تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 576 از 626 اولاول ... 76476526566572573574575576577578579580586 ... آخرآخر
نمايش نتايج 5,751 به 5,760 از 6258

نام تاپيک: مشکلات نصب و اجرا - Grand Theft Auto IV

در آغاز فعالیت AhvazGame's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2011

پيش فرض ااااااااااااااا

من GTA ميخوام

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Dec 2009

پيش فرض

سلام
    ببخشید نمی دونم اینجا جاش برای پرسیدن این سئوال هست یا نه .

من کد یا ترینر این بازی رو می خوام که اصلا خونش تموم نشه . لطفا دوستان راهنمایی کنید .
    با تشکر .
    فکر نمیکنم ربطی به مشکلات نصب و اجرا داشته باشه!
    به هر حال:
    کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

3. این کاربر از saeed.1 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Dec 2009

پيش فرض

دوستانی که از کرک Razor استفاده میکنن مشکلی با گوشی داخل بازی ندارن؟من نمیتونم گوشیم رو بیارم!انگار اصلا گوشی نداره! 4 تا پیام هم گرفته ولی هر چی Up میزنم انگار نه انگار... قبلا درست بودا، ولی نمیدونم چش شده، بازی رو هم دوباره نصب کردم ولی نشد.
    از پچ 1.0.7.0 هم استفاده میکنم.

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jul 2008

پيش فرض

سلام
    موقع نصب بازی روی ویندوز 7 پیغام your system is incompatible with %p میده قبلا روی ویندوز ویستا بدون مشکل کار می کرد. لطفا راهنمایی کنید مشکل کجاست

---------- Post added at 04:36 PM ---------- Previous post was at 04:35 PM ----------

سلام
    موقع نصب بازی روی ویندوز 7 پیغام your system is incompatible with %p میده قبلا روی ویندوز ویستا بدون مشکل کار می کرد. لطفا راهنمایی کنید مشکل کجاست

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jul 2008

پيش فرض

سلام

حـــــرفـه ای Joaquin's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2009
    محل سكونت
    کرج

پيش فرض

سلام
    gta iv رو نصب کردم با کرک رازور که سه تا فایل بود بازی رو کرک کردم و مشکلی نبود
    حالا پچ 1.0.1.0 رو نصب کردم ولی کرک رو عوض نکردم چون نمیدونستم چه کرکی میخواد
    تو بازی تو حالت پیاده دوربین هی میاد پایین
    تو ماشین هم همین طور
    دیوانه شدم چی کارش کنم؟؟؟

---------- Post added at 03:08 PM ---------- Previous post was at 03:06 PM ----------

سلام
    این مشکل ستاپ اصلیه تو ویندوز 7 نصب نمیشه

داره خودمونی میشه the God's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2010
    محل سكونت
    Bushehr

13

دوستانی که از کرک Razor استفاده میکنن مشکلی با گوشی داخل بازی ندارن؟من نمیتونم گوشیم رو بیارم!انگار اصلا گوشی نداره! 4 تا پیام هم گرفته ولی هر چی Up میزنم انگار نه انگار... قبلا درست بودا، ولی نمیدونم چش شده، بازی رو هم دوباره نصب کردم ولی نشد.
    از پچ 1.0.7.0 هم استفاده میکنم.
    شاید رفتین تو option control و دسکاریش کردین up کیبوردت از کار افتاده اگه هم اینکارو نکردین
    برین تو control panel بعد add or remove programs از انجا پاکش کنید دوباره نصب کنید درست میشه

تاريخ عضويت
    Nov 2010
    محل سكونت
    Bushehr

13

سلام

بازی رو کامل پاک کنید بعد به این روش نصب کنید

روی setup راست کلیک کن بعد properties را باز کن بعد برو توی compatibility بعد تیک
    run this program in compatibility mode for را بزنید و XP و ... را انتخاب کنید بعد apply را بزن و ok کن
    بعد setup را باز کن و نصب کن
    Last edited by the God; 30-08-2011 at 14:49.

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jul 2009

پيش فرض

سلام ببخشید دیگه داشتم دیوونه میشدم نمی خواستم پست الکی بدم که یه موقعه کسی نگه اسپم الکی میدی برا همین از صفحه 1 تا 50 از اینورم تا25 صفحه قبلو خووندم اما اروره من تووش نبوود
    من هم اخرین ورژن social club رو دارم هم اخرین ورژن windows live هم اخرین پچ(1.0.7.0) هم کرکشو که برا رازوره ویندوزمم 7 64 بیته که همیشه هم اپدیته با برنامه tune up هم ریجستریمو تمیز کردم با اینکه ویندوزمو جدیدم ریختم
    ولی اروره من توو social club هس یعنی حتی به بازی هم نمیرسه اوله اولشه
    من بازیو اجرا میکنم میره توو social club بعد یه اکانت ساختم اکتیوشم کردم ولی وقتی میزنم میگه یوزر پسوردت درست نیست یکی دیگه ساختم باز همین ارورو میده اینم از متن ارورش
    login failed
    the user name or password entered was incorrect. please try again. ifyou are having difficulty you can recover your password.
    این برا موفعیه که به اینترنت وصلم وقتی قعطش میکنم میره توو حالت افلاین اوونجا هم که پلی رو میزنم این ارورو میده
    you are not currntly connected to the internet.
    an active intemnet connection as required too access online multiplayer and video uploading to social club tv.
    وقتی اوکی میزنم پشت سرش این ارورو میده
    application failed to launch.
    the application you are attempting to launch no longer exist. please reinstal the application, or contact support at:
    کد:
    دیگه موندم چی کار کنم
    قبلن توو ویندوز 7 32 بیت رخته بوودم میوومد نمی دوونم چش شده
    ممنون می شم جواب بدین

تاريخ عضويت
    Nov 2010
    محل سكونت
    Bushehr

10

سلام ببخشید دیگه داشتم دیوونه میشدم نمی خواستم پست الکی بدم که یه موقعه کسی نگه اسپم الکی میدی برا همین از صفحه 1 تا 50 از اینورم تا25 صفحه قبلو خووندم اما اروره من تووش نبوود
    من هم اخرین ورژن social club رو دارم هم اخرین ورژن windows live هم اخرین پچ(1.0.7.0) هم کرکشو که برا رازوره ویندوزمم 7 64 بیته که همیشه هم اپدیته با برنامه tune up هم ریجستریمو تمیز کردم با اینکه ویندوزمو جدیدم ریختم
    ولی اروره من توو social club هس یعنی حتی به بازی هم نمیرسه اوله اولشه
    من بازیو اجرا میکنم میره توو social club بعد یه اکانت ساختم اکتیوشم کردم ولی وقتی میزنم میگه یوزر پسوردت درست نیست یکی دیگه ساختم باز همین ارورو میده اینم از متن ارورش
    login failed
    the user name or password entered was incorrect. please try again. ifyou are having difficulty you can recover your password.
    این برا موفعیه که به اینترنت وصلم وقتی قعطش میکنم میره توو حالت افلاین اوونجا هم که پلی رو میزنم این ارورو میده
    you are not currntly connected to the internet.
    an active intemnet connection as required too access online multiplayer and video uploading to social club tv.
    وقتی اوکی میزنم پشت سرش این ارورو میده
    application failed to launch.
    the application you are attempting to launch no longer exist. please reinstal the application, or contact support at:
    کد:
    دیگه موندم چی کار کنم
    قبلن توو ویندوز 7 32 بیت رخته بوودم میوومد نمی دوونم چش شده
    ممنون می شم جواب بدین
    سلام
    اینو دانلود کن بریز توی پوشه ی بازیت بعد اجراش کن

کد:

12. این کاربر از the God بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •