تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 574 از 1126 اولاول ... 744745245645705715725735745755765775785846246741074 ... آخرآخر
نمايش نتايج 5,731 به 5,740 از 11253

نام تاپيک: تاپيك ويژه خرابي و تعميرات هاردديسك

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jun 2011

پيش فرض

با تشکر از پاسختون دو تا عکس زیر را گرفتم

و

Banned
    تاريخ عضويت
    Nov 2012
    محل سكونت
    مملکت جهل و جنایت و خرافات ...

پيش فرض

هاردت نابود شده و به زودی Down میشه اگر اطلاعات مهمی داری بردار و صلوات بفرست چون داره میمیره !

ناظر انجمن مشکلات سخت افزاری EXTREME's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2009
    محل سكونت
    Deathzone

پيش فرض

با تشکر از پاسختون دو تا عکس زیر را گرفتم

و

هارد رو ببرید بیرون و بگین با pc3000 ریکاوری کنند اطلاعات رو این هارد دیگه قابل استفاده نیست

آخر فروم باز Ghaioom's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2007
    محل سكونت
    ترکمن صحرا

پيش فرض

سلام extreme جان

هارد سیستم من که نمیدونم چشه ویندوز بالا نمیاد خطای:

A disk read error occurred

Press Ctrl+Alt+Del to restart.

بعد با نرم افزار hdd regenator هم میخوام بد سکتور یابی کنم خطای !hard drive is not ready میده ولی میشناستش!
    در ضمن اون delay چیه تو این نرم افزار؟
    هارد به هارد هم میکنم شانسی تو ویندوز شناسایی میشه شناسایی که شد هنگ میکنه! ولی تو صفحه اول سیستم وقتیس که روشن میکنم اسمشم میاره یعنی شناسایی میشه.
    سی دی ویندوز هم میزارم وقتی تو صفحه نصب میره یعنی همون اول که اینتر میزنی برای وارد شدن بهش دیگه جلو نمیره و صفحه سیاه میمونه!! یه ویندوز لایو هم امتحان کردم اینم همینطوریه بوت نمیشه!

ویرایش: این مشکل پایینی حل شد:
    در ضمن یه سیستم هست هارد درایوهاش پرید الان درایواشو دوباره موقع نصب ویندوز درست کردیم ولی موقع نصب ویندوز اولاش صفحه آبی میاد! هر بار هم دوباره نصب میکنیم همونجایی که صفحه آبی میاد اینجوری میشه یه ویندوز دیگه هم که اکس پی هست امتحان کردیم نشد. یعنی یه سی دی دیگه که هر دو ویندوز xp هست.

وین 7بنصبم ببینم چی میشه ولی شما جواب بده ببینیم چیکار کنیم؟

این همه مشکل رو چطوری حل کنم؟!!

با سپاس

ویرایش:

مشکل هاردی که توش ویندوز نصب میکردم حل شد. اون هارد رو گذاشتم تو سیستم خودم صفحه آبی نیومد!
    شما بقیه رو جواب بدین.
    ولی یه چیزی اگه پارتیشن بندی کنیم و فرمت سریع کنیم مشکلی پیش میاد؟ چون دوستم این کارو کرد.

هارد خودم نمیدونم چشه باید درستش کنم!!!
    ممنون
    Last edited by Ghaioom; 07-12-2012 at 17:52.

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jun 2011

پيش فرض

هارد رو ببرید بیرون و بگین با pc3000 ریکاوری کنند اطلاعات رو این هارد دیگه قابل استفاده نیست
    ایا هارد مشکل سخت افزار ی داره؟ اطلاعاتش مهم نیست چون این ترمم تموم شه ویندوزم را عوض میکنم

پروفشنال amirfakhrian's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2009

پيش فرض

خسته نباشید. وضعیت هاردم بحرانی شده. با HDD Regenerator مقداری از بدسکتورها رو گرفتم. حالا نظرتون در مورد هاردم چیه و باید چه کاری انجام دهم.

[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

تاريخ عضويت
    Aug 2009
    محل سكونت
    Deathzone

پيش فرض

خسته نباشید. وضعیت هاردم بحرانی شده. با HDD Regenerator مقداری از بدسکتورها رو گرفتم. حالا نظرتون در مورد هاردم چیه و باید چه کاری انجام دهم.

[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
    تو اسکن سکتور dealy هم داشتین ؟ هارد ضربه خورده یا ویروسی شده بوده ؟
    ببینید اگه دوباره اسکن کنید دوباره بازم بدسکتور هایی که ریکاوری شده را به عنوان بدسکتور میگیره ؟

8. این کاربر از EXTREME بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

پروفشنال amirfakhrian's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2009

پيش فرض

تو اسکن سکتور dealy هم داشتین ؟ هارد ضربه خورده یا ویروسی شده بوده ؟
    ببینید اگه دوباره اسکن کنید دوباره بازم بدسکتور هایی که ریکاوری شده را به عنوان بدسکتور میگیره ؟
    delay داشتم(فکر کنم 5 تا بود،دقیق یادم نیست). hdd regenerator اعلام کرد که هارد 15000 بدسکتور داره که نزدیک 700 تا رو برطرف کرد. از نظر سرعت انتقال اطلاعات افت نکرده ولی فایل دیگه ای توی هارد نمی تونم بریزم، و error می ده.
    از این هارد فقط به عنوان آرشیو استفاده می کنم و چند وقته که توش فایلی نریختم. آیا فقط برای تماشای فیلم از این هارد، مشکلی براش ایجاد می شه یا نه؟

تاريخ عضويت
    Aug 2009
    محل سكونت
    Deathzone

پيش فرض

سلام extreme جان

هارد سیستم من که نمیدونم چشه ویندوز بالا نمیاد خطای:

A disk read error occurred

Press Ctrl+Alt+Del to restart.

بعد با نرم افزار hdd regenator هم میخوام بد سکتور یابی کنم خطای !hard drive is not ready میده ولی میشناستش!
    در ضمن اون delay چیه تو این نرم افزار؟
    هارد به هارد هم میکنم شانسی تو ویندوز شناسایی میشه شناسایی که شد هنگ میکنه! ولی تو صفحه اول سیستم وقتیس که روشن میکنم اسمشم میاره یعنی شناسایی میشه.
    سی دی ویندوز هم میزارم وقتی تو صفحه نصب میره یعنی همون اول که اینتر میزنی برای وارد شدن بهش دیگه جلو نمیره و صفحه سیاه میمونه!! یه ویندوز لایو هم امتحان کردم اینم همینطوریه بوت نمیشه!

ویرایش: این مشکل پایینی حل شد:
    در ضمن یه سیستم هست هارد درایوهاش پرید الان درایواشو دوباره موقع نصب ویندوز درست کردیم ولی موقع نصب ویندوز اولاش صفحه آبی میاد! هر بار هم دوباره نصب میکنیم همونجایی که صفحه آبی میاد اینجوری میشه یه ویندوز دیگه هم که اکس پی هست امتحان کردیم نشد. یعنی یه سی دی دیگه که هر دو ویندوز xp هست.

وین 7بنصبم ببینم چی میشه ولی شما جواب بده ببینیم چیکار کنیم؟

این همه مشکل رو چطوری حل کنم؟!!

با سپاس

ویرایش:

مشکل هاردی که توش ویندوز نصب میکردم حل شد. اون هارد رو گذاشتم تو سیستم خودم صفحه آبی نیومد!
    شما بقیه رو جواب بدین.
    ولی یه چیزی اگه پارتیشن بندی کنیم و فرمت سریع کنیم مشکلی پیش میاد؟ چون دوستم این کارو کرد.

هارد خودم نمیدونم چشه باید درستش کنم!!!
    ممنون
    خیلی قاطی شد تو یک پست بگین الان مشکل دقیقتون چیه
    وقتی در ویندوز شناسایی میشه یک دفعه میپره ؟
    مثلا دربایوس است و یک مدت بعدش میپره از بایوس اینطوریه ؟

تاريخ عضويت
    Aug 2009
    محل سكونت
    Deathzone

پيش فرض

delay داشتم(فکر کنم 5 تا بود،دقیق یادم نیست). hdd regenerator اعلام کرد که هارد 15000 بدسکتور داره که نزدیک 700 تا رو برطرف کرد. از نظر سرعت انتقال اطلاعات افت نکرده ولی فایل دیگه ای توی هارد نمی تونم بریزم، و error می ده.
    از این هارد فقط به عنوان آرشیو استفاده می کنم و چند وقته که توش فایلی نریختم. آیا فقط برای تماشای فیلم از این هارد، مشکلی براش ایجاد می شه یا نه؟
    بدسکتورها کامل برطرف نشده همین باعث میشه به دیتا ها هارد آسیب وارد بشه اگه با این نرم افزار نتیجه نگیرید و فرمت سطح پایین هم جواب نده باید هارد رو ببرید بیرون مشکلش سخت افزاری است هم میتونه از پلاتر باشه و هم هد بدید بیرون بدسکتورگیری کنن

12. این کاربر از EXTREME بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •