه فیلما رو قیچی میکنیم تا برای مخاطب خوب باشن !
    -------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

کافه سینما: حميد رسايي عضور كميسيون فزهنگي مجلس، عضو جبهه پایداری و عضو شوراي بازبيني وزارت ارشاد جمعه شب در برنامه هفت حضور يافت و نظراتش را درباره شرايط فعلي سينماي ايران بيان كرد.

اين نظرات شامل جملات جالبي درباره فيلم ها و كارگردان هاي امروز سينماي ايران بود كه مهم ترين آنها را در ادامه مي خوانيد:

-فيلم هاي اول مخملباف روي من خيلي تاثير گذاشت و حتي 3 بار فيلمهايش را در سينما مي ديدم اما اين روزها بخاطر گرايش سياسي اش برايش متاسفم.

-جدايي نادر از سيمين ساختار قويي دارد اما محتوایش را نمی‌پذیرم. به لحاظ سياسي يك فيلم سياه نما هست.

-يه حبه قند به لحاظ مضمون قدرت بالايي دارد اما با واقعيت سازگار نيست.

-فيلم هاي آقاي ده نمكي را دوست دارم اما انتقاداتي هم به اين فيلم ها وارد است.

-فيلم هايي هستند كه به ظاهر خيابان هاي آرام و يك جشن را نشان مي دهند اما تفكرات سياسي ديگري پشت سرشان هست و ما حتي سعي مي كنيم با اصلاحاتي اين تفكرات را تصحيح كنيم اما وقتي سازنده اثر مقاومت مي كند معني اش چيست؟

-گزارش يك جشن سوژه خوبي دارد اما فكر سياسي اش مورد تاييد من نيست اما حاتمي كيا را همچنان دوست دارم.

-دوستان وقتي براي مجوز اقدام مي كنند يكي دو صفحه به عنوان طرح ارايه مي دهند و بعد از ساخته شدن فيلم به چيز ديگري تبديل مي شود و طبيعتا مجوز ساخت نمي تواند به معناي تاييد فيلم ساخته شده باشد.

-يكي از فيلم هايي كه در جلسات كميسيون فرهنگي ديده شد فيلم من مادر هستم بود. كه اگر ريا نشود من از موافقان فيلم بودم البته با اصلاحاتي كه خود شما هم( خطاب به جيراني) با آن موافق بوديد.

-فيلم هاي معاند مستقيم نداريم اما برخي فيلمسازان در پشت پرده بر عليه نظام فعاليت مي كنند.
    -برايم عجيب بود كه برخي اصلاحاتي كه به ورود آقايان ممنوع وارد كرده بوديم در اكران انجام نشده بود!

-يوسف پيامبر را دوست داشتم و ملك سليمان را علي رغم ايراداتي كه داشت پسنديدم و همچنين اخراجي هاي 1 را دوست داشتم و نگاه ارزشي زمهرير را علي رغم اصلاحاتي كه داشت دوست داشتم.

اين آقا همه رو دوست داره و باهمه هم رفيقه ولي خب به هيچ كي بدون اصلاحات اجازه اكران نميده...........

ديشب جيراني بنده خدا سرما خورده بود چه زجري ميكشيد سر اجرا....

2. 3 کاربر از h-blade بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز mhv_kntu's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2008

پيش فرض

دیروز فراستی رو سینما گلخانه آوردن .

ازش پرسیدن بزرگترین انتقادت از خودت چیه ؟
    گفت : خیلی ملاحظه گر هستم ! و تو نقدهام مراعات می کنم ! باید نقدهام تندتر باشه و نترسم .

بعدشم گفت بعد از انتقادهایی که در زمان جشنواره فجر روی فیلم ها میکرد بهش خیلی حمله کردن و مجبور شد چند هفته برنامه نیاد !

4. 7 کاربر از mhv_kntu بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

کاربر فعال انجمن ادبیات hamid_diablo's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2008
    محل سكونت
    آنجا که عقاب پر بریزد

پيش فرض

فراستی در مورد سئوالی که مجری ازش پرسید که بدترین فیلم رو نام ببر گفت:خیلی زیاد و بعد از کمی مکث گفت یه حبه قند!

6. 3 کاربر از hamid_diablo بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز mohammadirani's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2005
    محل سكونت
    Iran..Rasht

پيش فرض

چه قدر از حرف های مریلا زارعی تو برنامه 7 امشب، خوشم اومد.
    خیلی خوب درباره ماجرای نصرتی حرف زد و توهین اون کارگردان اسمش رو نیار به زنان هنرپیشه رو خیلی بدتر از اون دونست.
    واقعا دمش گرم

8. 2 کاربر از mohammadirani بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز moslem47's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2009

پيش فرض

اون کارگردانی که مریلا زارعی از انتقاد کرد کیه؟ چی گفته؟

R e b i r t h Kurosh's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2007
    محل سكونت
    همون جا ! :دی

پيش فرض

فرج‌الله سلحشور ...

کارگردان یوسف پیامبر ...

سینمای ایران رو به فاحشه خونه تعبیر کرده و گفته وقتی سینمامون پر شده از فاحشه‌ها، باید هم فاحشه‌ی بین‌المللی (آنجلینا جولی) وارد کنیم !

ترانه علیدوستی، هانیه توسلی، نگار جواهریان، باران کوثری و یکی دو نفر دیگه هم بیانیه دادن که شمایی که فکر می‌کنی سینما فاحشه خونه است، بذار از این سینما برو، خیال خودت رو راحت کن ...

11. این کاربر از Kurosh بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Sep 2005
    محل سكونت
    Iran..Rasht

پيش فرض

س.ل.حشور سینمای ایران رو ف.اح.ش.ه خونه و زنان هنرپیشه رو ف.اح.ش.ه خوانده بود

13. این کاربر از mohammadirani بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Sep 2005
    محل سكونت
    Iran..Rasht

پيش فرض

جیرانی بازم سوتی دادها
    البته سوتی که نه
    ولی هنوز دوربین نیومده بود خیلی باحال داشت حرف میزد ها

15. 2 کاربر از mohammadirani بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

اگه نباشه جاش خالی می مونه Javad-ht's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2010
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

بچه ها دیشب فراستی تو نقد سعادت آباد چی گفت؟
    من تا ته مهناز افشار بیدار بودم بعد دیگه رفتم خوابیدم.
    برای این نماینده ها هم یکی مثل عادل لازمه که نترسه و بهشون رو نده.
    جیرانی تلاش زیادی میکرد که رسایی ناراحت نشه،هم دیشب هم هفته پیش که مهمان بود!

آخر فروم باز h-blade's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2009
    محل سكونت
    همدان

پيش فرض

بچه ها دیشب فراستی تو نقد سعادت آباد چی گفت؟
    من تا ته مهناز افشار بیدار بودم بعد دیگه رفتم خوابیدم.
    برای این نماینده ها هم یکی مثل عادل لازمه که نترسه و بهشون رو نده.
    جیرانی تلاش زیادی میکرد که رسایی ناراحت نشه،هم دیشب هم هفته پیش که مهمان بود!

دوست عزيز مقايسه عادل با فريدون جيراني به نظر من اصلا درست نيست به دليل اينكه ما مظلوم تر از جامعه سينمايي كشور نداريم اگه اين بنده خدا مثل عادل باشه راحت با يه سفارش از بالا فريدون جيراني ممنوع الكار ميشه برنامه هفت هم تعطيل ميشه هيچ مي هم صداش در نمياد يا اگزم در بياد به جايي نميرسه.

اما درباره گفته آقاي سلحشور:

من به شخصه اصلا ايشون رو به عنوان كارگردان قبول ندارم و به جز سرياله اصحاب كهف ديگه كار به درد بخوري نداره البته همين اصحاب كهف هم از يه تيم حرفه اي برخوردار بود كه اون در اومد.

اما اگه به عنوان يه بي طرف بخوام به اين قضيه نگاه كنم نه صحبت هاي ايشون رو محكوم ميكنم و نه تائيد.

به هر حال اونايي كه سر و كاري باسينما دارن ميدونن كه سينماي ما خالي از اين صحبت ها نيست ولي اين داستان به يه سري آدم بازيگر نما و مشكل دار برميگرده كه دليل عقب موندگي سينماي ما هم به نظرم همين افراد هستند.

اما اينكه آقاي سلحشور اين موضوع رو مطرح كرده و اونو به همه بازيگران زن سينماي ما نسبت داده به نظرم كار بسيار بسيار زشتيه... و همه هم با اين حرف من موافقن.

والبته به نظر من ايشون اصلا از سينماي هاليوود وطرز ساخت فيلمهاش سر در نميارن كه به آنجلينا جولي اين نسبت رو دادن....

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •