تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 57 از 76 اولاول ... 74753545556575859606167 ... آخرآخر
نمايش نتايج 561 به 570 از 759

نام تاپيک: تاپیک سوالات و مشکلات مربوط به برنامه های Media Player

آخر فروم باز TimeWarp's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2011
    محل سكونت
    جلوی کامپیوتر

پيش فرض

من یه مشکل با km ورژن جدید دارم.

رو یه سیستم که 24 ساعته به نت وصله (ویندوز xp - سرویس پک 2) نصبش کردم و تا اومدم اجراش کنم برنامه اجرا نشد و ارور داد
    no user number
    و تا فیلم یا هر چیزی توش پلی می کردم هنگ میکرد و کنار ساعت یه پنجره کوچک باز میشد که یه سری صفر و یک ردیف میکرد.(ارور خاصی نبود) و باید از تسک منجر می بستمش.جالبه رو همین سیستم اومدم ورژن 3.0.0.1348 (قدیمی ) نصب کردم و داره کار میکنه.
    راستی این برنامه ی pandora.tv چیه که با ورژن قبلی رو سیستم نصب میشه و با حذفشم از remove program حذف نشده(جداگانه باید پاک شه) ؟

لطفا راهنمایی کنید.با تشکر
    Last edited by TimeWarp; 30-04-2013 at 10:56.

آخر فروم باز TimeWarp's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2011
    محل سكونت
    جلوی کامپیوتر

پيش فرض

من یه مشکل با km ورژن جدید دارم.

رو یه سیستم که 24 ساعته به نت وصله (ویندوز xp - سرویس پک 2) نصبش کردم و تا اومدم اجراش کنم برنامه اجرا نشد و ارور داد
    no user number
    و تا فیلم یا هر چیزی توش پلی می کردم هنگ میکرد و کنار ساعت یه پنجره کوچک باز میشد که یه سری صفر و یک ردیف میکرد.(ارور خاصی نبود) و باید از تسک منجر می بستمش.جالبه رو همین سیستم اومدم ورژن 3.0.0.1348 (قدیمی ) نصب کردم و داره کار میکنه.
    راستی این برنامه ی pandora.tv چیه که با ورژن قبلی رو سیستم نصب میشه و با حذفشم از remove program حذف نشده(جداگانه باید پاک شه) ؟

لطفا راهنمایی کنید.با تشکر

کسی نیست به ما کمک کنه؟

آخر فروم باز lionf3's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2012
    محل سكونت
    ایــــ تهــران ـــران

پيش فرض

دوستان این KM داره مارو اذیت میکنه
    وقتی موزیک ویدیو و فیلم پخش میکنم
    تصویر با صدا هماهنگ نیست
    مشکل چیه؟؟

داره خودمونی میشه toxi's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2010
    محل سكونت
    tehran

پيش فرض

سلام بچه ها یه مشکل دارم من یه فایل MKV دانلود کردم با حجم 275 مگابایت ! اما مسئله اینه که هیج جوری از روی دسکتاپ نمیتونم کات یا پاک کنم! میگه فایل در حال اجراست ببندینش اول بعد پاک کنید! هر کاری میکنم نمیشه ریستارت کردم از سیف مود اومدم! از تکس منیجر اکسپلورر رو فطع کردم! هر کاری میکنم نمیشه پاکش کرد! کپیش کردم جای دیگه اون یکی هم مثل همین شده! پرپرتیس گرفتم تیکه خاصب نخوره منظورم مثلا Read Only باشه! رفته رو مخم این فایل کسی میدونه ماله چیه؟ ویندوز هم سونه

آخر فروم باز Ghaioom's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2007
    محل سكونت
    ترکمن صحرا

پيش فرض

دوستان این KM داره مارو اذیت میکنه
    وقتی موزیک ویدیو و فیلم پخش میکنم
    تصویر با صدا هماهنگ نیست
    مشکل چیه؟؟

تو نت انگار دربارش بحث شده. تو گوگل جستجو کنید.

سلام بچه ها یه مشکل دارم من یه فایل MKV دانلود کردم با حجم 275 مگابایت ! اما مسئله اینه که هیج جوری از روی دسکتاپ نمیتونم کات یا پاک کنم! میگه فایل در حال اجراست ببندینش اول بعد پاک کنید! هر کاری میکنم نمیشه ریستارت کردم از سیف مود اومدم! از تکس منیجر اکسپلورر رو فطع کردم! هر کاری میکنم نمیشه پاکش کرد! کپیش کردم جای دیگه اون یکی هم مثل همین شده! پرپرتیس گرفتم تیکه خاصب نخوره منظورم مثلا Read Only باشه! رفته رو مخم این فایل کسی میدونه ماله چیه؟ ویندوز هم سونه
    با unlocker بزن.

جوابشو بگو.
    Last edited by Ghaioom; 08-05-2013 at 21:19.

داره خودمونی میشه لطفعلی خان قاجار's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2008

پيش فرض

احتمالا فايلهايي كه ميگين براي پخش شدن نياز به codec خاصي داره كه الان ديگه رو سيستم شما نصب نيست كه يا بايد اونو پيدا و نصب كنين مثل mpeg4 يا divx .اما راه ساده تر استفاده از نرم افزارهايي هستن كه خودشون اكثر فايلهاي صوتي تصويري رو پشتيباني مي كنن و ديگه نياز به نصب چيزه ديگه اي نخواهيد داشت مثل vlc
    كه مي تونين از اين آدرس دانلودش كنيد.
    کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
    سلام
    ویندوز 7 - همkm و هم media player classic و هم VLC دارم
    ویندوز تازه نصب کردم . رو اون یکی ویندوز 7 ک رو همین سیستمه خب نشون میده ها ولی .
    همه تغییرات برنامه نویسی ویندوز و چمیدونم تنظیمات خود برنامه KM هم درسته منتهی تو KM زیرنویس نشون نمیده تصویر هم قبلن نداشت ریموو کردم و دوباره نصب کردم الان داره منتهی کیفیت تصویر نداره یا دوتایی نشون میده .
    چ کنم ؟

تاريخ عضويت
    Nov 2008

پيش فرض

سلام.
    من برای دیدن بعضی از فیلمها یا کلیپ ها با km player به مشکل بر میخورم اونم اینکه تصویر رو سبز نشون میده و فقط صدا میاد با media player هم این مشکل رو دارم!!
    چیکار کنم این مشکل حل شه؟
    K-Lite Mega Codec Pack رو هم نصب کردم بازم همونجوری بود.!!!چی کار کنم؟

سلام

چند هقته پیش این مشکل هم برای من پیش اومد و اونم بخاطر اینکه درایور کارت گرافیک رو اشتباه نصب کرده بودم.

شما هم درایو کارت گرافیک رو دوباره نصب کنید یا آخرین درایور رو از سایت سازنده کارت گرافیک ، دریافت و نصب کنید.

موفق باشید
    سی دی خوده مادربرد رو گذاشتم و کارت گرافیکشو نصب کردم ولی بازم مشکل حل نشد

تاريخ عضويت
    Nov 2008

پيش فرض

بچه ها
    1:لطفا سوالاتونو در انجمن بحثهای نرم افزاری بپرسین
    2: مشکل از K-Lite Codec Pack ورژنای قدیمیشو نصب کن مشکلت حل میشه مخصوصا 6.31
    کاش لینک گذاشته بودی
    بعدشم من ورژن قدیمیشو اول نصب کرده بودم باز مشکل داشت ورژن جدیدشو زدم

اگه نباشه جاش خالی می مونه armia's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2004
    محل سكونت
    تهران / كرج

پيش فرض

سلام
    دوستان بطور کاملا تصادفی ایراد را پیدا کردم برای سایر دوستانی که ورژن نهائی KMP را دانلود و نصب کرده اند عرض میکنم اگر کی ام پلیر شما تصاویر را نشان نمیدهد روی صفحه نرم افزار زاست کلیک کرده و "ویدئو ادونس" را انتخاب کنید سپس در منوی جدید "ویدئو رندر" را انتخاب و اولد ویدئو رندر را تیک بزنید

((آقا دمت گرم مشکل ما رو حل کرد))

فقط یه بحث دیگه این ورؤن جدیده KMPLAYER زیرنویس ها رو نشون نمیده :((
    Last edited by armia; 12-05-2013 at 15:09.

10. این کاربر از armia بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه toxi's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2010
    محل سكونت
    tehran

پيش فرض

[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] عزیز منظورتو من دقیقا نفهمیدم! یعنی چی برنامه هست این انلوکر؟ یا منظورت همون انلوکری که وقتی پرپرتیس میگیری میاد؟ اگه اونی که توی پرپرتیسه اونو زدم! اما اگه چیزه دیگسا کمی راهنمایی میکنی

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •