تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 57 از 4105 اولاول ... 747535455565758596061671071575571057 ... آخرآخر
نمايش نتايج 561 به 570 از 41045

نام تاپيک: | مشاوره در مورد خدمت سربازی | ( پست اول مطالعه شود )

Dreamland
    Guest

1

من2 هفته حموم نرفتم داشتم روانی میشدم هر کی از راه میرسید یه . . . ما میکرد من تو 2 هفته 15 کیلو کم کردم تو پادگان 300 نفره ما 50 نفر فرار کردن حداقل 50 نفر دیگه هم بعد از مرخصی نمیان
    فقط یه چیزی بگم تو رو خدا سربازی نریــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ د
    سلام ...

داش ما که بت گفتیم نرو!!خودتـــ گفتی رفتیم خواستگاری و شرط کردن باس بری خدمت تا مرد شی!!
    همهـــ از جمله ما این دوران شیرینو گذروندن!! دیگه مرد شدن این سختیهارم داره دیگه!!

بگذریم !
    فعلا که تو دوران شیرین آشخوری و آموزشی ای!! ... پس توقع آنچنانی نداشته باش که شام بت چلو کباب کوفیده بدن و شب پتوی گل بافت بکشی روت بخوابی!! (ما وقتی اومدیم یگان تازه فهمیدیم تو آموزشی عجب حالی کردیم و عجب کلاه گنده ای الان سرمون رفته!!)

خلاصش کنم ؛

از روز اول که تشریف فرما میشی پادی مادی بایس میختو محکم بکوفی تو دیفال!! و الی چی داش ...!!؟

آقا ناراحت نشیا !! کلی گفتم!

پا نوشت : دیگهـــ وقتی دفترچه پست کردی فکر فرار مرارو از مخت بیرون کن داش من ...!!

2. 14 کاربر از Dreamland بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Jun 2004
    محل سكونت
    tehran

پيش فرض

با اجازه بزرگترا بله
    حالا اگه درو باز نکنیم چی؟

کـاربـر بـاسـابـقـه rozbeh85's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2005

پيش فرض

به خدا قسم من الان با تمام سختی هایی که نرفتن به سربازی داره دو ساله دارم دست و پنجه نرم می کنم اما هنوزم که هنوزه تن به ذلت و رفتن به خدمت ندادم .
    ایکاش بقیه پسرها هم نمی رفتند آنوقت دولت مجبور می شد یه تحول اساسی در قوانین خدمت سربازی ایجاد کنه .
    خیلی احمقانه است که کسی خودش رو با پای خودش به خدمت معرفی کنه .
    دوستان نروید
    همچنانکه خیلی ها هم نرفتند و غایب هستند ولی باز هم کافی نیست
    این روزها خلوت شدن پادگان ها کاملا به چشم میاد باید خیلی کمتر از اینها بشه
    موفق باشید
    یعنی ما تن به ذلت دادیم رفتیم خدمت؟
    یعنی ما و خیلی های دیگه که از 50 سال پیش دارن میرن خدمت احمقن؟
    به نظرت یکم ادب خوب نیست؟
    نظر شخصی شما نباید باعث توهین به دیگران بشه

5. 7 کاربر از rozbeh85 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Jul 2008

پيش فرض

یه سوال
    اگه برا معافیت پزشکی اقدام کنیم ولی معاف نشیم و بعدش هم نریم سربازی میان دم در خونه و دستگیرمون میکنن؟
    می تونی محل سکونتت رو عوض کنی حداقل تا زمانی که اونها مامور نفرستن دنبالت
    موفق باشید

7. این کاربر از am_64 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Jun 2004
    محل سكونت
    tehran

پيش فرض

می تونی محل سکونتت رو عوض کنی حداقل تا زمانی که اونها مامور نفرستن دنبالت
    موفق باشید
    خب آخه محل زندگی رو که به سادگی نمیشه عوض کرد. من بخوام عوض کنم یعنی کل خانواده باید عوض کنن. تنهایی هم که نمیتونم چون اگه میتونستم که خب میرفتم سربازی

تاريخ عضويت
    Jul 2008

پيش فرض

یعنی ما تن به ذلت دادیم رفتیم خدمت؟
    یعنی ما و خیلی های دیگه که از 50 سال پیش دارن میرن خدمت احمقن؟
    به نظرت یکم ادب خوب نیست؟
    نظر شخصی شما نباید باعث توهین به دیگران بشه
    فکر کنم نتونستم منظورمو خوب برسانم اینه که شما به خودتون گرفتید
    زیر بار ذلت رفتن موقعی است که انسان مجبور باشد چیزی را از روی اجبار انجام دهد نه اختیار
    اگر فرک می کنید شما جزو کسانی هستید که با اختیاز خود رفته اید نه زیر بار ذلت رفته اید و نه احمقید
    خیرپیش

کـاربـر بـاسـابـقـه rozbeh85's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2005

پيش فرض

فکر کنم نتونستم منظورمو خوب برسانم اینه که شما به خودتون گرفتید
    زیر بار ذلت رفتن موقعی است که انسان مجبور باشد چیزی را از روی اجبار انجام دهد نه اختیار
    اگر فرک می کنید شما جزو کسانی هستید که با اختیاز خود رفته اید نه زیر بار ذلت رفته اید و نه احمقید
    خیرپیش
    نه من، نه هیچ آدم سالم دیگه ای خدمت رو غیر از اجبار نمیره، اجبار به خروج از کشور، کار، بیمه و هزارتا چیز دیگه
    شما نمیخوای نری، نرو، دلیل نداره شروع کنی به بقیه توهین کردن
    خیر، من از روی اجبار رفتم، چون دارم از این خراب شده میرم، حتی یک لحظه هم از رفتنم پشیمون نیستم

تاريخ عضويت
    Jul 2008

پيش فرض

نه من، نه هیچ آدم سالم دیگه ای خدمت رو غیر از اجبار نمیره، اجبار به خروج از کشور، کار، بیمه و هزارتا چیز دیگه
    شما نمیخوای نری، نرو، دلیل نداره شروع کنی به بقیه توهین کردن
    خیر، من از روی اجبار رفتم، چون دارم از این خراب شده میرم، حتی یک لحظه هم از رفتنم پشیمون نیستم
    شما هم خودتو جای دیگران نزار و عوض دیگران اظهار نظر نکن
    زیرا که خیلی ها هستن که حتی دانشگاه رو به خاطر سربازی می روند برای گرفتن درجه و پز دادن به دیگران , بنابراین با اختیار خود می روند
    اما در مقابل کسانی هستند که سربازی رو از روی اجبار می روند برای اینکه بتوانند تحصیل کنند یا گواهینامه بگیرند و ...
    بنابراین در اینجا اجبار مطرح می شود

تاريخ عضويت
    Apr 2008

پيش فرض

هیچوقت ندیدم بیان دم در خونه کسی رو دستگیر کنن بگن از سربازی فرار کردی.
    روند سرباز بگیری تا الان بیشتر به این شکل بوده که اگه کسی دستگیر بشه به هر جرمی (مثلاً دختر بازی )
    میبرنش کلانتری و چک میکنند ببینند پایان خدمت داره یا نه و اگه نداشته باشه چک میکنن که مشمول هستش
    یا نه و اگه مشموله غیبت داره یا فراری هستش. در هر دو صورت اونو اعزام میکنند به سربازی که البته باز
    میشه فرار کرد. ولی خوب تا یه حدی این جا داره و حتی ممکنه مجازات زندان هم داشته باشه این جور کارا.
    بابا سربازی که میری واسه اینه اون محدودیت هایی رو که داری تو زندگیت از جلو روت برداری. پاسپورت گرفتن
    گواهینامه گرفتن , پروانه کسب گرفتن , وام گرفتن و کلی کار دیگه. همه ی اینا به اون کارت لعنتی بستگی داره.
    پس همه میریم که این محدودیت ها رو واسه همیشه از زندگیمون بزنیم کنار.
    -------------
    یکی از دوستان پرسید باید واسه واکسن پول داد یا نه ! نه داداش رایگانه دو تا واکسن.
    ------------
    در مورد سربازی و رفتن و نرفتنشم بگم مسلماً هیشکی دوست نداره به اختیار که بره خدمت
    مگه اونایی که هیچ جا و مکانی واسه خواب ندارن و یا معتاد و بدبختن که این دیگه آخرین راه زندگیشونه.
    مسلماً من ِ نوعی دوست نداشتم بیام خدمت ولی خوب یه سری دغدغه ها دارم که با داشتن کارت
    کاملاً مرتفع میشه. واسه همین رفتم خدمت. اینم واسه همه بوده و فقط یه عده از ما بهترون معاف میشن ازش.
    از زمان رضا خان که سربازی رو آورد تو ایران (به تقلید از اروپایی ها) تا همین امروز که اروپایی ها اکثراً سربازی رو
    برداشتن و ارتش حرفه ای دارن و ایران هنوز اندر خم یه کوچه س همین بوده. همه دارن این مسیر رو طی میکنند
    و اتفاقاً بعد از خدمت فقط شیرینی های خدمت یادشون میمونه. خداییش درسته کلی حقارت و کلی بدی داره
    خدمت ولی خوب بعضی وقتها شیرینی های خاص خودش رو داره. یکی از اون شیرینی ها رو من امروز تجریه کردم.
    خلاصه اینکه اینم مث همه ی عمر آدم میگذره و فقط ماها رو میبره تو فکر این جمله: چه زود دیر میشود!!!
    با آرزوی موفقیت برای همه ی سربازان دیروز و امروز و فردا.

13. 5 کاربر از ghasem2020 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Apr 2008

پيش فرض

جون مادرتون این پست را بخونید اگه میدونید جواب این پست را بدید

دوستان عزیزان محترمان
    کسی هست از خدمت دندان پزشکها خبر داشته باشه چه طوریه جریانش؟

ترم 3 دندان پزشکی !
    بسیج فعال دانشگاه (باور کنید آدم بدی نیستم برای کسر خدمت عضو شدم)
    پدر بالای 60 سال
    بردار بزرگ ازدواج کرده زدن و بچه هم داره

وقتی فارغ التحصیل چند ماه باید برم آشخوری؟
    بعد سربازی اونایی که رشته هایی مثل ما(پزشکی دندان...)خوندن به چه شکله؟باید بریم پادگان تو یه اتقا بشینیم ویزیت کنیم؟جریان به چه شکله؟
    میخوام اگه بشه 5 سال دیگه که مدرک عمومی را گفتم سربازیم را انجام بدم بعد اگه بشه برای تخصص برم خارجه
    به خاطر همین میخوام شر این سربازی هر چه سریعتر بکنم

یه سری بودن پزشکی و دندون پزشکی خونده بودن.
    نیرو انتظامی مالک اشتر آموزشی بودن.
    بعد که اومدن اینجا برا تقسیم فرستادنشون بهداری واسه خدمات پزشکی.
    کلاً خدمت راحتی دارن فک کنم. کلی هم باهاشون با احترام برخورد میشه. حتی
    کد نظام پرشکی هم براشون درست کردن (پزشک عمومیا رو خودم دیدم ولی دندونپزشکا رو نمیدونم)
    و این مدت هم جزو سوابق کاریشون حساب میشه. کلاً حال میکنن دکترا.
    اگه قانون عوض بشه و خدمت از سال 90 زیاد بشه واسه شمایی که لیسانسی 18 ماه میشه.
    اگه هم قانون عوض نشه و همین جوری بمونه بستگی داره کجا میفتی. اگه شهر خودت بیفتی
    و اون شهرم محروم نباشه 17 ماه خدمت میکنی. (1 ماه به خاطر لیسانس کسر میشه) و اگه منطقه
    محروم بیفتی 16 ماه میشه خدمتت و اگه منطقه عملیاتی بیفتی 15 ماه میشه خدمتت.

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 14 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 14 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •