تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 57 از 288 اولاول ... 74753545556575859606167107157 ... آخرآخر
نمايش نتايج 561 به 570 از 2871

نام تاپيک: ✔ تاپیک جامع مباحث مرتبط با کارشــناســی ارشـــد

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Oct 2010

پيش فرض

دوستان دانشگاه مجازی به چه صورت هست برای مقطع ارشد

من میخوام ثبت نام کنم

هزینه هاش گرونه؟؟

چه رشته هایی داره؟؟

اگه نباشه جاش خالی می مونه farid55's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2007
    محل سكونت
    استان البرز

پيش فرض تاریخ توزیع کارت ورود به جلسه آزمون کارشناسی ارشد سال 90 دانشگاه آزاد اسلامی اعلام شد.

تاریخ توزیع کارت ورود به جلسه آزمون کارشناسی ارشد سال 90 دانشگاه آزاد اسلامی اعلام شد:
    به گزارش روابط عمومی مرکز آزمون، آزمون کارشناسی ارشد سال 90 دانشگاه آزاد اسلامی در روزهای پنجشنبه، جمعه و شنبه مورخ 22،23و24 اردیبهشت ماه در دو نوبت صبح و عصر برگزار خواهد شد. 500 هزار نفر در این آزمون شرکت کرده اند که از این تعداد 43 درصد زن و 57 درصد مرد هستند.
    این گزارش می افزاید، توزیع کارت این آزمون بصورت اینترنتی از طریق سایت
    کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
    از ساعت 11 صبح روز دوشنبه مورخ 19/2/90 آغاز می‏شود و تا یک ساعت قبل از شروع آزمون ادامه خواهد داشت. داوطلبان این آزمون می‏توانند با وارد نمودن شماره پرونده و کد رهگیری که در هنگام ثبت نام دریافت نموده‏اند نسبت به مشاهده و تهیه پرینت کارت ورود به جلسه خود اقدام نمایند.
    در ادامه این گزارش آمده است، اطلاعات فردی و آزمونی شخص داوطلب به همراه عکس وی در کارت ورود به جلسه درج شده است و داوطلبان در صورت وجود هر مشکلی در اطلاعات مندرج در کارت لازم است در خلال روزهای دوشنبه مورخ 19/2/90 لغایت چهارشنبه مورخ 21/2/90 صبحها از ساعت 9 الی 13و بعد از ظهر از ساعت 14 الی 18 با مراجعه به باجه رفع نقص پیش بینی شده نسبت به اصلاح موارد مغایرت اقدام نمایند. داوطلبان لازم است در این خصوص به اطلاعیه ای که روز يكشنبه مورخ 18/2/90 از طریق روزنامه آفرینش منتشر و بطور همزمان در پایگاه روابط عمومي مرکز آزمون به آدرس pubr.azmoon.net قابل مشاهده است مراجعه نمایند.

روابط عمومی مرکز آزمون
    دانشگاه آزاد اسلامی
    تاریخ خبر : 15/2/1390

3. 3 کاربر از farid55 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

اگه نباشه جاش خالی می مونه mahya78's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2011
    محل سكونت
    بجنورد

پيش فرض

دوستان دانشگاه مجازی به چه صورت هست برای مقطع ارشد

من میخوام ثبت نام کنم

هزینه هاش گرونه؟؟

چه رشته هایی داره؟؟
    سلام
    مجازی رو زمان ثبت نام کنکور باید بزنی گزینه اش رو . و البته زمان آزمون باید گزینه درخواست مجازی رو بزنی که با توجه به همون رشته و همون درصدهای کنکورتون ممکنه قبول بشید البته ظرفیتش پایینه و اکثر پیام نور تونسته ظرفیت بگیره . با توجه به نتایجی که اعلام شد فکر میکنم باید رتبه خوب بیارین .
    واسه هزینه هاش هم هردانشگاهی هزینه خودش رو اعلام کرده
    اینجا درباره مجازی بیشتر اطلاعات هست :
    کد:

مثلا شهریه دانشگاه تهران واسه مجازی :

شهریه نیمسال دوم تحصیلی سال تحصیلی 89-90
    ردیف شهریه مبلغ شهریه ثابت در هر نیمسال 3.500.000 شهریه متغیر یک واحد درسی 1.000.000 شهریه متغیر یک واحد پایان نامه 2.000.000 شهریه متغیر دروس کمبود و جبرانی متناسب با شهریه آن درس در مقطع کارشناسی مجازی
    Last edited by mahya78; 05-05-2011 at 20:30.

5. این کاربر از mahya78 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز faded's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2007

پيش فرض

تاریخ توزیع کارت ورود به جلسه آزمون کارشناسی ارشد سال 90 دانشگاه آزاد اسلامی اعلام شد:
    به گزارش روابط عمومی مرکز آزمون، آزمون کارشناسی ارشد سال 90 دانشگاه آزاد اسلامی در روزهای پنجشنبه، جمعه و شنبه مورخ 22،23و24 اردیبهشت ماه در دو نوبت صبح و عصر برگزار خواهد شد. 500 هزار نفر در این آزمون شرکت کرده اند که از این تعداد 43 درصد زن و 57 درصد مرد هستند.
    این گزارش می افزاید، توزیع کارت این آزمون بصورت اینترنتی از طریق سایت
    کد:
    از ساعت 11 صبح روز دوشنبه مورخ 19/2/90 آغاز می‏شود و تا یک ساعت قبل از شروع آزمون ادامه خواهد داشت. داوطلبان این آزمون می‏توانند با وارد نمودن شماره پرونده و کد رهگیری که در هنگام ثبت نام دریافت نموده‏اند نسبت به مشاهده و تهیه پرینت کارت ورود به جلسه خود اقدام نمایند.
    در ادامه این گزارش آمده است، اطلاعات فردی و آزمونی شخص داوطلب به همراه عکس وی در کارت ورود به جلسه درج شده است و داوطلبان در صورت وجود هر مشکلی در اطلاعات مندرج در کارت لازم است در خلال روزهای دوشنبه مورخ 19/2/90 لغایت چهارشنبه مورخ 21/2/90 صبحها از ساعت 9 الی 13و بعد از ظهر از ساعت 14 الی 18 با مراجعه به باجه رفع نقص پیش بینی شده نسبت به اصلاح موارد مغایرت اقدام نمایند. داوطلبان لازم است در این خصوص به اطلاعیه ای که روز يكشنبه مورخ 18/2/90 از طریق روزنامه آفرینش منتشر و بطور همزمان در پایگاه روابط عمومي مرکز آزمون به آدرس pubr.azmoon.net قابل مشاهده است مراجعه نمایند.

روابط عمومی مرکز آزمون
    دانشگاه آزاد اسلامی
    تاریخ خبر : 15/2/1390
    این ازمون که 4 عصر برگزار بشه چه قدر طول میکشه؟ یعنی چه قدر وقت میدن؟

تاريخ عضويت
    Jan 2011
    محل سكونت
    بجنورد

پيش فرض

این ازمون که 4 عصر برگزار بشه چه قدر طول میکشه؟ یعنی چه قدر وقت میدن؟
    جدا ؟!
    من چرا رو کارتم ساعت رو ندیدم ؟
    حدودا 5 درس واسه عصر بود هرکوم 20 سوال میشه 100 سوال و فکر میکنم حدودا 100 یا 120 دقیقه ............

تاريخ عضويت
    Sep 2007

پيش فرض

جدا ؟!
    من چرا رو کارتم ساعت رو ندیدم ؟
    حدودا 5 درس واسه عصر بود هرکوم 20 سوال میشه 100 سوال و فکر میکنم حدودا 100 یا 120 دقیقه ............
    یه جدول توی سایت هست سایت ازمون که اسم رشته رو انتخاب کنید ساعت برگزاری رو میده

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Apr 2011

پيش فرض

از دوستان، ديروز چه كسانى كنكور داشتن؟ من حسابدارى بودم، علوم تحقيقات تهران زده بودم. خيلى عجيب بود كنكور امسال. تا سال 88 160 دقيقه وقت ميدادن و هر درس 20 سوال يعنى مجموعا 100 تا. اما سال 89 به همين تعداد سوال 210 دقيقه وقت دادن. حالا امسال، يعنى 90، هر درس 15 سوال بود، يعنى 75 مجموعا و 180 دقيقه وقت!!! سطح سوالا واقعا آسون بود و به جرات ميگم رتبه 1 تا 5 ميارم! البته يه چيزيش سخت بود! كم بودن سوالا! هر غلطى كه ميزديم حدود 7 درصد منفى ميشد!!!

تاريخ عضويت
    Sep 2007

پيش فرض

برای ارشد تغییر رشته کار درستیه؟ و اینکه زبان چه قدر مهمه؟

آخر فروم باز mahdi bg's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2006
    محل سكونت
    مشهد

پيش فرض

برای ارشد تغییر رشته کار درستیه؟ و اینکه زبان چه قدر مهمه؟
    سلام
    بستگی به علاقه ات داره

زبان هم بستگی به رشته و دانشگاه قبول شده داره
    برای بعضی رشته ها از نون شب هم واجب تره

12. این کاربر از mahdi bg بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Jan 2011
    محل سكونت
    بجنورد

پيش فرض

از دوستان، ديروز چه كسانى كنكور داشتن؟ من حسابدارى بودم، علوم تحقيقات تهران زده بودم. خيلى عجيب بود كنكور امسال. تا سال 88 160 دقيقه وقت ميدادن و هر درس 20 سوال يعنى مجموعا 100 تا. اما سال 89 به همين تعداد سوال 210 دقيقه وقت دادن. حالا امسال، يعنى 90، هر درس 15 سوال بود، يعنى 75 مجموعا و 180 دقيقه وقت!!! سطح سوالا واقعا آسون بود و به جرات ميگم رتبه 1 تا 5 ميارم! البته يه چيزيش سخت بود! كم بودن سوالا! هر غلطى كه ميزديم حدود 7 درصد منفى ميشد!!!
    بابا خوش بحالت ......
    آره وقتش خیلی زیاد بود همه کلافه شده بودن
    من راستش لیسانس حسابداری دارم اما بس که متنفرم از رشتم تصمیم گرفتم واسه ادامه رشته دیگه ای بخونم
    راستش من ارشد آزاد مدیریت دولتی-منابع انسانی شرکت کردم سوالات بد نبود منم اگه یک ماه بیشتر خونده بودم همه رو بالا میزدم
    حیف کم خوندم ........................
    راستی فراگیر هم اقتصاد شرکت کردم اما آزمون فراگیر رو سنجش طرح میکنه و سخته سطح سوالاتش..
    Last edited by mahya78; 15-05-2011 at 23:52.

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •