تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 57 از 59 اولاول ... 74753545556575859 آخرآخر
نمايش نتايج 561 به 570 از 581

نام تاپيک: اخـبـار مـربـوط بــه نـسـل بـعدی کنـسـول های خـانـگــی

آخر فروم باز Mool Tee's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2010
    محل سكونت
    Does it Matter?

پيش فرض

soniax اها داش میلاد
    طبق برداشتی که داشتم شما به شخصه به بازی های انلاین علاقه نداری و خوب مهمترین دلیلت برای خرید یک کنسول بازی کردن بازی های کنسول به صورت افلاین هستی مخصوصا انحصاری هاش مثل Tlou !!!
    کسایی که بازی های افلاین دوست دارن که خیلی زیادن و پول برا اورجینال که اصلی ترین دلیل خرید یک بازی اورجینال انلاینش هست نمیدن به سمت 360 سوق داده میشن
    ! توی همین ایران قبل اینکه PS3 -- بشه 90 درصد گیمر ها 360 داشتن که بعضیاشون هم از Live استفاده میکردن
    !!! ولی بعد اینکه PS3 -- شده خوب حالا میمونه کلی بازی انحصاری 6 تومنی خوب معلومه همه ps3 رو انتخاب میکنن که بازی های انحصاری عالی داره ! خرید اورجینال بازی انحصاری که انلاین خوبی نداشته باشه اصلا منطقی نیست !!! ولی میرسیم به نسل بعد ! اینجا شرایط یکسان و انتخاب سخته
    !! اینجا باید بازی های انلاین هم برسی بشه ! مخصوصا انحصاری ها ! بالاخره هر بازی 200 تومنه مفت که نیست !!!!
    من خودم 360 گرفتم کلا گوشه خونه بود یبارم روشنش نکردم !!! ایندفعه دیگه اشتباه رو نمیکنم و ps4 میگیرم !

2. 3 کاربر از Mool Tee بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه G.O.G's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2013
    محل سكونت
    همین اطراف...

پيش فرض

دوستان ببخشيد ميپرسم من حرفه اى نيستم
    اين بازى انحصارى و غير انحصارى قضيش چيه؟

ناظر فوتبال خارجی و مسابقه و سرگرمی Reza31001's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2010
    محل سكونت
    مشهد

پيش فرض

دوستان ببخشيد ميپرسم من حرفه اى نيستم
    اين بازى انحصارى و غير انحصارى قضيش چيه؟
    مثال: عنوان Forza تنها برای کنسول xbox360 طراحی شده و شما هیچ شانسی برای بازی کردن اون روی کنسولهای دیگه ( playstation , wii ,...) و البته pc ندارید (یک عنوان انحصاری برای اکس باکس)
    و به طور مشابه بازیهای انحصاری دیگه ای برای هر کنسول تولید و عرضه میشه که شاخصه مهمی برای تعیین جایگاه کنسول در دنیای گیم به شمار میره

5. 3 کاربر از Reza31001 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

اگه نباشه جاش خالی می مونه manchester fan's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2013

پيش فرض

میلاد خان تمامی حرفاتون درسته ها ولی
    راستش من تاپیک اویل 6 ندیدم ولی وقتی سری قبلش و وعده وعیدهای capcom سر هر سری از بازی میدیدیم مشخص بود که از سطح انتظارات پایین تذه
    شما هم که عاشق این سری هستی مشخصه که از اویل 4 به بعد به غیر از یک یا 2 تا عنوان فرعی نسخه اصلا راضی کننده نبود و شما هم که عاشق اویل هستی معلومه که از اکشن شدنش دل خوشی نداری
    این سطح انتظار بالا از اویل 6 هم فک کنم برای فن های 2 آتیشه اویل بود

در رابطه با ipهای انحصاری هم اصولا افول توشون دیده نیشه یا خیلی کم دیده میشه تو همین نسل چندین شماره از geow - gow - kz - halo - forza - resistance - uncharted -fable و .... منتشر شد که اکثرا عالی بودن و فقط آخرای نسل بود که باز هم خوب بودن
    خب بازی های مولتی پلتفرم هم هست و کلی ip جدید و کینکت و ...
    بعید میدونم کسی از خرید هر کدوم از کنسول های نسل بعد ضرر کنه

والا تو ایران اکثرمون با ps1 - ps2 بزرگ شدیم و همه عاشق سونی هستیم اگه ps3 هگ میشد مطمئنا اکثر کسایی که 360 گرفتن ps3 انتخاب میکردن
    هر چند که ماکرو هم تو نسل قبل واقعا عالی بود
    خدا کنه 3 هفته دیگه جفت کنسولا هگ بشن و خیال همه راحت بشه

نظر من اینه که باید صبر کرد و از روی حدس و گمان و شایعه نمیشه گفت کدوم بهتره کدوم بدتره کدوم برندست . فعلا هردو تا کمپانی توی مود تبلیغ و شایعه پراکنی هستند و هیچ بقالی هم نمیگه ماست من ترشه .
    دیگه خودت استادی... اپل وقتی محصولی وارد میکنه مردم بر اساس حدس و گمان و بدون اینکه یه بار اون امتحان کنن تو صف وایمیستن و میخرن
    حتی سامسونگ هم داره به این جایگاه میرسه

فک کنم این اتفاق تو این نسل بعد هم برای کنسولا بیفته
    ولی با سیاستی که ماکرو پیش گرفت و قیمتی که سونی داره منطقی تره تو صف سونی وایسی

البته این چیزا تو ایران و این شرایط بازار ......

7. 4 کاربر از manchester fan بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

حـــــرفـه ای sonixax's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2006
    محل سكونت
    آلمان

پيش فرض

میلاد خان تمامی حرفاتون درسته ها ولی
    راستش من تاپیک اویل 6 ندیدم ولی وقتی سری قبلش و وعده وعیدهای capcom سر هر سری از بازی میدیدیم مشخص بود که از سطح انتظارات پایین تذه
    شما هم که عاشق این سری هستی مشخصه که از اویل 4 به بعد به غیر از یک یا 2 تا عنوان فرعی نسخه اصلا راضی کننده نبود و شما هم که عاشق اویل هستی معلومه که از اکشن شدنش دل خوشی نداری
    این سطح انتظار بالا از اویل 6 هم فک کنم برای فن های 2 آتیشه اویل بود

در رابطه با ipهای انحصاری هم اصولا افول توشون دیده نیشه یا خیلی کم دیده میشه تو همین نسل چندین شماره از geow - gow - kz - halo - forza - resistance - uncharted -fable و .... منتشر شد که اکثرا عالی بودن و فقط آخرای نسل بود که باز هم خوب بودن
    خب بازی های مولتی پلتفرم هم هست و کلی ip جدید و کینکت و ...
    بعید میدونم کسی از خرید هر کدوم از کنسول های نسل بعد ضرر کنه

والا تو ایران اکثرمون با ps1 - ps2 بزرگ شدیم و همه عاشق سونی هستیم اگه ps3 هگ میشد مطمئنا اکثر کسایی که 360 گرفتن ps3 انتخاب میکردن
    هر چند که ماکرو هم تو نسل قبل واقعا عالی بود
    خدا کنه 3 هفته دیگه جفت کنسولا هگ بشن و خیال همه راحت بشه

دیگه خودت استادی... اپل وقتی محصولی وارد میکنه مردم بر اساس حدس و گمان و بدون اینکه یه بار اون امتحان کنن تو صف وایمیستن و میخرن
    حتی سامسونگ هم داره به این جایگاه میرسه

فک کنم این اتفاق تو این نسل بعد هم برای کنسولا بیفته
    ولی با سیاستی که ماکرو پیش گرفت و قیمتی که سونی داره منطقی تره تو صف سونی وایسی

البته این چیزا تو ایران و این شرایط بازار ......
    خوب در مورد اویل 6 برداشت شما این بوده ولی برداشت اکثریت این نبوده ! و همه فکر میکردن یک چیز خفن پفنی قراره بیاد .
    در مورد فن و انتظار هم نه من فن بازی خاصی نیستم . با هر بازی که حال کنم میخرمش و هر بازی که حال نکنم رو حتی وقتی برای تست کردنش هم نمیذارم . من هارد گیمر نیستم . اصلا وقتشو ندارم . همین الانش باید 15 تا پروژه رو تحویل بدم یه دونش حاضره

چرا هر بازی و هر IP ای اگر از یک تعدادی بره بالا تر افول پیدا میکنه ! بین گیم دولوپر های یک مثالی هست که میگه چه طوری یک بازی جدید بسازیم .

1 - بازی قدیمی رو بگیر .
    2 - بهش برف اضافه کن !!!

اغلب عناوینی افول پیدا نمیکنند که از یک حدی بیشتر جلو نرند . شما توی عنوان غولی مثل Metal Gear هم افول میبینید به خصوص توی این آخری که خود کوجیما کارگردانی نکرده بود .
    متاسفانه صنعت بازی سازی امروزه به جایی رسیده که دیگه وقت برای تولید موتور جدید و ... گذاشته نمیشه و فقط یک سناریو و یک ورد جدید روی همون موتور قبلی که حالا یک مقداری بهینه شده پیاده سازی میشه به خاطر صرف اقتصادی . برای همین توی دوران ما عناوین جدید موفق تر از عناوین شماره دار و سریالی قدیمی هر چند موفق هستند .
    مثلا توی همین انحصاری ها من چند تا نمونه بدرد نخور بهتون نشون بدم راضی میشید ؟

توی Ps3 :
    3D Dot Game Heroes
    Afrika
    Agent
    Aquanaut's Holiday: Hidden Memories
    Ar tonelico Qoga: Knell of Ar Ciel
    Cross Edge
    Demon's Souls
    Siren: Blood Curse
    Tales of Xillia 2
    Time Crisis 4
    Trinity Universe
    White Knight Chronicles
    White Knight Chronicles II
    Winning Post 7 Maximum
    Yakuza 3
    Yakuza 4

توی 360 :
    A-Train
    Akai Katana
    All Round Hunter
    America's Army: True Soldiers
    Amped 3
    Banjo-Kazooie: Nuts & Bolts
    Beautiful Katamari
    Blue Dragon
    Bomberman: Act Zero
    Bullet Witch
    Chaos;Head Love Chu Chu!
    Love Football
    Muv-Luv
    Race Pro
    Radirgy Noa Massive
    You're in the Movies

خیلی زیاده . از هر 50 تا انحصاری شاید یکیش خوب و آنچنانی باشه.
    و بله قطعا کسی که نسل بعد رو تهیه نکنه ضرر میکنه چون نسل قبلی دیر یا زود از رده خارج میشه . (همین الانش هم شده)

در مورد اپل بله حق با شماست و همین مساله هم باعث بد نامیش شده . الان در اروپا هر کسی که آیفون دوست داشته و میخریده دیگه نمیخره . صبر میکنه بقیه که هنوز اپل زهرشو بهشون نریخته بخرند اگر خوب بود بعد تهیه میکنند یکیش خود من که اول 4 داشتم بعد 4s و سر 5 صبر کردم دیدم پُخی نیست رفتم گالکسی خریدم. طرف 5s هم عمرا نمیرم به خصوص با این گند کاری NSA .

من خودم توی صف سونی وای میسم . نوبتی هم باشه نوبت سونیه که اول بخرم

soniax اها داش میلاد
    طبق برداشتی که داشتم شما به شخصه به بازی های انلاین علاقه نداری و خوب مهمترین دلیلت برای خرید یک کنسول بازی کردن بازی های کنسول به صورت افلاین هستی مخصوصا انحصاری هاش مثل Tlou !!!
    کسایی که بازی های افلاین دوست دارن که خیلی زیادن و پول برا اورجینال که اصلی ترین دلیل خرید یک بازی اورجینال انلاینش هست نمیدن به سمت 360 سوق داده میشن
    ! توی همین ایران قبل اینکه PS3 -- بشه 90 درصد گیمر ها 360 داشتن که بعضیاشون هم از Live استفاده میکردن
    !!! ولی بعد اینکه PS3 -- شده خوب حالا میمونه کلی بازی انحصاری 6 تومنی خوب معلومه همه ps3 رو انتخاب میکنن که بازی های انحصاری عالی داره ! خرید اورجینال بازی انحصاری که انلاین خوبی نداشته باشه اصلا منطقی نیست !!! ولی میرسیم به نسل بعد ! اینجا شرایط یکسان و انتخاب سخته
    !! اینجا باید بازی های انلاین هم برسی بشه ! مخصوصا انحصاری ها ! بالاخره هر بازی 200 تومنه مفت که نیست !!!!
    من خودم 360 گرفتم کلا گوشه خونه بود یبارم روشنش نکردم !!! ایندفعه دیگه اشتباه رو نمیکنم و ps4 میگیرم !
    خوب آره من اهل آنلاین نیستم ولی اهل بازی کپی هم نیستم چون صرف نمیکنه به خاطر یک بازی اوریج دست دو که میتونی 15-20 یورو بخری یا اصلا یک بازی نو که فوقش 70 یورو هست یک دفعه ای 1000 یورو جریمه شی و سابقت خراب شه
    بله دقیقا ما میبینیم که 360 فروش وحشتناکی در تمام دنیا نسبت به Ps3 داشت ولی به محض هَک شدن Ps3 ورق برگشت و 360 عقب موند توی بازار فروش و سونی خیلی سریع بهش رسید . اگر کنسول سونی زودتر هَک میشد بدون شک فروشش خیلی بیشتر از 360 میشد . اینجا توی فروشگاه های بازی یا مدیا که میرید اگر 10 ردیف قفسه برای بازیها و تجهیزات Ps3 باشه همش یک ردیف برای 360 هست . البته توی آمریکا اوضاع فرق میکنه ، اونها یک مقداری توی جو میهن پرستی و این حرفها گیرند .
    من خودم چون از اون دست افرادی هستم که تجربه خوبی با 360 ندارم و سر نسل قبلی اول 360 گرفته بودم تحت تاثیر همین تبلیغات و آی این بهتره و اینها ! این بار دیگه اول کنسول مایکروسافت رو نمیخرم . من حتی سر بلبشویی که سر کینکت بلند شده بود خَر شدم رفتم یک کنسول دیگه خریدم در صورتی که یکی داشتم ولی دیدم نه اون هم مالی نیست و فقط زمانی که 50 نفر مهمون داری به یه دردی میخوره .
    وقتی آبپد رو میگیرم دستم و انگری بردز بازی میکنم خیلی بیشتر حال میده تا زمانی که همون بازی رو با کینکت بازی میکنم .
    اخیرا یک تلویزیون سه بعدی Loewe خریده بودم داداشم اومد ازم پیچوند :( رفتم یه LG از این سه بعدی پسیو ها خریدم . به نسبت تلویزیونهای قبلیم کوچیکتره (قبلی ها 50 اینچ بودند این 32) ولی چون دیگه بساط کنسول رو آوردم توی اتاق خودم و اون طرف توی پذیرایی نیست اندازش مناسبه . دارم میز و کمد و اینهاش رو ردیف میکنم آماده شه یه عکس ازش + کنسولهام و ... میذارم توی تاپیک عکسهای کنسولها

9. 6 کاربر از sonixax بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

پروفشنال Bobby Sands's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2010

پيش فرض

آقا یکی واسه ما بالاخره مشخص کنه ps4 بازی های ps3 رو پشتیبانی میکنی یا نه؟!!
    هر کس یه چیزی میگه. همینجا یکی میگه میکنه یه جای دیگه یکی دیگه میگه نمیکنه! من تازه میخوام ps3 بخرم . اگر نمیکنه که دیگه دست دست نکنم برم بگیرم .اگر میکنه که صبر کنم . تورو خدا یکی درست و حسابی بیاد توضیح بده این قضیه رو و خانواده ای رو از نگرانی نجات بده!

محتوای مخفی: پ.ن 
    خدایی اگر این فعل کردن نبود من نمیدونستم چطوری منظورم رو بیان کنم

پروفشنال konami-pes's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2007
    محل سكونت
    کرمانشاه

پيش فرض

بله دقیقا ما میبینیم که 360 فروش وحشتناکی در تمام دنیا نسبت به Ps3 داشت ولی به محض هَک شدن Ps3 ورق برگشت و 360 عقب موند توی بازار فروش و سونی خیلی سریع بهش رسید . اگر کنسول سونی زودتر هَک میشد بدون شک فروشش خیلی بیشتر از 360 میشد . اینجا توی فروشگاه های بازی یا مدیا که میرید اگر 10 ردیف قفسه برای بازیها و تجهیزات Ps3 باشه همش یک ردیف برای 360 هست . البته توی آمریکا اوضاع فرق میکنه ، اونها یک مقداری توی جو میهن پرستی و این حرفها گیرند .
    میلاد جان شما دیگه خیلی داری X360 رو میکوبی یه وقت میبینی غیرتی میشم ها به نظر من نسل فعلی X360 ترکوند و از لحاظ فروش و آنلاین گیمینگ رقیبش رو از گوی و میدان خارج کرد . سونی در این آخر نسل با انحصاری هاش تونست خودی نشون بده دوباره.با این حال بنده به عنوان یک مایکرو فن ، همیشه کنسول های سونی رو هم دوست دارم و یکی دو ماه بعد از اینکه کنسول محبوبم رو خریدم PS4 رو هم میخرم

12. این کاربر از konami-pes بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه G.O.G's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2013
    محل سكونت
    همین اطراف...

پيش فرض

هر کس یه چیزی میگه. همینجا یکی میگه میکنه یه جای دیگه یکی دیگه میگه نمیکنه! من تازه میخوام ps3 بخرم . اگر نمیکنه که دیگه دست دست نکنم برم بگیرم .اگر میکنه که صبر کنم . تورو خدا یکی درست و حسابی بیاد توضیح بده این قضیه رو و خانواده ای رو از نگرانی نجات بده!

اون طور که من میدونم نمیکنه ولی باز هم بپرس

پروفشنال Bobby Sands's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2010

پيش فرض

اون طور که من میدونم نمیکنه ولی باز هم بپرس
    پرسیدم گفتن نمیکنه. یعنی مثل این میمونه که بخوای بازی ایکس باکس رو روی پلی استیشن اجرا کنی! یعنی در این حد فرق میکنن

15. این کاربر از Bobby Sands بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

حـــــرفـه ای sonixax's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2006
    محل سكونت
    آلمان

پيش فرض

نه نمیکنه :

[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

چون معماری سخت افزاریشون به کل با هم فرق میکنه .

میلاد جان شما دیگه خیلی داری X360 رو میکوبی یه وقت میبینی غیرتی میشم ها به نظر من نسل فعلی X360 ترکوند و از لحاظ فروش و آنلاین گیمینگ رقیبش رو از گوی و میدان خارج کرد . سونی در این آخر نسل با انحصاری هاش تونست خودی نشون بده دوباره.با این حال بنده به عنوان یک مایکرو فن ، همیشه کنسول های سونی رو هم دوست دارم و یکی دو ماه بعد از اینکه کنسول محبوبم رو خریدم PS4 رو هم میخرم
    نه بابا چه کوبوندنی !
    من دارم در باره بازار حرف میزنم ! آمار و ارقام .
    Ps3 تا قبل از هَک شدنش فروش چندانی نداشت به خصوص توی کشورهایی که بالاتر گفتم ولی بعدش گوی سبقت رو از 360 گرفت .
    اینکه تقصیر من نیست بخش قروش بازیها و تجهیزات Ps3 بزرگتر و شلوغ تر از 360 هستش

17. 2 کاربر از sonixax بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •